Postpenit

Szczecin

Opinie o Postpenit

nak

słoneczna, po prostu nie są zbyt rozpowszechnieni w internecie. Uważam, że więcej powinni zainwestować w reklamę to może by im pomogło ogarnąć więcej klientów. Chyba że nie mają zamiaru na zatrudnienie większej liczby pracowników - ktoś może wie co planują ?

timber

o firmie postpenit i warunkach jakie u nich panują po raz ostatni widziałem , że informacje na różnych stronach były z przed około 3-4 lat. Były one na tyle negatywne , że ciężko mi jakoś w tej chwili uwierzyć w to , że firma mimo wszystko potrafiła przetrwać kryzys i cokolwiek się w niej zmieniło...

bennek
@timber 30.03.2015 19:56

wejdz pan sobie na strony firm,industrieservice tomasz witkowski albo fsd szczecin,jest jeszcze pare innych.to tak jak bys mial duza wille,funcjonalnosc polega w tym przypadku na tym ze gdy oszukasz i okradniesz osby w danym pokoju zamykasz go ale nie na klucz izapraszasz panow do obrobki do pokoju numer dwa albo trzy,itd.itp. suma sumarow tak utrzymasz caly lokal...

Spawacz46

Do Panów zainteresowanych pracą u Pana Witkowskiego: Prosze sie dobrze zastanowić, piszecie Panowie ze nie straszne sa wam warunki mieszkaniowe itp, to pewnie tak jak wiekszosci z nas spawaczy,elektryków itp, jestesmy w stanie wszystko zniesc dla pracy i płacy.Klopot jest w tym ze Pan Witkowski płaci tylko na poczatku, potem zaczynaja sie obietnice bez pokrycia.Prosze przsledzic wypowiedzi innych piszacych na forum.Schemat ten sam: praca i płaca przez pierwsze kilka tygodni czy miesiecy a potem praca owszem tylko ze bez płacy az sie nie zorientujesz ze to ściema i w tedy to juz zapomni o swoich pieniądzach!!!Także koledzy uwazajcie i naprawde trzymajcie sie od goscia z daleka!!!!Oszust i tyle.

Janek

Ja tez czekam na swoja wyplate,obiecuje ze zaplaci w ratach raz w tygodniu a ja ostatnia transzę mialem miesiąc temu.Juz tracę nadzieje na odzyskanie swoich pieniędzy.Przestrzegam wszystkich niech sie nie pakują we wspolprace z (usunięte przez administratora)

oszukany

Witam, Ja również nie mogę sie doprosić od miesiecy swoich ciezko zarobionych pieniędzy,Pan (usunięte przez administratora)tylko obiecuje a jego spłacanie długu jest tylko pustymi slowami

henryk

witam nie polecam tego goscia zalega i bedzie zalegal i przez to ze zatrudnia super ludzi wyslali nas do chaty bo spawacze dali plame ale dobrzy pracownicy nie Ida do witkosia i haralda bo to [usunięte przez administratora]

Marek23

Witam serdecznie proszę o informacje na temat tej firmy , ponieważ zamierzam podjąć w niej prace . I nie wiem co robić , proszę odpiszcie na e-mail albo podajcie nr telefony w e-mailu a oddzwonię . marek729778@interia.pl Dziękuje serdecznie

mazur adam

napisałem że (usunięte przez administratora) to też oszust ale zmieniłem zdanie bo nie wiedziałem że on też został oszukany ,za co go przepraszam

mazur adam

mi też wisi 4 tyś e a ten (usunięte przez administratora) co nagrywa do pracy to tez (usunięte przez administratora)

piter

ludzie uwaga na (usunięte przez administratora) mi też jest dłużny 2 tys. euro najpierw pracujesz 50 dni bez kasy dług rośnie a potem cyka po 200 euro i każe dalej pracować bo jak nie to reszty nie odda zakłamana świnia i (usunięte przez administratora),za harówę biednych ludzi kupił se nowe (usunięte przez administratora) mam nadzieję że w końcu ktoś wymierzy mu samosąd w jakiejś ciemnej bramie ps. do wszystkich pracujących w Niemczech uwaga na (usunięte przez administratora)

misia

jezeli was oszukal a wy nic nie robicie to sami jestecie sobie winni bo jak umowe macie o prace to przysluguje wam miesiac lub 2 masiace odwolania ze sie cos z pensja nie zgadza bo inaczej przedawnienie wiec zamiast takich tekstow trzeba bylo isc do urzedu pracy i zgloscic doniesienie. Pozatym jest mahnverfahung zobaczcie co to jest i zrobcie jak pisza to odzyskacie kase a za telefonowanie to wam nikt nie odp . Jak gosciu jest w niemczech to sa przedawnienia totez na to liczy. I nie odzyskacie nic.

Adam

UWAGA Koledzy elektrycy uważajcie na firmę POSTPENIT Tomasz Witkowski gość jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o w niemczech mało tego to jeszcze nie płaci obiecuje na początek 9 euro na początku płaci ale za chwile zaczyna się koszmar dał mi 11 euro na 1h nie wypłacił mi 2100 euro , ludziom z ktorymi pracowałem również nie wypłacił pieniędzy tego (usunięte przez administratora)nie obchodzi nic ani to że ludzie mają rodziny i przez niego jest masakra obchodzi go tylko żeby jak najwięcej nakraść a przecież każdy jedzie za chlebem żeby poprawić swoją sytuacje a nie dorabiać złodziei, nie przeczytalem na jego blogu w googlach na forum opini o tej firmie i to był mój błąd przestrzegam was uważajcie opowiedzcie wszystkich elektryków żeby uważali na frimę POSTPENIT Tomasz Witkowski pozdrawiam

nienokosa

Omijajcie tego gościa z daleka !!!!!! Zwabia ludzi do pracy po czym nie płaci na pozór wygląda wiarygodnie daje nawet mieszkanie ale pieniędzy za porace nie zobaczycie !!!!! Do sądu z tym (usunięte przez administratora)!!!!

realista

Witam, wszyscy macie rację, robiłem trochę u gościa w grudniu, i jest mi winien ok 1700 euro! Powiem szczerze (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu, a wiem że ma kilka sparaw w sądzie. I jest (usunięte przez administratora), a żeby było śmieszniej to proponował mi teraz wyjazd na Niemcy lub Austrie za 12 euro na godzine. Podsumowując kawał (usunięte przez administratora)

papierośnik

Dzięki za opinie ten gościu wlaśnie do mnie dzwonił i proponował robotę za 12 € netto w niemczech nieźle bym się (usunięte przez administratora)

bialy murzyn

mi tez jest dluzny kase to co tu piszecie to jest szczera prawda nie polecam nikomu tego goscia jako posrednika

kusy2234

szkoda że wcześniej nie sprawdziłem opinii na temat tego gościa bo też zostałem wydymany jak kasy nie odzyskam to sprawe oddaje do sądu i myślę że nie jestem jedyny który to zrobi.UWAGA NA POSTPENIT

spawacz

zgadzam się z tą opinią.też się przewiozłem na tym (usunięte przez administratora).odradzam współpracy z tym pośrednikiem bez kasy.

jaś

Przestrzegam też przed tym posrednikiem POSTPENIT Witkowski Tomasz z Szczecina gościo współpracuje z FSD Kesselbau obiecuje że płaci na czas ale to tylko stara spiewka teraz za sierpień to że z duzym opuznieniem i na raty,jeszcze wszystkiego nie dostałem a tu juz konieć miesiąca.Juz więcej u takich pustych posredniaków nie pracuję i nikomu nie polecam.Niech ta wiadomość będzie ostrzezeniem żeby omijać takich z daleka.

Też u niego pracowałem i mi nie zapłacił wisi 1890 euro ładnie tylko spiewa ze u nie niego nie ma problemu z kasą ze płaci do 10 kazdy ma u niego wypłaconenie,a jak jest dzień wyplaty to robi problemy,tłumaczy się że zapomniał albo nie miał czasu,goscio jest pusty. Przestrzegam wszystkich kto bedzie miał zamiar u tego (usunięte przez administratora) pracować,a jak pracuje to niech wyrwie kasę i ucieka od tej pustej firmy POSTPENIT Witkowski Tomasz z Szczecina.

alfa63@interia.eu

UWAGA NA TEGO GOSCIA jest winny mi 1250 euro od 07-07-2011 do 26-08-2011 tj dzisiaj nie moge doczekać się pieniedzy telefon nie odpowiada 29.08.2011 idę z świadkami i papierami do sądu nie go scigają komornicy

Zostaw opinię o Postpenit - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Postpenit