Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

eee

niektóre teksty to zakrawają o poziom dziecka z podstawówki. czy tu na pewno pracują dorosli ludzie???

Sam jesteś z marginesu,nie obrażaj ludzi którzy tu pracują!

eee

o sobie mówisz w takim razie?? bo co ty możesz wiedzieć o innych. właśnie taki poziom pokazujesz jak napisałem.

@eee

Dokładnie , on jest lepszy a na marginesie zapisuje się najistotniejsze rzeczy.

Sędzia
@Tina

Rany już nawet nie wiadomo o co chodzi to może zakończmy tą dyskusję co?

Marcjusz

Witam. Zdobędę tutaj informacje dot biura? Chodzi mi o aplikację na Jr. Accountant i pracę hybrydową. W jakim systemie to się odbywa. Czy są to od góry zaplanowane dni, w których praca odbywa się zdalnie czy raczej można sobie wybierać? Jeszcze dopytam, angielski na wysokim poziomie ale nie musi być native prawda? Nie jest to sprecyzowane, więc wolę się dopytać osób, które w tym siedzą. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Aro
@Marcjusz

Podbijam! Zwłaszcza pytanie o hybrydę. A na logikę, jestem niemal pewny, że nie wymagają, żebyś był nativem, zamknęli by sobie drzwi do dużej liczby kandydatów

@Aro

No tak, niby logiczne ale wolę się upewnić. Też startujesz na to?

Piotrek
@Marcjusz

nie znalazłem żadnej dokładnej info o hybrydzie wiec pewnie jest to kwestia dogadania wszystkiego na miejscu na rozmowie i zależy też jak wyjdzie w praniu. przynajmniej do tej pory z czymś takim właśnie się spotykałem

Krytyk
@Marcjusz

Ja na to też startuje, i coś czuje że chyba wygram ten wyścig szczurów

@Krytyk

No to powodzenia...ale nie za bardzo, żebyś mnie nie wygryzł ;)

Podwyżki

Jak zwykle podwyżki to naplucie starym pracownikom w twarz a czego innego tu można się spodziewać,teraz będzie tak,stary i nowy na jednej stawce,tylko stary ma umieć wszystko a nowy nic,powoli przyzwyczajać się do tekstu " idź zamień się z nim bo jemu nie idzie a mamy prio"

@Podwyżki

To czemu nie zmienisz pracy?,pracujecie w tym zakładzie tyle lat i widzicie że wasze doswiadczenie mają w dupie,traktuja was na równo z nowymi pracownikami,czyli widocznie pasuje wam tak

Senior
@Zbyniu

Mądrego to i dobrze posłuchać. Takich geniuszy jak ty z madrymi wypowiedziami coraz wiecej. idz na titkoka, i sprzedaj swoje dobre rady.

@Senior

To nie są mądre rady, tylko prawda, narzekać tylko potraficie na forum i nic z tym nie robiąc, mnie nie odpowiadało takie traktowanie starych pracowników to się zwolniłem, bo niby czemu ja mam robić za młodego, bo on ma wywalone bo i tak dostanie taką samą pensje.. Żałosny zakład i ludzie pracujący w tym zakładzie są bez jaj, w byle jakiej produkcji dostaniesz wynagrodzenie takie jak w autoneum lub wyższe na start i warunki pracy dużo lepsze.. Nie pozdrawiam..

@Zbyniu

Wszystko na temat,tu każdy narzeka a nie robi nic aby było lepiej.Firma (usunięte przez administratora) starych ile wlezie a nowi mają to w (usunięte przez administratora)bo za miesiąc nie będzie po nich śladu.

Zbyniu

Dokładnie, i po co ma się starać młody jak stary będzie robił dalej, jak młody za miesiąc odejdzie i tak...

rozbawiony
@Zbyniu

taka sama stawka dla nowoprzyjetych i dla pracujących 5 lat i wiecej, takie cuda tylko w autoneum...

Taka prawda.
@rozbawiony

Starzy pracownicy nie dostali podwyżek, Ci co mieli mniej niż 3700 dostali wyrównanie wynagrodzenia do stawki nowoprzyjętych pracowników,dostali podwyżki tylko Ci co mieli stawki od 3700.

Ot cała prawda

Leks

Czasami odnoszę wrażenie, że tu sami malknotenci siedzą smutno się musi ogladać świat przez czarne okulary non stop, nie sądzicie?

wiśnia
@Leks

skoro tak wolą, to ich strata

@wiśnia

Ale potem włażą i publicznie stękają i się tego w pewnym momencie czytać nie da. I nie, rady "to nie czytaj" nie przyjmuję.

Kulturka, to lubie.

@Leks

Autoneum - Kultura ???

@Tina

no właśnie tak też mi się wydawało że na tym portalu to niemożliwe żeby kultury wymagać.. kazdy mysli że jak anonimowy to mu wszystko wolno

Stary pracownik
@Gandalf

Po to jest forum żeby pisać co komu leży na wątrobie a jak jest w autoneum to ludzie sami się przekonają jak się zatrudnią i wtedy każdy zadecyduje czy mu pasuje ta praca czy nie.

@Stary pracownik

ale można jednak zachować taka formę, żeby ludziom oczu nie wypalało plus to forum też ma jakiś regulamin, a tu czasem takie babole lecą, a potem zdziwienie i wietrzenie spisku, bo wpisy poznikały

Tak
@Gandalf

tu się akurat zgadzam, można powiedzieć co leży na wątrobie ale w jakiś normalny sposób po prostu.

@Tak

no dokładnie, a tu czasem mięcho lata na prawo i lewo, no wściekli się, czy co

Cops
@Gandalf

kazdy. ma swoj sposob na wyrazenie emocji hehe a tak na powaznie no to jest w tym troche racji. ludzie nas traktuja tak jak my traktujemy ich i nie wazne czy to w twarz czy anonimowe wpisy na forum. mininum kultury zawsze powinien zostac zachowany i tyle. a to czy ktos pracuje w autoneum czy nie to jego sprawa tak samo jak to czy mu się podoba czy moze niekoniecznie i szuka czegos innego. ma do tego prawo jak kazdy z nas. ale wmuszanie komus swojej racji i swojego zdania jest juz co najmniej nie na miejscu

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
Podwyżki

Przecież każdy wiedział jakie będą podwyżki :)

Uwaga!!!
@Podwyżki

Ale najlepsze jest to że ludzie z tzw czarnej listy za L4 dostali lepsze albo takie same podwyżki jak reszta co uczciwie przepracowała cały rok bez l4 to jest podejscie do pracownika ;)

Duk
@Uwaga!!!

To uważasz że jak ktoś zachorował to już nie pracuje uczciwe? Podejrzewam że nie jeden wolał by być w pracy niż na L4.Poza tym przez te czarne listy ludzie chorzy chodzą do pracy i zarażają innych i tyle z tego dobrego.

Uwaga!!!
@Duk

Tu nie chodzi jak ktoś zachoruje raz na jakiś czas bo każdy z nas choruje,tu chodzi o ludzi którym po prostu nie chce się pracować,nie przepracowali ani jednego całego miesiąca bez l4,a to duża różnica,potem jest niesprawiedliwość w podwyżkach bo inni zapiep... cały rok bez l4 aby tylko dostać jak najlepszą podwyżkę a okazuje się że Ci co lecieli cały rok w kulki są bardziej docienienieni przez firmę :(

Jak tacy chorzy że nie dają rady przepracować całego miesiąca to niech zmienią pracę jak tak im niszczy zdrowie.

Oliwier
@Podwyżki

NIe zgodzę się, ja nie wiedziałem jakie będą. Natomiast mile się rozczarowałem, jak zobaczyłem moje konto.

Stefan
@Oliwier

Byłeś miło zaskoczony? To o ile podwyższyli pensje? Wszyscy dostali tyle samo procentowo?

fox
@Stefan

Rozczarowany był.

apropos

On nie musi robić fizycznie, ma do tego takich jak ty czy ja.

Gość123

Może ktoś mi podać maila firmowego/do kadr? Z góry dzięki.

@Gość123

Wejdź na google i wpisz autoneum kontakt.

LPG

na ustawianiu maszyn zmiany są takie same jak na produkcji? czy jakoś inaczej to wygląda?

@LPG

przyjmą mnie jak pół roku byłem pomocnikiem mechanika przy spożywce?

fss
@LPG

a skąd mamy wiedzieć, czy cię przyjmą...osób z rekrutacji trzeba pytać, co my mamy do gadania

@fss

myślałem że może wiecie jak to wygląda w praktyce i dlatego zapytałem. ja rozumiem że nie wiecie.

@LPG

Olej tą firmę,tu kariery nie zrobisz,zaraz nie będzie miał kto tu robić tak tu cudownie jest.

Tina

Fajna robota nie słuchaj tych co wiecznie im źle. Dawaj do roboty

Hahaha,zobaczymy ile wytrzymie?

kk
@?

a co ty taki ciekawski? nie wszyscy są tacy miętcy żeby zaraz się zawinąć i uciekać a juz nie przesadzaj bo da się życ i pracować

@kk

Wszyscy może nie ale jakieś 90% nowoprzyjętych ;)ilu zostało z tych nowych co na jesień przyszli?

Tina

Nie wszyscy muszą tu pracować

Ciekawy

Czy to prawda że nowoprzyjęci mają mieć 3700 brutto na początek???

Hahaha
@Ciekawy

Chopie sam tyle po latach roboty się nie mo hahaha

Lexu
@Hahaha

No już ogłoszenia wiszą na olx z stawką 3700 brutto

@Lexu

To ciekawe o ile podniosą stawki starym pracownikom, znowu o 90 zł brutto? Przykre

...

Tak jest w ofercie.

;)
@Ciekawy

My jako starzy pracownicy możemy tylko liczyć na podwyżkę normy albo odebranie osoby z linii ;)

@;)

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć obowiązującej polityki w tej firmie... zamiast docenić i zatrzymać starych, doświadczonych pracowników to "lepiej" zatrudnić nowych, którzy w większości popracują chwile i uciekają... zastanawia mnie też to, kto później będzie szkolił tych nowych jeśli Ci starzy opuszczą ten statek :-) ?

;)
@Ciekawy

Jak to kto? Te mądre głowy z góry ;)

Już to widzę hah.

@Ciekawy

Daj spokój z tym szkoleniem , to przecież prosta robota a tu ciągle o szkoleniach.

@Tina

Prosta jest ale nie każdy nowy ogarnia ;) były przypadki że ludzie najprostszych rzeczy nie ogarniali tacy tu też przychodzą.

poll

ty sam siebie obrażasz w tym momencie? czy kolegów bo już się pogubiłem. Jak sam siebie to okej

@;)

Wy macie robić a nie na coś liczyć.Patrz normę wyrobić a nie wydziwiaj.

@Hahaha

Pewnie słabo robisz i cie nie doceniają

Beng

Jest szansa zatrudnić się tutaj na zleceniu, jeśli ktoś tak woli?

PocoPoco

Ja nie słyszałem, żeby ktoś miał zlecenie tutaj, możesz zapytać ale po co ci śmieciówka? Umowa o pracę lepsza, nawet głupie L4 sobie możesz wziąć jak cię rozłoży i się nie musisz martwić że nie zarobisz przez ten czas

Joc
@Beng

Za darmo tak.

Tenng
@PocoPoco

chyba miałeś tylko odpowiedzieć na pytanie a nie wyrażać jakieś swoje opinie, jak ktoś chce zlecenie to wie na czym ta umowa polega i widocznie bardziej mu sie opłaca, twoje trzy grosze są zbędne

PocoPoco
@Tenng

Chciałem tylko doradzić, nie każdy się na tym zna a może komuś akurat się przyda taka wiedza osoby doświadczonej. Zresztą nie wiem czy w ogóle jest możliwe, żeby tutaj dostać umowę zlecenie.

Tenng
@PocoPoco

z takimi sprawami już najlepiej do osob, ktore zajmują sie umowami i zapytac wprost, szkoda czasu i zastanawiania sie ja bym zadzwonil i po krzyku

Jurand
@Tenng

na początku jest jakiś okres próbny czy od razu umowa jest na dłużej podpisywana?

Md

docelowo na nieokreślony

Disie
@poll

dobra, dzięki

To po uj przychodzisz? Nadgodziny nie są obowiązkowe,są dla tych którzy chcą dorobić i zapiszą się.

marek z

ale jest prawo pracy które jest łamane przez ten zakład notorycznie...

Dexter

Ile etapów ma rekrutacja do firmy?

A tak na serio?

@Dexter

To zależy czy mierzysz do biura czy na produkcje

Na produkcje

@Oks

Teraz będziesz umiał pomóc? Będę wdzieczny

@Dexter

Na produkcje masz jeden etap rozmów, a potem już decyzja czy jesteś zatrudniony, czy jednak nie

@Jo

Jak atmosfera na rozmowie? Mega uroczyście czy bardziej luźno?

@Paź

Uroczyście? skąd ci to przyszlo do glowy ahah? jest na luzie, ja jak sie zatrudnialem kilka miesięcy temu to było bez żadnych udziwnień, normalna rozmowa klasyczne pytania i w zasadzie nie miałem jakichś obaw, że mnie nie przyjmą, zwlaszcza że juz miałem co nieco doświadczenia

@Oks

No jakoś tak mi się powiedziało, czasami spotykało się takie rozmowy w których było tak sztywno, wiesz, a to bardziej jeszcze stresuje moim zdaniem. Ale jak mówisz, że jest spoko no to dobrze. Dzięki.

@Paź

Do czego sie przymierzasz jeśli moge zapytać? Może coś podpowiem

@Oks

Na operatora myślałem startować.

@Paź

Uroczyście to będziesz zapychał hahaha

@Oks

Tu biorą każdego,więc nie ma żadnej decyzji,z resztą większość co tu przychodzi to nawet miesiąca nie przerobi,zaraz się zwolni.

Deduktor

A jednak wy tu jakoś pracujecie, więc nie może być tak źle, tak wynika z podstawowej logiki.

@Deduktor

Pracujemy, jest fajnie i można zarobić.Podstawowa logika Podpowiada,że jest ok.

@Big

A na operatorce są nadgodziny i czy są płatne dodatkowo czy do odebrania? Na poprzedniej robocie mogłem sobie trochę dorobić i chciałbym wiedzieć czy tu też coś takiego się zdarza.

Wilk
@buli

mogą być nadgodziny i wtedy są płatne

@Wilk

A tak w praktyce często są?

@Wilk

Chcialbym tak mniej więcej się rozeznać jaka jest szansa na dorobienie sobie

inteligentny
@buli

No przecież to nie od nas zależy czy będą czy nie. Jak są to są i można brać no ale nie powiem ci czy jak powiedzmy za dwa tygodnie przyjdziesz to akurat wtedy będą. Pomyśl czasem trochę.

@inteligentny

A nie można normalnie odpowiedzieć?

@inteligentny

Teoria to jedno a często praktyka to co innego, nie rozumiem tego ataku wielki inteligencie

?

Wiadomo już coś o podwyżkach? Bo chyba nie dadzą nam tyle co w tym roku,bo to był jakiś żart 80 zł brutto a wszystko tak podrożało i od nowgo roku kolejne podwyżki będą a nasze zarobki stoją w miejscu,wątpię aby ktoś tu chciał pracować za stawkę np 3300 brutto jak min krajowe będzie 3010 brutto.

Leks

To sobie idź, droga wolna

Pysiu

Pamiętaj kolego ze w.internecie nie jesteś zawsze anonimowy:)

Kucik

Z takimi jak ty trzeba jechać ale nie martw się prędzej czy później wpadniesz

?

Firma jest w krysysie bo nie ma co wysyłać kilentom,a kto do tego doprowadził że ludzie się zwalniają i będą dalej się zwalniać jak zarobki i podejscie się nie zmieni,tyle w temacie.

kolorowo jest.

Były czystki wśród liderów,teraz czas na czystki trochę wyżej i zapraszamy je... na produkcji za kasę bliską min.krajowego;)

@?

Ja nie nażekam robota ok i wypłata też ok.

Z biura piszesz?

Nie

Oli oli
@?

Nie, z domu bo mam Home Office jeśli wiesz co to jest?

Rosak

jak wygląda praca na produkcji, godziny, warunki itp?

odpowiedź
@Rosak

3 zmiany 6-14,22-6,14-22,warunki pracy nieadekwatne do zarobków,syf,gorąco od stołów grzewczych,przy piankowaniu człowiek cały się upieprzy woskiem,ogólnie warunki (usunięte przez administratora)..,latem masakra.

@Rosak

Rewelacja,fajna robota i pieniądze niezłe.

W biurze robisz?

@?

Nie, on dostal więcej niż zstarzy pracownicy, wle będzie inaczej gadał za moment. Nie stać go na lepszą pracę i tyle.

Goliat
@Jo

Chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć co nie? Nie trzeba od razu atakować...

Jel
@Jo

Szczerze mówiąc, nawet nie mam ochoty sie wdawać w dyskusje albo kogoś przekonywać do swoich racji. Tutaj zawsze znajdzie się jakiś hejter nie szanujący zdania innego.

Szoko
@Jel

może ktoś mi powie tutaj pod tym wątkiem czy są jakieś przyjęcia teraz?

ja.
@Szoko

Ostatnio przyszło kilka nowych osób to nie wiadomo,najlepiej zadzwonić i zapytać.

Auto
@Szoko

na pewno widziałem kilka ogłoszeń na pracuj.pl, luknij sobie

tak tu jest.
@ja.

Przyszło i już ich nima ;)

Pyk
@tak tu jest.

Jesteś wszechwiedzący czy co? Że ogarniasz cały zakład?

serio
@tak tu jest.

to sie popisałeś, brawo

@Pyk

Zależy na której zmianie,bo na C już wszyscy prawie się zwolnili,zostały może 4 osoby.

Żaba

ludzie przychodzą i odchodzą z różnych powodów, że tak sobie pozwolę wtrącić.

Ten
@Żaba

A są teraz jakieś przyjęcia do biura? Ktoś coś kojarzy?

Ten

Idź robić wiochę gdzie indziej, bo tu się za bardzo nie popisałeś

Ześmiechuzdechnę

Widzę, że mamy doczynienia z intelektualistą. Panie, daruj sobie może, tak dobra rada. Aż strach naprawdę cokolwiek tutaj powiedzieć, żeby nie wywołać jakiegoś bagna. A takie propozycję @Guruj kieruj do kolegi na prywatnej wiadomości bo może się speszyć wśród ludzi.

SzkodaGadać
@?

Aha, jak ktoś ma inne zdanie to już od razu oznacza, że siedzi w biurze tak? Naprawde tak ciężko zaakceptować, że niektórzy skupiają się na pracy a nie na wyszukiwaniu problemów??

Mac

Jak wygląda tu mniej więcej rekrutacja?

Jest sie czego obawiać?

Dawaj fajna robota

@Big

Ale pytałem pod kątek rekrutacji, ta kwestia mnie głównie interesuje teraz

@Big

Jakie pytania, w jakiej atmosferze (stresówka, czy raczej luźno) po jakim czasie można się spodziewać odpowiedzi z wynikiem i tak dalej

jan
@Mac

luźna robata kasa kosmiczna zapraszamy

Big

Co ty piszesz tu wszystko zgodnie z normą - sanatorium

Byłys

Jak ja sie cieszę że tam już nie pracuję. Ci co tam sie jeszcze trzymają to chyba myślą że złapali bOga za pięty, zalesne to.

Obecnys
@Byłys

"zalesne" to jest twoje podejście do byłych kolegów z pracy...ludzie się tam trzymają z wielu różnych pobudek i nic ci do tego.

?

Co to za afera z tymi ankietami które miały być anonimowe a nie były,czy kogoś dziwi to że pracownicy nie chcieli tego otwierać na telefonie bo każdy miał przypisany kod do swoich danych?

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum