Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Rysiu

Zbliża się akademia z okazji 20 lecia spółki będą medale odznaczenia nagrody wyróżnienia ciekawe czy przypną coś Kuli ? skoro Kula pisze że Raz grzybki raz rybki ja sobie dogodze i innym, podzielę się i do tego dam podgrzybka to w niedzielny obiadek dobrze mnie wspomną. Komu dajesz i kto cię wspomina. allo allo co za słownictwo jaki tupet co za ortografia no i ta mądrość i wiedza aż zęby bolą - i to tylko aby bronić tego co jest nie do obronienia panie Kula niech pan pisze pisze pisze to będzie wiadomo kim pan Kula jest.

Endriu
@Rysiu

ŚWIETNIE NAPISANE

@Rysiu

WIEM ALE NIE POWIEM

Kieriwca z klonowica

OD TEGO MOMENTU NIE MAM DLA TEGO " CZŁOWIEKA" ZA GROSZ SZACUNKU.

Ucho
@Kieriwca z klonowica

Jak śmiesz to złoty człowiek. Dla przykładu, 2016 rok: Prezydent Szczecina Piotr Krzystek kolejny raz nagrodził szefów miejskich spółek. Według magistratu, to premie za dobrą działalność w ubiegłym roku. (...) po 28,75 tys. zł otrzymali prezesi dwóch spółek autobusowych: Włodzimierz Sołtysiak z SPA Dąbie i Krzysztof Putiatycki z SPA Klonowica (m.in. za podnoszenie płynności finansowej spółek). Jaki brak szacunku, pomnik mu.

Kula

Ale sie naprodukowali. O 22??? Ludzie jest wrzesien i teraz sie o tej porze dnia SPI widac ze gadam z nieciekawym pokoleniem bo nornalni ludsie o wstaja rano i leca na grzybki, a o tej godzinie spiom jak zabici ;-) sobie nagotuje ,narobie sloikow i dam na sprobowanie komu trzeba i znow hahaha pokaze KLASE moi szanowni (nie )-towarzysze. Raz grzybki raz rybki ja sobie dogodze i innym tez a wy co tylko pieniadzxe i pieniadze nic od siebie jak sumem sie podziele i do tego dam podgrzybka to w niedzielny obiadek dobrze mnie wspomna:-) a wy tylko dawac kase jak rydzyki jakies do kosciola won albo jehowi jacys z was :-)

Kierowca klonowica
@Kula

Kula ty to pewnie dajesz ale kierownikowi. Trzeba przyznać,że jak żyję to takiego ŁBA nie spotkałem.

@Kierowca klonowica

Wiesz za moich czasow mowilao się " łebski" ale nazwywaj kaj chcesz gdyz mamy wolnosc slowa najpiekniejsza :-) i wolnosc chwytow w drodze do uznania :-)

Rysiu

Obrotny jestem i sprytny to dobrze mam i nie narzekam - tak pisze KULA /jak wyżej/ - I TO JEST WŁAŚNIE OBRAZ SPÓŁKI . Sprytni, cwaniacy, rodzinne klany i byli ormowcy ot i obraz zakładu na dziś.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
jejku

A co to znaczy bo nie kumam - brak mi takiego cwaniactwa jak ma Kula. W wyszukiwarkę Google wpisać Sz 352/16927 IPN SZCZECIN a następnie na stronie IPN WPISAĆ Sz 352/16927 - Kula napisz o co kaman

ripper

gdzie jest Kula gdzie jest Kula gdzie jest Kula gdzie jest Kula napisz coś prosimy Kula ale tak jak ty potrafisz od serca oceń przełożonych niższego i wyższego szczebla podaj jakie tu pracują klany rodzinne skoro masz taką wiedzę to i o zarobkach napisz Kula czekamy i nie zawiedź nas

jejku

Kula

Jesteście patologia, która nigdzie w zyciu nie dojdzie. Spaleni na starcie. Jeszcze nie zrozumieli to widać glupi są i glupi umrą. Ja was tam chrzanie. Podstawa kariery i dobrego życia pracowniczego jest BEZWZGLENDNY szacunek do PRACODAWCY i WSZYSTKICH PRZEŁOŻONYCH. I JAK MOWI ZE MASZ ZROBIC TO I TAMTO to WON NIEWAZNE CZY MASZ PIERDNAC CZY POMALOWAC PLOTEK!!!!!!!!JAK SIE UDOWODNI ZE CI ZALezy na pracy i pochdodzisz do tej speawy powanie i masz szacunek i POSLUSZENSTWO to będziesz GOŚĆ i mial dobrze.ale wy durne pokolenie bezstresowego wychowania (usunięte przez administratora) wie jak sie załatwia dobry grunt

Kierowca klonowica
@Kula

JAKI TY JESTEŚ GŁUPI AŻ RĘCE OPADAJĄ TY LIZO (usunięte przez administratora)

Kula

Bez wyzwisk kolego. Zanim przyszles na Klonowica to firma dzialala i bez ciebie bardzo dobrze. Co jeden taki zwykly szarak len co sie wykazac nawet nie chce ma znaczyc ?????? Ile jest kierowcow na zakladzie co ???? Trzeba sobie radzic to sie ma dobrze. Ja się wykazalem i dalej wykazuje i ja jestem tutaj kims!!!!! hahaha !!!!! Zasluzone uklady Za dużo nas tu żeby kazdy (usunięte przez administratora) mogl miec z gorki za friko;-) sory panowie tak to jest w monarchi że jest silna i zasiadaja swoi a nie frajerzy z ulicy. Widocznie sobie na to zasłuzyli ??? Tym bardziej zasuguja na posluszenstwo szacunek i jak to sie mowi szapoba!!!!!!

Były

Mam bardzo miłe wspomnienia z pracy w firmie. Żałuję, że musiałem wyjechać i odejść z firmy. Jak teraz sie pracuje? Tak dawno nikt nie pisał.

Blachara
@Były

rysiu

to ja

w 20 leciu spółki pracownik nowo przyjęty 3.500 zł pensji a po 30 latach pracy 3.800 /brutto/ miłej zabawy i wygranych w konkursach - wyścigi w workach i biegi z jajkiem na łyżeczce.

kulka

a to takie buty - powtarzajmy wszystkim pracownikom (usunięte przez administratora) opinie oSpak szczecin

Zbok

Czy to prawda, że otwiera się kolejny oddział Momoxu? Tak mi Pietrek Kogucik powiedział, że na Morence będzie nowy oddział.

Teresa Radzik

Czy ktoś wie do kogo się zwrócić z ofertą handlową odzieży roboczej w firmie SPAK? Mamy w ofercie nie tylko typowo roboczą odzież, ale także wygodne służbowe zestawy, które nie tylko są praktyczne ale też ładnie się prezentują. Zajezdnia Dąbie ma już się czym pochwalić. Może czas na SPAK? Podajcie mi namiar do visage manager tej firmy a prześlę swoje portfolio wraz z moim pomysłem na look kierowców SPAKu. Mój autorski pomysł oparty na bazie czerwonych t-shirtów polo z żółtymi zdobieniami byłby hitem sezonu w branży transportowej. Pozdrawiam, Teresa Radzik

PRACOWNIK I to obecny oraz DŁU

LUDZIE PRZESTAŃCIE REAGOWAĆ NA WPISY TEGO "KULI" PRZECIEŻ PO JEGO KOMENTARZACH WIDAĆ, ŻE TO JAKIŚ OSZĄŁ. "DRUŻYNA" DOBRE SOBIE. ŻENADA

IKARUS DRIVER
@PRACOWNIK I to obecny oraz DŁU

Oczywiście,(usunięte przez administratora) ale po co piszesz żeby nie reagowali skoro ten oszołom po prostu pisze prawdę? Jest niestety tak jak pisze. Chyba ktoś z góry się odezwał albo kolega Kuli i chce go naprostować.

Ptasek a dokładnie spak
@IKARUS DRIVER

Oszął? Auchan może?

