Biedronka

Szczecin, Lubczyńska 44

Biedronka

Opinie o Biedronka

Kamil

@zzzzz, czy możesz wypowiedzieć się w jakiś sposób odnośnie pracy w firmie biedronka? W chwili obecnej Twój post był kierowany odnośnie pracownika firmy i konkretnej sytuacji jakie miała miejsce w tej lokalizacji. Jeżeli posiadasz jakieś doświadczenia związane z tą firmą odnośnie pracy to bardzo proszę podziel się nimi tutaj na forum.

Laseczka

Pracodawca który przyjmuje takie ekspedientki jak Pani Hania przy ul. Krzywoustego 76 powinny przejść szkolenie z dobrych manier i obsługi klienta. Zachowanie tej Pani w sposób ( prostacki takie jak : Bo Co ? dziwny grymas twarzy , weź te łapy , opryskliwa a mało tego w sposób jak się odzywa do płaczących dzieci to uszy bolą po prostu ( co za bachor ile tego można słuchać ). Jest mi bardzo wstyd za zachowanie tej Pani .

zzzzz
@Laseczka 02.01.2017 19:53

z bachorami nie przychodzi się na zakupy to jest irytujące jestem też klientką i szanuję osoby pracujące w super marketach a ty jak masz bachora na czas zakupów zostaw go w domu pomyśl sobie jak to ty byś była na jej miejscu wstyd że napisałaś to chciałabym żeby to twój bachor tego doświadczył pamiętaj zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy bo to może kiedyś ktoś napisze na ciebie lub kogoś z twojej posranej rodziny . i tyle głupia pusta babo matko polko

Jakim pracodawcą jest biedronka? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

MOBBING-owcy

Ogólnie z tego co zauważyłem jako częsty klient biedronki na ul.Wojska Polskiego Szczecin (za deptakiem ), to tam panuje jeden (usunięte przez administratora) - ludzie na kasach zmieniają się co 2-3 miesiące!!!, tylko największe konfitury-donosiciele zostają dłużej zatrudnieni !!!!,głównie pracują tam kobiety.

buli

Praca w biedronce to horror! Jak coś chcą to ci (usunięte przez administratora) ale jak zrobisz coś nie po mysli kierownika potrafi tak (usunięte przez administratora) nie przebierajac w słowach! NIE POLECAM, nie raz dodatkowe godziny są za uścisk dłoni lub za dziękuję ci! Niech sie wy..........................................

Zostaw opinię o Biedronka - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biedronka