Opinie o Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor zarządzający w Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

bieda
Kandydat

niestety manipulanci możliwe że sądzą się z pracownikami o wymyślone zarzuty i na tym robią kasę

XYZ Nowy wpis
Pracownik
@bieda

Potwierdzam. (usunięte przez administratora), kłamcy, manipulanci. W firmie (usunięte przez administratora) jakich mało. Wszystko na wczoraj.

Ula
Klient

Poszukuję osób , które miały kontakt z Panem Bogdanem Rogalskim , pracującym w firmie Xelion. W prywatnej wiadomości wyjaśnię problem dot. Tej osoby.

Partner Xelion Nowy wpis
Klient
@Ula

Wyciupciał firmę i po cichu sprzedawał prywatne usługi. Firma ciąga się z nim po sądach. Dostał słuszne zarzuty ale bardzo niesłuszne jest podejście firmy do monitorowania takich problemów. Zresztą to już nie pierwszy taki...

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.?

logo firmy Recepcjonistka do biura w Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(160 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel wczesnoszkolny od zaraz
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk teletechnik / pomocnik
Warszawa
Elprim Piotr Piotrowski
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Wojciech

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie rekrutuje? Jak prowadzą rekrutacje i jakie są szanse bo czas dość niespokojny.

Magda

@stefan a jaka tam jest średnia wieku ?

gggg
 Pytanie

na jaką pensję może liczyć pracownik recepcji w Xelionie?

stefan

Jestem obecnym pracownikiem. Nie ma masowych zwolnień. Nie słyszałem nigdy, żeby firma się z kimś nie rozliczyła (jeżeli do tego doszło, pracownik prawdopodobnie został zwolniony dyscyplinarnie). Pracownicy są bez wyjątku zatrudniani na umowie o pracę, na B2B pracują wyłącznie doradcy/partnerzy, co jest związane z tym, że działają jako Agenci Firmy Inwestycyjnej. Nagrywanie rozmów także dotyczy wyłącznie AFI i nie wynika z widzimisię firmy tylko z tego, że zgodnie z dyrektywą MIFID II jest to wymagane przez prawo. Firma rzeczywiście straciła około 20% aktywów w 2018 r., co miało związek z problemami dwóch dużych TFI, które były jej partnerami i notowały masowe odpływy. W tym roku aktywa rosną.

Bezprawie

Odradzam pracę w tej firmie. Masowo zwalniają się pracownicy. Masowo odchodzą klienci - w IV kw. 2018 odpłynęła 1/4 aktywów całej firmy. Firma nie płaci odchodzącym pracownikom nawet ostatnich pensji. Straszą pozwami byłych pracowników. Nagrywają rozmowy telefoniczne.

Mikołaj
@Bezprawie

Znasz może powody tego, że dochodzi do odejścia pracowników, którzy do tej pory pracowali w firmie Dom Inwestycyjny Xelion? Jest to związane z tym, że z firmy odchodzą klienci i nie ma pewności co do dalszego zatrudnienia? W jaki sposób rzekomo firma straszy swoich pracowników? Proszę o uzupełnienie wpisu, aby był pod tym kątem bardziej zrozumiały.

Prawnik
@Mikołaj

Zobaczysz umowę o współpracę to zrozumiesz o czym mowa. Firma obecnie działa jak pasożyt ktory chce Ci pożreć klientów w razie jakby przyszlo Ci do glowy odejść. Kiedyś tak nie było. Na dzień dzisiejszy toczy się kilka spraw w sądach założonych przez byłych pracowników przeciwko firmie głównie w celu odzyskania należności.

Piotr
@Prawnik

Chciałbym prosić @Prawnik o kontakt ze mną na biuro@maciejowski.eu (nota bene, jestem po dobrej stronie mocy, nie tej złej!). Pozdrawiam.

Sebastian

Czy wciąż występują w firmie masowe zwolnienia? Czy wszystkie niepochlebne opinie są dalej aktualne?

Piotr

Witam. Chciałbym prosić o kontakt osoby, które mają negatywne doświadczenia z Xelionem. Kwestię rozwinę w bezpośrednim kontakcie. Mój email: biuro@maciejowski.eu.

Administrator

Powiedzcie co się dzieje teraz w Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Filip

Jaki jest powód tej ciszy na forum? Podpowiedzcie coś!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
cichy

W sumie to teraz szukają tylko recepcjonistki, co jest najlepszym dowodem na brak rotacji wśród pracowników. Wszystko odbywa się w ramach umowy zlecenia.

grinda

jola, maksymalnie jedna osoba może zostać zatrudniona więc podejrzewam, że teraz składając do nich CV można się co najwyej odbić od drzwi. Nie wiecie czy przypadkiem nie będą rekrutować praktykantów albo stażystów ?

jola

@kanu ale ta oferta pracy też jest całkiem ciekawa. Trzeba znać bardzo dobrze polski i angielski, ogólnie poszukują kogoś, kto już zna organizacje pracy biura (chociaż nie wiem, czy to wymóg konieczny). Normowany czas pracy, wolne weekendy.. :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kanu

@melka ja to rozumiem tak, że masz taką umowę powiedzmy na miesiąc lub dwa ale w niej masz zawarte, że t jest praktyka, tylko dostajesz za to wynagrodzenie. Ale to nadal aktualne bo teraz jest ogłoszenie tylko na Recepcjonistkę

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
melka

no właśnie i jeśli chodzi o stanowisko na Stażyste w Departamencie Obsługi Operacyjnej - oferują współpracę w ramach płatnej umowy o praktykę absolwencką. Co to oznacza dokładnie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wojtko

siemka :) jeśli ktoś poszukuje teraz jakieś pracy, to fajne oferty firma wypuściła w warszawie na recepcjonistę/kę oraz stażystę w departamencie obsługi operacyjnej - z tym że tutaj trzeba mieć status studenta :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Puławska 107
  02-595 Warszawa
 • NIP: 7251409492 KRS: 0000061809
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii