Biuro Obslugi Nieruchomości ADMIRATOR

Bydgoszcz

Opinie o Biuro Obslugi Nieruchomości ADMIRATOR

bhjm

@anonim słyszałam że nadgodziny były ekstra płatne.

enjoy-Sułkowskiego

W skrócie: są to ludzie z dużym doświadczeniem, na co dzień w ADM-ie zajmowali się wieloma budynkami, teraz poświęcają czas kilkunastu wspólnotą - współpraca zdecydowanie na wysokim poziomie i kompetentna. Sułkowskiego

camry55

Tamta opinia wyżej nie dotyczy Biura Obsługi Nieruchomości ADMIRATOR tylko NETII-ta firma to jest tragedia, a ich klientem jest BOS ADMIRATOR

camry 55

Tragedia. Od 30 09 walczę z tą firmą o to żebym miał wreszcie nr.tel.i internet zgodnie z umową którą zawarłem.Codziennie odbiera telefony inny elokwentny i wyszkolony w gadce rozmówca i codziennie grzecznie odpowiada mi że postarają się usterkę usunąć. Nie będę dalej rozwijał tematu, ale uwieżcie mi, jak najdalej od tej firmy.Ja zrywam umowę za nieświadczenie usług, ale nawet jakbym miał zaplacić karę to też to zrobię, zdrowie jest ważniejsze.

Zostaw opinię o Biuro Obslugi Nieruchomości ADMIRATOR - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obslugi Nieruchomości ADMIRATOR