Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Kula

Ha ha ,hahaha , uuuu ! widze cos chumorki sie pogorszyly:-) coto panowie juz wznieta opadla bo nasz zaklad sie rozwija i wszystko niedosc ze jak zawsze klasa i porzadek to jeszcze pewbe uchybienia zostaly poprawione ze teraz zaklad moze sie poszczycic mianem jednego z najlepszego w europie:-) jest dobrze bylo dobrze i bedzie dobrze.dobre tradycje klimacik odpowiednia kultura co najwazniejsze no i do tego EKO .i co nie wstyd wam puste glowy malkontenckie ? pruly sie rosczeniowe pacany a teraz duma tu dalej trwac.moze jakos KIEDYS wyjdziecie na prosto ale wiem dobrze i kazdy to wie ze teraz zalujecie.bylo obrazanie i inne dyrdymaly pisane i mysleli ze zwblysna. oj jak sie pomylili.teraz cisza i udawanie ze tego nie bylo:-) gdzie ci zaciekli awanturnicy.mialem i mam racje.a dzieki takim oslom jak wy jeszcze skorzystslem. pozdrawiam tumany :-)

toja

Spa Klonowica to naprawdę dziwna zajezdnia??? Trudno znaleźć tu pracownika który byłby zadowolony z wykonywanej tu pracy. W mojej długoletniej pracy kierowcy nigdy w tej firmie nie było tak źle, tj. od 2003r miłościwie panującego nam zarządu spółki i prezesa tejże. Nowo zatrudnieni kierowcy uciekają jeszcze prędzej niż trwa okres zatrudnienia do innych zajezdni w tym mieście, Spa Dąbie opinia o tym zakładzie jest pozytywna znacznie lepiej się traktuje pracowników a także zarobki są lepsze. Na Klonowica nieprzestrzeganie praw pracowniczych jest na porządku dziennym. Trudno się tu pracuje a rządzący spółką i związki zawodowe mają się dobrze. Wystarczy powiedzieć że prezes dostał nagrodę za 2014 r w kwocie rocznego wynagrodzenia nowo zatrudnionego kierowcy. Nagrodę zaproponowali i przyznali przedstawiciele pracowników w radzie nadzorczej i do tego z naszych pieniędzy - z kasy spółki. Tymczasem nie polecam pracy na Klonowica, żadnych perspektyw awansu finansowego, po prostu jest to uznaniowe dadzą lub nie, kiedy i czy w ogóle dadzą, zależy to od przełożonych a oni maszczą swoim. A tym co pracują – kierowcą i technikom z warsztatu /do dziś pracują i myją się w nieogrzewanych pomieszczeniach/ życzę wytrwałości a niebawem wszystko się zmieni – taką mam nadzieję !!!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MZK,SPAK SZCZECIN? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kula

Ja sobie bardzo chwalę pracę w SPAKu. Teraz ludzie to by chcieli mieć wszystko za darmo. Bez różnicy czy zasłużony czy nowicjusz. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a kto nieposłuszny to przeczochrać porządnie. Kiedyś jak się coś potrzebowało, to się załatwiało. Szepnęło dobre słowo ważnej osobie, zrobiło przysługę, a jak kto na zakładzie lipę robił to się zgłaszało. I się lepiej miało. Obrotny jestem i sprytny to dobrze mam i nie narzekam. A jak ktoś przychodzi i od razu chce się pławić w luksusach to niech idzie do diabła zdala od zajezdni!

Kuba Nowy wpis
Klient

86 stanie tam i czekanie 40 minut na (usunięte przez administratora) autobus to (usunięte przez administratora) se czekajcie

Kuba Nowy wpis
Klient

Te (usunięte przez administratora) autobus 86 (usunięte przez administratora) nie jeździ. (usunięte przez administratora) 86

Kierowca klonowica
@Kula

(usunięte przez administratora) Powiedz co ty " BIERZESZ" bo na pewno coś chyba,że zakłady pracy ci się pomyliły.

@Kula

Kuuula, kuuula, łuuuu, łuuuu podziel się tym co bierzesz. Też chcę mieć omamy :)

PLANTYPO Nowy wpis
@Kula

Chyba w opóźnieniach . Weźcie się za robotę a nie za pisanie w necie

roczny pracownik Nowy wpis

kierowcy sami nowi albo dorabiający emeryci, mechaników na palcach jednej ręki można policzyć zwróciłem się o pomoc to nikt nic nie wie albo się boją gębe otworzyć, jeśli wierzycie w ufo to warto przyjść i zobaczyć kosmitę który jest nie z tej ziemi - kierownika warsztatu to jest egzemplarz nie znajdziesz człowieka który go dobrze ocenia. postaram się opisać rozmowę z jednym z mechaników o naprawach autobusów o stanie technicznym taboru, byłym związkowcem warsztatu dostałem namiary ponoć w porzo gostek do następnego razu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w MZK,SPAK SZCZECIN na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Słowa kojarzące się z MZK,SPAK SZCZECIN (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnia . Atmosfera i ludzie tam pracujący są atmosfera stresująca,ludzie ok .

@anonim

Wyczerpująca, stresująca, nie dochodowa, bez perspektyw. Jak za PRLu.

toja

@toja

Mamy 2021 a widzę, że nic się nie zmieniło. Kiepskie prognozy na lepsze.

Gutek

Może komuś nie udało się utrzymać w dobrej firmie więc zaczął ją oczerniać?

@Gutek

Nie pracowałeś w dobrej firmie, bo całe życie pracujesz a SPAKu. To co Ty możesz wiedzieć?

@Kula

A czym się Kula zasłużył? Lizusostwem i podnoszeniem innych zasług nie widać.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MZK,SPAK SZCZECIN? Chętnie zatrudniają?

Czy w MZK,SPAK SZCZECIN panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Na zajezdni panuje beznadziejna atmosfera układy, układziki i kolesiostwo.

@Pytanie

Bardzo luźna, koła odpadają:)

@Nowy

Koła, to mało powiedziane, silniki wypadają

Czy pracownicy w MZK,SPAK SZCZECIN dogadują się między sobą?

ABSOLUTNIE NIE.

@Pytanie

Pracownicy tak, pracownicy i usłużny poddany szefostwa (jak sam o sobie pisze ceni się posłuszeństwo, zapomniał dodać, ślepe ) - związkowiec - nie

@Pytanie

Dogadywaliby się gdyby związkowiec nie wprowadzał fermentu. Przyjdź popracuj a może miesiąc wytrzymasz, ja uciekam. Układy jak za komuny nie dla mnie.

Kurang
@Pytanie

Składasz papiery i czekasz, na kierowcę góra miesiąc i się odezwą. Na zlecenie biorą od razu.

Natalia
@Kurang

Miesiąc to trochę sporo. Jeśli komuś bardzo się spieszy (bo na "już" potrzebuje pieniędzy), to może być to nieco problematyczne. No ale dobrze, że na zlecenie zatrudniają niemal od razu. Sama miałam pytać o co innego. Chodzi mi mianowicie o to, czy wymagają tam od kandydatów dużego doświadczenia zawodowego, czy może przyuczają?

Kurang
@Natalia

idziesz na zlecenie, zaczynasz jezdzić następnego dnia po szkoleniu, a w międzyczasie składasz papiery na umowę o pracę. Wiadomo, że ma umowę to dłużej trwa bo musisz zrobić badania itp. Na zlecenie przychodzisz z kompletem dokumentów, za kilka dni masz jednodniowe szkolenie i następnego dnia wsiadasz za kierownicę. Doświadczenia nie wymagają żadnego, masz komplet kwitów to Cię biorą. Z nicku wnioskuję ,że jesteś kobietą,to pierwszy dzień w pracy jeździsz z patronem i Cie przyucza, a później już sama. Jeśli chodzi o zarobki to na zleceniu 22brutto/h.

Kierowca klonowica
@Natalia

Biorą jak leci nie wiem jak teraz ale wcześniej przed COVID19 tak było.

@Pytanie

Etap 1 - akceptacja Kuli, etap 2 - akceptacja góry, etap 3 - posłuszeństwo i oddanie (robisz co każą i donosisz na innych)

Rysiek

rozpatrują podwyżki płac dostanie 12 osób na 300 pracowników - nawet nie wystarczy dla swoich a jest ich 18 matki żony zięciowie córki synowie królika albo kolesi królika.

@Rysiek

Co roku to samo, podwyżki dla swoich, autobusy się sypią, Kula tylko przyklaskuje Prezi za nadgodziny i szkalowanie innych i nic się nie zmienia. Czas na zmiany, duuuże zmiany.

Dawny kierowca

I jak tam u Was z zarobkami teraz?

@Dawny kierowca

ŻARTUJESZ????

Czy w MZK,SPAK SZCZECIN występują paczki/bony świąteczne?

kurang

tak, występują

Czy rozmowa rekrutacyjna w MZK,SPAK SZCZECIN odbywa się również w języku angielskim?

Anonim
Kandydat
@Pytanie

Kpisz czy o drogę pytasz? :D

ОРМО КРИСТОФЕР
@Pytanie

Tylko w języku rosyjskim warunek konieczny

Szlora

Autobus 1109 Brak klimatyzacji chociaż w innych starych autobusach jest klimatyzacja wstyd normalnie

KORONA spak...

pytam jakim prawem mamy być pozbawieni premii rocznej odbywając ćwiczenia wojskowe w rezerwie czy też opieki nad dziećmi itp. jeśli mamy to gwarantowane ustawowo czy SPAK jest ponad prawem Na początku NAGRODY już Nas UKARANO za obowiązek do Ojczyzny GRATULACJE dla osób decydujących o tym-może jeszcze jakieś podwyżki dla ELIT BRAWO

Martyna

Czy w firmie można liczyć na premie po czasie ?

Krzysztormo

Oddziałowe Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie ul. Janickiego -> Tup tup tup -> Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe KLONOWICA ul. Klonowica Jak to mówią... Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.