Opinie o Russell Bedford Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Russell Bedford Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Russell Bedford Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Russell Bedford Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Nick Nowy wpis

Dzień dobry. wstępne interesuje mnie praca jako Księgowy. Widziałem na głównej stronie, że stosunkowo niedawno dodana została oferta na to stanowisko. nie ma wskazanych widełek placowych. Czy staż pracy na nie wpływa? Od kandydata wymaga się minimum 2 lat, ja mam za sobą 4. Od jakiej podstawy można więc zacząć?

EB Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy z następujących powodów: mierne zarobki, oczekiwania zarządu nierealne, projekty same się toczą bez roli przewodniej partnerów - wszystko jest na barkach młodych associatów (1 rok po egzaminie), brak aplikantów, wewnętrzne procedury leżą, w przypadku dymu dostaje się powiedzonko "koszula bliższa ciału" zamiast wsparcia od "charyzmatycznego" partnera, targety nie do wyrobienia zwłaszcza, że partnerzy przychodzą z prywatami czasem nawet 50% czasu bilowalnego, z tych powodów system premiowy woła o pomstę do nieba, robienie marketingu przez studentów psychologii, w razie podwyżki słyszy się won od moich pieniędzy itd. Z tych i innych niewymienionych powodów odradzam uczestnictwo i współpracę z tą kancą.

Arkadiusz Nowy wpis

Firma godna polecenia. Pracuję już 4 lata, doceniam za zarobki, atmosferę i elastyczne podejście. Mogę pracować hybrydowo, co bardzo mi odpowiada.

Honorata Nowy wpis
@Arkadiusz

A jak dokładnie wygląda grafik jeśli chodzi o hybrydę? Ile dni w domu a ile dni w pracy? Nie ma możliwości, żeby 100% zdalnie?

AB

Po dłuższym okresie współpracy mogę już z czystym sumieniem napisać, ze warto. Przez ponad rok pracy w RB nauczyłam się więcej niż przez kilka lat pracy w małej kancelarii. Bardzo ciekawe projekty realizowane w kilkuosobowych zespołach (w każdym zespole poza prawnikami jest merytoryczny pracownik od stricte prawa podatkowego).

Krzysztof
@AB

Fajnie że można się tu dużo nauczyć, a zapewniają profesjonalne szkolenia?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Russell Bedford Poland Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa / Księgowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
Angel

Pisze żeby ostrzec potencjalnych chętnych. Nie róbcie tego sobie, swojemu portfelowi i swojej karierze. Wszystko co opisano poniżej jest 100% prawdą (usunięte przez administratora) W XXI w. takie firmy nie mają prawa istnieć. Nic dziwnego że tyle pracowników od nich ucieka. Na stronie nie została nawet połowa z tego co było. Nie polecam bo szkoda nerwów.

Ttrt
@Angel

Czy(zby) (usunięte przez administratora) dalej kieruje jakims dzialem?

Nie polecam tego pracodawcy. Strata czasu

Weronika
@Adam

Bardzo krótka jest Twoja opinia i, choć jednoznaczna w wydźwięku, to niewiele mówi o samej pracy w Russell Bedford Poland :( Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś więcej! Może napiszesz kilka słów o formach umowy, jakie są oferowane w tym miejscu?

Magda

@. Dlaczego każą okłamywać ? Napiszesz coś więcej o tym?

Spokój na tym wątku również potwierdza, że warto tu pracować!!!

A

Pracowałam w Russell Bedford ponad rok i polecam osobom które chcą się rozwijać. Zaczynając od pracy na sekretariacie, przeszłam do działu podatkowego. Firma stwarza wiele możliwości rozwoju. Zarówno dział podatkowy (który bardzo polecam) jak i prawny ma wiele do zaoferowania. Atmosfera w firmie jest przyjazna, a działy ze sobą współpracują. Także można liczyć na wsparcie ze strony Zarządu - chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Iza

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi może rekrutacje? Trudno dostać się tu do pracy?

XX

Pracowalam w dziale podatkowym. Uważam, że można się bardzo dużo nauczyć w tej firmie. Projekty są ciekawe. Atmosfera jest bardzo przyjazna i miła. Lubię atmosferę w Russell Bedford Poland Sp. z o.o. za: Pracowalam w dziale podatkowym. Uważam, że można się dużo nauczyć w tej firmie. Projekty są ciekawe. Atmosfera jest bardzo przyjazna i miła.

Julita

Sporo dobrego o firmie słyszałam. Podpowiedzcie czy prowadzą może jakąś rekrutację?

@Julita

W imieniu Grupy Russell Bedford dziękujemy za zainteresowanie. Osoby, które chcą rozpocząć współpracę z naszą kancelarią prosimy o przesłanie CV (w języku polskim i angielskim) oraz listu motywacyjnego, na adres: rekrutacja@russellbedford.pl

Ehh

Zgadzam się z poprzednią opinią w stu procentach, ale wydaje mi się też, że dużo zależy od kierownika danego działu. Dlatego szczególnie nie polecam działu (usunięte przez administratora), bo tam krzyki, poniżanie pracowników i brak jakiegokolwiek szacunku do nich jest całkowicie na porządku dziennym. Praca tam jest bardzo obciążająca psychicznie, nie tyle przez projekty, co przez styl i sposób zarządzania zespołem.

@Ehh

W imieniu Grupy Russell Bedford dziękujemy za wyrażenie powyższej opinii. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu przekazania konkretnych uwag dotyczących współpracy z nami i funkcjonowania naszej organizacji. Wszelkie rzetelne uwagi stanowią dla nas cenne źródło informacji, które pozwala nam na realną ocenę sytuacji i podjęcie odpowiednich działań. Chętnie odniesiemy się do wszelkich konstruktywnych uwag - prosimy o ich przesyłanie na adres e-maill: office@russellbedford.pl. Gwarantujemy zachowanie pełnej poufności. Niestety anonimowa opinia na portalu internetowym o tak ogólnym charakterze nie pozwala nam na podjęcie jakichkolwiek kierunkowych działań.

mm

Fakt - styl zarządzania w zespole prawnym w tej firmie woła o pomstę do nieba.

@mm

abcd

i ja potwierdzam, że zarządzenie działu prawnego przez panią r.pr. to rzecz którą ciężko pojąć, może ciężej tylko pojąc czemu zarząd (fajni ludzie) tego nie widzi/widzi i akceptuje. Ktoś kto nie potrafi zarządzać własnymi emocjami, nigdy nie powinien być dopuszczony do zarządzania ludźmi. Sam fakt rotacji której nie spotyka się nigdzie indziej świadczy o wszystkim, można by ją określić jako lawinową. Do tej pory kiedy pomyślę o tym miejscu to włos jeży się na głowie, można nabawić się co najmniej psychozy. Określenie tego jako "dość niezdrowa atmosfera" to duża doza dyplomacji, za duża jak dla mnie

@abcd

Mmma

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i zgodzę się co do kilku rzeczy, ale na pewno nie co do wszystkich. (usunięte przez administratora)Poza tym można się dużo nauczyć jak również można uczestniczyć w szkoleniach (a firma ma ich dość dużo) - zresztą sam dział szkoleń to bardzo mili ludzie, no i mamy do wykorzystania kilka dodatkowych bonusów jak multisport czy ochrona zdrowotna. Generalne polecam pracę w dziale podatkowym i dziale szkoleń, prawny odradzam :)

@Mmma

Nie polecam pracy w tej firmie, na większości stanowisk. Rotacja ogromna, zarobki słabe, atmosfera ciężka, dużo pracy po godzinach i praca po 9 godzin, jeżeli skorzysta się z godzinnej przerwy na lunch padają wymowne spojrzenia. "Psychoza" jak ktoś napisał towarzyszyła mi dość długo. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami.

@anonymous

Pracowałam w dziale prawnym kilka miesięcy i było strasznie, potwierdzam wszystkie komentarze.(usunięte przez administratora) Niewielkie zarobki w żaden sposób nie rekompensują tych stresów i poniżanie (usunięte przez administratora) Co najdziwniejsze w tym wszystkim. Sam zespół, od sekretarkę przez marketing, podatkowców i innych prawników był naprawdę ok. Ludzie mili i kompetentni. Projekty ciekawe.(usunięte przez administratora)

@01

Katarzyna Kowalczyk

Dział marketingu wspominam bardzo przyjemnie. Zespół świetny, produkt sam się właściwie sprzedaje, dobre prowizje. Krzyków nigdzie nie słyszałam, wręcz czasami było za cicho, jak na mój gust. Odeszłam na macierzyński i wychowawczy, ale może jeszcze wrócę.

xxx

Myślę, że jest to dobra praca na chwilę i na samym początku ścieżki zawodowej - można przyjść, spróbować, nauczyć się czegoś i pójść dalej spróbować szczęścia gdzieś indziej. Dużym atutem są ludzie, ale kierownictwo ich nie docenia, wynagrodzenie jest nie za wysokie, pracuje się dużo lub bardzo dużo, a wśród części kierownictwa panuje dość niezdrowa atmosfera. Przyznać trzeba, że projekty są nawet ciekawe i można się wiele nauczyć, ale rotacja praktycznie w każdym dziale jest ogromna.

Zostaw merytoryczną opinię o Russell Bedford Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Russell Bedford Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Russell Bedford Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Russell Bedford Poland Sp. z o.o.?

Russell Bedford Poland Sp. z o.o.