GDG Biznes Serwis Andrzej Woda

Bydgoszcz

Opinie o GDG Biznes Serwis Andrzej Woda

Grzegorz Urbaniak

Pisząc komentarze warto byłoby się pod nimi podpisać imieniem i nazwiskiem. GDG to przede wszystkim bardzo rzetelne i szybkie w działaniu biuro. Konkretni pracownicy, na konkretnych stanowiskach. Współpracuję z nimi od roku 2009 i nie podzielam powyższej opinii o rotujących pracownikach, zespół jest stały, ale co najważniejszy doświadczony w tym co robi. Po za podstawowym rozliczaniem podatków i ZUS cenię sobie u nich doradztwo podatkowe, czego dzisiaj w wielu biurach brakuje lub robią to za dodatkową opłatą.

tropiciel

to jest ciekawe, ze na tym portalu jest GDG [usunięte przez moderatora] ze świetną opinią podobno pracownika :). Tylko, ze kogoś takiego nie ma i takiej firmy też nie ma. Dla mnie firma poniżej krytyki, więc nie ma co pisać

M.

Prezesowi najbardziej wychodzi pływanie kajakiem po morzu. Człowiek niesłowny, termin spotkania przekłada kilkakrotnie,

ska

praca nie jest zła, ale czemu nikt w niej nie pracuje od choćby połowy istnienia firmy, nie mówiąc już od początku. Aplikujcie i po 3 miechach się zwalniajcie, bo nikt tu dłużej nie wytrzymuje... A opinie piszą szefowie :(. A i świećcie oczami przed przedsiębiorcami jak boss zapomni czegoś zrobić, przygotować itp - standard. Ale na praktykę polecam, coś tam tłumaczą.

Zostaw opinię o GDG Biznes Serwis Andrzej Woda - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GDG Biznes Serwis Andrzej Woda