Opinie o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Premium Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Sławek

Nie narzekam. Pracowałem z agencją Premium Work kilka razy. Ostatnio byłem w okresie wakacyjnym od lipca do września. Ten wyjazd, jak i poprzednie uważam, za udany. Nie mam zastrzeżeń do współpracy z tą agencją. Bardzo dobre miejsce pobytowe, zorientowany we wszystkim opiekun. Wypłatę zawsze miałem w umówionym dniu, a wykonywaną pracę bardzo lubiłem. Wszystkie formalności były dograne przed wyjazdem, pracownik Premium Work odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje!

Wiecho
@Sławek

Mam pytanie jak z tymi wyplatami diety

Adam K

Ja akurat co przyjechałem z pracy. Mogę powiedzieć ze było ok. Wiadomo , zawsze może być lepiej , ale wypłata była na czas i z niczym mnie nie oszukali , wiec to chyba najważniejsze.

Krystyna
@Adam K

Rozumiem, a co powiesz o stawkach netto, o których już wcześniej pisali inni na GoWork.pl? Czy te kwoty zgadzają się z tym, co sam zarabiałeś i czy (oczywiście) byłeś zadowolony z nich?

Mariusz S.

Jakiś czas temu pracowałem dla Premium Work jako monter wentylacji w Niemczech. Nie należę do osób bardzo dobrze znających niemiecki więc nie byłem pewny jak to będzie. No i nie było źle. Miejsce zakwaterowania spoko, na dobrym poziomie, kasa na czas. Umowa i wszystkie warunki mi się zgadzały. Praca zleciała mi bez większych problemów, ludzie też sympatyczni.

Tomasz

Wszystko było ok, byłem w Niemczech przez agencję pracy Premium Work jako pracownik magazynu, pracowałem od końca czerwca do połowy września, wypłata zawsze była na czas, wszystko było zgodnie z umową, zakwaterowanie też było w porządku, przez inne agencje pracy jak jeździłem to kwaterunek był nawet po 6 osób w pokoju, tutaj miałem pokój dwuosobowy, jedyny problem jaki się pojawił to współlokator złamał klucz do mieszkania w zamku, o godzinie 18 w sobotę, po telefonie do koordynatora w godzinę mieliśmy rozwiązany problem. Na pewno jeszcze pojadę przez tą agencję pracy. Polecam.

elektromonter

Rekrutacja przeniega wyśmienicie, obiecują zlote gory, nic nie trzeba ze soba brac nawet ciochow roboczych, obiecuja narzedzia i ciuchy, po dojezdzie do miejsca pracy okazuje sie ze wszystkie obiecanki sa bez pokrycia, jedyne co pokrywalo sie z obietnicami to fakt iz co tydzien wyplacaja zaliczki w kwocie 250€ celem oplaty za kwatere

Ogolnie przeprowadzil 5 minutowa rozmowe po niemiecku i stwirrdzili iz sie nadaje, lecz po spotkaniu innych osob nie mam pojecia o czym oni rozmawiali na rozmowie gdzyz spotkalem osobnikow ktorzy nie potrafili wymienic dni tygodnia po niemiecku

bil

panowie tak szczerze dostajecie 11.23 + 40 e diety za mieszkanie płacicie to ile wam zostaje na ręke

@bil

7 euro

@bil

7 netto a dieta jest w brutto czyli z diety 24 na rękę

Gall Anonim
@anonymous

7€ to poniżej progu najniższej krajowej... Czy to potwierdzone informacje???

Mam
@Gall Anonim

Stawki są w brutto zawsze a ztego netto czyli zgadza się

elektryk
@Gall Anonim

Zgadza się, już byłem kilka razy przez tą agencję pracy, stawki zawsze podają brutto w ogłoszeniach, jako pomocnik elektryka zarabiałem 11,50 euro brutto czyli 7 euro netto z hakiem, wszystko zależy dokładnie od tego w jakiej klasie podatkowej się znajdujesz.

Natalia
@elektryk

Dziękuję Ci za ten komentarz. Czy dodałbyś coś więcej na temat swojej pracy dla Premium Work? Pojawiały się na forum GoWork.pl różne opinie co do zakwaterowania, czy dojazdu, a także kwestii znajomości języka. Jak to było w Twoim przypadku? Jestem ciekawa, jak się mają stawki w Premium Work do zarobków w tym zawodzie w kraju.

elektryk
@Natalia

Zakwaterowanie jak najbardziej w porządku, udało mi się wyjechać i mieszkać razem z kolegą, praca wiadomo na budowie, pieniądze zawsze były na czas , budowa była na 6 tygodni ale jak tylko jedna się zakończyła, to od razu zostaliśmy przeniesieni na nową, wszystko było okej.

