Opinie o MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

W firmie MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. podobno płacą nawet 6500 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Księgowa? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Księgowa.

Chciałabym aplikować na stanowisko księgowej. We wcześniejszym ogłoszeniu widziałem że jest dodatkowe wynagrodzenie za sporządzenie rocznych sprawozdań finansowych w wysokości jednej dodatkowej premii. Każdy dostaje tzw. trzynastkę czy trzeb mieć dobre wyniki?

Czy nowo zatrudnione osoby w MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

MK

Tak, na początek proponujemy 3- miesięczny okres próbny, następnie umowa na okres 2 lat, kolejna umowa jest już umową na czas nieokreślony.

Paulina
@MK

Umowa o pracę już nawet na okresie próbnym tutaj jest?

MK
@Paulina

Tak, już na okresie próbnym pracownik otrzymuje umowę o pracę.

Elżbieta Nowy wpis
@MK

dopytam, na okres 1 czy 3 miesiecy ?

MK Nowy wpis
@Elżbieta

na początek zawierana jest umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny, kolejna umowa o pracę na okres 2 lat, następnie umowa na czas nieokreślony

Czy MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Spółka oferuje wszystkim pracownikom umowy o pracę.

Wszyscy są na umowę o pracę, chyba że ktoś chce na zlecenie, to pewnie można się dogadać.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak szefostwo w MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

adika

Szefostwo bardzo dobrze traktuje pracowników. Atmosfera w biurze jest bardzi dobra????

Klient

Stosunek jakości do ceny ma sie nijak. Najważniensze, że Pani Monice hajs się zgadza. Zero porad i wskazówek. Kompetencje biura kończą się na wysłaniu deklaracji i wystawieniu faktury za usługi. Przy współpracy nie ma co liczyć na inwencje ze strony księgowych. Jakość usług skończyła się wraz z ilością obsługiwanych firm. Nie polecam.

@Klient

Szanowny kliencie, wraz z ilością obsługiwanych firm wzrosła ilość zatrudnionych pracowników, w większości są to specjaliści w swojej dziedzinie. Mój telefon nie milknie od wczesnych godzin rannych do samego wieczora, codziennie odbywam masę spotkań z klientami, ten napięty grafik wynika właśnie z rozwiązywania bieżących problemów, które występują u klienta. Nadmieniam jednak że to klient musi zainteresować się prowadzonym przez siebie biznesem i nie oczekiwać za 150,00 zł netto miesięcznie iż księgowa zastąpi mu doradcę podatkowego, prawnika, doradcę biznesowego oraz kontroling. Niestety nie mogę zgodzić się z Pana opinią dotyczącą braku doradztwa i wskazówek z mojej strony, co do reszty komentarza nie będę się odnosić.

Paula

Super atmosfera :)

Monika Kruszka

Pani Izabelo następnym razem pisząc komentarz proszę mieć odwagę się podpisać.

nie podpisze bo RODO
@Monika Kruszka

Pani Moniko właśnie dostałam informacje od PR , że po raz kolejny mnie Pani zniesławia. Jak nie w firmie matce i jej spółce córce to w sieci. Proszę mnie przestać łączyć ze swoimi problemami życiowymi. Moja rada: Jak się ma małą dziadowską firmę to trzeba umieć z ludźmi żyć w zgodzie. Taka jest podstawa prowadzenia małych biznesów. Ustawę o RODO wypadałby w końcu chociaż przeczytać.

@nie podpisze bo RODO

Pani Izabelo jedynym moim problemem są Pani obraźliwe komentarze zamieszczane pod adresem moim, mojej firmy i moich pracowników. Pani ma oczywiście największe pojęcie o prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu - zapomniałam o Pani doświadczeniu. Moja rada aby oprócz przeczytania ustawy o ochronie danych osobowych postarała się Pani ją zrozumieć. Co do początku Pani komentarza proszę darować sobie kłamstwa jedyną osobą z którą rozmawiam na Pani temat jest mój prawnik.

nie podpisze bo RODO
@Monika Kruszka

Mogę jeszcze zrozumieć, że się Pani życie nie udało, ale wypraszam sobie mieszanie mojej osoby w pranie brudów przez Panią.

adwokat

Biegli Rewidenci są zachwyceni, że dostali z całego roku listę waszych błędów w księgach. Pozew sądowy wisi w powietrzu.

płace to wymagam

I jak tam? Stany magazynów na 31.12 zgadzają się ? A może to kolejny rok, (usunięte przez administratora)

Jakub

Czy biuro już posiada ważny certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego wystawionego przez Centrum Informacji Księgowej? W bazie C.I.K nadal Was nie ma.

Justyna

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy nie mając zbyt dużego doświadczenia mam szansę na pracę?

użytkownik

Powyższy post dotyczy odpowiedzi na post, który został usunięty przez Administratora (gowork.pl) ze względu na zamieszczenie opinii o współpracy jednej z Firm bydgoskich a firmą MK Biuro Rachunkowe Sp.z o. o., a zgodnie z regulaminem strona gowork.pl służy do zamieszenia opinii dotyczącej przebiegu zatrudnienia pracownika w danej firmie.

Zuza

Czy biuro potrzebuje aktualnie pracowników?

Praca marzeń... Wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, przyjazna atmosfera w grupie cudownych osób, spotkania integracyjne, wspólne śniadania i kawka, gdzie można poruszyć ważne tematy, a także się pośmiać i pożartować. Szefowa miła, koleżeńska, pomagająca w każdym problemie.

Zostaw merytoryczną opinię o MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Bydgoszcz

MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Dworcowa 47
    85-009 Bydgoszcz

MK Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.