4 Dodaj opinię
4 494 407 5 1

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Tak1Nie3
Gosia

Pracowałam przez Hobij na salatkach w zeszłym roku i powiem tak, praca czasem ciezka ale tez calkiem ok., zrobić tez można, pieniądze na czas. Planuje w tym roku na wiosne wrócic.. Co do agencji nie mam w sumie zadnych wiekszych zastrzezen, ale mieszkałam na prywatnym zakwaterowaniu u cioci, wiec nie wiem jak to wygląda na domkach.. Przynajmniej z mojego doświadczenia jest ok..

Tak8Nie14
laurie

Moje sugestie dla HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.: mozna sie dogadac z biurem Lubię atmosferę w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. za: mozna sie z nimi dogadac

Tak5Nie15
anonymous

Hmm, jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami na forum na temat Hobij. Ja pracowałam z tą firmą przez dwa lata. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to są to domki typu bungalow, domki wieloosobowe. Naprawdę nie było tam aż takiej tragedii. Najgorzej jest chyba w hotelach pracowniczych, gdzie jest jedna kuchnia na kilkudziesięciu pracowników z łazienkami tez nie za ciekawie. Zawsze po kilku miesiącach można wynająć coś prywatnego, nie ma z tym u nich problemu. Co najważniejsze to firma jest wypłacalna. Polecam tą agencję również osobom, które mieszkają w Holandii. Można u nich znaleźć pracę będąc w Holandii.

Tak7Nie15
Pan Tadeusz (tak, ta Wódka) Nowy wpis

Zastanawiałem się nad wysłaniem CV do waszej agencji, ale już po spamowaniu opinii waszymi ofertami widzę, że nie jesteście poważną firmą.

Twój stary

Witam jeśli chcesz stracić swój czas nerwy pieniądze i godność zatrudnij się w Hobij polecam ta agencje nie dość że oszukują na wyplatach kaucja za rower 150euro której nie oddają.. mieszkania tragiczne suf smrut i ubóstwo Rumunowo... w biurze pracują nie kompetentne osoby..a prace ktore oferują sa żenujące nie opłacalne i wg brak słów.. moim zdaniem takie agencje powinni zamykać.. jeśli mi nie wierzycie spróbujcie podjąć z nimi współpracę to zobaczycie..pozdroo

TakNie2
adrian Nowy wpis
@Twój stary

Zależy jak się trafi Ja pracowałem w przynajmniej 5 agencjach i h Hobij był najbardziej solidny zaraz po nim pran. Zero problemów. Mieszkania są jakie są, zawsze możesz sam sobie wynająć. Ale mieszkania to problem w całej Holandii.

Nowy wpis

Operator maszyny

Szukamy chętnych kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyny

Lokalizacja: ZWAAGDIJK / LUTJEBROEK
✅Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zainteresowany/a? Aplikuj już dziś

Nowy wpis

Rafał

Cześć! Wiesz może, czy istnieje możliwość znalezienia sobie zakwaterowania na własną rękę?

PRACA NA PRODUKCJI

Szukamy chętnych kandydatów do pracy na produkcji: sałatki owocowo-warzywe

Lokalizacja: ZWAAGDIJK
Znajomość języka angielskiego NIE jest wymagana
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zainteresowany/a? Aplikuj już dziś

opole@hobij.pl

Tak1Nie1
Zła

Witam, pracowałam na salatkach w Helmond, praca ok,i tylko tyle.brak godzin,po 2dni wolnego, bungalowy małe, brak wi-fi, pranie płatne 5,50euro. Kaucja za rower 150euro, bezzwrotna.Nie otrzymałam Solarisa za co mi potracili, co tydzień wszystko mi potracali, nawet przy małych wyplatach,a teraz Pani w biurze mówi mi że za mieszkanie itd.Brak Solarisa, brak odpowiedzi na maile. Szkoda słów, Nie bierzcie od nich rowerów, bo zaplacicie 150euro i już nie odzyskacie

Rower
@Zła

Nie mają prawo brać za transport od 2017 musi być darmowy. Znam kogoś komu zabrali 150 kaucji i 150 bo rudy koordynator twierdził że nie dostał kluczyków ani roweru. A podpisał zwrot roweru i dostał kluczyki to normalne w hobij za 60 h powiedzą że 245 euro to ok bo chata transport rower i inne ściemy

@Zła

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Opłata za rower to kaucja( a nie kwota bezzwrotna). Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, bardzo prosimy o kontakt z naszym holenderskim biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl lub uren@hobij.nl, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Tak1Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w firmie HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Gusion

Miałem jechać do pracy przy składaniu rowerów, a trafiłem do innego miejsca i do innej pracy przy sałatkach. Tydzień czekania na pierwszy dzień w pracy i dalej słyszałem od koordynatora hasło "jutro"... Trzeba było szybko zamówić busa i uciekać do Polski, tak firma Hobij zajmuje się organizacją pracy. Jak każda inna, podpisz umowę i mamy kasę za Ciebie... A warunki mieszkalne? (usunięte przez administratora) straciłem pieniądze, czas i zdrowie...