ciekawy
@elektryk

7 euro zajebiscie...dzieki za info musza zarobic przeciez na kims

Nie Polecam

Szukałem pracy jako hydraulik po czym zgłosił do mnie się Pan Damian mówił że dostanę wraz z ojcem jako hydraulicy 13h/E plus dieta 44E na umowie którą chciał nam wcisnąć na sile było 10,40 diety nawet nie było jak chciałem zadzwonić to nuner już nawet nie istniał, nie polecam, ps. (usunięte przez administratora) WAS (usunięte przez administratora) OSZUKANE

Wkurwiony

Premium Work to naganiacze dla Ewiko a ewiko to jeden wielki (usunięte przez administratora) z siedzibą firmy dosłownie w garażu a co robią z ludźmi to odsyłam do poczytania komentarzy. Nikt normalny tam nie pracuje tylko ci którzy mają nóż na gardle i muszą, ludzie którzy znaleźli się w złej sytuacji życiowej i oni to wykorzystują. Wysyłają ludzi w ciemno po 800 km, zwalniają z dnia na dzień etc.

Szymon
@Wkurwiony

Tak jest od lat, Premium Work opolskie to dawniej ewiko bylo. Nic sie u nich nie zmienia, najwazniejsze by sobie kase nabic, a pracownika po wyjezdzie do Niemiec maja w (usunięte przez administratora)

Firma (usunięte przez administratora) jakich mało wysłali mnie 800 km do Hamburga dobrze wiedzieli że nie znam J.niemieckiego zapewniali że będzie tłumacz na budowie praca miała być na kilka miesięcy kanały wentylacyjne po dojechaniu musiałem opłacić kwaterę z góry na tydzień. W następny dzień się okazało że na budowie niema tlumacza za to pomocny okazał się kafelkaz przetłumaczył co mam robić praca miała polegać na założeniu pochlaniaczy powietrza które były zamówione praca na 1 dzień ???? o 9 dostałem telefon z owej firmy że mam zjechać do domu bo nie znam języka.Firma się niepoczowa zwrócić koszty za paliwo zaliczkę na kwaterę. Podejrzewam że niebawem sprawa trafi do sądu z niewywiazania się z umowy

@Gdańsk

Ja pojechałem jako pomocnik elektryka, też w okolice Hamburga, praktycznie bez znajomości języka, pracowałem od stycznia do połowy maja, moim tłumaczem był Pan elektryk oraz inni pracownicy na budowie, pracowałem bez problemu kilka miesięcy, myślę nad kolejnym wyjazdem w tym roku.

Rafał

W listopadzie 2018r. podjąłem zatrudnienie przez firmę Premium Work. Szukając pracy jako pomocnik elektryka bez znajomości języka trudno mi było znaleźć pracę. Otrzymałem budowę w okolicy Düsseldorfu duży biurowiec w którym pracowałem do końca lutego. Zakwaterowanie dwuosobowe 15km od miejsca pracy. Teraz dostałem nową budowę niedaleko Bremen, typowa mieszkaniówka. Zakwaterowanie również dwuosobowe, tym razem 10km od miejsca pracy. Może nie zawsze jest pięknie, jak to pomocnik czasami muszę się na prawdę napracować, ale przynajmniej wiem, że wypłatę otrzymam zawsze na czas. Pozdrawiam Rafał z Bydgoszczy.

Wojciech
@Rafał

Ja też pracowałem przez Premium Work, byłem w okolicach Hamburga od stycznia do połowy maja, również jako pomocnik elektryka, co do zakwaterowania to na początku trafiłem na kiepskie warunki mieszkaniowe ale po telefonie do biura, dostałem po kilku dniach lepsze zakwaterowanie. Co do samej pracy to była w Hamburgu, codzienny dojazd, ale niemieckimi drogami było to proste zadanie, budowa duża, dużo pracowników z Polski na miejscu więc z moim "skromnym" językiem niemieckim dogadałem się. Polecam, na pewno będę chciał powtórzyć wyjazd przez Premium Work.

mike

Firma lipa , okradają na dietach , melinują w warunkach gorszych niż dla emigrantów za 15 do 25 euro za dzień , pracy jest na kilka dni , najwyżej na miesiąc przy dobrych wiatrach , omijajcie szerokim łukiem .

Wojciech
@mike

Byłem w okolicach Hamburga od stycznia aż do połowy maja, jako pomocnik elektryka, więc praca była, mieszkanie przez pierwszy tydzień mieliśmy kiepskie ale wystarczył telefon do biura i dostaliśmy w przeciągu kilku dni lepsze zakwaterowanie.

