Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Witam cała zasrana ekipę DHL coś tam śroś tam mało ważne. Mam tylko jedno zasadnicze pytanie czy Wy jako taka (usunięte przez administratora) świetna rodzinna i inne podobne bzdury pomożecie teraz tym Ukraińcom co robili na Wasze buty? Pamiętacie byla Ala bez niej nie byłoby dialogu gdyby nie ona , Ania z mężem Aleksandrem na gridzie te osoby są mi bliskie i wiele innych osób nie będę wymieniać ja osobiście pamietam o nich bo jestem z nimi w ciągłym kontaktu chodź w tym Waszym (usunięte przez administratora) już Wszyscy nie pracujemy. Czy któr/yś/ a z Was pomyślała o tych osobach jako zwykłym człowieku nie osobie która byla wydajna i robila inery i inne bzdety . Pewnie nikt ich nie pamięta ale ja tak pomimo ze nie mam pracy zwolniliscie mnie i masę innych osób między innymi :Ale,Anie,Aleksandra ja pamietam i zawsze będę pamiętac???? Ala jest w Polsce jej się udało szuka mieszkania ale Ania jest w Charkowie z rocznym dzieckiem , męża Olka zabrali na bezsensowna wojnę ale próbuje ich wywieźć Mateusz jeden i drugi Mariusz Damian Katarzyna Ewelina Dorota Ola Ewa Michał i cała reszta CAŁEGO DHL nie zapominajcie o ludziach którzy teraz potrzebują naszej pomocy Dla Wielu z Was pewnie będzie to beka rozumiem takie dziwne czasy CHWAŁA UKRAINIE????????

Paragon
@997

Niestety DHL ma to tego pełna wyj.....bke ,ktoś im pasuje ,lub nie pasuje zaraz wypad ,jeśli ktoś był dobry a potem na chwilę spadł przez chorobę żegnaj i ten jeden lider szpieg za palet czaji się na każdego i potem ma triumf ,obiecują rozwój a potem i tak gnijesz w jednym miejscu stanowiska tylko dla rodziny i najbliższych znajomych .Był konkurs na stock kontrola i kto wygrał..... Zwykły pracownik ? I czy kto po znajomości już mieli wybranych ,było zrobione od picu ,bo na VAS nigdy się nie dostaniesz jak nie masz pleców

Kasjer
@Paragon

Nie zapomnij dodać że jest bardzo schorowany na plecy i bardzo lubi jeździć na karuzeli ,jak wyzebral stołek od Radka tego nikt nie wie pewnie wazelina była pełna parą

Beny

Dokładnie masz rację popieram twój wpis w sumie to już dawno czuje się obywatelem drugiej kategorii w smiom kraju przez to że mam duży problem z alko

Dhl sosnowiec

Wszystkie wpisy jako Ed to właśnie jest beny

Pomoc dla Ukrainy
@Beny

Dane do przelewu tradycyjnego: Fundacja PKO Banku Polskiego Tytuł: Wpłata na pomoc dla Ukrainy Nr konta: 47 1020 1068 0000 1002 0172 3014

NIEEEEE!!!!!

@Pomoc dla Ukrainy

Fajnie, może też podam konto.

Mario

Wie ktoś może z jakiego banku są robione przelewy z DHL jeśli chodzi o wypłatę? Jak ktoś ma z ING to ma 9 czy 10-tego ?

Ricz
@Mario

Ktoś może wie ?

@Mario

Z Rosyjskiego Banku Centralnego. Wypłata zawsze na czas.

Jakie są zmiany

Od której tam się pracuje do której? Bo zapomniało mi się zapytać przez telefon, ale jak są zmiany klasyczne czyli do 22 to odpadam bo nie mam dojazdu i ma co jechać na rozmowę nawet

Beny

Haha dokładnie kup sobie hulajnogę albo idź robić do amazona tam to autokar zawiezie twoje leniwe du..sko do roboty...ewentualnie brembo i dhl psary bo tam też chyba jest jakiś darmowy transport do i z pracy

@Beny

A Ty skończ z tym podszywaniem sie pod Benego bo wszyscy dobrze wiedzą że on nawet na tą stronę nie wchodzi

Dhl

Prosimy o informację o zakładzie pracy nie o pracownikach! Ostatnio dodaliśmy wpis jakie będą konsekwencje!

Opinia
@Dhl

Dhl to zakład pracy tzn.bardziej (usunięte przez administratora) dla umysłowo chorych i alkoholików

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ppp

Ludzie weźcie się ogarnijcie. To jest forum pracownicze, tu ludzie wchodzą sprawdzić opinie na temat firmy a Wy wypisujecie takie głupoty jakby to był jakiś zakład psychiatryczny. Wypisujcie se te syfiaste wypociny gdzie indziej. To co wypisujecie świadczy o Was nie o firmie.

Antychryst 666

A ty na chorobę weneryczną przez korzystanie z usług towarzyskich pań które mijasz w drodze z pracy do domu i tej pokusie nie możesz się oprzeć...

Vacuś

Kolega i Antychryst 666 są adoptowani. W domu dziecka byli wykorzystywani seksualnie przez księdza i organistę. Ich mamy zostały wywiezione do włoskich domów publicznych. Teraz już są stare, brzydkie i bez zębów.

Kretoszczur

Cześć! Jeśli znalazłeś ofertę pracy w tym przybytku i zastanawiasz się nad jej podjęciem to najpierw kilka rzeczy ci uświadomię. :) Otóż: - Urlop na żądanie w tej firmie bardzo często nie istnieje. Jeśli źle się poczułeś/aś, lub coś się wydarzyło, to dzwoń od razu do lekarza, bo twoja nieobecność zakończy się "nnką". - Pracownicy, którzy pracują od 3 lat, czyli od początku działania tego magazynu, dostali coś ok. 150zł brutto podwyżki do tej pory, więc jeśli myślisz, że wykonując sumiennie swoje obowiązki lepiej od innych zostaniesz doceniony to nawet nie masz się co łudzić. - Uważaj na monitoring. Kierownicy bardzo często ustawiają się na sesję przy kamerach i obserwują zachowanie swoich owiec. Zachowania, które mogą im się nie spodobać, lub zbyt długie (według nich) przestoje mogą zakończyć się bardzo źle. - Co do normy, to po nowym roku oczywiście wzrośnie. Jest wyśrubowana dość mocno. Pracując przy zachowaniu 100% zasad bezpieczeństwa i nie "trafiając" w miarę dobrych zleceń to jest ją trudno wyrobić, więc ludzie kombinują jak mogą. Niektórzy poniżają się codziennie, zalewając się potem i wręcz biegają by ją wyrobić. Dostają za to na koniec śmieszne 3300 brutto + 15% premii, więc zabawne pieniądze jak na dzisiejsze realia. Po czym później będą oczywiście narzekać, że podniesiono znowu im normę. XDDDDD - Ogromna rotacja. Jeśli wytrzymasz kilka miesięcy, to przewiną się dziesiątki osób. Ludzie, którzy nie są na musiku finansowym uciekają od razu jak tylko zobaczą co się tu dzieje. - Dość częste niezgodności jeśli chodzi o wypłaty lub problemy z wypłaceniem benefitów takie jak wczasy pod gruszą. Niektórzy wam opowiedzą ile miesięcy czekali na swoje przelewy. :) - Firma narzeka na rotację, a niestety traktuje pracowników z dużym stażem jak mięsko armatnie, więc nawet nie myślcie, że ktoś tam o was będzie walczył jak się będziecie zwalniać. Na wszelkie narzekania często pada odpowiedź: "Można zmienić pracę", więc ludzie pracę zmieniają. W skrócie. Jesteś tylko najemnikiem na chwilę, którego w każdej chwili można wywalić, albo który się sam zwolni, więc traktuj tę pracę jak najemnik. Żadnych sentymentów, żadnych nadziei związanych z tym burdelikiem. Jak już musisz tu pracować to po prostu przyjdź, zrób swoje, cyknij sobie l4 i olewaj ciepłym moczem to kółko wzajemnej adoracji w postaci kierownictwa, które NIGDY nie stanie po stronie pracownika. NIGDY nie postara się, by było im lepiej. Mają was gdzieś, niezależnie jak długo tam pracujecie, bo liczy się wynik, po trupach do celu.

Demo
@Kretoszczur

Istnieje dla wybranych ,i te ich kary i zastraszanie pracowników bo ci wpisze antuan brak premi za co ? Jaka płacą taka robota

Hehehe

Yes

Petarda
@Kretoszczur

Najlepsza jest ta że stock kontroli , najpierw się zwolniła potem wróciła i pech chciał że dali ja na gridy i co ,ciągle L4,wiecznie jej nie ma ....co to za ciężka praca,może konsolidacja jej nie odpowiada bo już nie może wychodzić na fajkę jak często chciała i myślała że ludzie będą robić za nią

Tati ;)
@Kretoszczur

Podpinam się do tej wypowiedzi na temat tego zakładu pracy ;) Przepracowałam nie cały miesiąc, i rozumiem skąd ta rotacja pracowników. Na rozmowie o pracę uslyszlam że norma to 107 produktów na godzinę, realnie okazało się że jest to 220, co moim zdaniem nie możliwe do zdobienia przy zleceniach które wpływają na skaner. Pracowałam na wielu magazynach, ale takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie widziałam.

Oena
@Tati ;)

Po pierwsze norma 109 a nie 107,jest na PTS, a po drugie 220 jest na bulku. Widać jak słuchałaś , całe szczęście , że już tu nie robisz ???? bo tak niezdarnych pracowników DHL nie potrzebuje .????

@Kretoszczur

Świetna recenzja, sama prawda. Kto ma jakieś doświadczenie zawodowe wie co w trawie piszczy i jak wygląda praca w takich molochach.

Bogdan Inner

Może nie zarabiamy tutaj zbyt wiele, ale za to nie za dużo

@Bogdan Inner

Twoja wypowiedź jest bardzo głęboka.

Byly pracownik

Kto na zmianie B na gridach jest trenerem

Jasnowidz
@Byly pracownik

Ktoś bardzo sympatyczny nadający się idealnie do tej roli ( nie to co wcześniejsi ) , jeszcze jakieś pytania ?

Traner B
@Byly pracownik

A po co pytasz kto jest trenerem co ci do tego...a co (usunięte przez administratora) chcesz zająć moje miejsce wara od tego stanowiska nie nadajesz się jesteś za głupi na bycie trenerem w firmie dhl...haha (usunięte przez administratora) bez szkoły chce mnie wygryźć ze stanowiska...żeby być trenerem w firmie dhl to trzeba mieć wyższe wykształcenie jak moja osoba bo to jest poważna odpowiedzialność praca na tym stanowisku

??

Nadal brakuje kartonów na gridzie?

Edzia
@??

Skoro już nie pracujesz to co się interesujesz ?!

D.H.L

Kolejny audyt i w bulku jeździ kilka osób... pokażcie jak na prawdę wygląda praca w tej firmie...

Fikcja
@D.H.L

Przecież to jest wszystko pod Pepco robione ,a potem oni coraz więcej wymagają obrazek firmy a rzeczywistość to dwie różne rzeczy . Ciekawe ile podwyżki ustala jak tak wszystko świetnie idzie ....oby nie karton wafelków

Dordżio Armanii

Jak tam misiaczki, ile podwyżki dostaliście w 2022 roku za swoje poświęcenie? Inflacja sroga, więc tylko mi nie mówcie, że rypiecie dalej za 3300 brutto.

Misiek
@Dordżio Armanii

Zawsze jest jakieś wytłumaczenie , podwyżki od kwietnia ,trwają negocjacje hahaha , ludzi mają za (usunięte przez administratora) i naiwniaków ,rób w tym kraju z pół darmo i ciesz się że masz pracę , (usunięte przez administratora)

Kamila

Walimy harnoldy z benym na kwadracie a potem beny będzie walił mnie z chęcią mu nogi rozstawie i dam się spenetrować

Łowca Innerów
@Kamila

Beny to jest gość :D Takiej gwiazdy nigdy nie zwolnią bo byłoby nudno

Justyna
@Kamila

Ja też z chęcią mu nogi rozstawie i dam każdą dziurkę...a gdzie lodzik ja to najpierw benemu zrobie dobrze ustami będę brała całego do ust aż na końcu tryśnie na moje cycki

