4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 513 467 5 1

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Aktualność
Szukasz pracy?
Posiadamy wiele ofert na produkcji oraz w logistyce!

Zainteresowany/a ??
✅ Wyślij do nas swoją aplikację już dziś !
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły!

opole@hobij.pl
rzeszow@hobij.pl
gdansk@hobij.pl

✅ Załatwimy wszystkie formalności i zorganizujemy przejazd do Holandii ❗️

Gosia

Pracowałam przez Hobij na salatkach w zeszłym roku i powiem tak, praca czasem ciezka ale tez calkiem ok., zrobić tez można, pieniądze na czas. Planuje w tym roku na wiosne wrócic.. Co do agencji nie mam w sumie zadnych wiekszych zastrzezen, ale mieszkałam na prywatnym zakwaterowaniu u cioci, wiec nie wiem jak to wygląda na domkach.. Przynajmniej z mojego doświadczenia jest ok..

Tak16Nie25
laurie

Moje sugestie dla HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.: mozna sie dogadac z biurem Lubię atmosferę w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. za: mozna sie z nimi dogadac

Tak9Nie21
anonymous

Hmm, jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami na forum na temat Hobij. Ja pracowałam z tą firmą przez dwa lata. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to są to domki typu bungalow, domki wieloosobowe. Naprawdę nie było tam aż takiej tragedii. Najgorzej jest chyba w hotelach pracowniczych, gdzie jest jedna kuchnia na kilkudziesięciu pracowników z łazienkami tez nie za ciekawie. Zawsze po kilku miesiącach można wynająć coś prywatnego, nie ma z tym u nich problemu. Co najważniejsze to firma jest wypłacalna. Polecam tą agencję również osobom, które mieszkają w Holandii. Można u nich znaleźć pracę będąc w Holandii.

Tak11Nie23
Agent Tomek Nowy wpis

Tylko musicie wiedzieć zanim przyjedziecie, że tu wychodzi 50 euro dziennie. Masz 4 dni pracy dostaniesz 200€ wypaty. Z niedzielą. 220€. Więc przyjeżdżajcie dalej ha, ha

Agent Tomek Nowy wpis

Pracuje przez Hobij od ponad miesiąca na magazynie i firma stara się żebym miał godziny i nie narzekam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

słabo

Niestety praca po 3-4 dni to norma, chyba wszyscy po tyle pracują, a na pewno większość. Przez to wypłaty śmiesznie niskie. Tylko dlaczego ciągle przyjmują nowych ludzi?

Tommy
@słabo

Muszą mieć jakąś kase od (usunięte przez administratora)za głowę. Nie wiem jak to działa, ale zatrudnianie i ściąganie co tydzień nowych ludzi musi im się opłacać. Inne agencje chociaż dawały mi zarobić nawet szło się w sobotę lub niedziele a tu czytam, że tylko zarabiasz na hotel i utrzymanie biura hobij

Tommy
@słabo

Ale w którym zakładzie? (usunięte przez administratora). Wszędzie tak jest poza sezonem

Boczki Haarlem
@słabo

Jak przepracujesz 4 dni to znaczy, że jesteś szczęściarzem lub nie masz obywatelstwa polskiego. Każdy na lokacji zauważył, że Polacy chodzą rzadziej do pracy niż np. Litwini. Znałem osoby, które przyjechały i dwa tygodnie czekały z nadzieją na to, że pójdą do pracy, po czym rezygnowali. Sporo osób odchodziło już po tygodniu. Zero zainteresowania ze strony agencji Hobij. Przyjmują non stop nowych, ponieważ ciągle ktoś odchodzi a oni też Ja przepracowałem niecały miesiąc bo o nic nie można się doprosić. Zwrot za kilometry za dojazd swoim samochodem nie istnieje. Znajomemu po miesiącu oddali kasę za tydzień dojazdów do pracy, ale pobrali chłopakowi, który dojeżdżał z nim do pracy. PRYWATNYM samochodem NIE FIRMÓWKĄ? Ja nie mam zamiaru dobijać samochodu dla firmy, która ma gdzieś swojego pracownika. "Koordynatorka" Monik ma totalnie wywalone na pracowników. Jeszcze jedno od jakiegoś czasu robią testy na covid-19. Coraz częściej wychodzą wyniki pozytywne. Rano przychodzisz do pracy i się dowiadujesz, że masz pozytywny wynik i cię odsyłają do domu.

słabo Nowy wpis
@Tommy

Bol.com w Waalwijk. 3-4 dni w tygodniu ze stawką 10.20 to naprawdę słabo wychodzi, a po tyle się pracuje. Dużo osób odchodzi i dużo nowych przychodzi, stąd też ostatnio dużo błędów z racji niedoświadczonych osób.

Zenek

To jest chyba firma widmo, nie odpowiadają na maile....

@Zenek

Szanowny Panie, staramy się odpowiadać na wszystkie emalia oraz wiadomości przesyłane do nas. Jeżeli jednak faktycznie taka sytuacja miała miejsce, to bardzo przepraszamy. Prosimy o ponowny kontakt na info@hobij.pl . Pozdrawiamy HOBIJ Polska.

Tak2Nie4
Zenek
@HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Napisałem 4-5 maili, po co pisać kolejny skoro i tak boicie się odpowiadać na podstawowe pytania o szczegóły pracy?

@Zenek

jak nie maja pracy to nie odpowiadaja jak kolega wyzej napisal... czy ta firma nie ma czasem cos wspolnego z work force ...?

Tak1Nie1
wolna Polska
@HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Raczej nie bo jak pisałem czemu na solarisie nie ma wyszczególnionych ile procent jakie godzinny liczone

Łukasz

Nie mam pojęcia skąd te 4 gwiazdki sami chyba wystwiają sobie opinię. To jest tragedia, ostrzegam wszystkich złe opinie o tej agencji nie są przesadzone traktują Polaków jak śmieci. Obiecują nadgodziny a pracujesz po 3 dni. Nie nabierajcie się na słodkie słowa bab z biur w polsce tutaj na miejscu nic nie jest tak jak wam obiecują

Tak13Nie
@Łukasz

jak wiekszosc opinii o agencjach...

@Łukasz

Mogę niestety tylko potwierdzić :( Oni sobie chyba nie zdają sprawy, że ludzie mają rodziny na utrzymaniu.

Niezadowolony klient

Ludzie omijajcie to miejsce siedzieć czekać w biurze 7 godzin aż Cię łaskawie zawioza.PoraKa jedna wielka

Tak7Nie1
odbytnica
@Niezadowolony klient

ludzie czekają po 8 dni na domku bez pracy.

Tak6Nie2
@odbytnica

tyle agencji tyle pracy tylko teraz pytanie ktore dobre te agencje, przegladam oferty pracy, opinie agencji i co jedna to z lepsza historia...

OK
@odbytnica

Znam osoby co prawie 2 tygodnie siedzą bez pracy. Większość zrezygnowała. Ta firma to jakaś porażka. Jak macie rodziny na utrzymaniu to szukajcie gdzie indziej bo przy nich rodziny nie wykarmisz.

Tak3Nie
@OK

Dokładnie siedzę już drugi dzień nie ma godzin zal

Tak5Nie
Boczki Haarlem

Nawet dłużej !!!

Aktualność
❗MAGAZYN FIRMY KURIERSKIEJ❗

Magazyn firmy kurierskiej
 Praca przy rozładunku i załadunku towarów/ paczek, sortowaniu oraz skanowaniu paczek
 Lokalizacja: Oirschot / Zaltbommel

Szukamy chętnych kandydatów ze znajomością języka angielskiego do pracy na magazynie.

Zainteresowany/a?
Aplikuj ❗❗
_________________________________________________
Zgłoś się do HOBIJ już dziś, wyślij do nas swoją aplikację: opole@hobij.pl

Nasz konsultanci będą z Tobą w kontakcie i poinformują Cię o szczegółach oferty❗

Agent Tomek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Kandydat

Jedzie ktoś jutro do Veghel?

Agent Tomek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Kandydat

Jedzie ktoś jutro do Veghel?

Wolna Polska

Pracuję na sałatkach w firmie Hessingu i prawda mało godzin lipne pieniądze (usunięte przez administratora) w pracy ale to się wytnie najgorsze jest to ze nie zarobicie tutaj żal

Tak1Nie1
Ex pracownik

Nie polecam tej agencji. Zabierają kase za nic. Na dniówkach przy dobrych godzinach moze zarobisz max 200€ nic więcej!! Pracujesz max 4 dni w tyg i to wszystko. Na samym poczatku po dojechaniu do biura w Holandii w Veghel czekaliamy 4h aż otworzą agencję i cały dzień siedzieliśmy w tym obsranym biurze i czekaliśmy aż ''mili" państwo nas w końcu odwiozą do miejsca zamieszkania. Na miejsce dopiero dotarliśmy ok 20 wieczorem... Do hotelu w Monnickendamie. Okolo godz 21 (usunięte przez administratora)koordynatorka śmiała nam pokazac cała firme Hessing ledwie w 10 min i już oczywiście wiesz gdzie wszystko jest. Pokoje małe i wspólna hmm obora bo kuchnią tego nie nazwę bo gotowało sie na elektrycznych podgrzewaczach... masakra. 4 razy zmienialismy miejsce zamieszkania bo Hobij miał rozne dziwne problemy z dogadywaniem sie z ludzmi. Dojazdy do pracy po 40km w jedną strone. Nie zatrudniajcie się przez tą agencję bo tylko stracicie swój cenny czas, nerwy i pieniądze. (usunięte przez administratora)

Agent Tomek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Kandydat

A ktoś coś mi powie o pracy w Ingram?

Wolna Polska

Oceniam narazie tą agencję negatywnie nie polecam szkoda wydać pieniądze nadal tam pracuję jeszcze

Tak1Nie

Od siebie mogę dodać, że do agencji Hobij można pisać e-maile i dzwonić w nieskończoność a problem i tak nie zostanie rozwiązany. Jak jest się kierowcą samochodu firmowego to Hobij potrąca 50 € miesięcznie (niby na podatek). Czy coś takiego w ogóle jest legalne. W innych firmach kierowcy dostają dodatkowe pieniądze za to,że dowożą ludzi do pracy. Znajomy drugi tydzień tankuje za swoje bo na firmie panuje "korona" (D.C.F. Haarlem BV) i nie może dostać karty do tankowania. Przelewu też nie dostał. Nawet jak dojeżdżasz swoim samochodem to zapomnij,że dostaniesz zwrot za kilometry. W poprzednich firmach nie miałem z tym problemu. Znam kilka osób, które zrezygnowały, ponieważ przez ponad tydzień nie byli w pracy ani jednego dnia. Inni jak nawet poszli do pracy to tylko dlatego, że brakowało im ludzi w danym miejscu. Jak miałeś szczęście to się załapałeś. Hobij przypomina sobie o tobie dopiero jak im brakuje rąk do pracy.

Hihi

Omijajcie szerokim łukiem agencja nie interesuje sie pracownikami ktorzy nie maja cztm dojeżdzac do pracy. Malo tego codziennie na hotel przyjeżdżają nowe osoby ktore siedza odplatnie na hotelu czekając az biuro laskawie zadzwoni i powie ze masz przyjechać na ogladanie firmy nie wazne jak i z kim Zero jakiej kolwiek osoby koordynatora do ktorego mozna zadzwonic dopytać sie

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole