Opinie o Szymański & Partner Paweł Szymański w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szymański & Partner Paweł Szymański. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szymański & Partner Paweł Szymański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymański & Partner Paweł Szymański w Warszawa

xyz

oooooo panowie są na gowork :) jak miło :) może tutaj uda mi się powiedzieć wszystko co myślę bo opinie na google to żart (krytyczne są niewyświetlane przez skrypty a jest masa 5* sfabrykowanych przez pracowników tej nędznej firmy) uprzedzam cię przeklinający buraku że dopilnuję żeby ten komentarz był zawsze na samej górze, możesz zaganiać grubego i tę kłamiącą w żywe oczy dziunię ile chcesz do pisania fejków ale ten komentarz będzie zawsze widoczny NIE ZOSTAWIAJCIE TAM AUTA NAWET NA SEKUNDĘ!!! NICZEGO NIE PODPISUJCIE!!! ODMAWIAJCIE LAWECIARZOM KIEDY PODADZĄ WAM DOKĄD WAS WIOZĄ!!! auto będzie przetrzymane przez co najmniej dwa miesiące. wstawione zostaną chińskie zamienniki z aliexpress a kosztorys zobaczycie jak świnia niebo. auto automatycznie traci na wartości drastycznie po naprawie u nich, w dodatku stoi rozwalone na ubłoconym otwartym parkingu niczym nie przykryte. kłamstwa i najczystsze (usunięte przez administratora) powstrzymuję się od przekleństw. życzę wam żeby tam już pies z kulawą łapą nie zajrzał bo na google na szczęście też coraz więcej 1* proszę z całego serca o pozostawienie tego komentarza na stronie. to ważne dla mnie i ich ewentualnych przyszłych klientów

Pawel
@xyz

Wszystkie negatywne opinie na temat tego miejsca są niestety prawdziwe i sam przekonałem się o tym dopiero ok oddaniu samochodu na warsztat… dramat

Jurek

Firma „Szymański & Partner” zatrudnia szereg laweciarzy, którzy krążą po Warszawie i jeśli dojdzie do kolizji, proponują odwiezienie samochodu do warsztatu. W wyniku jednej z takich kolizji ucierpiał i mój samochód. Zgodziłem się na pomoc Pana zatrudnionego przez tę firmę, bo byłem zestresowany; kolizja zdarzyła mi się po raz pierwszy w życiu. Pan prowadzący lawetę był naprawdę bardzo miły i pomocny, wezwał nawet policję, która stwierdziła winę drugiego uczestnika kolizji. Mam wykupione ubezpieczenie OC i AC; zrozumiałem, że laweta zawiezie mnie i moje auto do ASO, gdzie zawsze je serwisuję. Pan stwierdził jednak, że zawiezie mnie do „solidnego warsztatu”, jakim miał być ten należący do firmy „Szymański & Partner”. Podpisałem dokumenty; naprawa miała być wykonana z OC sprawcy i tak też się stało, z jednym zastrzeżeniem: zarówno Pan prowadzący lawetę, jak i Pan z biura obiecywali, że wszystkie części będą nowe i oryginalne. Okazało się jednak, że ubezpieczyciel sprawcy zaproponował im naprawę z wykorzystaniem tańszych zamienników, o czym oni mnie nie poinformowali. Niestety, naprawę wykonano z użyciem starych części pochodzących i z innych samochodów - niektóre elementy były już częściowo skorodowane. Tak więc Panowie od Szymańskiego w moim aucie, które od dnia kupna serwisowałem w ASO (na co wydałem sporo pieniędzy - chciałem bowiem zachować wysoką wartość pojazdu), zamontowali stare części, które pokryli nowym lakierem. Znawca motoryzacji od razu rozpozna, że auto było naprawiane niezgodnie ze sztuką, bo znaczek marki samochodu na masce jest inny (starszego typu) niż na klapie bagażnika! W dodatku na kilku elementach widać korozję. Auto było przeze mnie garażowane i nie miało wcześniej ognisk korozji. Podsumowując, stwierdzam że przez naprawę u Szymańskiego mój samochód nie tylko nie wygląda dobrze, ale także znacząco stracił na wartości. Jakiekolwiek próby reklamacji są nieskuteczne, bo oni nawet nie wystawili mi żadnego dokumentu z informacją o wykonanych pracach i użytych do nich częściach. Dla porównania w ASO nawet najdrobniejsza uszczelka za złotówkę jest wyszczególniana na fakturze. Jeśli więc chcecie, aby wasze auto po naprawie dobrze wyglądało i było złożone z oryginalnych części - wybierzcie inny warsztat. Wydaje mi się, że pozytywne opinie o tej firmie są publikowane przez jej pracowników.

@mawo64

mimo wszystko ile zarabiałeś podczas pracy tutaj? w sumie twierdzisz, że ruiny... to na czym praca polegała? faktycznie coś konkretnego się przy tym robi?

Nikt nie udzieli odpowiedzi na to zapytanie o osoby bez doświadczenia? takim mechanikiem jestem i zastanawiam się czy by mnie tu nie mogli wziąć na jakieś przyuczenie. Tylko chyba nikt jeszcze nie pisał o pracy mechanika. Czy są teraz zatrudniani?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Szymański & Partner Paweł Szymański?

