Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Dawny pracownik

Kiedyś pracowałem przez tą agencje, gdzieś 2 lata, więc pow lipa była lipa jest. Dejta se spokój z tą agencja, serio. Po 12 godz robiłem i 1tys e. Kroja z kasy i praca ciężka. Tzn szybko jak robot trzeba. Przyszedłem z pracy spać budzilem się zjadłem itp i do pracy i tak ciągle

Malo wazne kto.

Witam . Pracuje w concepcie. I nie rozumiem komentarzy...typu...marne grosze...ja dostalem super wypłatę. Jestem zadowolony. Mieszkanie ładne. Biuro znajduje sie na zakładzie-wiec jak mam problem bardzo mila pani w biurze mi pomaga. Praca ? Jak ktos chce i potrafi pracować...to lajcik..nie ma problemu. A jak ktos przyjechał z laska ze musi pracowac...to potem pisze takie pierdoly. Albo...tekst " ale mam kaca "" brzuch mnie boli ide sie zwolnic" masakra .

Natalia

Jeśli nie chcecie zarobić marnych groszy (o wiele mniej niż w PL), jeśli nie chcecie mieszkać w nieciekawych warunkach, gdzie nie ma drzwi od waszego pokoju, ani nawet nie dostaniecie klucza od mieszkania słysząc od koordynatorki po 10 telefonie, który w końcu odebrała: "zostawcie rzeczy pod opieką lokatorów" (ktorych zobaczyliśmy pierwszy raz w życiu), jeśli nie chcecie być zdani na samych siebie, bo koordynatorzy mają ludzi przyjeżdżających tam gdzieś... To nie jedźcie tam!! W biurze w Bdg obiecują cuda, wspaniałą, dobrze płatną pracę w Wietze, koordynatorzy mają być pomocni, mają w dzień naszego przyjazdu przyjechać z kluczem od zakwaterowania i wszystko wytłumaczyć co i jak (taaa... Po kilku telefonach pani Kamila odebrała i nie raczyła przyjechać tylko usłyszeliśmy "tam ktoś pewnie będzie to wam otworzy, dostaniecie smsa co dalej"....). Także jak Wam też obiecali cuda w Wietze i dobre zarobki to ŚCIEMA!!!! NIE POLECAM TEJ AGENCJI!! PORAŻKA, LUDZI MAJĄ ZA NIC!!!

...
@Natalia

Ja jestem od kwietnia i polecam pracę!!!!

Bolo
@Natalia

Skoro mieszkania sa oblozone i zamieszkuja w nim inni wspollokatorzy to po jakiegoo czorta ma tam w Niedziele jechac koordynator skoro ludzie ktorzy sa poinformowani o przyjezdzie nowych was wpuszczaja do srodka. Ja problemow zadnych nie mialem...nastepnego dnia koordynatorzy sa z wami caly dzien wiec mozna im o wszystkim powiedziec..

Pawel

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem. Kordynatorzy uważają się za bogów. Pracowałem tu pół roku i przez ten okres miałem tylko jednen dzień wolny. Warto dodać, że ludziom z innych agencji nigdy nie zabierali,, frei tag''. KASA KASA KASA tylko to jest ważne dla konceptu. W ich oczach nie jesteś człowiekiem tylko kawałem mięsa zdolnym do pracy 6 dni w tygodniu. Na firmie w której pracowałem sami szefowie śmiali się z konceptu gdy przychodziłem w ustawowo wolny dzień bo oczywiście koncept nie przepuścić nawet paru euro! Zabieranie wolnych dni, matactwo przy wyplatach, podejście koordynatorów i wiele innych rzeczy zniechęca ludzi do pracy.

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

Natalia

Ta "agencja" to porażka! Ludzi mają za nic, koordynatorzy totalnie olewają pracowników, zarobki marne (Wietze)... Nie polecam!!

Kaja

Witam Praca tutaj to porażka. Jak oni traktuja Polaków masakra. Praca za takie grosZe odradzam :(

pytanka

Jestem studentką i mam plan wyjechać do tej pracy. Ktoś może udzielić kilku pytań?

Witam. Jade z tej firmy do pracy. I mam pytanie jak z godzinami

Natalia

Możecie udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat tej firmy? Czy ktoś z Was jest obecnym bądź byłym pracownikiem i mógłby wyjaśnić na czym polega praca w Concept?

