Biedronka

Opinie o Biedronka

Ktos

Biedronka na zelechowie ,kolo leroy merlin ,zenada zachowanie tych kobiet ,glupie teksty ,krzyki na caly sklep ,przeklinania ,nie wiem ale powinny isc na kurs dobrych manier bo to odpycha od kupywania w tym sklepie.

Kamil
@Ktos 03.01.2019 13:06

Zwróciłeś może uwagę ekspedientkom, które tamtego dnia pracowały w sklepie Biedronka? Jeżeli nie, to może przy kolejnej takiej sytuacji warto by było tak zrobić? Jak często korzystasz z zakupów w tym sklepie? Zauważyłeś może, aby często dochodziło do zmian wśród pracowników, którzy tam pracują? Odpowiedz, proszę.

@Kamil 04.01.2019 07:56

Raz tam bylem z kolegami ,a ze jestesmy grzcznymi ludzmi olalismy to nie reagujac na to,bo bylismy przejazdem ,moze to jednorazowe zachowanie.

Ktos

Bylem ostatnio w biedronce kolo leroy merlin chyba obotrycka?na zelechowie ,pracuje tam jedna dziewucha taka na krotko oszczyzona i blond wlosy ,wszedlem do sklepu i noe wiem dlaczego zaczela sie smiac ze mnie z kolezankami ,pozatym slownicto ponizej pasa ,tak przy klijentach i wogule smiac sie z klijenta ?to odpycha i nastepnym razem ode do lidla.

Kamil

@zzzzz, czy możesz wypowiedzieć się w jakiś sposób odnośnie pracy w firmie biedronka? W chwili obecnej Twój post był kierowany odnośnie pracownika firmy i konkretnej sytuacji jakie miała miejsce w tej lokalizacji. Jeżeli posiadasz jakieś doświadczenia związane z tą firmą odnośnie pracy to bardzo proszę podziel się nimi tutaj na forum.

Laseczka

Pracodawca który przyjmuje takie ekspedientki jak Pani Hania przy ul. Krzywoustego 76 powinny przejść szkolenie z dobrych manier i obsługi klienta. Zachowanie tej Pani w sposób ( prostacki takie jak : Bo Co ? dziwny grymas twarzy , weź te łapy , opryskliwa a mało tego w sposób jak się odzywa do płaczących dzieci to uszy bolą po prostu ( co za bachor ile tego można słuchać ). Jest mi bardzo wstyd za zachowanie tej Pani .

zzzzz
@Laseczka 02.01.2017 19:53

z bachorami nie przychodzi się na zakupy to jest irytujące jestem też klientką i szanuję osoby pracujące w super marketach a ty jak masz bachora na czas zakupów zostaw go w domu pomyśl sobie jak to ty byś była na jej miejscu wstyd że napisałaś to chciałabym żeby to twój bachor tego doświadczył pamiętaj zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy bo to może kiedyś ktoś napisze na ciebie lub kogoś z twojej posranej rodziny . i tyle głupia pusta babo matko polko

Jakim pracodawcą jest biedronka? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

MOBBING-owcy

Ogólnie z tego co zauważyłem jako częsty klient biedronki na ul.Wojska Polskiego Szczecin (za deptakiem ), to tam panuje jeden (usunięte przez administratora) - ludzie na kasach zmieniają się co 2-3 miesiące!!!, tylko największe konfitury-donosiciele zostają dłużej zatrudnieni !!!!,głównie pracują tam kobiety.

buli

Praca w biedronce to horror! Jak coś chcą to ci (usunięte przez administratora) ale jak zrobisz coś nie po mysli kierownika potrafi tak (usunięte przez administratora) nie przebierajac w słowach! NIE POLECAM, nie raz dodatkowe godziny są za uścisk dłoni lub za dziękuję ci! Niech sie wy..........................................

Zostaw opinię o Biedronka - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biedronka