Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

4you

Nie polecam marna kasa ciężka praca

Mateusz

Pracowałem dla tej firmy nie całe 2 tyg za 56 godzin roboczych wypłata wyniosla 38 euro !!!!!!Po kontakcie z biurem pani Izabela oznajmiła ze wypłata jest tak niska gdyż powstały „kary” za brak przyjścia do pracy , gdy chciałem żeby wysłała mi na maila gdzie znajdują się te „kary” w umówię , kontakt zanikł , totalny wyzysk NIE POLECAM tej firmy i odradzam wyjezdzac z polski ,w razie wątpliwości mogę wysłać potwierdzenie przelewu na maila , jeszcze raz NIE POLECAM i unikajcie tego miejsca

ggwp
@Mateusz

tak to jest jak się niedokładnie czyta umowy +zalaczniki lub sie spi na szkoleniu. myslisz ze za siedzenie na kacu w domu bedzie ci za to placone? ludzie ocknijcie sie i wezcie sie do roboty a nie robicie tutaj sciane placzu. juz kilku takich z polecialo bo im sie robic nie chcialo... badz feir i oni beda feir. pracujesz na takich warunkach na jakie sie zgodziles wiec nie odpalaj cebuli tutaj

Mateusz
@ggwp

Widać najwidoczniej nie czytasz ze zrozumieniem , umowę przeanalizowałem 3 razy kontaktowałem się z biurem unikają jakichkolwiek rozmów umowa w Polsce nie obowiązuje w Niemczech śmiech na sali , plus nie jechałem tam w celu siedzenia na kacu tylko w celu zarobku , wydałem więcej za dojazd niż zarobiłem , jeżeli chcesz lizac (usunięte przez administratora) za 700-800 euro to dalej zapi**dalaj za te śmieszne pieniądze a koordynatorzy niech zarabiają na twojej (usunięte przez administratora) :)

mal23
@Mateusz

a co nie podpisywałeś umowy w Niemczech? jak podpisywałeś to musiałeś wiedzieć co podpisujesz. jak sie nie czyta co podpisuje to potem sie traci

ggwp
@Mateusz

bo w pl masz umowę przedwstępną geniuszu :) mi wiele rzeczy wyjasnil jakis tam dodatkowy zalacznik bo w samej umowie PRZEDWSTEPNEJ niewiele jest info dotyczacyh zatrudnienia. biuro cie robi w ciula? zglos to gdzie trzeba i tyle. szkoda ze taki analizator wlaczyl ci sie po wyjezdzie zamiast przed. praca za700-800? spoko i tak bedac lelakiem bez znajomosci niemieckiego i wieloletniej kfalifikacji mam wiecej niz w pl na produkcji (mowa o kasie na czysto)... nie mowie ze to praca marzen bo tak nie jest ale jak nie jest sie malpa to mozna tam wytrzymac te pare miesiecy i potem dalej sie leci. biuro cie w ciula robi? z ciekawosci ktore? (jesli nie tu to pisz kawasaki.mk@wp.pl)

Dno
@Mateusz

Widac , ze koordynatorzy nie śpią i próbują wystawiac tutaj pozytywne opinie... Każdy kto z jakichkolwiek przyczyn nie poszedł do pracy jest dla nich alkoholikiem . Nie ważne że masz gorączke nie ważne twoje ubezpieczenie . Dadzą Ci kare i wyzwią od alkoholikow i cebuli...Widać , że poziom wasz sie nie zmienił . Nie pozdrawiam .

Marne Grosze

Czesć. Jak większosc osób nie polecam pracowac przez Concept. Juz nawet nie chodzi o tych pożal sie boże koordynatorów czy o to , że praca jest ciężka ( bo jezeli ktos chce pracowac to bedzie ). Chodzi o pieniądze . Każdy wyjeżdża żeby zarobić więc dziwi mnie , że za taką prace w zimnie człowiek dostaje 700 euro wypłaty. Jakby ktoś Ci w twarz strzelił. 1200 euro to normalna stawka w niemczech i to na czysto . Jezeli odpowiada wam taka wypłata 700 euro to ok jedzcie ale dla mnie to jakaś porażka .

