Opinie o Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon w Bydgoszcz

JAN Nowy wpis
Klient

ZŁE OPINIE WYDAJE KONKURENCJA LUB OSOBY NIE PRZESTRZEGAJĄCE TERMINÓW!!!!!!!

Jerzy Nowy wpis

Tu jest duża rotacja ?

Klient Nowy wpis
Klient

Moim zdaniem jedno z najlepszych biur rachunkowych w Bydgoszczy. Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro :)

klient Nowy wpis
Klient

Postanowiłam założyć działalność ale nie wieszałam jak się zabrać za to obdzwoniłam kilka biur rachunkowych. Z biura fiskus otrzymałam zaproszenie by przyjechać do nich do biura. Udzielono mi pomocy dziś mam firmę już ponad rok i nadal mogę liczyć na właścicielkę jak i jej kadrę gdy potrzebuję pomocy. Ja polecam to biuro z czystym sumieniem. Bo czy w dobie epidemii czy w innych sytuacjach Tim Biura Rachunkowego Fiskus stara się jak najszybciej załatwić sprawę i wesprzeć swojego klienta tak jak mnie na samym początku gdy moja wiedza była zerowa.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

A może to wpis z inspiracji konkurencji której bardzo nie podobają się dobre opinie o firmie?

Biuro Rachunkowe "Fiskus"

Szanujemy Państwa opinię lecz nie do końca jesteśmy pewni jej rzetelności. Biuro rachunkowe Fiskus istnieje od 1999 r. i cieszy się niepochlebną opinią czego dowodem są liczni nowi Klienci z polecenia. Czy duży czy mały podmiot gospodarczy, zawsze jest u nas traktowany z równym profesjonalizmem i w każdej chwili poza standardowymi usługami wynikającymi z wiążącej nas umowy może liczyć na nasze wsparcie. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo pozytywnej energii. Zespół Biura Rachunkowego Fiskus.

klient

Brak szacunku do klientów, ciągle zmieniający się pracownicy i niestarannie prowadzona księgowość - biuro rachunkowe Fiskus w pigułce. Współpraca może zakończyć się przykrymi konsekwencjami podatkowymi - nie polecam.

przedsiębiorca

Bardzo słaba jakość usług, nie ma za bardzo z kim rozmawiać . pół jakiejś dziwnej rodziny tam "pracuje i raczka rekę myje" Nasza firma odeszła po kjakimś pół roku. Szczerze nie polecam. :(

Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Co wiecie nowego o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon w miejscowości Bydgoszcz? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biuro Rachunkowe Fiskus Wiesława Kapłon
0/5 Na podstawie 0 ocen.