Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Krzysztof Krawczyk

Kula Kula Kula Kula Kula Kula Kula Kula GDZIE JESTEŚ? DAJ GŁOS

Jaka jest kultura pracy w MZK,SPAK SZCZECIN? Obowiązuje typowy dress code?

Kierowca klonowica

ŻADNA KULTURA U NAS KIEROWCY JEŻDŻĄ W CZAPKACH I WYPIERDZIANYCH DRESACH Z KILKUDNIOWYM ZAROSTEM.

Jowisz

Za strój clowna jest premia 500 zł.

ripper

Czyżby Kula to teraz Orzeł

rysiu

Do Orła - Zejdź na ziemię przestań fruwać w obłokach. piszesz tak- "Gdyby nie prezes to ta spółka by już dawno upadła" tera ja - przecież spółka jest na dnie tylko trzeba chodzić po ziemi a nie w obłokach żeby to zobaczyć. piszesz tak -"pasażerowie musieliby płacić krocie za prywante auta lub taksówki . tera ja - czy będzie komunikacja i ile będzie kosztować bilet zależy od innych osób i nie ma znaczenia kto spółką zarządza. piszesz tak - "dziękujcie jemu oraz prezydentowi miasta Piotrze Krzystkowi za to co się dzieje. tera ja - napisz co się dzieje bo ja tu widzę tylko bród smród i ubóstwo. piszesz tak - " pięknie hybrydowe autobusy i coraz lepsze prosperowanie spółki . tera ja czy one są piękne hm. o gustach się nie dyskutuje raczej ostanie tech.który pozostawia wiele do życzenia. piszesz tak - "Wstydźcie się za te oszczerstwa i bredni". tera ja - gdzie tu jest jakieś kłamstwo znajdź choć jedno oszczerstwo a jeśli prawdę nazywasz bredniami to zacznij lądować tylko uważaj na słupy telegr. albo nie może jak zaiwanisz łbem to się obudzisz - i zobaczysz te dziury na placu na których pracownicy łamią nogi a po deszczu nie można przejść,same kałuże i to jakie. w kiblach jak na dworcach w PRL-u i tak dalej i tak dalej . PODAJ CHOĆ JEDEN PLUS A CHĘTNIE Z TOBĄ POGADAM.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Były PRACOWNIK

A CO DO PREZESA ZAJEZDNI KLONOWICA PANA PUTIATYCKIEGO TO GDYBY TO BYŁA PRYWATNA FIRMA TO JUŻ DAWNO ZOSTAŁBY ODWOŁANY Z TEJ FUNKCJI TO PO PIERWSZE A PO DRUGIE NA PEWNO Z TAKĄ PRZESZŁOŚCIĄ W PRYWATNEJ FIRMIE NIGDY NIE ZOSTAŁ BY PREZESEM.

KIEROWCA

Z TAKIM DZIADOSTWEM I NIEODPPWIEDZIALNOŚCIĄ JAK NA ZAJEZDNI KLONOWICA TO JAK ŻYJĘ SIĘ NIE SPOTKAŁEM. I NIC MNIE TAK NIE WKU......IA JAK ZWIĄZKOWCY, KTÓRZY JUŻ DAWNO TEMU UŁOŻYLI SIĘ Z PREZESEM.

alfametylonaftalen

LUDZIE przecież to jakaś TABULARAZA pytam czy ktoś coś wie o tych orderach i kto odmówił /chyba/ - bo nikt nic nie wie co - wstydzicie się czy co. ----dziwne ---- MÓWCIE KOLEGOM ŻE JEST TAKA STRONA ŻE MOŻNA WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ TYLKO TRZEBA PRZESTRZEGAĆ REGULAMINU NIE WOLNO OBRAŻAĆ I OSKARŻAĆ MÓWMY O PATOLOGIACH W NASZYM ZAKŁADZIE PRACY,---------------- MÓWCIE KOLEGOM ŻE JEST TAKA STRONA MÓWCIE KOLEGOM ŻE JEST TAKA STRONA MÓWCIE KOLEGOM ŻE JEST TAKA STRONA MÓWCIE KOLEGOM ŻE JEST TAKA STRONA MÓWCIE KOLEGOM ŻE JEST TAKA STRONA MÓWCIE KOLEGOM ŻE JEST TAKA STRONA.

Supporter
@alfametylonaftalen

Żyjemy w póki co wolnym kraju, na tyle wolnym, że za pisanie prawdy nic nie grozi nawet jeżeli jest ona dla jakiejś strony niewygodna, więc nie bójcie się pisać PRAWDY!!!!!!!

kier

oj tak tak-zgłosił. że w kabinie jest gorąco idzie sięugotować to mistrz odpisał tak ''ale ranki są chłodne'' ikogo to obchodzi nienaprawili -ubaw po pachy.no a wtych przegubowcach złomach jak co roku tradycyjnie szron na szybach.Może KULA coś załatwi u szefa dla pracowników jako związkowiec.

ORMO

NIEDŁUGO ZIMA WYGRZEWAJCIE SIĘ PÓKI CZAS BO WODA I GRZEJNIKI MOGĄ W TYM ROKU BYĆ ZIMNE LOS WAS UKARZE ZA TE BRZYDKIE WPISY

alfametylonaftalen

Podniosła atmosfera w spółce - trwa wyczekiwanie na listę odznaczonych i nagrodzonych z okazji 20 lecia spółki . Na giełdzie nazwisk są niespodzianki ale jedno miejsce się zwolniło PRACOWNIK odmówił przyjęcia odznaczenia Zasłużony Dla Komunikacji RP / postaram się dowiedzieć dlaczego i opowiem /

ANTY SPAK
@alfametylonaftalen

TAK TRZYMAĆ

Supporter

szarotka

DO KULI - micha do żarcia, wyro do spania i wiadro do sr..nia. oto twoje motto życiowe i daj se siana bo kapustą jedzie jak zaczynasz myśleć. Sprawdź swoje sumienie skoro wiedziałeś to komu służysz i w ty...k wchodzisz.

ciekawski

bo tutaj jest jak jest ! Jedna osoba piastuje 4 funkcje : 1.społeczny inspektor pracy 2.brygadzista mechaników, diagnostyk 3.członek rady nadzorczej 4.przewodniczący związku zawodowego trzeba się umieć ustawić i takim jest tu dobrze . Ot i ciekawostka - wyszukiwarka Google wpisać Sz 352/16927 IPN SZCZECIN WPISAĆ Sz 352/16927 w spak ci co się ustawili mają się dobrze .

Kierowca
@ciekawski

Mistrzu mój

Szofer
@ciekawski

TAKA ZŁOZONA ROLA WIELOPLANOWA : )

szarotka

gdzie ten post o ormowcu czemu go skasowano W wyszukiwarkę Google wpisać Sz 352/16927 IPN SZCZECIN a następnie na stronie IPN WPISAĆ Sz 352/16927 To jest hit Kula co ty na to ?

Stożek
@szarotka

Kula pewnie też ma swoją teczkę więc co ma powiedzieć xD

Kula

Wezcie sie ode mnie odwalcie niech pierwszy podniesir reke co nic na sumieniu nie ma wielkie rzeczy swieci sie znalezli. Zablyslneliscie wszyscy jak chrzastka w salcesonie moze jeszxze czepcie sie ze ktos kiedys w go*no wlaz na ulicy albo mu 5 zl przy kasie zabraklo takiego kalibru sa te wasze wypociny. Lepiej wam???? Sory mnie i wiekszosci normalnych ludzi te wasze argumenty na prawde zwisaja i powiewaja. Zadne wielkie nowiny ktore mialyby kogokolw iek szokowac. Zenua zegnam.

stanek 1

ponoć na warsztacie ktoś w proteście przeciw sytuacji w jakiej znajduje się spółka odmówił przyjęcia medalu zasłużonego dla komunikacji RP z okazji 20 lecia spółki. Jeśli to prawda może być ciekawie.Może ktoś coś wie więcej?

adam

po co to pisać czy ktoś to czyta trzeba to rozpowszechnić w zakładzie trzeba o tym wspominać każdemu niech ludzie piszą.

micha do żarcia, wyro do spania i wiadro do sr..nia. Jak żywo pasuje to do Kuli - już kiedyś ktoś przewidział że będzie taki Kula . Micha do żarcia, wyro do spania i wiadro do sr..nia Kula Kula Kula Kula to o tobie. DOBRE

pracował u nas na stanowisku elektryka sieciowego gość który oceniał sytuacje w spak tak . Niektórym wystarcza do życia ------ micha do żarcia, wyro do spania i wiadro do sr..nia. tak tu jest nędza i rozpacz, i codzienna zgryzota.

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.