Opinie o Azimo Ltd w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Azimo Ltd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Azimo Ltd o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azimo Ltd w Kraków

MG

Uprzedzam przed tą firmą. Jest to firma pół legalna z siedzibą w Angli (LTD) Nie uchwytna dla władzy sądowniczej. Masa poszkodowanych w niemczech. Firma ta jest czasami uczciwa ale to jest taki model (Buisnesmodel" aby muc dalej dzialać na rynku. Ciekawe jest także powaga tej firmy -zobacz te dwa Adresy: Fragwürdiges Geschäftsmodell mit fragwürdigem Sitz in London. Die Adresse ist ein Facke: Azimo Ltd. 173 Upper Street London N1 1RG oraz pod tym samym adresem: islington@luckyvoice.com 173-174 Upper Street, London N1 1RG Our Islington bar will be closed for a makeover from 23rd Jan - 6th March ... a wszystko po to by nie być uchwytnym do organ ścigania.... Ich działakność zalewa cały kontynent - nawet już dosięgnął Polski. Proszę dokładnie przemyśleć sobie czy współpracować z nimi i czy jest to moralne. ...Przypomina mi się w tym mjejscu afera AMBER-Gold... Bądź czujny! Pozdrowienia Mariano

J
@MG

Firma posiada wpis w FCA https://register.fca.org.uk/ShPo_FirmDetailsPage?id=001b000000m4IXpAAM i jest zarejestrowana z licencją do obrotu elektronicznymi środkami - gdzie tu oszustwo? Współpracujemy z wieloma instytuacjami i bankami https://azimo.com/pl/bezpieczenstwo

makr11
@MG

Ale kłamstwa.

Remik

Azimo Ltd to bardzo dobry pracodawca. Chyba osoby , którym nie chce się pracować tak piszą?

dev

O... Ktoś chyba skasował mój wpis z wrażeniami po rozmowie. Detali już nie pamiętam, ale drugą rozmowę miałem z ewentualnym liderem zespołu i nie byłem nią zachwycony - widziałem, że obaj nie wszystko wiemy, ale nie dało się podyskutować.

Mr. Robot

Nie polecam tej firmy dla programistów. Kilka dni temu zwolnili 10 osób argumentując to cięciami budżetowymi. Warto dodać, że niecały miesiąc przed tym wydarzeniem firma prezentowała wykresy obrazujące wspaniały wzrost przychodów oraz ogólny rozwój firmy. Jeśli chcecie znaleźć miejsce, gdzie będziecie mogli się w spokoju rozwijać to nie jest to miejsce dla Was.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Azimo Ltd? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Zuzanna

@MG, nie widziałam wcześniej Twojego komentarza i zapytałam o warunki pracy oferowane przez Azimo Ltd. Twoje uprzedzenia są w 100% potwierdzone? Bo firma nadal prowadzi działalność i rzeczywiście na siedzibę w Londynie ale czy rzeczywiście są reali poszkodowani?

Zuzanna

Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. Obecnie poszukiwani są kandydaci między innymi na stanowiska takie jak Customer Service Specialist, Junior Office Assistant - Intern oraz Customer Service Specialist - Spanish and French Speaker. Jak wygląda praca w tych działach firmy? Czego można spodziewać się podczas procesu rekrutacji?

hej

Wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Azimo Ltd - Kraków

• Jak się pracuje w Azimo Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Azimo Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Azimo Ltd?

Azimo Ltd
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Karmelicka 27
    31-131 Kraków