Wujo123

Fałszywa firma (usunięte przez administratora) Na darmo straciłem kasę na wyjazd nie zwracają za paliwo. Na początku wszystko pięknie wygląda a co do czego przychodzi jest jeden wielki (usunięte przez administratora)

Marcin P

pracowalem z kuzynem pare miesiecy w zeszlym roku w ewiko i nie bylo zle wypłata zawsze punktualnie raz sie nie zgadzała ale wyrównali, za miesiac chce znowu u nich zaczac dali tez wieksza stawke na 2019

Strus

Banda oszustów kłamstwo wysyłają do pracy nawet nie wiedząc ile tak naprawde człowiek zarobi twierdzą że pomagają w razie problemów z pracodawcą noc podobnego Ja się o tym przekonałem. A pan Tomek pięknie mówi a nic nie robi ostrzegam jak kogoś skierują do firmy EWIKO. to nie polecam. Okradają na dietach pojechałem 1000 km do pracy i jak menel w aucie miałem koczować bo firma zapomnia£a

asd123

Daniel Sosna z Opola nic nie potrafi załatwić a jedynie w chvja lecieć, miałem jechać do pracy to zwalił wine na firmę z niemiec ze nie potrafią umowy wysłać. (usunięte przez administratora) truje od roku a jak załatwi niby pracę to nagle się wymiguje i zero konkretów. Nie polecam tej agencji :)

Daniel Sosna
@asd123

Szanowny Panie, Chciałbym w tym miejscu przypomnieć, że złożenie do nas swojej aplikacji nie jest równoznaczne z podjęciem pracy. Tak jak Pan ma prawo korzystać z kilku agencji, tak samo i my mamy prawo dokonać odpowiedniej selekcji kandydatów. W zaistniałej sytuacji zapewne nie było potwierdzenia Pana kandydatury od strony wykonawcy. Rozumiem Pana żal i rozgoryczenie, jednakże jak już wcześniej wspomniałem nie każda aplikacja kończy się pracą, dlatego też nie otrzymał Pan jeszcze umowy. Zapraszam do rozmowy telefonicznej- chętnie wytłumaczę Panu proces rekrutacji, aby nie było wątpliwości. Zapraszamy również do korzystania z naszych usług w przyszłości, a dodając komentarze prosimy o przedstawienie się, abyśmy mogli docierać do grupy osób niezadowolonych, celem poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Pozdrawiam serdecznie Daniel Sosna

Mam
@Daniel Sosna

Typowe biurowe ewikowe owijanie w bawełnę , najgorsza agencja!!!!

Robcio

Pracowałem całe lato. Nie znam zabardzo języka ale jakos przetrfalem. Trafilem do fajnej grupy polakow i nie narzekalem. Najwarzniejsze ze z kasa nie bylo problemu bo mialem juz ruzne doswiadczenia. W nowym roku chyba znowu pojade

Pedro

Firma ok, jestem z kumplem w DE od ok. 4msc. Majster ok, praca typowa mieszkaniówka też w porządku. Mieszkanie na początku było średnie, ale po 3 dniach znaleźli mi nowe. Ogólnie jest ok, kasa wypłacana na czas.

mike

Najgorsza i najbardziej chamska agencja jaka znam , mają cie kompletnie w poważaniu , tną cie na wszystkim ,dwie umowy polska inna od niemieckiej , dieta w brutto nie netto , praca na kilka max tygodni , zakwaterowanie to tragedia , jak cie nie będą kroić 20 euro za dobę to nie pozwolą ci obiadu zrobić a jakby co to kroją 10 euro za niego O zaliczki trzeba si.e zawsze prosić -- szkoda czasu -- wielu sie już na ta agencje najechało.

Pracowałem z bratem całe wakacje. Brat jako elektryk, ja jako pomocnik w Monachium. Wszystko było ok, majstrem był trochę czepialski Niemiec, ale z firmą był dobry kontakt i wypłata na czas. Myślę, że za rok znowu się skusimy.

Kamil

Jednym słowem katastrofa.. Brak siły do tych ludzi z biura, nie kompetente osoby na to stanowisko. Do czasu wyjazdy jest kolorowo i wszystko się zgadza i pasuje , dopiero po dojechaniu na miejsce pracy wychodzi prawda na jaw.. nigdy nie dajcie sie zludzic ich podejsciem. Nie wyjeżdżać póki się nie dostanie umowy austriackiej w kraju, robią z ludzi durnych, wysyłają A potem liczą na to że jak ktoś juz za granicę pojedzie to podpisze umowę i zgarną kasę za następnego naiwnego. Nie dajcie się robić w konia ludzie. Są dużo lepsze agencje w okolicy. Zdecydowanie nie polecam Premium work.

Paula

To są (usunięte przez administratora) Poobiecywali inne warunki. Na końcu wyszło co innego. Zarobki mniejsze o 500 euro. Wgl nie możnaby było zjeżdżać.. porażka. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Premium Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Work Sp. z o.o.