Dhl

Dziecinada.. Jeśli osoba pisząca co chwile podobne tego typu komentarze myśli że będzie jej lżej ubliżając drugiemu który to przeczyta i weźmie sobie do serca to sie grubo myli. Jeśli masz problem do niego to mu to powiedz a nie pisz tak żenujących komentarzy bo nic tylko można się uśmiać z twojej głupoty.. pozdrawiam

@Dhl

Z benym to tylko na flażke chłop ma zdrowie jest w stanie (usunięte przez administratora) duże ilości gorzały i jeszcze stać na nogach...beny to człowiek legenda firmy dhl sosnowiec już tam nie jednego typa przepił po robocie który myślał że jest w stanie wypić więcej niż beny a potem wracał do domu cały porzygany i (usunięte przez administratora)beny to mentor i wzór dla alkoholików...jak np. jadąc po pijaku wpłacając na leczenie alkoholików.tzw Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej ten fundusz powienien się nazywać zrzutka dla benego i jego flażke a beny powienien mieć z tego procent

@Dhl sosnowiec

To ile on pije to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nie jest to powód by pisać o tym na forum. Ludzie mają różne problemy. Zastanów się czy chciałbyś czytać o swoich w takim miejscu. Najłatwiej jest ocenić kogoś nie patrząc na siebie. Pracuj nad sobą i swoim charakterem bo brakuje w nim więcej empatii. Pozdrawiam

@Dhl

Aha czyli walisz z benym po robocie że go tak bronisz...taką patologię i alkoholików jak beny trzeba tępić a w szczególności jak jeździ wózkiem i stwarza zagrożenie na kacu...kto temu chłopowi dał uprawnienia na wózek widłowy widać że załatwiane na lewo oraz dopuścił do pracy na wózku w dhl...jak ten chłop jest ślepy jak kret a na kocu to może jakoś tam widzi na odległość 2metrów...tylko że u benka kac to standard

@Dhl sosnowiec

Tutaj nie jest miejsce do zgłaszania że ktoś jeździ wózkiem na kacu. Skoro Twoim zdaniem ktoś stwarza zagrożenie to udaj się do kolegi z BHP i o tym z nim porozmawiaj.

Jakto
@Dhl sosnowiec

Pracuje tam pol roku, niegdy od Benego nie poczułam alkoholu... To ze lubi sobie wypić, nie nasza sprawa... pewnie jest dużo takich osób w firmie ale jakoś o nikim innym komentarzu tu nie widać. Chlop , do pracy przychodzi trzeźwy więc ja nie widzę problemu a to czy ma kaca wie tylko on sam. Ile wypadków było z wózkiem i osobami które wcale nie piją jakoś o Benym nie słyszałam zwby zrobil wypadek. Weźcie się za robotę a nie wyciągacie cudze brudy na forach... każdy jest najmądrzejszy tutaj, ale w twarz nikt nie powie

@Jakto

Kolega powyżej ewidentnie ma do Benego jakiś osobisty problem. Tych komentarzy obrażających go jest bardzo dużo. Widocznie zależy mu na upokorzeniu..I tylko w taki sposób wypowiadając sie o nim tutaj myśli ze mu zaszkodzi..

@Dhl

Zupełnie się zgadzam ????

@Jakto

Ja się tylko nad jednym zastanawiam i uważam że osoba wypisująca źle i obrażając inną osobę na forum niezdaje sobie sprawy że może prawnie za to odpowiadać taka sprawa w sądzie i wysokie koszty jakby dostała ostudziłyby jej zapał do wypisywania głupot , myślą że jak nicka wpiszą to są tacy nieznani , prawnie idzie do tego dojść . Zresztą ja mam dużo ostatnio wolnego czasu może warto się tym zająć ????

Karol
@Dhl

Pracowałam z tym człowiekiem i w swojej pracy w 100%się wykazuje jest mądrym i inteligentnym człowiekiem. To jest forum o pracy a nie o życiu prywatnym. Zazdrościsz chłopakowi taka prawda

@Dhl

Może kolega, może koleżanka...

@Dhl sosnowiec

Na takie opinie jest paragraf.

@Ed

Boli mnie jak czytam takie rzeczy nie mogę zrozumieć jak można tak ranić słowami i że ludzie nie rozumieją że to jest folder pracowniczy .:-(

@Ed

Na ciebie pajacu też jest paragraf

@Dhl sosnowiec

Nie zapominaj że karma wraca

Roksa

Ma dużego i sprawnego potrafi dać rozkosz kobiecie . Miałam go niejeden raz . Po pijoku jeszcze lepiej bo puszczają wodze fantazji piszesz jakbyś zazdrosna była a więc spróbuj i wtedy zabieraj głos

Kamila
@Roksa

Beny ma 24 cm które chowa w rozporku czy któryś z krytyków jest w stanie pochwalić się większym rozmiarem ? Jak tak to wtedy go zasmakuje i wezmę na swój warsztat

Dhl sosnowiec

Bo beny to mega ogier człowiek legenda firmy dhl oddział w sosnowcu...a ty też uważaj gdzie się schylasz po karton i czy nie ma benego w okolicy...bo ten ogier beny weźmie cię nawet od tyłu na tych kartonach i nikt ci nie pomoże

Nadia
@Dhl sosnowiec

Nie znam człowieka nie oceniam.

@Nadia

Nie znasz benego?a to poznasz bez obawy

Vacuś

Czy Była_Dz oznacza byłą (usunięte przez administratora)?

Maciek
@Vacuś

Ale ona jest z tym że zmiany A z inb...to ona?

Doru

Dobra firma. Czy szukają pracowników?

Kamil

Nie polecam gościa z dużą broda który pracuje w DHL jest nie miły dla osoby nie pełno sprawnej i wyzywa ludzi jego nr tel to 515430322

Prezes dpd

Co to za firma że ludzi nie puszczają na przerwy jakiś wyzysk trzeba to zgłosić do odpowiednich ludzi na tych liderow jaja są robią z ludzi już o to zadbam normy 130%To nie Chiny że trza robić jak osioł

leokadia
@Prezes dpd

Kto i kiedy nie puścił cię na przerwę. Konkretnie.

Wincent
@leokadia

(usunięte przez administratora) chodzi o to że nie możesz iść kiedy chcesz Normalnie powinnaś mieć min 25-30 czasu dla siebie w dowolnych godzinach A tu macie wyznaczone i(usunięte przez administratora)

Wincent
@leokadia

U nas chodzimy jak chcemy na fajki Co godzinke Byleby było ogarniete.. Szamanko na hali normalnie i automaty też Godziny pracy też jak chcemy byle sie wyrobic Zmieniajcie tą robotę bo szkoda psychyki

New
@Wincent

My z SK, też tak mamy fajki co godzinę, tylko na rankach jest lipa.

Japones
@Prezes dpd

Chiny to chociaż mają w co pakować ,ich stać na kartony a tutaj ciągle brak środków do pracy i wyznaczają ci osoby do zbierania kartonów ,jakich że (usunięte przez administratora) ? Że też DHL taka niby potężna firma zgadza się na to ,bo obsługuje Pepco i musi być jak oni powiedzą i wymagają ,niech przyjdą i popracują tak z parę dni zobaczymy

Dzidek
@Wincent

Wasz Pan powinien was wychłostać za taką samowolę. Powinniście pracować o chlebie i wodzie za karę.

Franca
@Japones

Zbieranie kartonów najlepsze stanowisko pracy w dhl jakie tylko może być...brak normy nie trzeba wyrobić gwarancja pełnej premii można pościemniać z benkiem w regałach...najlepsza praca to zbieranie kartonów

Xxxx

Grid ciężka fizyczna praca norma nie do wykonania i nikt raczej tego nie robi :) Ludzie różni najlepiej za dużo nie gadać i reagować na pieprzenie bzdur .... Pozdrawiam Maksa spoko lider Kuba dramat eksploatował by człowieka do póki nie zemdleje na jego zmianie obrzydził pracę i zakład

Kubek
@Xxxx

A co to nie ma ludzi do roboty że tyle nadgodzin mają zostawać?haha święta idą nikt zarabia tyle co wy żeby zamówić catering lub się wkręcić do rodziców ,no chyba że single ,ale niech góra każe dalej zwalniać kto nie wygodny ,a po nowym roku wyplują was jak pestkę od czereśni

Yoga
@Kubek

A liderzy ,kierownicy też mają nadgodziny czy tylko zwykli robole którzy mają zarobić na ich premie i zadowolenie Pepco

Wie ktoś czy 300euro wypłaca przed świętami?

Dhl sosnowiec

Ponoć za ciężką pracę ma być 600euro...

Gość DHL

Tak podobno ma być wypłacane 10.12

Beny_5euro
@Dhl sosnowiec

600 euro chyba cie(usunięte przez administratora)może i tyle płacą w dhl-u ale chyba w niemczech w polsce masz złotówki...dostaniesz taką kwotę ale zlotoweczkach akurat żeby zrobić zakupy i kupić wóde na święta

Pytanie_dhl
@Beny_5euro

Beny co ty odpierd...za maniane...znowu za bardzo się opiłeś gorzałą???

foggi

Na początku stycznia kolego

Mariano Italiano

Wypłata ma być pod koniec roku. W tym roku maja to wypłacać w grudniu.

leokadia
@Mariano Italiano

Jaka wypłata pod koniec roku? Co to za bzdury.

Johan

Te podwyżki są nie sprawiedliwe. Bo są osoby które potrafią więcej i mają zarabiać te same pieniądze co ktoś nowy albo taki co olewa robote i przychodzi tylko żeby odbębnić swoje 8h i pogadać po regałach. Po to były te rozmowy z liderami żeby każdy dostał podwyżke na taką jaką zasługuje.

@Johan

Popieram te podwyżki są jak najbardziej sprawiedliwe wszyscy są równi i powinni tyle samo zarabiać...tam nikt nie potrafi więcej tylko ma pomoc lidera i lepsze zlecenia dlatego niby robi więcej...

P.
@Johan

Widać ze tutaj w firmie nie ma osoby która potrafiłaby to wszysto ogarnąć.Są osoby które często chodzą na l4 olewaja robotę i maja taka sama podwyżkę jak ten co stara sie przychodzić do pracy nawet chory.Chora firma i złe zarządzanie! !!!!Zmieniłem prace w ub roku dostaje premie miesięczna za brak l4 podwyżki były po 450zł.dla osób które pracują najdłużej potem po 300 i 100zł dla nowo przyjętych.Są wczasy pod grusza dofinansowania dla dzieci bony na święta Bożego narodzenia i wielkanocne.Przede wszystkim praca spokojna i w systemie 2 zmianowym.Pozdrawiam znajomych.Zmieniajcie prace szkoda się nerwowac!!!!

Ol

A na czym polega ta pomoc lidera?

Czyli ty jestes ta jedna z tych osob co lata do lidera. Bo nic nie potrafisz samemu. Nie ma rownych. Kazdy z osobna zasluguje na inna podwyzke.

Ł
@Ol

Tylko w dhl jest pomoc lidera.Dobry lider ogarnie wSzyszko sam a ze tutaj liderzy są jacy są to potrzebują pomocy!!!Proponuję jeszcze zastępcę pomocnika lidera!!!

Mlecz

Dobry lider jest wyrozumiały dla laserów i pijokow, ile trzymał A,S i jakoś mu to nie przeszkadzało że ciągle na l4 .A to przepita ,kurs tramwajowy po mieście w stanie upojenia ,A to rączka boli,wymioty w pracy .Miał chłop do niej słabość.

Niebieski

Pomoc masz jeśli na kimś żeruje, trzymał Mariusza ,dopóki mu woził cztery litery do pracy ,przymykal oko na jego liczne nieobecności, potem już było nie i go zepchnoł na kartony ,aż wreszcie się pozbył ,jak wielu osób co mu nie pasują .Jednym mówi że covid,drugim że brak pracy A przyjecia są ,tak że zastanow się chłopie co ty mówisz do ludzi ,bo jesteś zaklamany jak mało kto ,lepiej powiedz wprost kto Ci nie pasuje.

M.K

Proponuje jeszcze zastępcę trenera!!!chłop przy tuszy to i problem ze schylaniem ma.O innych problemach nie wspomnę bo nie wypada!!

Lampart
@Johan

Już jest nabór nowych osób, znów DHL dał ogloszenie wczoraj ,nie rozumie przyjmują nowych ,co by wywalić doświadczonego pracownika, czy żeby był uległy i wymiana załogi. Nowi miejcie się na baczności ,bo jak przyjedzie i zobaczycie jak to wygląda to już po paru dniach uciekniecie, lub na przerwie jak większość nowych .A i może potrzebuje firma na sezon ,bo potem was wywala po okresie próbnym ,chyba że jesteś ładna laska to lider was zostawi,bo tylko tym się sugerują bo liczą na coś więcej z waszej strony ....

Bażant
@Lampart

No też chodziły takie słuchy że tam to już nie jedna musiała się wypiąć żeby zachować swoje ambitne stanowisko pracy..a ponoć największy pies na baby to beny

Wolny
@Lampart

Ta firma już osiągnęła (usunięte przez administratora) dna. Nie polecam, odradzam. Traktują ludzi jak śmieci. W szczególności jeden lider.

Travolta
@Wolny

O jakim liderze mowa?

Syzyfowe prace
@Wolny

Lepiej zagrajmy w lotto ,kto następny do zwolnienia?

@Syzyfowe prace

Ok może być pewnie ci co mają najwięcej urlopów na żądanie i L4 w szczególności że mamy znowu lockdown wszystkie galerie handlowe pozamykane to po co trzymać tyle ludzi którzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków i ciągle mają jakieś absencje...zwalniać i jeszcze raz zwalniać

PZ.
@Dhl

Tak się składa że jedne i te same osoby są na l4 potem przychodzą idą na opiekę na dziecko bo jest lockdown itd.i co? pracują dalej.Olewaja wszystko!!!!!I wszystkim mówią ze czekaja aż ich firma zwolni bo w innej więcej zarobią !!!

@Syzyfowe prace

Ludzie sami się zwalniają idą tam gdzie lepszy hajs.

Obserwator
@Dhl

To po co przyjmują nowych, skoro innych zwalniają

Dziadek
@Dhl

Zwalniają pracowników zatrudnionych przez firmę, A zostawiają tych z agencji, niby dla nas nie ma pracy A dla nich jest śmiech na sali

Xoxo
@P.

Gdzie ta robota?:D

Kaktus
@Ol

Pomoc lidera polega na tym że Ci wmawia bzdury ,nie ma pracy jest covid, jesteś słaby-niech pokaże wyniki innych .

Dziadek 2
@Dziadek

W każdej firmie typu korpo tak robią np.amazon farmazon portwest magazyny aldi lidl jero...ponieważ ci zatrudnieni przez firmę najczęściej czują się za bardzo pewnie bo dostali umowę o pracę na dłuższy czas i im się wydaje że mogą sobie troche pościemniać np postać w regałach i pogadać ze znajomym...a taki zwykły człowieczek zatrudniony przez agencje dostaje umowę zlecenie na okres jednego miesiąca i musi sumiennie wykonywać swoje obowiązki żeby mieć nadzieje że w ostatnim dniu umowy dostanie info z gratulacjami od swojej agencji że udało się firma gdzie pracuje jest zadowolona mamy to i zapraszamy do podpisania umowy na kolejny miesiąc...dla pracodawcy który pracownik jest bardziej produktywny chyba to oczywiste...

Bzdury
@Dziadek 2

Weźmy pod uwagę innych np.Beny ,pił ,bił ,jeśli było czuć od niego alkoholem ,wysiadał z auta i wracał do domu.Ile miał rozmów z liderem! Z grida ulubieńcy KK ciągle na l4 ...W - przedłużył mu umowę,pomimo braku pracy i że był rozkojarzy i wypadł z wózka dalej Al.... ,tydzien temu byl na l4 i znow jest o innych nie wspomnę, gratuluję wyboru ślepego i ograniczonego lidera

Jo pisze

A cos ty się tak tego chlopa uczepił? Ma wynik na poziomie ty dwufazowo pało idz bo ci (usunięte przez administratora) ..smucisz jak teleranek jedno w kółko jakby nikt nie wiedział kto pisze (usunięte przez administratora)

System
@Jo pisze

Jak mu zmieniają w systemie ,to ma wyniki ,Ty myślisz że ktoś jest głupi wiadomo że się nie skapnie ,lider zmienia wszystko A potem przedstawi że nie wyrabiasz normy

Jo pisze
@System

Stanie w bazie zazdrością tu nic nie zrobisz...

@Jo pisze

Można po polsku?

MARIUSZ
@P.

Cześć Możesz dać znać jaka to praca gdzie się przyjoles? bo właśnie szukam pracy ????

@MARIUSZ

Czemu się pytasz, czy szukasz pracy??? Internetowy analfabeto.

@Johan

Oczywiście, że podwyżki powinny być zróżnicowane, zależne od wyników i zaangażowania. Chyba po to są indywidualne roczne oceny, żeby była jakaś selekcja. Jaka to motywacja dla kogoś, gdy widzi nieroba, który cały czas kombinuje, żeby się nie przemęczyć i dostaje tyle samo albo i więcej (zerowy pit). Jakby lenie (roszczeniowi w dodatku) nie dostali, to byłoby więcej dla tych, którzy się starają.

Makaron
@Vacuś

Co ty pierniczysz? Liderzy mają słabość do samotnych matek ,ich nie zwolni bo im tak posmarujà(usunięte przez administratora) ,dla nich praca jest ,A dla innych niema ,dziwne?

@Makaron

Nie rozumiem twojego bełkotu.

Hjkl
@Johan

I co przychodzą nowi widzą jak to wygląda i nagle ich nie ma ,albo L4 ,albo rezygnują

Pablo
@Hjkl

Bo to same miękkie chłopaczki z otyłością i ich pierwsza praca na magazynie...mają nadzieje że nie będzie ciężko można będzie postać i pogadać żeby za bardzo się nie zmęczyć ponoć w ostatnich czasach tak jest w innych firmach np amazon...ale w dhl trzeba chociaż troche popracować

@Makaron

Dokladnie tak jest jak piszesz tylko że te samotne matki pracują lepiej od ciebie więc poszukaj sobie nowej pracy...

Kaktus
@Dhl

Nie rozsmieszaj mnie ,ciągle na zwolnieniu lub na opiekunczym

Życie na gorąco
@Pablo

I ty to nazywasz normalną pracą? Ciekawe czy to zgodne z instrukcją pracy? ! Wszystko się sypie i wali to nie normalne aby jedna osoba miała tyle sklepów. Zanim się wypowiesz przyjdź chociaż na parę dni....

Pm
@Niebieski

Mariusza sie nie pozbyl wiec nie pisz bzdur Mariusz jeszcze robiac w dhl zrobil kurs na przuczepy i sam sie zwolnil . Pracuje tera, jako kierowca .Wiem bo sie z nim widzialem jakos w marcu

Dhl supply chain
@Pm

Mariusz gorąca blond milf 50+...nie pisz glupot z dhl zwolnili go za ciągle absencje L4 urlopy itp...a ponoć też już kończy karierę kierowcy znowu absencja w pracy zbyt dużo alko i zażywania miękkich narkotyków typu marihuana itp...

Dhl supply chain

Jakie dapalacze brałeś..dzwonimy po pogotowie ale i tak nie przyjedzie chyba że jesteś zaszczepiony...

Lider krzych
@Dhl supply chain

Ale ja go bardzo ceniłem ,pomimo jego abstynencji inni won z magazynu zaraz do zwolnienia

Bilard
@Johan

Ci co potrafią więcej mają ich za nic ,ale konkurs na trenera grid wygrał mały gruby co ledwo przyszedł , gratulacje dla Radia i fałszywego krzycha

Wybrancy
@Johan

Radzio to chyba był na randce w ciemno i wysłuchiwał zgłoszeń kandydatów na lidera ,co chciał usłyszeć to wybrał ,dobrze że te wybory nie były za parawanem i jakas wycieczka w nagrodę .Tylko szkoda że nowego bo inni pracują tam dłużej nic się nie liczy w DHL

Prezes dhl
@Johan

Kolego każdy pracuje jak ty nie jesteś kimś innym niż ci ludzie zasłużyć można w domu jak posprzatasz haa????????????

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.