Jjjjjjj

Kula podpisz się imieniem i nazwiskiem, wywiesimy Twoje posty na tablicy żeby wszyscy widzieli twoje popisy hahahahah tak się nachwalileś (usunięte przez administratora) na pewno koledzy wyższej rangi są z Ciebie dumni za tą wilcza przysługę ;*

Kula

No no super"ludzie" pierw robia z czlowieka komuniste a teraz bronia wolnosci słowa . To się nazywa już wam mowie - HIPOKRYZJA!!!!!!!!ha ha ha. Wy dzieci nie wiecie co to jest demokracja ani komunizm to nie zabierajcie glosu. Do komuny sie czepiać pierwsi a sami nie szanuja że na zakladzie kogoś można lubic a kogos nie:-) pracodawca w xxi wieku ma wolność wyboru kogo traktować lepiej kogo gorzej. I tylko zasluzeni maja lepiej bo zasluzyli:-) na tym polega wolność kraju i pracy bo komuny już dawno nie ma. Swoje przepracowalem i swoje odpracowalem dla niektorych wiec mam sprawiedliwie lepiej. Komuchy to wy. Przychodzicie i chcecie od razu lepiej niż zasługujecie.bo prawda jest taka stara i dobra ze przychodzisz z niczym to musisz cos dac żeby być kimś.jak ktoś nie uznaje chrzestu bojowego i nie chce pańszczyzny odrobić to niech idzie towar układać do biedronki:-)

Były pracownik SPAK

Przykład Pana "Kuli" dobitnie świadczy o kolesiostwie mającym miejsce w zakładzie. Zapewne są to byli posiadacze czerwonej książeczki - albo zwykłe lizusy, czyli typowe, klonowickie DZIADZISKA. Popił chłop, to i chciał się wykazać w Internecie, ale właściwie to człowiek tylko się ośmiesza. W dodatku jest wulgarny, czyli to pewnie jeden z tych typowych prostaków, w dodatku "pogoniarzy". Tylko dzięki takim ten zakład jeszcze funkcjonuje, Zarządowi tacy fanatycy są bardzo na rękę. Ostrzegam wszystkich potencjalnych pracowników, aby nie brali wiadomości tego Pana na poważnie!

@Były pracownik SPAK

Słuchaj mnie ty nie powiem kto. Już sam twój psuedkonim mowi sam za siebie BYŁY PRACOWNIK. HA HA HA powiedz szcxczrrze lepiej co ci nasumidniu leży a nie jakieś " dyrdymalki" wypiswujesz... Ha ha ... powiedz że nikt cie nie lubial bo pewnie jakiś nie do konca normalny:-) nie obrazaj moich znajomych ok?? My jestesmy zgrana druzyna od lat a cie nic tylko boli ze zabrakło sprytu i uszanowania kogo trzeba i się zawineles cieniasie. Chciales od razu meic tak jak ja ha ha ha .... O nie na szacwnek trza se zasluhc i zapracowac. Pewnie ci nawet reki ani rwzu na powitanie nie dalem ha ha. Bo z cieniasami sie nie witam. SPAK tylko dla dobrych kolegow zegnam pana. Zazdrowsc zrzera bo my jestesmy zgrana druzhna i mamy lepiej niz jakieś cieniasy. Spokojnej nocy zycze.

@Były pracownik SPAK

I jeaxze jedno panie "byly kierowca " BEDZIESZ na kolanaxh prosil o przyjęcie spowrotem nawet na umowe zlecenie i jeaxze bedziesz w kolanko calowal ha ha ha wiesz kogo ha ha ha.

Kula

Ty się kierowcą nie nazywaj pudlu czerwonolatarniany. Idź lepiej jeździć furgonetką śmiecie a nie się za autobusy bierzesz. Pewnie żal ci (usunięte przez administratora) ściska bo szczekałeś i nic nie pasowało i teraz gorzej ode mnie. Ja mam kolegów na tej zajezdni tam gdzie trzeba i z resztą koleżanki też i nie szczekam jak ty bo dobrze mam. A ty co??? Ha ha ha nawet nie odpowiadaj bo umrę ze śmiechu. Ale kolego za jedno ci mogę podziękować za to, że dzięki takim jak ty ja mam jeszcze lepiej. Pensyjke mam gitara, nadgodziny wedle życzenia i ja teraz se wypoczywam nad wodą a ty pewnie g... Masz nie urlop. Więc jak masz mózg praca u nas to SUPER SPRAWA a jak nie to se oceniaj na 1 i jeździj Punto.

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.