komentarz do marne grosze
@Marne Grosze

Kwota byla 1200€ netto,tylko kazdy zapomina ze dostal wczesniej juz zaliczke, za mieszkanie tez trzeba zaplacic, to potem widzi na koncie reszte ktora zostala wyplacona. Bez j.nienieckiego chcialbys kokosy zarabiac? to jedz do Holandii! Dlaczego szukasz pracy w niemczech skoro tu dla ciebie marnie placa. Najpierw zorientuj sie ile zaraciaja ludzie po studiach i z fachem w rece (brutto) w niemczech! Bez kwalifikacji i jezyka mazysz o wysokoich zarobkach, mysle ze brakuje ci samokrytyki jak w wiekszosci komentarzach.

Jasiu

Witam. Pracowałem w tamtym roku przez wakacje na kurach w Haren.Praca może czasem ciężka ale fajna. Ludzie nie są tacy źli jak ich opisują. Pracowałem ze statusem studenta i polecam studentom i ucznią ponieważ pieniądze nie są złe. Jako zwykły pracownik bez miana studenta moim osobistym zdaniem nie opłaca się. Warunki mieszkaniowe świetne (bynajmniej ja takie miałem), a jeżeli komuś się nie chce pracować to na ch*j jedziesz? Koordynatorzy spoko. Dawid Junker (usunięte przez administratora) CHŁOP), Daniel może troszkę nie ogarnięty ale da się dogadać. A co do pieniędzy to może nie są to kolosalne wynagrodzenia ale 1300-1500 można zarobić. A Większość negatywnych opini to oczywiście konkurencja. Pozdrawiam????

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

Dlaczego nie są wypłacane pieniądze za godziny nocne od 22.00 tak jak nakazuje niemieckie prawo? Dziwię się tej firmie bo byle jaki pozew pogrążyłby tą firmę

oszukują na godzinach nocnych, jak nie przekroczysz 1-wszej w nocy to Ci nie zapłacą , dziwię się , że nikt o tym nie pisze

Ifk

Szczerze odradzam . Ludzie traktowani są jak niewolnicy Polak polakowi wrogiem Przerabialem kilka miejsc w Holandii i niemczech ale takim brakiem szacunku do ludzi zadna agencja mnie nie zaskoczyla

Captcha

Ostrzegam nie jedzcie tam. Koordynatorzy kłamią, kręcą. Kasa to 700 e netto msc 200 e wyżywienie msc zostaje 500 e x 4 zł = 2000 zł zarobku. Płaci się za do dojazdy 50 e firmie za wypożyczenie auta i kierowcy 50 e. Praca bardzo ciężka. Róbcie co chcecie - bylem widziałem nigdy w życiu. Tu się dorobisz tylko garba ewentualnie nerwicy. Dramat. Katastrofa

biuro

z tej strony biuro Concept Plus. Skoro jest pan zatrudniony poprzez naszą agencję to musiał pan podpisać umowę w której wyraźnie jest napisane o opłacie za samochód. Ponadto taka informacja zawsze jest udzielana przez biuro. W którym zakładzie jest pan zatrudniony? Może pan zjechać z dnia na dzień ale to wiąże się z konsekwencjami. Jeśli jest pan niezadowolony z pracy to proszę złożyć wypowiedzenie u koordynatora. Co do koordynatora być może był zwyczajnie zmęczony? W końcu ma pod sobą blisko 200 osób.

NicTylkoZlinczować
@biuro

Zanim sie wyjedzie z Pol to inne biuro ktore nas do was wysylalo mowilo ,ze transport do pracy jest zapewniony i bezplatny dopiero w niemczech przy podpisywaniu umowy jest zdziwienie ,ale nikt nie wroci przez to do Pol z pustymi rekami tak oszukujecie . Jakie 200 ludzi tyle nie macie ,ale rzeczywiscie pod sobą ... zeby na nas s.r.a.ć. . Ktoś powinien sie zainteresowac tą organizają . W końcu traficie na ludzi ktorzy nie maja nic do stracenia i bedziecie miec problemy Kamila .