Rolo
@xyz

Niczym nie przykryte twoje 20letnie renault Megane. O jejku nie mogli dobrać lakieru Pajacu tam zjeżdżają najlepsze fury z całej Wawy i nie żalą się że muszą miesiąc poczekać. Szkoda słów

@Rolo

a to pewnie ty (usunięte przez administratora) w okularkach. karma koniec końców wraca, pamiętaj o tym :) wszystkiego najgorszego ci życzę

AudiA3
@xyz

Wypadek to było nic w porównaniu z całym (usunięte przez administratora) jakie mi czekało po trafieniu do tego miejsca! Zderzak dosłownie odpada… 5 miesięcy już reklamuje co zrobili. To oszuści i zlodzieje

@AudiA3

Jak wygląda cała ta reklamacja i jej przebieg, że aż 5 miesięcy już to trwa? Jest jakiś regulamin?

@xyz

Przeczytajcie moją opinię z dnia 5.09.2022 r. Myślę, że z xyz się zgadzamy.

@Jurek

Ano faktycznie. To jak to jest, że to przez cały czas tak wygląda?

mawo64
@xyz

Potwierdzam ta opinie.Unikajcie jak stłuczki tego warsztatu.Po odbiorze auta,najlepiej wszystko dokladnie sprawdzic.U mnie po stluczce nie został naprawiony klakson.Pozniej przez pół roku bylem zbywany.A to ludzi do pracy nie ma,a to zla pogoda itp.Kazano naprawic mi w wlasnym zakresie,obiecujac zwrot kosztow.Za naprawe klaksonu zaplacilem ponad 800 zł,łaskawie oddano mi 250 zł.Cwaniactwo i bezczelnosc!!!

Robert
@xyz

Miałem nieprzyjemność naprawiać samochód po drobnej kolizji z OC sprawcy. NIETERMINOWO, BYLE JAK I NIEKULTURALNIE. Finalne samochód trafił na poprawki do innego warsztatu na mój koszt. Żałuję, że nie znalazłem opinii na ich temat przed oddaniem pojazdu do naprawy.

Pawel Nowy wpis
@xyz

Witajcie, wyrobiłem sobie niedawno papiery na lawetę i właśnie patrzę po pobliskich potencjalnych pracodawcach. Cos tu dawniej pisali o „laweciarzach” i tym podobnych, ale z tego co zdążyłem zauważyć chyba głównie klienci się wypowiadali? Co z kierowcami na dzień dzisiejszy? Jeździ stały skład czy może dałoby rade dołączyć żeby nabrać chociaż trochę doświadczenia?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szymański & Partner Paweł Szymański. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

mawo64
@Jurek

Potwierdzam,unikajcie tego warsztatu Od siebie dodam ze auta zastepcze to ruiny,ktorymi strach jechac

@mawo64

Bartosz

Pan Paweł Szymański i jego zespół zawsze starają się spełnić oczekiwania klientów i zapewnić im najlepsze rozwiązania. Polecam z czystym sumieniem!

Jan

Pracownicy są bardzo profesjonalni i pomocni, a moje auto wygląda teraz jak nowe!

@Jan

Skoro tak super im to wyszło to aż jestem ciekawa ile to kosztowało... Ceny konkurencyjne czy jednak za jakość się tu płaci? jak to może na ostatecznych zarobkach się odbić? Jak chłopak się zatrudni to będzie do domu przynosił fajnie premie? :)

Waldemar

Odebrałem samochodzik dzisiaj i jestem puki co zadowolony. Obsługa miła. Auto do odbioru umyte. Szczerze polecam.

skoda fabia

przyjażnie nastawienie do klienta

Dla tego warsztatu nie ma rzeczy niemożliwych. Wgniotka na nadkolu, całkowicie usunięta a lakier nie został uszkodzony. Jestem zadowolony z efektu a w szczególności z szybkości wykonania i w dobrej cenie. Generalnie wszystko na plus.

Tomasz

Z czystym sumieniem polecam

Mateusz

Szkoda w moim samochodzie została zlikwidowana błyskawicznie. Nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji na moje zgłoszenie. Błotnik i drzwi w moim aucie wyglądają ekstra. Zero śladów po wypadku.

Zdecydowanie warsztat godny polecenia. Duzy plus za terminowość.

Daniel

W 100% się zgadzam!

@Ewa

Również się podpisuję. Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić.

@Ewa

Również się zgadzam. Wszystko tak jak należy.

Również polecam

Ok!

Mariusz

Podpisuję się! Wszystko tak jak należy :)

Karol

Polecam każdemu, kto szuka naprawdę solidnych mechaników.

J.

Wykonali swoją pracę na 100%. Dziękuję i polecam.

Kamila
@J.

A jak z organizacją i terminowością? Szybko się uwinęli? :D

Krystian

Świetni fachowcy.

Tomasz

Super współpraca, fajna ekipa.

Edyta
@Tomasz

A z jakich usług korzystałeś skoro uważasz że tak super?

Kamil

Wszystko solidnie, dobrze i dokładnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Szymański & Partner Paweł Szymański - Warszawa

• Jak się pracuje w Szymański & Partner Paweł Szymański?

Zobacz opinie na temat firmy Szymański & Partner Paweł Szymański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szymański & Partner Paweł Szymański?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szymański & Partner Paweł Szymański
4.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Jana Olbrachta 94A
    01-102 Warszawa