Nickkodelman

Nie polecam leca w ch z wyplatami

Jus

Beznadziejna firma nie polecam

Artur

Nie rozumiem komentarzy niektórych osób, praca jest idealna dla każdego studenta i studentki, również dla par. Warunki mieszkaniowe są na jednym z najwyższych poziomów jakie miałem okazje spotkać na różnych ofertach prac sezonowych, sama praca nie ma nic wspólnego z tym co jest jej zarzucane, a jeśli ktoś twierdzi inaczej to widocznie mało w życiu przepracował :)

kama
@Artur

jako student to moze kasa jest okej o ile masz godziny. ja pracowalam tam kolo Hannoveru dwa lata temu bo rok wczesniej byli znajomi i dość chwalili. Ale trafiłam tragicznie! mieszkalam w jakby hotelu robotniczym, toalety bez klamek, wszedzie brud! a znajomi rok wczesiej jak byli to trafili na normalny domek. Dodatkowo przez pierwsze 2 tygodnie mialam dzien pracy, dzien przerwy. Niby byl spadek produkcji, tak tłumaczyli...okej... ale to sie nie powinno zatrudniac nowych osob. bo mysmy siedzieli na tym hotelu a nowi ludzie przyjeżdzali i tak samo dzien pracy, dzien w domu! W sumie zarobilam tylko trochę wiecej jakbym pracowala w Polsce w tym czasie. Mieszkam w miejscowości turystycznej i tu jako kelnerka można w sezonie zarobic calkiem niezle. Sledze oferty tej agencji czy maja cos innego ale widze ze u nich tylko ten kurczak i juz raczej z nimi współpracy nie chce podejmowac wiec ci co tu pisza ze firma okej to musieli trafic na dobry okres gdzie bylo duzo pracy a i domek miec okej

TakaPrawda
@Artur

Chyba Ty mało przepracowałeś w życiu że praca na chłodni przy kurach jest dla ciebie pracą idealną. Zresztą większość negatywnych komentarzy jest na pośrednictwo pracy nie na samą pracę. Warunki mieszkaniowe na najwyższym poziomie ?? to już przesadziłeś , każdemu pracownikowi zabierają po 250 euro za mieszkanie . Szybko licząc mieszka was 5 w jednym domu łacznie płacicie 1250 euro. Za takie pieniądze mielibyście w Niemczech dobrą chate z basenem. No ale tak to jest jak ktoś jedzie nie ogarnia niczego i daje sie okradac na lewo i prawo i jeszcze zadowolony że ma gdzie spac. Ludzie nie jedzcie tam to jest najgorsza agencja pracy z możliwych.

elka25
@kama

Ja trafiłam na dobry okres gdzie pracy było bardzo dużo . Razem z chłopakiem dobrze pracowaliśmy wiec brali nas do pracy codziennie . Co z tego jak za cały miesiac pracy dostawałam 750 euro. Masakra nie polecam . najniższa krajowa w Niemczech 1490 euro. Płaciłam za mieszkanie 250 euro. Jezdziłam swoim samochodem. Gdzie reszta kasy? (usunięte przez administratora) i tyle.

KOT

Praca beznadziejna dużo ludzi się zwalnia. W biurze mają pracowników za niepotrzebne zło. Masz tylko przyjechać na zap*****lać! Wynagrodzenie to od 550 do 700 euro miesięcznie !! NIE POLECAM !!!!!

Natalia

Możecie powiedzieć, czy Polacy pracujący zagranicą otrzymują takie same umowy jak lokalni pracownicy? Czy jest to głównie praca zmianowa? Czy firma zapewnia transport lub też zwraca koszta? Pisaliście o problemach w wyliczaniu wynagrodzenia, czy nadal występują? Czy można skorzystać ze szkoleń oferowanych przez firmę?

Michał 26
@Natalia

Odpowiedzi na twoje pytania w skrócie . 1 Nie. 2 Tak. 3 Nie ( odciagają 50 euro za samochód plus musisz jeszcze go zatankowac sama). 4Tak. 5 Nie ma zadnych szkolen .

Ela33
@Natalia

Zależy o czym mowa jeśli pracujesz bezpośrednio u pracodawcy to tak masz taką samą umowę jak lokalni pracownicy jeśli pracujesz przez pośrednika otrzymujesz od pośrednika umowę. Zależy jaka oferta pracy są prace 3-2-1 zmianowe. Firma umożliwia skorzystania z samochodów firmowych koszt miesięczny 50 euro + paliwo w własnym zakresie. Pomyłki się zdarzają ale firma stara się wszystko wyprostować czasami wystarczy zadzwonić do biura. Jeśli na danym stanowisku jest potrzeba przeszkolenie pracownika firma organizuje szkolenia inne szkolenia nie są przewidziane.

FILIP

Z TEGO CO CZYTAM TO MAM WRAŻENIE ŻE Z DALEKA OD TAKICH FIRM I POŚREDNIKÓW

Zdenerwowana

Ostrzegam przed tą firmą. Kręcą z nadgodzinami nie wypłacają za nie pieniędzy. Szukają dziury w całym żeby tylko zaniżyć wynagrodzenie a jak nic nie znajdą to księgowa się pomyli i naliczy wynagrodzenie w taki sposób że zawsze masz mniej - nadmienić należy też to że księgowa nigdy nie pomyli się w drugą stronę czyli nigdy nie naliczy Ci więcej wynagrodzenia. W pracy szefową działu jest Sara - 25. letnia kobieta, która wyzywa ludzi, gnębi polaków, wprowadza terror w pracy. Ja oraz kilku innych pracowników zatrudniliśmy prawnika i zamierzamy pozwać grupowo ten zakład pracy o mobbing.

Kontakt
@Zdenerwowana

Proszę o kontakt tez mam coś do powiedzenia do sprawy. Dołączę się do pozwu

Krzysiek
@Kontakt

Wielkie klamstwo.znam sare !!! I wiem ze to wyssane z palca

Zdziwiony
@Zdenerwowana

Nie zgadzam sie. Dziewczyna jest bardzo pomocna

@Zdenerwowana

Jak ona ma samych nowych....widziałem raz co Ci nowi potrafia!!!!! Ja bym zwariowal

Emilia
@Zdenerwowana

Pracuje z pania Sara . Bardzo mila kobieta...duzo pomaga i jest bardzo wesola. Współczuję jej tego zamieszania z nowymi

@Zdenerwowana

Bzdury !!!!!!!! PANI Sara jest jednym z najlepszych brygadzistow !!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze pomogla . Wytlumaczyla !!!! Wymaga ale to normalne. Ale zawsze sie usmiechnie i pomoże. Pomimo nawalu pracy !!!!!!!! Ludzie co wy piszecie.....szok.

Zdziwionaa ona
@Zdenerwowana

Rowniez sie nie zgodze . Co do Sary bardzo pomocna dziewczyna zalatwia milion roznych spraw. Lata, biega po zakladzie zawsze mi pomogla gdy mialam problem. Dziwne troche .

Do Sary
@Zdenerwowana

Wszystkie posty powyżej są napisane przez owa brygadzistke. To świadczy tylko o niezrownowazeniu tej kobiety. Jest masa ludzi i dowodów i chyba czas żeby to wszystko wyszło na jaw. Nie pozdrawiam

Proszę kontakt.

Kamil
@Zdenerwowana

Dziwne.jestem na przeciwnej zmianie. Pracowalem z ta Pania i to jest bardzo dobra brygadzista . Pomogla mi zawsze i wytlumaczyla . Bzdury....pomaga duzo .

oN
@Kamil

Ta kobieta to szatan. Niewychowana zakompleksiona mała dziewucha. To jak traktuje innych ludzi świadczy o tym że to bardzo smutna postać... żałosna

xyz

Nie polecam tej firmy ! W Wietze na kurczakach jest koordynator Patryk którego nic nie obchodzi nic nie potrafi załatwić jedynie co robi skutecznie to wręczać wypowiedzenia to samo Kamila ma wszystko w głębokim poważaniu. Zarobki marne na poziomie 700 euro miesięcznie na rękę. Nie ma dodatków za pracę w godzinach nocnych po prostu się rozmywają!!!

jacek.mecina901@onet.pl

zbieram informacje o firmie Proszę o wiadomości na adres jacek.mecina901@onet.pl

kto kasuje posty o pracy w godzinach nocnych? dlaczego nie płacą tak jak należy ? jak niemieckie prawo ustaliło, proszę nie kasować takich postów , prawnicy już nad tym pracują

@ja

Proszę o kontakt w sprawie sprawy. jacek.mecina901@onet.pl

SYPAC WSZYSTKICH!!!

JAK WAS OSZUKUJA NA GODZINACH ITP, TO JEST MASA ORGANOW KTORE CZEKAJA NA INFORMACJE ZEBY ZROBIC KONTROLE I PRZYJE AC NIEZLA KARE, TAKZE RODACY ZA GRANICA PROSZE ZAMOWIC DARMOWE 3 STARTERY Z DARMOWA WYSYLKA NA WYBRANY ADRES W DE NA WWW.LYCAMOBILE.DE, ZALADOWAC ZA E 20, UTWORZYC JAKIS NOWY EMAIL I SYPAC WSZYSTKICH DO URZEDU SKARBOWEGO, POLICJI I INNYCH INSTYTUCJI KTORE PRZ (usunięte przez administratora) IM NIEZLE KARY ;) JA W GB SYPNALEM FIRME CO ZATRUDNIALA NA CZARNO I MUSIELI ZAMKNAC DUZA BUDOWE BO DOSTALI KILKASET TYSIECY KARY ;)))) SYPAC KU WA WSZYSTKICH A DOSTANIECIE KASE ZA INFO!

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.