HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Aktualność
Szukasz pracy w Holandii ?
Posiadamy wiele ofert na produkcji oraz w logistyce!

Zainteresowany/a ??
✅ Wyślij do nas swoją aplikację już dziś !
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły!

praca@hobij.pl

Pomagamy również w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.
Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!

Gosia

Pracowałam przez Hobij na salatkach w zeszłym roku i powiem tak, praca czasem ciezka ale tez calkiem ok., zrobić tez można, pieniądze na czas. Planuje w tym roku na wiosne wrócic.. Co do agencji nie mam w sumie zadnych wiekszych zastrzezen, ale mieszkałam na prywatnym zakwaterowaniu u cioci, wiec nie wiem jak to wygląda na domkach.. Przynajmniej z mojego doświadczenia jest ok..

laurie

Moje sugestie dla HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.: mozna sie dogadac z biurem Lubię atmosferę w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. za: mozna sie z nimi dogadac

anonymous

Hmm, jestem zdziwiona tyloma negatywnymi opiniami na forum na temat Hobij. Ja pracowałam z tą firmą przez dwa lata. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to są to domki typu bungalow, domki wieloosobowe. Naprawdę nie było tam aż takiej tragedii. Najgorzej jest chyba w hotelach pracowniczych, gdzie jest jedna kuchnia na kilkudziesięciu pracowników z łazienkami tez nie za ciekawie. Zawsze po kilku miesiącach można wynająć coś prywatnego, nie ma z tym u nich problemu. Co najważniejsze to firma jest wypłacalna. Polecam tą agencję również osobom, które mieszkają w Holandii. Można u nich znaleźć pracę będąc w Holandii.

Optimus28 Nowy wpis

Kto chce jechać zemną do pracy do Holandii praca na produkcji ja z około Siechnic szukam kumpla który chciałby zemną wyjechać wiecej info. Na mojego e-maila- optimusprim31@wp.pl

Weronika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

Czy ktoś planuje wyjechać we wrześniu? Planuje wyjazd pierwszy raz, jeżeli ktoś chętny do wspólnego wyjazdu proszę pisać sucha1801@gmail.com

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam. Czy ktoś byłby chętny na wyjazd? Jestem sam, a fajnie byłoby jechać z kimś. zostawiam w razie czego mój email:) 20darek00@o2.pl 29 lat Woj. śląskie

Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Czy ktoś w najbliższym czasie planuje wyjechać przez tą agencję?

produkcja
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Mimo , że pracują Polki na spotkanie z rodakami wychodzi Holender i karze czekać . Po dwóch godzinach podsunięte dokumenty do podpisania i zapewnienie o pracy min. 3 miesiące .W razie choroby trzeba dzwonić ( ps: przez miesiąc Pani nie odebrała telefonu .

Pytania

Czy mm buty robocze ? czy znam język ?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Aktualność
Szukasz pracy w Holandii ?
Posiadamy wiele ofert na produkcji oraz w logistyce!

Zainteresowany/a ??
✅ Wyślij do nas swoją aplikację już dziś !
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły!

praca@hobij.pl

Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!

❗PRACOWNIK LOGISTYKI

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy na magazynie (Order picker - zbieranie zamówień/ sortowanie / pakowanie / ekspedycja / operatorzy wózków Reachtruck)

Lokalizacja: Veghel, Nieuwegien, Vianen, Amsterdam, Waalwijk, Breda oraz wiele innych!
✅Praca  od zaraz!
✅Wymagana min. komunikatywna znajomość języka angielskiego!

rzeszow@hobij.pl  / opole@hobij.pl

XX

Ludzie uważajcie nie dajcie sie naciągać,firma hobij i praca na sałatkach w Helmond to totalna porażka.Nie ma godzin ,dziennie przepracujecie 6 max 7 h, raz w tygodniu dostaniecie wolne tzw.rezerwowe a w sobote przyjdziecie do pracy na 5 godzin za zwykłą stawke.Prośby i rozmowy z biurem nic nie pomogą.Tam nowymi zapychają tzw.dziury.Nie dajcie się oszukac tak jak Ja.

Koperek

Witam pracowalem rok w hobaju i jedynie do czego moge sie doczepic to to ze koordynatorzy z np. (usunięte przez administratora) nie sa kompetentnymi ludzmi bo zamiast pomoc czlowiekowi to jeszcze mu na brudza "wspollokator potrzebowal zalatwic jedna zecz w banku a za bardzo nie potrafil angielskiego to pani koordynator powiedziala (cyt. to sie ku..a naucz ) i biedak bez karty siedzial 4 dni az jego kobieta nie przyjedzie i pomoze"

❗MAGAZYNIR

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy na magazynie (Order picker - zbieranie zamówień)

Lokalizacja: Veghel, Nieuwegien, Vianen, Amsterdam, Venlo oraz wiele innych!
✅Praca również dla par!
✅Praca  od zaraz!
✅Posiadamy również oferty pracy be znajomości języka angieskiego!

Kasia
Kandydat

Niekompetentna firma byłam umówiona na wyjazd 10czerwca do dziś brak odzewu nie odbierają omijajcie szerokim łukiem tą pseudo firmę

@Kasia

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Czy były dopełnione z Panią wszystkie formalności przed planowana data wyjazdu? Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio na info@hobij.pl W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Czy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dominik
Kandydat

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Dominik
Kandydat

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

❗PRODUKCJA SAŁATEK
Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy w zakładzie, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją salatek owocowo-warzywnych.

Lokalizacja: HELMOND
Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!
✅Praca dla par!

❗ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ

Lokalizacja: Veghel, Nieuwegien, Vianen
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym jest wymagana!
✅Praca również dla par!

❗Operator maszyny
Doświadczenie nie jest wymagane!

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy w zakładzie specjalizującym się w uprawie, selekcji i pakowaniu szalotek, cebuli oraz czosnku.

Lokalizacja: Lutjeborek (Noord Holland)
Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym jest wystarczająca!

❗MAGAZYNIER

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy na magazynie (zbieranie zamówień/ sortowanie/ rozładunek)

Lokalizacja: Veghel, Bergen op Zoom, Hertogenbosh, Oirschot, Zwaag
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym jest wymagana!

Gosia

Dziękujemy i zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Dorota
@Gosia

Czy jak miałaś zakwaterowanie prywatne to mogłaś korzystać z transportu do pracy i z pracy organizowanego przez biuro?

Maniek
@Gosia

Witam chciałem się zapytać w jakim mieście byłaś na tych sałatkach, bo też planuje wraz z dziewczyną wyjechać coś zarobić ale nie mogę się zdecydować która pracę wybrać żeby puz iej nie żałować.

❗PRODUKCJA SAŁATEK

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy przy produkcji soków i sałatek owocowo-warzywnych

Lokalizacja: Helmond / Zwaagdijk
✅Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

opole@hobij.pl

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.