Biuro Rachunkowe Karolina Pilarska

Bydgoszcz

Opinie o Biuro Rachunkowe Karolina Pilarska

we

no to skoro maja to w swojej ofercie to nie widze powodu dla ktorego by meili tego nie robic przeciez moze po prostu ktos cos zle zrozumial na przyklad

katolina

Myślałam że może biuro rachunowe Pani Karoliny Pilarskiej ma jakąś swoją stronę internetową, bo byłam ciekawa czy może zajmują się też rozliczaniem pitów, bo taki okres i u mnie w rodzinie nikt nie potrafi tego zrobić albo po prostu nie jest pewien czy robi dobrze, daltego wymyśliliśmy że wszyscy razem gdzieś zaniesiemy do jednej osoby, tylko własnie szukam gdzie

serwus

No faktycznie, jeśli było 17 spraw, to chyba nie był to zbieg okoliczności, czy przypadek i to biuro rachunkowe ewidentnie coś powinno poprawić. Tylko pytanie jak się te sprawy pokończyły, bo jednak w Internecie o tym nikt nie napisał albo nie umiem takich informacji odszukać. Nadal w ogóle działają w branży?

Klient

Szanowni Państwo odnośnie wiarygodności "Biura Rachunkowego Karolina Pilarska" informuję szanownych klientów, iż w sprawie tego biura toczy się od 2012 roku 17 spraw karnych o podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko Karolinie Pilarskiej w Prokuraturze Bydgoszcz Północ. Pani Karolina jest podejrzana o fałszowanie dokumentów skarbowych na niekorzyść swoich klientów. To Pani raczej winna się zastanowić na co Pani naraziła swoich interesantów ,którzy poprzez Pani naganne działanie mogą stracić swoje firmy jak i dorobek całego życia. Proszę się teraz nie wybielać odpowiadając na te wszystkie zarzuty, że są fałszywe, ponieważ sprawa jest oczywista biorąc pod uwagę wcześniejsze wpisy z zarzutami na temat działalności Pani biura od 2010 roku.

Karolina Pilarska

Wyjaśnimy te sprawę w Sądzie - proszę czekać na wezwanie - policja ustali Pani IP. Nie pozwolę na bezkarne wypisywanie takich bzdur w internecie, " dzięki " takim wpisom konkurencyjnych biur tracę ja oraz moja rodzina a na to już nie mogę pozwolić.

Małgorzata

Witam, nie do końca zgadzam się z tłumaczeniem Pani Karoliny, ponieważ 2 lata temu byłam ofiarą niekompetencji firmy rachunkowej tej pani, która rzeczywiście firmę prowadzi pod wielkim znakiem zapytania nie będąc na bieżąco z przepisami skarbowymi. Szczerze odradzam współpracę z tym biurem.

Karolina Pilarska

Dziękuje. Po prostu muszę walczyć o dobre imię, moje i mojej firmy. Mam dzieci na utrzymaniu i nie pozwolę na to żeby ktoś pozbawiał nas dochodów wypisując bzdury w internecie.

Karolina Pilarska

Witam. To nie jest pierwszy taki wpis dokonywany na tej stronie przez pseudo klientów. Moi klienci nigdy nie dostali żadnej kary z mojej winy więc nie pozwolę na to żeby ktoś podszywający się pod moich klientów oczerniał mnie i wprowadzał w błąd moich potencjalnych klientów. Już raz policja ustaliła adres IP komputera z którego dokonywano identycznych wpisów więc i tym razem nie będzie z tym problemu. Jeżeli ktoś chciałby to rzeczywiście sprawdzić to zapraszam do biura tel. 608474417 - mam potwierdzenia z sądu i prokuratury że te wpisy były dokonywane przez konkurencyjne biuro.

Karolina Pilarska

Witam. W dniu dzisiejszym wpis ten zostanie zgłoszony na policje jako wypisywanie oszczerstw na temat mojej firmy

Barbara

Witam wszystkich klientów "Biura Rachunkowego Karolina Pilarska" z Bydgoszczy ul. Czeremcha 58. Chciałabym uprzedzić wszystkich klientów tego biura by nie korzystali z usług tej pani ,ponieważ biuro rachunkowe nie jest na bieżąco z przepisami skarbowymi ,przez co miałam duże problemy w Urzędzie Skarbowym wynikające ze złego rozliczenia dokumentów prowadzenia mojej firmy przez tą panią. Konsekwencją tego było naliczenie mi przez Urząd wysokiej kwoty karnej za pomyłkę biura rachunkowego. Uważam że biuro rachunkowe winno być zamknięte jeżeli właścicielka nie jest na bieżąco z przepisami skarbowymi. Nie polecam usług tej firmy ,która naraża swoich klientów na straty finansowe przez swoją niewiedzę przepisów czy ustaw skarbowych.

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Karolina Pilarska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Karolina Pilarska