Tak2Nie
Irena
@Gusion

Dziękuję za Twoją opinię. Czy próbowałeś wyjaśnić zaistniałą sytuację z firmą HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.? Dlaczego trafiłeś do zupełnie innej pracy niż miałeś? Czy jest szansa, że z powodu warunków, które opisujesz odzyskasz jakieś pieniądze?

@Irena

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy iż agencja HOBIJ International Work Force nie posiada i nie posiadała w swojej ofercie pracy przy "składaniu rowerów" . Dziękujemy natomiast za wszelkie uwagi i komentarze. Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt z naszym holenderskim biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl lub uren@hobij.nl, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

PRACA OD ZARAZ

Oferta pracy również dla par!
✅Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego

-Poszukujemy chętnych kandydatów, do pracy na magazynie Sklepu Internetowego
-Praca jako pracownik logistyczny przy pakowaniu, sortowaniu towarów oraz realizowaniu zamówień
-Lokalizacja: Waalwijk

Orzeł
Nazwa działu: Produkcja

Kto zna dobra Agencje Pracy doHolandii

Łukasz
@Orzeł

Piszesz w wątku dotyczącym HOBIJ International Work Force, może warto w takim razie poszukać czegoś interesującego wśród ofert tej firmy pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/hobij-international-work-force-sp.-z-o.o.;pr Daj znać czy znalazłeś coś ciekawego dla siebie.

PRACA NA MAGAZYNIE

Szukamy chętnych kandydatów ze znajomością języka angielskiego do pracy w magazynie / centrum dystrybucyjnym na stanowisku Order picker

Lokalizacja: Veghel, Amsterdam, Venray, Gilze
Zajomość języka angielskiego jest wymagana
Oferta pracy nie jest kierowana do par
Możliwość rozpoczecia pracy od zaraz

Zainteresowany/a? Aplikuj juz dzis

PRACA NA MROŹNI
Poszukujemy kandydatow do pracy na magazynie - praca na dziale mroźni (-24 stopnie)

Stanowisko: Order picker (zbieranie zamówień)

Jeżeli jesteś zainteresowana/y oraz nie straszne Ci są niskie temperatury - mamy ofertę właśnie dla Ciebie!
Lokalizacja: Tilburg
Dodatki za pracę na dziale mroźni
Znajomość języka obcego nie jest wymgana!
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, Wyślij do nas CV
opole@hobij.pl

Nasi konsultanci będą z Tobą w kontakcie i poinformują Cię o szczegółach oferty

PRACA OD ZARAZ

Oferta pracy również dla par!
Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!

-Poszukujemy chętnych kandydatów, do pracy na magazynie (znanym centrum dystrybucji).
-Praca jako pracownik logistyczny przy pakowaniu oraz sortowaniu towarów
-Lokalizacja: Deurne / Eindhoven

HOT - MAGAZYN ODZIEŻOWY

Poszukujemy chętnych do pracy w magazynie (asortyment: ubrania, buty, akcesoria)

LOKALIZACJA: Bergen op Zoom, Oldenzaal, Utrecht

Zainteresowany/a⁉️
APLIKUJ JUŻ TERAZ
______________________________________________
praca@hobij.pl

Nasz konsult będzie z Tobą w kontakcie i poinformuje Cię o szczegółach oferty
dejw

Pracował ktoś w miejscowości Oosterhout na beczkach? Jak z warunkami mieszkalnymi?

TakNie2
Talos
@dejw

Praca w Janus Vaten B.V jest najczęściej pracą wymagającą fizycznie, więc nie polecam dla osób słabszych lub starszych. Co do warunków mieszkalnych to w moim przypadku mieszkam w Hoeven (Villapark Panjevaart) w domku 6 osobowym.

Łukasz
@Talos

Wiesz może, czy do pracy, którą opisałeś, przyjmowane są osoby bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym zweryfikować, czy pracodawca wymaga, aby potencjalny kandydat legitymował się doświadczeniem w podobnej pracy. Proszę, abyś napisał, jak to wygląda.

TakNie3

PRACA NA MAGAZYNIE

Praca w zakładzie, który jest szybko rozwijającym się dostawcą usług logistycznych dla szerokiej gamy marek modowych i z zakresu lifestyle / Lokalizacja: Bergen op Zoom, Oldenzaal

Praca w magazynie logistycznym/ centrum dystrybucji.
(asortyment: m.in.: narzędzia, akcesoria ogrodowe, akcesoria samochodowe, i inne) / Lokalizacja: Deurne, Eindhoven

‼️ Oferta możliwa również dla par ‼️
Zaineresowany/a ⁉️ Aplikuj teraz ‼️

POSZUKIWANY/APracownik produkcji

-Praca w zakładzie produkującym sałatki owocowo - warzywne - Zwaagdijk
-Praca w zakładzie, który zajmuje się przetwórstwem warzyw - Ridderkerk (okolice Rotterdamu)

➡️   Mile widziane osoby, ktore posiadają swoje zakwarerowanie w pobliżu miejsca pracy
info@hobij.pl

! SORTOWANIE WARZYW !
Znajomosc języka obcego nie jest wymagana!

Praca w zakładzie produkcyjnym, który zajmuje się przetwórstwem warzyw i owoców.
Zakres obowiązków:
 Krojenie, mycie oraz sortowanie warzyw
 Pakowanie produktów do skrzynek
 Kontrola jakosci

Lokalizacja:  Ridderkerk

Tak1Nie8
Antykorpo

Witam. Proszę o dodanie zdjęć zakwaterowania w Państwa ogłoszeniach. Rzecz jasna jeśli nie macie niczego do ukrycia i jesteście tak profesjonalni jak tutaj udajecie. Skoro pobieracie kase za zakwaterowanie to jest to chyba minimum przyzwoitości.

Tak7Nie2
Mon

Najgorsza agencja w jakiej byłam zawsze myślałam ze taka duża to spoko a tu lipa :/ nie polecam jedziesz do biura do Veghel czekasz tam cały dzień żeby podpisać umowę cyfrowo jakaś paranoja za chwile okazuje się ze nie ma pracy tam gdzie masz iść wiec proponują ci oczywiście sałatki bo nic więcej nie maja PORAŻKA !!!!

Tak10Nie2

Aktualność
Świetne miejsce pracy - czy już je sobie wyobrażasz?

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy na magazynie Sklepu Internetowego:

nowoczesny magazyn
order picker / pakowanie
praca dla par ????
Wymagana komunikatywna znajomosc j. angielskiego

Aktualnie rekrutujemy!
Wyślij swoje CV info@hobij.pl i zacznij pracę

Tak, to jest aż tak proste! ????

POSZUKIWANY/A PRACA OD ZARAZ

Szukamy chętnych kandydatów ze znajomością języka angielskiego do pracy w magazynie / centrum dystrybucyjnym SLIGRO

✔️ order picker- zbieranie zamówień - praca w Veghel
✔️ order picker - dział mroźni - praca w Veghel

Zainteresowany/a?
Aplikuj
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas swoją aplikację: info@hobij.pl

Tak1Nie6

Start pracy: od zaraz!

Szukamy chętnych kandydatów ze znajomością języka angielskiego do pracy w magazynie / centrum dystrybucyjnym na stanowiskach/ działach:

✔️ order picker- zbieranie zamówień - praca w Veghel, Venray, Berkel en Rodenrijs, Enschede
✔️ order picker - dział mroźni - praca w Veghel
✔️ order picker - praca na zmiany nocne - Gilze
✔️ praca na dziale ekspedycji - Berkel en Rodenrijs (okolice Rotterdamu) oraz Enschede
✔️ operator wózka wysokiego składowania Reachtruck - praca w Veghel / Enschede

Zainteresowany/a? Aplikuj juz dzis
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas swoją aplikację: info@hobij.pl

Tak2Nie6

Aktualność
PRACOWNIK PRODUKCJI - produkcja żywnosci!

Praca również dla par!

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy w zakładzie produkującym sałatki oraz soki owocowo - warzywne.

LOKALIZACJA:
Helmond oraz Zwaagdijk

Praca będzie polegać m.in. na:
-pakowaniu żywności
-sortowaniu, krojeniu i myciu produktów
-obsłudze maszyn i innych prostych pracach produkcyjnych

-Praca w temperaturach około 4-8 stopni Celsjusza
-Wymagana znajomosc języka angielskiego na poziomie A1/A2

__________________________________________
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas CV :)

rzeszow@hobij.pl

Nasz konsultant będzie z Tobą w kontakcie i poinformuje Cię o szczegółach oferty!

Tak1Nie8

Zostaw opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie