Opinie o Postpenit Tomasz Witkowski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Postpenit Tomasz Witkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Postpenit Tomasz Witkowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Postpenit Tomasz Witkowski w Szczecin

Jakie są mocne strony pracodawcy Postpenit Tomasz Witkowski?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Postpenit Tomasz Witkowski?

Krzysztof

Masz może aktualny nr tel.do Witkowski?

ErrorPL

Czy potrzebujesz wypłat i umowy. Zwykle nie daje. Reszte ma w(usunięte przez administratora) Ps dla wlasnego dobra daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora)

@Krzysztof

Ja mam

Beata Nowy wpis

To jest zwykły (usunięte przez administratora), mojego męża też (usunięte przez administratora)

Arek Nowy wpis

I jak dopadliscie go?

Osnabrück Pracownik

Panowie uważajcie na tego oszusta niech nikt się nie wybiera do Tomasza Witkowskiego tego hazardzisty wszystkie pieniądze puszcza w Casynie trzeci raz ma pseudo firmę. Podałem tego typa do inspekcji i tą śmieszną księgową z Częstochowy. Szukam ludzi oszukanych trzeba z (usunięte przez administratora) jechać ostro łamać ręce i nogi.

@Osnabrück Pracownik

Napisz do mnie w jakiś sposób na Priv. Chętnie dojade gnoja

e404pl@gmail.com
@Osnabrück Pracownik

Pisz jc. Znajdzie się kilku ludzi. Też nas porobił w 2020.

Elektryk Nowy wpis
@e404pl@gmail.com

Spróbuj 53 do 83 mnie napisać 04 moze razem coś 17 zadziałamy6. Znam temat od początku i wiem że podobno znowu firmę otwiera.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Postpenit Tomasz Witkowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Arek

I co z nim? Dopadliscie go?

Error

(usunięte przez administratora) Ja to tam mało: 2 tyg bez umowy i wypłaty, kolega 3,7 tys euro w plecy, grogi 4 miesiące za darmo ale to tylko wierzchołek góry. UNIKAĆ (usunięte przez administratora)

ErrorPL
@Error

Sorki za błąd *drugi 4 miesiaca za darmo...

Krzysztof

Ma ktoś aktualny nr tel. do Witkoskiego

Olga

Masa tutaj postów o tym, że ludzie zostali (usunięte przez administratora) Zastanawiam się czy to pojedyncze przypadki czy to już tak po prostu jest w tej firmie i nie warto zwracać na nią uwagi. Coś się polepszyło teraz?

Aleksandra

Może w takim razie opiszesz to jak wyglądają warunki zatrudnienia w Postpenicie? Na ten moment sam wpis nie mówi mi za wiele :( Czego się spodziewać jeśli chodzi o zarobki czy atmosferę pracy? Co Ci nie odpowiadało?

Ktoś

Panowie (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) mam nadzieje że kiedyś dopadnie go sprawiedliwość mi wisi prawie 2 tyś euro A koledze prawie 10 tyś euro...

teofil
@Ktoś

Mi wisi jeszcze 4700 euro .Od września do lipca pracowałem w Osnabruck

Kazimierz
@teofil

To spora kwota. Skąd w ogóle się wzięły rzekome problemy pracodawcy z wypłacaniem należnych wynagrodzeń? Jest jakiś powód tego, że przez firmę Postpenit znalazłeś się w takiej sytuacji, gdzie musisz ubiegać się o zaległe wynagrodzenie? Mam nadzieję, że sprecyzujesz tę kwestię bo myślę, że wygląda niepokojąco dla osób odwiedzających ten wątek.

Teofil
@Kazimierz

Założyłem TW sprawę w sądzie , nadal w toku. Dorwę w końcu(usunięte przez administratora)

@Ktoś

Mne 4500

Osnabrück Pracownik

Witam. Czy ten (usunięte przez administratora) Witkowski nadal nie wypłaca zaległe należność za pracę. Ten łajza i alkoholik się w końcu doigra. Pewnie nasze pieniądze przepuszcza po Casynie.

@Osnabrück Pracownik

Tak,(usunięte przez administratora) wale.

Pawel

Panowie. Kto zgłosił do sondy na tego (usunięte przez administratora).

@Pawel

Witam Ja zgłosiłem do Inspekcji Pracy i do Sądu Pracy. I wygrałem. Teraz czekam za rozprawą w Poznaniu cywilną. Otrzymałem z inspekcji pismo że oni go zgłaszają do prokuratury i zakładają mu sprawę.

@Pawel

Ja zgłosiłem. (usunięte przez administratora)

Elektryk

Tomek pracujesz u Witkowskiego? Uciekaj od tego (usunięte przez administratora)

Elektryk

Kazimierz Przecież każdy to wie że prawdziwe twoje imię jest Tomek Witkowski więc nie udawaj (usunięte przez administratora) i powiec że zatrudniasz ludzi ,zwalniasz i nie płacisz. Ogarnij się czlowiku.I tak sprawiedliwość Cię dopadnie. Panowie budowlańcy omijać z daleka tego oszusta.

@Elektryk

Witam faktycznie tak koles leci z kasą??

Witkowski był jest i będzie oszustem. Zrobi robotę zwalnia ludzi pieniędzy nie płaci. Zwykła łajza

Hamm

Janusz jego (usunięte przez administratora) czeka od sierpnia za pieniędzmi od tego całego prezesa firmy szukaj grosza. To jest jak ballada o Januszku, siedział w puszce dwa lata za Witkowskiego a teraz niby go spłaca (usunięte przez administratora) wie z czego jak groszem nie śmierdzi ludzi zekomo spłaca wysyła co trzy tygodnie 250€ a później zwalnia bez podstawnie.

Makumba

Za jaja i na latarnie z tym oszustem Witkowskim. Giermka Janusza Podobnie.

Elektryk

Zwykły (usunięte przez administratora) i złodziei. Ładnie gada obiecuję Stara śpiewka JESZCZE MI NIE ZAPŁACILI Omijać Witkowskiego z daleka i jego Giermka Janusza P. Pamiętajcie Panowie Świat jest mały.

Osnabrück.

TW TEAM TOMASZ WITKOWSKI JESZCZE NIE OTRZYMAŁEM PIENIĘDZY ZA SIERPIEŃ. WYSYŁA PO 250 €. CO TRZY TYGODNIE NIE WIADOMO CO Z TYM (usunięte przez administratora) ZROBIĆ. PISAŁEM SIERPIEŃ A MAMY GRUDZIEŃ. OSTRZEGAM Z DALA OD TEGO GOŚCIA ŁADNIE CZARUJE PRZEZ TELEFON NIC POZA TYM.

Hamm

Uważać na tego typa Tomasza Witkowskiego ze Szczecina gdzie biura ani siedziby nie ma w Poznaniu teraz już po raz trzeci pod nazwą TW TEAM. Nie wypłaca pieniędzy trzyma ludzi po dwa trzy tygodnie później wyrzuca ludzi z wielkim hukiem bez podstawnie Proszę i ostrzegam ludzi z dala od tego frajerzyny

Zostaw merytoryczną opinię o Postpenit Tomasz Witkowski - Szczecin

• Jak się pracuje w Postpenit Tomasz Witkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Postpenit Tomasz Witkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Postpenit Tomasz Witkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Postpenit Tomasz Witkowski
1.4/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Władysława Szafera 80 lok. 3
    71-245 Szczecin