Opinie o Lendi Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lendi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lendi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lendi Sp. z o.o. w Szczecin

Były Pracownik

Pracuje w firmie Lendi od ponad roku. Niedługo zakończę współpracę z tym pośrednikiem. Dlatego zobowiązany jestem do podzielenia się z moimi obserwacjami. Firma zarządza dwóch informartykow. Panowie znaja się na tworzeniu systemów zarządzanie firma ich przerasta. Gubią się podejmując decyzje - dużo obiecują nic albo prawie nic nie dotrzymuja Prawa ręka tych Panów jest dwóch dyrektorów. Jeden wywodzi się z Open Finance - największy (usunięte przez administratora) i kłamca w branży finansowej - od pewnego czasu zajmuje się siedzą wewnętrzna firmy. Znany jest w całym świecie pośrednictwa finansowego jako złośliwy, dwulicowy kłamca. Drugim dyrektorem który ma wpływ na funkcjonowanie firmy jest osoba odpowiedziała za franczyzy w firmie. Gość jest oceniany przez pracowników jako poczciwy głupek. Dyrektorzy oczekują aby pracownicy okradali z klientów swoich poprzednich pracodawców i robili sprzedaż w Lendi. Często jest to warunek zatrudnienia. Czasem firma opóźnia się z przelewami faktur. Szczerze nie polecam współpracy z Lendi. Prowadzenie firmy przerosło kompetencje Panów ze Szczecina. Jeżeli myślisz o zmianie pracy i przejście do Lendi - skontaktuj sie z osobami które tam pracują lub pracowały. Powinno Ci to zaoszczędzić nerwów oraz rozczarowań. Pozdrawiam

100%
@Były Pracownik

100% potwierdzam. Trzymajcie się z daleka od poczciwego .....a. szkolenia i wdrożenia organizowane przez tego pana to jedna wielka pomyłka, a cel na końcu to wyciągnąć klientów z poprzedniej firmy i(usunięte przez administratora)

Kacha Nowy wpis

Szukają Doradców ds. Ubezpieczeń na różne regiony, w tym do Szczecina też. Ciekawi mnie ogromnie, jakiego to wsparcia doradcy udziela Lendi Home? Chodzi o to, że jako pracownik można liczyć na pomoc w uzyskaniu kredytu przez inną firmę z tej samej grupy? HR tego nie precyzuje, a szkoda, z punktu widzenia employer brandingu mógłby to być atut. A tak - zagadka :)

Jak wezmę udział w naborze na Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego to będę mieć jakiś wpływ na rodzaj umowy? Nie chcę iść na b2b pracować akurat, a w ogłoszeniu jest obok umowy o pracę wymienione, no i chcialbym wiedzieć, jak to działa tu w zakładzie.

Pracownik Nowy wpis

Na początku pewnie obiecają umowę o pracę, a później i tak zmienią na b2b. Takie mają praktyki.

pozdrawiam Nowy wpis

Radzę uważać, kredyt udało się dostać ale droga do jego dostania była bardzo trudna. Zaczęło się od błędnego oszacowania zdolności kredytowej, być może dla niektórych to nie jest nic ważnego, ale my podejmowaliśmy wtedy bardzo istotne życiowe decyzje w oparciu między innymi o tę wiedzę(myśleliśmy że mamy do czynienia ze specjalistką...), naszym błędem było wejście dalej w cały proces z tą Panią. Kolejna rzecz to, że pani nie udzielała pełnych i wyczerpujących informacji, wręcz dało się odczuć, że nie ma ochoty rozmawiać i wyjaśniać... Dalej pani NIE ZŁOŻYŁA DOKUMENTÓW, do jednego z banków ponieważ najpierw koperta zaginęła jak się okazało wyciekły moje wrażliwe dane osobowe(to akurat była wina inpostu, natomiast moje dane były powierzone firmie lendi i to ta firma powinna dopilnować aby dokumenty bezpiecznie trafiły do banku), a później pani nie dopilnowała, żeby dokumenty trafiły do banku w odpowiednim czasie przez co część straciła ważność...... Ostatecznie mam kredyt z innego banku i załatwiony przez tą panią, ale ile to kosztowało stresu wiem tyko ja. Po złożeniu reklamacji do firmy lendi mam śmieszną odpowiedź, której nawet nie chce mi się komentować. Ten komentarz ma na celu ostrzec potencjalnych klientów firmy lendi i radzę samemu bezpośrednio kontaktować się z bankami, zaoszczędzicie sobie Państwo stresów a kredyt hipoteczny to nie zakup bułek w sklepie, żeby podchodzić do tego tak nieodpowiedzialnie...

Nadal poszukiwani są SEO specjaliści, teraz podana stawka to 160-180 (chyba PLN/ godz. jak mniemam). Przy tym jednocześnie specjalista ds. sprzedaży kredytów hipotecznych ma oferowane tylko B2B i zaczyna od 6,5 tys. bez VAT. Próbuję to zrozumieć, że goście pozycjonujący wyszukiwarkę kredytową zarabiają więcej, niż goście sprzedający realnie te kredyty klientom. Może to ktoś z pracowników skomentować?

Aplikowałeś do Lendi Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik biurowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Nie samym pozyskiwaniem klientów firma żyje. Kto mi wyjaśni, dlaczego firma nie zatrudni jednego starszego specjalisty ds. SEO, tylko w większych miastach po jednym? No i te stawki, czy Białystok czy Warszawa, to 8,5 K brutto na umowę o pracę...

Były Pracownik

Kama
@Były Pracownik

Czyli bez własnej bazy klientów trudno się dostać? Szkoda :( Mówisz o opóźnieniach w płatności faktur. Zatrudniają tylko na działalności czy umowa o pracę również byłaby możliwa? I nikt nie napisał o wynagrodzeniu, a chciałabym znać kwotę choćby przybliżoną. A może zarobki są tylko prowizyjne?

Fakciarz
@Kama

Opinia absolutnie wyssana z palca, prawdopodobnie przez osobę która nie pracowała w Lendi lub z którą współpraca została zakończona przez Lendi stąd taki poziom frustracji i charakterystyczny bezpodstawny (nie oparty na faktach) krytycyzm. Mimo, powyższego w życiu. Fakty są takie, że Lendi powstało w 2017r, a dzisiaj ma 85 placówek w Polsce i w ramach jej działa ponad 1750. Pod względem wolumenów sprzedaży w ostatnim miesiącu sprzedali prawie 1,5mld kredytów i są drugim największym pośrednikiem w Polsce vs konkurencja, która była budowana przez 20 lat. Krytyka osób zarządzających czy kluczowych managerów wobec powyższych wartości jest mocno nie na miejscu. @kama Oczywiście, że można dołączyć bez własnej bazy klientów. Lendi jest także największym dostawcom klientów na rynku z własnych kanałów, między innymi dzięki temu że są cześcią największej grupy media-tech w CEE. Zachęcam do kontaktu z dyrektorami regionalnymi, dyrektorami oddziałów lub franczyzobiorcami i weryfikacji powyższych słów w praktyce.

100%

@fakty

Dużo obiecują a mało z tego przekłada się na realizację. A wręcz często (usunięte przez administratora) żeby osiągnąć cel. Trzeba mocno się podlizywać i wykonywać rozkazy żeby awansować. Zarządzanie w centrali na bardzo niskim poziomie.

@@fakty

To jakie dokładnie obietnice składa pracodawca i które z nich spełnia? Z tymi rozkazami to tak na serio? To nie tak, że po prostu wykonuje się swoje zadania?

Witam, ile osób pracuje jako specjalista ds. rozliczeń? Jestem tu z aktualna oferta z pewnego portalu z tym, że gdy teraz patrzę po komentarzach to pod koniec lipca tez ktoś już o taką pracę pytał? To rotacja czy rozwój zespołu? Praca będzie mnie interesowała w formie zdalnej, widziałam w opisie ze istnieje na nią taka opcja. pracodawca mimo wszystko preferuje gdy ktoś jest w biurze?

Jaka jest stawka początkowa w Lendi Sp. z o.o.? 26 lipca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń.

@pracownik

Fajna atmosfera i młody zespół. Lubię tutaj pracować :)

@pracownik

3/4 opini opiera się raczej na ludziach którzy chcieli nic nie robić a zarobić, ja jako handlowiec pozyskuje zawsze klienta samemu , każdy ma pretensje ze firma nie daje kontaktów. Przecież jeśli prezes miałby gotowych klientów to po co miałby zatrudniać ludzi ?

Przemo
@@pracownik

Jest sporo w tym racji ale chyba praca handlowca to nie tylko zdobywanie klientów. Tych co już są w bazie też trzeba obsługiwać. co? Ile nowych musisz znaleźć w miesiącu żeby zrobić targety?

Lendi Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka mojego zycia. Oczekiwań wiele ale nic od siebie nie dają. Dyr reg ktora powinna rozwiązywać spory pomiedzy pracownikami, gdzie jedna osoba podkrada klientow innym ma to calkiem gdzies i umywa od tego rece. Nie wiem skad Ci DRS sie urwali i co oni maja w glowach ale ich stanowisko samo przez sie mowi. A zupelnie nie wywiazuja sie ze swojej roli. Liczy sie tylko kolezenstwo i wtedy sie staje po stronie blizszej znajomosci!! 2. Spotkan brak. A jak jakies są to szkoda wgl sie produkowac bo nic z nich nie wychodzi. Musisz siedziec caly dzien w biurze bez zadnej podstawy i w oddziale franczyzowym z gównianymi stawkami prowizyjnymi, na dzialalnosci i wielkie wymagania jeszcze maja. Jak pojdziesz na swoje to tez nic od firmy nie masz. Zadnego wsparcia. Jedyne co to wieksze stawki prowizyjne, i calkowity brak klientow z infolinii. Jedynie co u nich jest spoko to oferta dla pośredników nieruchomościowych/deweloperow. Sciagaja wszystkich pracownikow jak leci. Liczy sie liczba i to abys Ty przyniosl im klienta a nie oni Tobie. Dla mnie ta firma jest jedna wielka pomylką i nic dziwnego, ze malo kto ją rozpoznaje jak sie pierwotnie o niej wspomina gdy ktos pyta np. Gdzie pracujesz? Pierwsze co zawsze przychodzi do glowy na dzwiek nazwy firmy o firma parabankowa. Jesli cenisz swoj czas, pieniadze, i chcesz sie wkoncu finansowo odbic to nie polecam tej firmy.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Lendi Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Dyrektor.

Nie ma zadnego, ktore by bylo warte uwagi.

Stefan

Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie przypomina przesłuchanie na (usunięte przez administratora) Po czujesz przede wszystkim ulgę, że udało ci się nie przyznać do morderstwa, którego nie popełniłeś, i że nie musisz tam pracować i więcej mieć z nimi cokolwiek wspólnego. Jeśli nie macie profesjonalnego rekrutera to są firmy które się tym zajmują, jak kogoś nie chcecie zatrudnić to nie zatrudniajcie- możecie to zrobić nie bez udowadniania mu na siłę że jest beznadziejny (i kogoś na pewno zamordował).

Magdalena
@Stefan

Brzmi to dość interesująco. Jakie konkretne pytania zostały Ci zadane? Jestem ciekawa jak się w takim razie przygotować do tej rekrutacji. Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiedziałeś się chociaż jakie warunki firma oferuje czy o tym się rozmawia dopiero w np. kolejnym etapie?

Nika
@Stefan

Witam Cię bardzo serdecznie, właśnie jestem w trakcie rekrutacji i to co napisałeś wogole nie odzwierciedla rzeczywistości. Pozdrawiam serdecznie ☺️

Dorota
@Nika

A możesz dać znać jak wyglądała rekrutacja?

Dorota

Ktoś pisał, że rozmowa o pracę przypomina przesłuchanie. Czyli atmosfera musi być mocno sztywna..Jednak wpis był dodany jakiś czas temu.. Jak obecnie rozmowa wygląda ktoś mógłby opisać swoje odczucia?

Nowy pracownik

Jak wyglada ilosc i jakosc spotkan? Czy sa one glownie w biurze umawiane czy bardziej na miescie u klienta? Czy na dzialalnosci gospodarczej na samej prowizji nowy pracownik da rade zarobic na zycie i oplaty wraz z kredytem ? Prosze o odpowiedz kogos kto ostatnio dolaczyl do tej firmy. Na rozmowie kazdy zawsze pieknie mowi , ze bedziesz zarabiac tyle i tyle, chodz często to odbiega od rzeczywistosci.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Lendi Sp. z o.o.?

Michal

Zależy od stanowisk. W Lendi jest około 60 pracowników i 1100 ekspertów. W różnych działach są umowy w różnych formach.

???

@Lipa a piszesz to jako pracownik czy klient?

Lipa

Lipa straszna i patologa naciąganie ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Lendi Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Lendi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lendi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lendi Sp. z o.o.?

Lendi Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 47 lok. 6
    70-473 Szczecin