Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Słowa kojarzące się z MZK,SPAK SZCZECIN (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnia . Atmosfera i ludzie tam pracujący są atmosfera stresująca,ludzie ok .

Wyczerpująca, stresująca, nie dochodowa, bez perspektyw. Jak za PRLu.

toja

Spa Klonowica to naprawdę dziwna zajezdnia??? Trudno znaleźć tu pracownika który byłby zadowolony z wykonywanej tu pracy. W mojej długoletniej pracy kierowcy nigdy w tej firmie nie było tak źle, tj. od 2003r miłościwie panującego nam zarządu spółki i prezesa tejże. Nowo zatrudnieni kierowcy uciekają jeszcze prędzej niż trwa okres zatrudnienia do innych zajezdni w tym mieście, Spa Dąbie opinia o tym zakładzie jest pozytywna znacznie lepiej się traktuje pracowników a także zarobki są lepsze. Na Klonowica nieprzestrzeganie praw pracowniczych jest na porządku dziennym. Trudno się tu pracuje a rządzący spółką i związki zawodowe mają się dobrze. Wystarczy powiedzieć że prezes dostał nagrodę za 2014 r w kwocie rocznego wynagrodzenia nowo zatrudnionego kierowcy. Nagrodę zaproponowali i przyznali przedstawiciele pracowników w radzie nadzorczej i do tego z naszych pieniędzy - z kasy spółki. Tymczasem nie polecam pracy na Klonowica, żadnych perspektyw awansu finansowego, po prostu jest to uznaniowe dadzą lub nie, kiedy i czy w ogóle dadzą, zależy to od przełożonych a oni maszczą swoim. A tym co pracują – kierowcą i technikom z warsztatu /do dziś pracują i myją się w nieogrzewanych pomieszczeniach/ życzę wytrwałości a niebawem wszystko się zmieni – taką mam nadzieję !!!

@toja

Mamy 2021 a widzę, że nic się nie zmieniło. Kiepskie prognozy na lepsze.

Gutek

Może komuś nie udało się utrzymać w dobrej firmie więc zaczął ją oczerniać?

@Gutek

Nie pracowałeś w dobrej firmie, bo całe życie pracujesz a SPAKu. To co Ty możesz wiedzieć?

Kula

Ja sobie bardzo chwalę pracę w SPAKu. Teraz ludzie to by chcieli mieć wszystko za darmo. Bez różnicy czy zasłużony czy nowicjusz. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a kto nieposłuszny to przeczochrać porządnie. Kiedyś jak się coś potrzebowało, to się załatwiało. Szepnęło dobre słowo ważnej osobie, zrobiło przysługę, a jak kto na zakładzie lipę robił to się zgłaszało. I się lepiej miało. Obrotny jestem i sprytny to dobrze mam i nie narzekam. A jak ktoś przychodzi i od razu chce się pławić w luksusach to niech idzie do diabła zdala od zajezdni!

@Kula

A czym się Kula zasłużył? Lizusostwem i podnoszeniem innych zasług nie widać.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Czy w MZK,SPAK SZCZECIN panuje luźna atmosfera?

Kierowca

Na zajezdni panuje beznadziejna atmosfera układy, układziki i kolesiostwo.

Bardzo luźna, koła odpadają:)

@Nowy

Koła, to mało powiedziane, silniki wypadają

Czy pracownicy w MZK,SPAK SZCZECIN dogadują się między sobą?

ABSOLUTNIE NIE.

Pracownicy tak, pracownicy i usłużny poddany szefostwa (jak sam o sobie pisze ceni się posłuszeństwo, zapomniał dodać, ślepe ) - związkowiec - nie

Dogadywaliby się gdyby związkowiec nie wprowadzał fermentu. Przyjdź popracuj a może miesiąc wytrzymasz, ja uciekam. Układy jak za komuny nie dla mnie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MZK,SPAK SZCZECIN? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kurang

Składasz papiery i czekasz, na kierowcę góra miesiąc i się odezwą. Na zlecenie biorą od razu.

Natalia
@Kurang

Miesiąc to trochę sporo. Jeśli komuś bardzo się spieszy (bo na "już" potrzebuje pieniędzy), to może być to nieco problematyczne. No ale dobrze, że na zlecenie zatrudniają niemal od razu. Sama miałam pytać o co innego. Chodzi mi mianowicie o to, czy wymagają tam od kandydatów dużego doświadczenia zawodowego, czy może przyuczają?

Kurang
@Natalia

idziesz na zlecenie, zaczynasz jezdzić następnego dnia po szkoleniu, a w międzyczasie składasz papiery na umowę o pracę. Wiadomo, że ma umowę to dłużej trwa bo musisz zrobić badania itp. Na zlecenie przychodzisz z kompletem dokumentów, za kilka dni masz jednodniowe szkolenie i następnego dnia wsiadasz za kierownicę. Doświadczenia nie wymagają żadnego, masz komplet kwitów to Cię biorą. Z nicku wnioskuję ,że jesteś kobietą,to pierwszy dzień w pracy jeździsz z patronem i Cie przyucza, a później już sama. Jeśli chodzi o zarobki to na zleceniu 22brutto/h.

Kierowca klonowica
@Natalia

Biorą jak leci nie wiem jak teraz ale wcześniej przed COVID19 tak było.

Etap 1 - akceptacja Kuli, etap 2 - akceptacja góry, etap 3 - posłuszeństwo i oddanie (robisz co każą i donosisz na innych)

Rysiek

rozpatrują podwyżki płac dostanie 12 osób na 300 pracowników - nawet nie wystarczy dla swoich a jest ich 18 matki żony zięciowie córki synowie królika albo kolesi królika.

@Rysiek

Co roku to samo, podwyżki dla swoich, autobusy się sypią, Kula tylko przyklaskuje Prezi za nadgodziny i szkalowanie innych i nic się nie zmienia. Czas na zmiany, duuuże zmiany.

Czy w MZK,SPAK SZCZECIN występują paczki/bony świąteczne?

kurang

tak, występują

Szlora

Autobus 1109 Brak klimatyzacji chociaż w innych starych autobusach jest klimatyzacja wstyd normalnie

KORONA spak...

pytam jakim prawem mamy być pozbawieni premii rocznej odbywając ćwiczenia wojskowe w rezerwie czy też opieki nad dziećmi itp. jeśli mamy to gwarantowane ustawowo czy SPAK jest ponad prawem Na początku NAGRODY już Nas UKARANO za obowiązek do Ojczyzny GRATULACJE dla osób decydujących o tym-może jeszcze jakieś podwyżki dla ELIT BRAWO

Martyna

Czy w firmie można liczyć na premie po czasie ?

Krzysztormo

Oddziałowe Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie ul. Janickiego -> Tup tup tup -> Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe KLONOWICA ul. Klonowica Jak to mówią... Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

La putain

NIEDŁUGO ZIMA WYGRZEWAJCIE SIĘ PÓKI CZAS BO WODA I GRZEJNIKI MOGĄ W TYM ROKU BYĆ ZIMNE LOS WAS UKARZE ZA TE BRZYDKIE WPISY

Rysiu

tak to prawda - w wyszukiwarkę Google wpisać Sz 352/16927 IPN SZCZECIN a następnie na stronie IPN WPISAĆ Sz 352/16927

Robert

Hej, słyszałem, że spółką zarządza ORMOwiec, czy to prawda czy plotki?

Jonathan
@Robert

Wątpię, że to prawda. To już by była lekka przesada, ale w sumie to cholera wie różne rzeczy się dzieją. Chociaż w przypadku komunikacji miejskiej kto by na to pozwolił?

@Jonathan

Kura

Wpiszcie sobie w Google "Krzystek Putiatycki" a zobaczycie jak prezydent miasta hojnie co roku nagradza pana Putiatyckiego. A Wy tak brzydko o nim mówicie, co chyba nie gra? Hahaha

Stefan
@Kura

Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem. Na forum nie używamy żadnych danych osobowych.

ORMO

rysiu

wyjaśniam: Ormowiec to członek dawnej ORMO, czyli Ochotniczej Rezerwy. Milicja Obywatelska miała swoją społeczną „przybudówkę”, do której obywatele ZGŁASZALI SIĘ SAMI po to, by pomagać milicjantom w utrzymaniu porządku. Niestety, wielu osobom pamiętającym czasy PRL-u nazwy ORMO, ormowiec nie kojarzą się dobrze, ponieważ formacja ta zasłynęła z wielu niechlubnych działań (tłumienie manifestacji opozycyjnych, donosicielstwo itd.).

Orzeł

Gdyby nie prezes to ta spółka by już dawno upadła, pasażerowie musieliby płacić krocie za prywante auta lub taksówki, dziękujcie jemu oraz prezydentowi miasta Piotrze Krzystkowi za to co się dzieje, pięknie hybrydowe autobusy i coraz lepsze prosperowanie spółki to tylko dziecko wieloletniego doświadczenia i mądrości głów które nad tym wszystkim czuwają. Wstydźcie się za te oszczerstwa i brednie. Tfu!

@Orzeł

Orzeł to Ty na pewno nie jesteś. To napisz nam jeszcze skąd spółka ma te milionowe długi cwaniaczku????

or-mo
@Orzeł

Gdzie te plusy gdzie te mądre działania gdzie ci wspaniali nasi przełożeni co kula nie możesz znaleźć

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.