Pracownik 57753

Pracowalem przez kilka agencjii i nigdy nie mialem doczynienia z czyms takim jak tu . Najwieksze (usunięte przez administratora) ze strony tak zwanych pozal sie Boze koordynatorow i najmniejsze zarobki jakie spotkalem za granicą . Nie wiem od czego zaczac bo tego tu jest za duzo zeby wszystko opisac . Dwulicowa koordynatorka Kamila przyjedzie do was podpisac umowe i bedzie bardzo mila zebyscie tylko podpisali i lykneli przynete . Bedzie wam obiecywac ,ze pojedzie z wami do urzedu zeby sie zameldowac ... bedziecie musieli jechac sami uwierzcie mi . Bedzie obiecywac ,ze w razie W pojdzie z wami do lekarza ... nie pojdzie . Bedzie wam mowic zebyscie nie sluchali tego co mowia pracownicy tylko jak macie jakies pytania zeby dzwonic do niej ... zeby wam mogla zamydlic oczy bo pracownicy nie powiedza wam dobrych rzeczy . Jeśli macie noz na gardle to ... i tak nie pracujcie dla tej firmy . Nie ma co duzo opisywac tak naprawde bo te negatywne opinie sa prawdziwe i tylko koordynatorzy podszywaja sie pod te negatywne zreszta mialem okazje uslyszec to stojac przed wejsciem do biura plus obgadywanie pracownikow . Po odjeciu za mieszkanie zostaje wam 900 e za przepracowany caly miesiac z sobota lub dwiema tak ,ze serio slabo . Do tego oszukuja na pieniadzach i odciagaja za od kazdego z wyplaty chyba losowo raz wiecej raz mniej . Raz trafilem do zdemolowanego domu po poprzednikach ktory musialem sobie posprzatac i sluchalem krzykow wlascicieli w ich pieknym jezyku chociaz nic nie zrobilem . Z wyplaty odciagane mialem pieniadze za jakies niejasne rzeczy tlumacza to zawsze pomylkami i tajemniczym ksiegowym . Po powrocie do Polski opisze to do gazety w moim miescie dla przestrogi . Zycze wszystkiego dobrego .

praaca

Cześć, Wiktoria czy możesz mi podać swojego maila, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w Wietze

Prawdziwy

Cześć. Pisze do tych którzy sie zastanawiają. Nie ma nad czym. Naprawdę jest masa innych ogłoszeń ale nie concept. Ludzie czytajcie opinie. Skąd by się wzięła ocena 2.0. naprawdę jest źle marne pieniądze po 5 miesiącach możesz spodziewać się 600euro z zaliczka. Nie znasz języka jesteś nikim do lekarza samemu do urzędu gdziekolwiek. Nie pisze tego w złości. Z dobrej życzliwości dla nowych osób. Żal mi było tych przestraszonych oczu nowych pracowników których nikt nie szanował.. wszędzie ale nie tam. Praca nie jest najgorsza ale pieniądze nie wynagrodzą wam zmarzniętych rąk, strachu, stresu i poniżania. Najgorsze nocki do 2 lub 3 na wajcie. Nie polecam ani agencji ani pracy.

OSTRZEGAJĄCY

LUDZIE NIE JEDŹCIE TAM !! NIE CZYTAJCIE WPISÓW. BĘDZIECIE SIEDZIEĆ W DOMU I ZARABIAĆ NA TYLE ZEBY SPŁACIĆ TYLKO MIESZKANIE. JEŚLI SŁYSZYSZ W TELEFONIE ADRES ZAKOESZKANIA BERGEN. UCIEKAJ. POBIJĄ CIE CODZIENNIE, ALKOHOL, NAGIE LASKI I NARKOTYKI. A W PRACY Z RUSKIMI.. KRZYK WYŚMIEEANIE I GROZBY .GRATULUJĘ ODWAGI KTOŚ KTO TAM JEDZIE

kOP

Nie jeździe tam!!!!! Masakra jakaś. Bardzo ciężka robota i to mało płatna. Jeżeli chcesz zarabiać 800 Euro miesięcznie i naj**ać się to ZAPRASZAMY !

Natalia

Co sądzicie o pracy w firmie Concept? Pojawiają się tu dość skrajne opinie. Jakie macie uwagi dotyczące tego pracodawcy? Co wam odpowiada, a co nie? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Może ktoś z was w ostatnim czasie starał się o posadę?

Robson
@Natalia

Praca bardzo ciężka i mało płatna ! Masz te 9,49 Euro brutto ale i masz też bardzo duże odliczenia od wypłaty - dostajesz około 800 Euro miesięcznie - to są grosze do tego co musisz przepracować a praca jest bardzo ciężka ! Firma beznadziejna ! Na domkach (usunięte przez administratora) i malaria a pracownicy to szemrane towarzystwo.

opoo
@Robson

Przestań (usunięte przez administratora) głupoty typie

Beznadziejna praca mało płatna a roboty bardzo i to bardzo dużo i ciężko. Na hotelach patola

Wiśnia

Nie polecam !!

Wiśnia

Nie polecam !!

Oszukana

Witajcie ! Na wstępie chciała bym powiedzieć że jestem pracownikiem tejże firmy i złożyłam już wypowiedzenie umowy. Zacznę od początku - koordynatorzy dla pracownika kompletnie nic nie robią nawet jeżeli umówisz się z nimi na coś to i tak mają to w głębokim poważaniu. Jak tutaj przyjechałam na miejsce miał mnie ktoś odebrać - jestem na miejscu a tu nie ma nikogo a telefon wyłączony! Musiałam czekać 4,5 godziny aż ktoś przyjedzie i mnie zakwateruje. Mieszkania to kompletny (usunięte przez administratora) brud, pełno robactwa i smrodu. Pełno śmieci, tamponów, maszynek jednorazowych do golenia i tego całego syfu. Obsrany kibel i zarośnięta w brudzie łazienka. W kuchni chyba nikt ponad 3 miesiące nie sprzątał wszytko się klei i na samą myśl o wejściu do niej odrazu chce mi się wymiotować. Praca jest bardzo ale to bardzo ciężka i to nie chodzi o to że mi się nie chce pracować tylko praca bardzo wymagająca i ciężka i za nie co ponad 7 euro za godzinę na rękę nie jest warta tego wysiłku. Polacy pracujący na miejscu to masakra nic nie pomogą tylko jeszcze mówią i kierują cię źle. Inne narodowości pracujące tu sobie pomagają wspierają się ale nie my. Dodam jeszcze że na mieszkaniach czy domkach główną domeną mieszkańców jest picie. Picie i to w dużych ilościach. Jeżeli nadchodzi sobota to przygotuj się na libacje alkoholowe wraz z narkotykami do6 rano i to nie jest żart. Muzyka trzaskanie drzwiami, mordobicie, wrzaski - nie ma mowy o zmrużeniu oka. Oczywiście jeżeli nie jesteś uczestniczą imprezy nie dokładasz się do alkoholu to jesteś głównym tematem i obiektem kpin nie tylko w domu ale i pracy - musisz być żulem żeby tutaj przetrwać. Po moim wyjeździe opublikuje zdjęcia z domków z tego całego syfu i libacji alkoholowych na serwisie youtube.com ponieważ chciała bym ostrzec inne osoby przed tą firmą i nie ma to na celu szkalowania tylko ja straciłam czas i ostatnie moje pieniądze na ten wyjazd i wpakowali mnie w taki (usunięte przez administratora) a jak byłam w Polsce to przez telefon wszystko ładnie mi opowiadano.

jola

bus wiezie na miejsce? nie trzeba zadnych przesiadek?

@jola

Jeżeli załatwi Pani busa z pomocą naszego biura rekrutacyjnego, wówczas zostanie Pani odebrana z adresu zamieszkania i bezpośrednio zawieziona na zakwaterowanie. Chyba, że nie ma zupełnie takiego bezpośredniego połączenia, wówczas trzeba podjechać do najbliższej miejscowości, z której odchodzi bus danego przewoźnika. Najlepiej skontaktować się z naszymi biurami rekrutacyjnymi w tej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.