Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

jarek
Pracownik

i to nasz prezes a to dlatego nigdy nie spotkał się z pracownikami i nigdy z nimi nie rozmawiał ale za to stoi w oknie i ocenia pracowników czemu chodzi za wolno a czemu idzie dwóch i po co idą, no cóż takie to resortowe przyzwyczajenia ha ha ha.

.
Pracownik
@anonim

Nie chodzi o ucinanie wynagrodzenia tylko ucinanie podwyżki wynagrodzenia

kolega z klasy
Pracownik
 Pytanie

czy to prawda p.prezydencie szczecina że prezes spółki autobusowej był członkiem ORMO i jest zarejestrowany w szczecińskim IPN-ie, jeśli tak to nie dziwcie się szczecinianie że komunukacja jest taka jaka jest a zajezdnia hyli się ku upadkowi a oto link do akt osobowych h(usunięte przez administratora)

Oferentka Nowy wpis
Kandydat

Na stanowisku inspektora proponują najniższą krajową. To jest kpina! W innych instytucjach referent zarabia więcej. Szkoda papieru i tuszu na drukowanie dokumentów rekrutacyjnych. Pora chyba trochę zweryfikować zarobki wobec rynku pracy, obowiązków i wymagań zamiast 3 razy w miesiącu robić rekrutację i szukać desperatów. Za takie pieniądze to nie wiem czy ktoś by chciał tam sprzątać a co dopiero brać na siebie jakąś odpowiedzialność.

jarek
Pracownik

i to nasz prezes a to dlatego nigdy nie spotkał się z pracownikami i nigdy z nimi nie rozmawiał ale za to stoi w oknie i ocenia pracowników czemu chodzi za wolno a czemu idzie dwóch i po co idą, no cóż takie to resortowe przyzwyczajenia ha ha ha.

anonim
Inne
@jarek

Z tym staniem w oknie i ocenianiem przez prezesa, jak kto chodzi i czy oby nie za wolno, to Ty na poważnie? Wytłumaczysz, w jaki sposób zarządza się tu ludźmi i jak rozdziela obowiązki? Czy każdy wiem, co ma robić i ma pracy tyle, by ani się nie nudzić, ani nie padać z przemęczenia?

jarek
Pracownik
@anonim

pracowałem to wiem i potwierdzam mało tego to w chwilach wolnych ogląda monitoring i i wykorzystuje to przy ocenie pracowników w zakresie wynagrodzeń.

anonim Nowy wpis
Inne
@jarek

Ale niby w jaki sposób można wykorzystać monitoring do oceny pracowników w zakresie wynagrodzeń? Co może wpłynąć na zmniejszenie wynagrodzenia, bo to chodzi o jakąś premię, tak? Podstawy z umowy o pracę nie można uciąć na szczęście.

. Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Nie chodzi o ucinanie wynagrodzenia tylko ucinanie podwyżki wynagrodzenia

anonim Nowy wpis
Inne

W ostatnim czasie firma potrzebowała kierowców autobusy jest sporo ogłoszeń. W ogłoszeniu jest tylko napisane, że umowa jest o pracę na czas określony? UoP na czas nieokreślony po jakim czasie? Potrzebuje wziąć kredyt w przyszłości, więc to ważne. Są podwyżki związane ze stażem pracy czy raczej ciężko?

Agnieszka
Inne

Banda (usunięte przez administratora) Człowiek upadł w autobusie pod nosem kierowcy….nie zgłosiła pani bo musiała wysiąść, szła do lekarza. Wstać pomogli jej młodzi ludzie….a ta (usunięte przez administratora) z Klonowica odpisuje że nagranie nic nie pokazuje! (usunięte przez administratora)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
(2411 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Serwisu
Warszawa
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
@SPA-Klonowica
Kandydat

Dlaczego w ogłoszeniu wynagrodzenie sięga 5000 brutto a na autobusach widnieje wynagrodzenie od 5500Netto……

ela
Pracownik
@@SPA-Klonowica

szukamy kierowców autobusowych, pisze spak za wynagrodzenie 5000 zł netto/na rękę/ jest tto na zasadzie płacimy za wykonaną pracę według miesięcznego grafiku. a grafik to niedziele i święta ora ze 20 nadgtodzin, dzwoniąc pytajcie oto.Tacy to są krezusi a my to tacy prości ludzie.

kolega z klasy
Pracownik
 Pytanie

czy to prawda p.prezydencie szczecina że prezes spółki autobusowej był członkiem ORMO i jest zarejestrowany w szczecińskim IPN-ie, jeśli tak to nie dziwcie się szczecinianie że komunukacja jest taka jaka jest a zajezdnia hyli się ku upadkowi a oto link do akt osobowych h(usunięte przez administratora)

Gaweł
Pracownik

Można mówić o swoich przemyśleniach albo o faktach w temacie komunikacji miejskiej w Szczecinie ja zadam kilka pytań, aby rozpocząć dyskusje wśród pracowników komunikacji , związkowców którzy nawet nie odbierają telefonów aby udzielić informacji, oraz pasażerów. Skąd pieniądze na funkcjonowanie zajezdni/spółek/ autobusowych i tramwajowych otóż każda spółka staje co roku do przetargu i w wyniku jego wykonuje usługi przewozowe dla właściciela czyli miasta za które otrzymuje określane kwoty czyli za tzw. wozokilometr. Z tych pieniędzy dany prezes finansuje rządzoną przez siebie spółka. Za Paliwo naprawy i płace pracowników pokrywa właśnie z tych pieniędzy a także z zarobionych kwot za reklamy oraz usługi typu wypożyczanie autobusów naprawy zewnętrzne etc. I o co chodzi w tym sporze – gdy prezesi byli pracownikami spółek to pracownicy mieli wpływ na rozdział wypracowanych środków przez zatrudnionych pracowników. Natomiast ostatnim czasem są na garnuszku prezydenta miasta Szczecina – czyli wyżej pasa nie podskoczą. My prości pracownicy zwracamy się o niezatrudnianie na stanowisku prezesów: nieuków, chamów i zarejestrowanych w szczecińskim IPN jako byli ormowcy i z ich poręczenia, kierowników oraz ich rodzin oraz na stanowisku średniego nadzoru technicznego. I teraz do pasażerów – my pracownicy miejskich spółek wykonujemy tylko polecenia i nie mamy prawa ich podważać czy to będzie mistrz kierownik czy nawet Prezydent miasta, ale mamy prawo żądać do mądrego zarządzania firmą oraz traktowania pracowników jako podmioty ,a nie przedmioty. Prezydent chce skonfliktować pracowników komunikacji miejskiej – nie damy się.

Anka
Inne

Mąż wysłał CV na stanowisko kierowcy autobusu. Czekamy na odzew firmy. Przed rozmową kwalifikacyjną chcieliśmy poznać kwoty wynagrodzeń, czego się w ogóle spodziewać? Widziałam, że pisaliście 5-5,5 tyś, te kwoty uwzględniają już ewentualne premie? Wynagrodzenia zawsze na czas? Nie ukrywam, że to dla nas ważne z racji kredytów.

Elizka
Inne

Sprawdziłam ofertę i wydaje mi się, że znalazłam coś idealnego dla mnie. Chciałam się zawsze rozwijać, nawet jeśli moje zajęcie nie jest do końca tradycyjne, jeśli chodzi o płeć. Czy przyjmą kobietę na Kurs prawa jazdy kat. D z gwarancją zatrudnienia, który ogłaszają?

Mieszczuch
Inne

522 omija sobie ulice gdzie ma przystanek i skręca w ja poprzedzającą na moich oczach- wydarzenie sprzed 15 minut. Nazwanie tego (usunięte przez administratora)lub cyrkiem to niedoszacowanie

Julia
Inne
@Mieszczuch

522 jest autobusem nocny i przystanki są na żądanie więc pan sam musi go zatrzymać

Pytanie
 Pytanie

Obecnie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca Autobusu. Na InfoPraca.pl dodano ogłoszenie 9 lipca.

Karo
Inne

Czy aplikując na etat kierowcy autobusu trzeba mieć kilka lat doświadczenia czy bez tego też przyjmują ? Rodzaj umowy można sobie wybrać? Akurat w ogłoszeniu są podane 3 rodzaje zatrudnienia.

Hanna
Inne

Na stronie jest prowadzona teraz rekrutacja na posadę Robotnika warsztatowego. Mam pytanko o te bezpłatne przejazdy komunikacją, o których napisali w tym ogłoszeniu. Czy tyczy się to jedynie pracownika, czy można do tego podpiąć swoją rodzinę, aby i oni mogli mieć darmowe przejazdy?

Remi
Inne
@Hanna

Darmowe tylko dla pracowników firmy

Hanka
Inne
@Remi

A czy dla rodziny są jakieś zniżki, jakie to mogą być kwoty? Czy pracownicy firmy mają jeszcze jakieś benefity lub udogodnienia, może jakieś nagrody ?

Bedoes
Inne

Supeeer komunikacja która nigdy nie przyjeżdża na czas a często tez wgl nie przyjeżdża XDD

Edward z wyzwolenia
Pracownik

Kierowcy,Święte krowy ,wcinają się wszędzie jakby ich przepisy nie obowiązywały.Niech się gonią.NIE PUSZCZAĆ ich ,niech się nauczą jeżdżić.

Tubylec
Pracownik

Miara się przebrala- w tym (usunięte przez administratora) mało co działa tak jak powinno w kwestii rozkładów kazdy- non stop coś nie przyjeżdża lub się spóźnia a te młoty z ZDiTM zamiast zachęcić ludzi do pracy i dać lepszy hajs postawili na ukrow co dla każdego z mózgiem nie mogło się udać na dłuższą metę i już samo w sobie jest równie mądre co bezczelne- w skrócie funkcjonowanie tego przedsiębiorstwa jest bardziej do (usunięte przez administratora) niż tir (usunięte przez administratora)

Bożena
Inne

dzień dobry, widziałam jakąś wzmiankę na temat podwyżek i chciałabym dopytać o szczegóły. Było to podobno w październiku, więc czy wiadomo jak potencjalne zarobi prezentują się teraz od stycznia? na stronie jest informacja, że szukają kierowcy autobusu i narzeczony byłby zainteresowany. Ktoś kto obecnie jeździ odniósłby się do aktualnych warunków pracy?

folia
Pracownik

lolka , wiertło i cerebryta uratują - ostatnio dostali podwyżki chyba za to nieroby jedni

Justyna
Inne
@folia

Tylko oni czy wszyscy pracujący w firmie? No to ciekawe, ile teraz można tam zarobić. Sensowna ta podwyżka czy raczej symboliczna?

Nie ważne
Inne

Autobus nr 779 10.12.2022 godz 16 kierowca tego autobusu chamski i się drze. Po prostu katastrofa. I na dodatek nie zatrzymał się na przystanku który jest na żądanie mimo że wcisnęłam stopa ????

Wrrrr
Inne

107 nie jechała autobus skandaliczne!!

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii