Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

Opinie o Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

anonymous

Nie polecam pracy w tej firmie, na większości stanowisk. Rotacja ogromna, zarobki słabe, atmosfera ciężka, dużo pracy po godzinach i praca po 9 godzin, jeżeli skorzysta się z godzinnej przerwy na lunch padają wymowne spojrzenia. "Psychoza" jak ktoś napisał towarzyszyła mi dość długo. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami.

Mmma

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i zgodzę się co do kilku rzeczy, ale na pewno nie co do wszystkich. Fakt prowadzenie działu prawnego czuć na korytarzu zresztą osoba zarządzająca nim to raczej osoba gburowata i niemiła. Faktem są też krzyki w firmie, bo jedna z osób w zarządzie jest mocno wrzeszcząca. Poza tym można się dużo nauczyć jak również można uczestniczyć w szkoleniach (a firma ma ich dość dużo) - zresztą sam dział szkoleń to bardzo mili ludzie, no i mamy do wykorzystania kilka dodatkowych bonusów jak multisport czy ochrona zdrowotna. Generalne polecam pracę w dziale podatkowym i dziale szkoleń, prawny odradzam :)

abcd

i ja potwierdzam, że zarządzenie działu prawnego przez panią r.pr. to rzecz którą ciężko pojąć, może ciężej tylko pojąc czemu zarząd (fajni ludzie) tego nie widzi/widzi i akceptuje. Ktoś kto nie potrafi zarządzać własnymi emocjami, nigdy nie powinien być dopuszczony do zarządzania ludźmi. Sam fakt rotacji której nie spotyka się nigdzie indziej świadczy o wszystkim, można by ją określić jako lawinową. Do tej pory kiedy pomyślę o tym miejscu to włos jeży się na głowie, można nabawić się co najmniej psychozy. Określenie tego jako "dość niezdrowa atmosfera" to duża doza dyplomacji, za duża jak dla mnie

Efgh
@abcd 06.07.2017 10:51

Myślę, że zarządowi jest po prostu wygodniej udawać, że nic nie wiedzą i nie widzą. Jakoś to się kręci, dział prawny działa, a że w atmosferze mobbingu, awantur i krzyków, to kto by się tym przejmował? Oby kasa się zgadzała.

mm

Fakt - styl zarządzania w zespole prawnym w tej firmie woła o pomstę do nieba.

Ehh

Zgadzam się z poprzednią opinią w stu procentach, ale wydaje mi się też, że dużo zależy od kierownika danego działu. Dlatego szczególnie nie polecam działu prawnego, bo tam krzyki, poniżanie pracowników i brak jakiegokolwiek szacunku do nich jest całkowicie na porządku dziennym. Praca tam jest bardzo obciążająca psychicznie, nie tyle przez projekty, co przez styl i sposób zarządzania zespołem.

xxx

Myślę, że jest to dobra praca na chwilę i na samym początku ścieżki zawodowej - można przyjść, spróbować, nauczyć się czegoś i pójść dalej spróbować szczęścia gdzieś indziej. Dużym atutem są ludzie, ale kierownictwo ich nie docenia, wynagrodzenie jest nie za wysokie, pracuje się dużo lub bardzo dużo, a wśród części kierownictwa panuje dość niezdrowa atmosfera. Przyznać trzeba, że projekty są nawet ciekawe i można się wiele nauczyć, ale rotacja praktycznie w każdym dziale jest ogromna.

filip

ja bym się nie zrażał @maja na Twoim miejscu. Nie jestem chętny na to stanowisko, ale wydaje mi się, że jako asystentka masz szansę na spory prestiż i wysokie wynagrodzenie

Byłeś pracownikiem firmy Russell Bedford Poland Sp. z o.o. lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię.

Zostaw opinię o Russell Bedford Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Russell Bedford Poland Sp. z o.o.