TRANS MAERKA POLSKA SP ZO.O.

Szczecin

Opinie o TRANS MAERKA POLSKA SP ZO.O.

asia

a moze sprecyzujecie w koncu co jest takiego nie tam skoro okreslacie prace w firmie jako [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Moze niech kazdy uzasadni poniewaz mi nic nie mowia te opinie, moze napiszcie jaka stawka tam panuje?

Dam sobie z nimi na luz jednak.Danke

auta-bez podniety ford ( usunięte przez administratora )kilometr prywatny to koszt 1 zł

Powiedz coś więcej, jakie są samochody służbowe? Właśnie się zastanawiam czy zaczynać z nimi. Jakieś szczegóły [usunięte przez moderatora]

To jest koszmar... Dział zbożowy uciekł z pracy -bo nie dało się normalnie funkcjonować[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o TRANS MAERKA POLSKA SP ZO.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANS MAERKA POLSKA SP ZO.O.