Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Kula

Dokładnie tak jak kolega mówi, widzę że są jeszcze dobre chłopaki, które zmysłów nie postradały. Szkoda, że jest nas coraz mniej, ale co zrobić. Poza tym, że dobrych koleżków mniej to takiego plusa w tym widzę, że to my jesteśmy teraz plusem! Oni niech się plują i kompromitują, ja mam więcej kaski i wypocznę porządnie wtedy kiedy chcę hehe. A autobusy mamy dobre, masz problem swieżaku to szoruj na bliski wschód i zobacz jak tam muszą jeździć. To może obrażanie naszych wam zbrzydnie buraki i docenicie nasze dobro naszą dumę Pomorza!!! PS: Pogoooooń!!!!!

Zygi

Zgadzam się z Kulą. Roszczeniowe towarzystwo tylko sieje ferment, kiedyś jak się coś psuło to się naprawiało, a jak nie dawało rady naprawić to z szacunkiem eksploatowało do końca i wszyscy żyli. Jakoś nieraz się dzika walnęło i co? Autobus jest bezpieczny i nawet niech sobie będą te hamulce wadliwe, dobrego kierowcę autobusu nie poznasz po tym, że chce jeździć tylko super wozami, a po tym jak poradzi sobie w kryzysowej sytuacji. A pasażerowie to jakby nie patrzeć w większości ludzie młodzi o silnych nogach i rękach. Nawet jak coś tam się zafajczy to można uciekać jak za starych dobrych czasów jak się na szaber szło do sąsiada, a ten prędzej wrócił niż było myślane. Ale czego się spodziewać po pokoleniu, które tylko by żarło kebaby, mkdonaldsy i siedziało przed komputerem. Mówcie co chcecie na zarząd, cieszcie się że im się w ogóle chce Wam dawać pracę i zajmować tym, a nie się doszukujcie przekrętów.

Prorok

Kolesiostwo, układy, propaganda. Tragedia. Niektórzy powinni już dawno siedzieć w więzieniu za to co robią. Ale to nie potrwa wiecznie, a pewność siebie niektórych osób w tym momencie to już chyba pomroczny ostatek nadziei. Takie światełko w tunelu jak przy śmierci klinicznej, tylko że potem nieba niestety nie będzie.

driver

Na rozmowie kwalifikacyjnej bylo od razu powiedziane, ze nie ma szkolenia ze znajmosci linii. We wlasnym zakresie poznac linie danego autobusu. Napiszcie ile wynosza zarobki, ile godzin pracujecie miesiecznie. Jak wyglada jazda autobusem, sytuacje stresowe, konfikty z pasazerami -czeste?. Dziekuję z gory.

Barnim
@driver

Panie i Panowie- czy jest tu ktoś co by mógł wypowiedzieć się o zajezdni Dąbie? czy jest tak samo jak na klonowica?. Na klonowica jedynie w zajezdni miałem praktyki w 1992-1995 i jak pamietam kierowcy nawet wtedy nie mieli dobrego zdania.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
cris73

Nikomu ambitnemu nie polecam pracy w tym zakładzie. Wewnętrzne walki związków. Zero szkolenia na początek( z zakresu znajomości linii), od razu rzut na linie. Sensowne zarobki jedynie dzięki nadgodzinom, które są (sic!) formą nagrody. Firma wypuszcza pojazdy na linie tylko dzięki starym dziadom, którym odejście się już nie opłaca, oraz tonom nadgodzin. Są lepsze firmy autobusowe w rejonie.

Kieriwca z klonowica
@cris73

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100%

Kierowca

Jeśli chodzi o związkowców w SPAKU to równie dobrze MOGŁO BY ICH TAM WOGÓLE NIE BYĆ. Nie potrafią NIC dla nas wywalczyć robią wszystko i siedzą tak cicho żeby się tylko nie narazić PREZESOWI. ŻENUJĄCY SĄ!!!

Agnieszka

@były kierowca spak Dziękuję Ci za wyjaśnienie nam paru istotnych kwestii. Dzięki temu osoby, które są szczególnie zainteresowane pracą w MZK,SPAK SZCZECIN będą mogły wyrobić sobie, choćby cząstkowe, zdanie na temat tego pracodawcy. Ale ponawiam pytanie - czy zgłosiłeś komuś te rażące wykroczenia?

Kieriwca z klonowica
@Agnieszka

DROGA PANI AGNIESZKO CZY PANI COŚ BIERZE CZY TYLKO PALI TAKIEGO GŁUPIA ALBO PRACUJE W INNEJ ZAJEZDNI????

Solaris

W firmie coraz gorzej, wybory do rady pracowniczej wygrał beton który nawet słówka na zebraniu zarządu nie powie o problemach pracowników. Ktoś tu pisał o dyspozytorze, który walczył o stan techniczny pojazdów-otóż ten Pan na dniach nie będzie już pracować..

Agnieszka

@były kierowca spak Rozumiem, że nie wspominasz dobrze pracy w firmie MZK,SPAK SZCZECIN, jednak muszę Cię upomnieć, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się dokładnymi danymi personalnymi współpracowników; zabronione jest także używanie słownictwa o charakterze wulgarnym. Odsyłam Cię do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Jak długo tam pracowałeś? Nadmieniasz, że pracodawca oszczędza - jednym słowem - na bezpieczeństwie. Czy zatem zgłosiłeś to odpowiednim instancjom? @Gutek Jeśli masz jakieś aktualne informacje dotyczące MZK,SPAK SZCZECIN, to gorąco zachęcam, abyś się nimi podzielił z użytkownikami forum.

były kierowca spak
@Agnieszka

Źle się wysłowiłem a raczej niedokładnie. Oszczędzał to znaczy że wolał aby autobusy stały . Oszczędzał to znaczy że nie kupował. Jednak często części kupowane były marnej jakości i padały nie raz po jednym dniu. Co do bezpieczeństwa to pewnie wiadomo że za to w głównej mierze odpowiedzialny jest kierowca. Wiec jeśli wyjedzie niesprawnym autobusem i coś się stanie ma problem. Jednak bardzo często jakoś się tam jeździło. Nie podałem danych. to czy napiszę pan kierownik czy pan Jacek nie ma tu znaczenia gdyż to można przeczytać na głównej stronie firmy. Jak długo. Dość długo i za długo. Gutek nie oczerniam firmy. Jeśli ty tego nie widzisz to możne jesteś z układu kierowniczego. Piszę jak było pogadaj z jednym z dyspozytorów który chce zrobić z tym obecnie porządek i jak na razie rzucają mu kłody pod nogi. Ja trzymam za niego kciuki.

były kierowca spak

Pracowałem w tej firmie.... czy słowo (usunięte przez administratora) jest na miejscu.... myślę że tak. Prezes oszczadza na częściach. Autobusy nie sa naprawiane. Kierownik zawsze wine widzi w kierowcy. Pan Jacek to człowiek który pomylił się z powołaniem. Kierownik warsztatu również jak coś też zrobi wszystko aby winić kierowcę. W firmie nie sznuje się pracownika. Związki wolą walczyć ze sobą niż dla pracownika. Nie polecam SPAK. lepiej idźcie do dąbia.

Jerzy

Patrząc na forum i tą ciszę to musi być bardzo dobrze w przeciwnym razie ktoś by pisał.

OBYWATEL

CHCĘ W TYM PRZEDSIĘBIORSTWIE PRACĘ JAKO KIEROWCA ALE NIE UKRYWAM, ŻE TROCHĘ PRZERAZIŁY MNIE OPINIE.!!! CZY TAM JEST NAPRAWDĘ TAK ŹLE??? JAKIE SĄ ZAROBKI NA POCZĄTEK??

Bohumil Panik
@OBYWATEL

2600 na czysto

Agnieszka

@legi, dlaczego uważasz, że firma MZK,SPAK SZCZECIN nie przykłada większej wagi do rozmowy kwalifikacyjnej, a zatrudnia pracowników "jak leci"? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

LAla

No z pewnością o poprzednie prace będą pytać i jakie są plany na przyszłość, jak to na rozmowie kwalifikacyjnej @hygtf.

fraktal

a może by tak ktoś opisał związkowców ile zarabiają i jak pomagają pracownikom.

Jack

opinia jest bardzo rzetelna i zgadzam się z tym że o pracownika się po prostu nie dba tylko wymaga a jak jeszcze da się uszczuplić mu dochód to pełna euforia w zarządzie firmy ----- bo nagrodzić to tylko siebie umieją ---- brawo za odwagę by w końcu to choć w tren sposób poruszyć i wyłuszczyć na światło dzienne

Jack

no cóż Kolego pięknie piszesz ale uwierzył bym Ci gdybyś powiedział że pracujesz w tej firmie a nie tylko że słyszałeś ---- może też słyszałeś o podobnej firmie w USA jeśli tak po możesz jeszcze coś z bajek poopowiadać

nowy2014

ok kaloryfery już grzeją, wprawdzie jak umarłego tyłek - ale chodzi plotka że ktoś dał cyk do miasta i prezes narobił w majty i włączył ogrzewanie, a nawet nie wyłącza na wolne dni. Taki jest stanowczy - a teraz zaoszczędzone kwoty na ogrzewaniu przedstawiciele załogi w radzie nadzorczej mogą spokojnie przeznaczyć na nagrodę dla prezesunia za 2015.

legi
@Jack

dogadać się o pracę a może jeszcze czekoladki wręczyć chłopie gdzie ty żyjesz biorą do pracy jak leci albo znajomych królika /taka to rozmowa kwalifikacyjna/ praca z myślą o pracownikach - to jakieś kpiny

lipawsky

nie polecam pracy spa-klonowica

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.