Opinie o American Outlet 1 Sp. z o.o. w Płońsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie American Outlet 1 Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w American Outlet 1 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o American Outlet 1 Sp. z o.o. w Płońsk

Jestem pracownikiem American Outlet i od początku pracy mam umowę na pełen etat, codziennie pracuję od 8 do 16, chyba że szef POPROSI o nadgodziny, ze względu na "gorące" okresy jak np. okres przedświąteczny. Jeżeli jestem w stanie pracować dłużej wtedy zostaję i wszystko jest prawidłowo rozliczane. Atmosfera w firmie też jest świetna, także polecam pracę w American Outlet :)

Hehehe Nowy wpis
@Pracownik

Tylko że poza sekretarką prezesa i prezesem wszyscy pracują tu na dwie zmiany… :)

Hi hi Nowy wpis
@Hehehe

No chyba nie xD

???? Nowy wpis

Praca w tej dziwnej firmie to szkoła życia, grafiki robione jak się chce, szefostwo nie ma pojęcia o prawie pracy, wypłatę liczą źle, nie mówiąc już o tym, że zawsze wpływa po terminie. Wyzysk, nie polecam tam pracować. Poza tym to wszystko co się tam wyprawia nasuwa myśl, że to nie firma,a pralnia pieniędzy, nikt normalny nie zmienia cen artykułów kilkanaście razy w tygodniu.

Onaaa Nowy wpis

Praca w American Outlet to jedna wielka porażka. Kodeks Pracy to dla szefostwa nieistniejący twór,nie szanują pracownika,nie szanują prawa pracy,nie istnieją dla nich żadne reguły,a o wypłacie na czas można tylko pomarzyć. Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej dziwnej foremce,najpierw obiecują cuda, skracają dystans,a potem traktują człowieka jak śmiecia. Nie wspomnę już o tym, że nawet ZUS źle naliczają.

Kartofelek
Kandydat

To co dzieje się w American Outlet jest jedna wielka porażka. Coś takiego jak kodeks pracy i przestrzeganie go - tam nie ma prawa bytu. Wypłaty na czas nikt nigdy tam nie zobaczy. Ubrania które sprzedają są podróbkami, kto się choć troche zna ten się zorientuje. Przestrzegam wszyskich przed praca u tych (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie American Outlet 1 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pozytywna21
Kandydat

Nie polecam pracy w Americanie!! Obiecują umowę na pełny etat co później kończy się tym ze namawiają na prace na czarno za niby większe pieniądze. Wyzysk i ciagle nadgodziny. Atmosfera tez taka sobie. Niemile zaskoczona. Pozdrawiam

@Pozytywna21

Odniosę się do komentarza, ponieważ bawi mnie zawsze to, gdy jakaś urażona osoba, której nie chce się pracować, wypisuje historie wyssane z palca :) Pracuję w firmie American Outlet już jakiś czas i nigdy nikt nie namawiał mnie do pracy na „czarno”. Może ktoś nie wie, ale jeśli chce się „dorobić” można śmiało zostać (z własnej nieprzymuszonej woli) po pracy i zrobić nadgodziny. Jeśli chodzi o atmosferę, to życzę każdemu żeby u niego w pracy panowała tak świetna i koleżeńska atmosfera. Pozdrawiam :)

ELO
@Pracownik

Prawda jest taka że nadgodziny robią w tej firmie wszyscy, a płaci się za nie gotówką do ręki każdemu na 2 piętrze omijając podatki.

Halina
Kandydat

Wszystkie opinie ,oprócz jednej, na temat pracy w American Outlet są pozytywne , a jakie mają być ,jak pisali je na prośbę szefostwa ,pracownicy aktualnie zatrudnieni, praca wcale nie jest taka zajefajna, jak piszą . Dla amerykańskiego szefa najlepiej ,jak by pracowało się świątek ,piątek i niedzielę

Optymistyczna ????

Widzę, że ktoś ma jakiś cel piszac tak negatywny komentarz o firmie American Outlet. Powiem z własnego doświadczenia. Byłam pracownikiem tej firmy przez ponad rok. Z powodu przeprowadzenia się do innego miasta, niestety musiałam odejść z pracy. Jak ktoś tu wcześniej pisze, nadgodziny to tylko i wyłącznie z wlasnej woli i zawsze było słowo PROSZĘ - DZIĘKUJĘ, wynagrodzenie też nie najgorsze jak na Płońsk a atmosfera w porządku. Polecam pracę i polecam zakupy w tym sklepie!!!

gość@3
Klient

Nie polecam zakupów w American Outlet gdyż reklamacja uwzględniana jest na nie korzyść klienta . Nie miła obsługa. Wszystko jest na NIE !!! Nie polecam !!!

Czekamy na aktualne info odnośnie firmy American Outlet 1 Sp. z o.o. w mieście Płońsk. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o American Outlet 1 Sp. z o.o. - Płońsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

American Outlet 1 Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • M. Kopernika 5A lok. 14
    09-100 Płońsk
  • NIP: 5671905363 KRS: 0000506395
American Outlet 1 Sp. z o.o.