biedronka

Szczecin

biedronka

Opinie o biedronka

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakim pracodawcą jest biedronka? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Laseczka

Pracodawca który przyjmuje takie ekspedientki jak Pani Hania przy ul. Krzywoustego 76 powinny przejść szkolenie z dobrych manier i obsługi klienta. Zachowanie tej Pani w sposób ( prostacki takie jak : Bo Co ? dziwny grymas twarzy , weź te łapy , opryskliwa a mało tego w sposób jak się odzywa do płaczących dzieci to uszy bolą po prostu ( co za bachor ile tego można słuchać ). Jest mi bardzo wstyd za zachowanie tej Pani .

MOBBING-owcy

Ogólnie z tego co zauważyłem jako częsty klient biedronki na ul.Wojska Polskiego Szczecin (za deptakiem ), to tam panuje jeden (usunięte przez administratora) - ludzie na kasach zmieniają się co 2-3 miesiące!!!, tylko największe konfitury-donosiciele zostają dłużej zatrudnieni !!!!,głównie pracują tam kobiety.

buli

Praca w biedronce to horror! Jak coś chcą to ci (usunięte przez administratora) ale jak zrobisz coś nie po mysli kierownika potrafi tak (usunięte przez administratora) nie przebierajac w słowach! NIE POLECAM, nie raz dodatkowe godziny są za uścisk dłoni lub za dziękuję ci! Niech sie wy..........................................

Zostaw opinię o biedronka - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biedronka