Opinie o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) w Gardno

Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)
2 401 1396 5 1
Pani

Witam,czy w te nocki to są na wszystkich działach bo ja chętnie bym tam sprobowala swoich sił ale praca w nocy to nie dla mnie. A na zmianę rodzicielską można się dostać nie mając małych dzieci?

eS Nowy wpis
@Pani

Rodzicielska jak sama nazwa wskazuje się z czymś wiąże prawda?. Rodzice dzieci do 9r.ż.

Żółtek ;* Nowy wpis

Jak widzę co wy tu wypisujecie, to się rzygać chce. Ja tu pracuje już rok i jakoś nie mam zastrzeżeń co do pracy ani TL tak samo jak AM. Wypisujecie same nie prawdziwe rzeczy. Jeżeli ktoś chce to będzie pracował i także będzie chciał dążyć do awansu. Wy tylko tutaj co najwyżej potraficie się odezwać. Mogę powiedzieć tyle iż pracę bym polecił każdemu kto chce pracować, zastrzeżenia mam tylko do stołówki, a po za tym wszystko jest ok. Kasa na czas, praca wiadomo czasami ciężka ale pracować trzeba. Ci którym się nie podoba zawsze mogą zmienić prace. Także bez odbioru i Weście się za pracę a nie za gadanie.

Tak2Nie4
Odezwa ludu liniowego Fiege Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Drodzy Biali. Mało pracy, chcemy więcej dni pod rząd. Co to jest siedem czy osiem? Obrażacie nas myśląc, że nie damy rady pracować bez przerwy przez okrągły miesiąc. Koniecznie więcej nocek, bo nie ma nic lepszego jak dobry wyjęty z życia tydzień(nocki w soboty, niedziele i święta bardziej niż mile widziane) Cieszymy się, że możecie chodzić w swoich spodniach, ale przykro nam też gdy nie widzimy was na nockach. Myśleliśmy, że skoro ustalacie system pracy to będziecie go wspierać nie tylko z przed telewizorów w domu. Magazyn wymaga zmian! Powyższy komentarz ma charakter satyryczny. Miłej (niestety wolnej) Niedzieli! :)

Tak14Nie
MASAKRA Nowy wpis

Jak wy tu się do siebie odnosicie to jakieś nieporozumienie, w przyszłym roku zaczynam tam pracę i dobrze radzę, żeby nie było zdziwenia i innych akcji, tacy jak wy lepiej żeby mnie omijali, bo biada. Nie mam w sobie litości gdy ktoś traktuje kogoś jak (usunięte przez administratora) czy coś innego. Do zobaczenia zalando!

Tak5Nie4
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Zdzdan

Firma porażka na parkingu dla kierowców brak toalet brak pryszniców co to wogule ma być

@Zdzdan

Do tego brak jedzenia na stołówce Brak drożdżówek,paczkow-tak!nie każdy może jeść Wasze potrawy

bbb
@Ciekawy

Polecam sałatkę - zdrowiej :)

Ale dramat....

@bbb

Tez nie było przez kilka dni ????

PETO

ILE ZARABIA TEAM LEADER W ZALANDO

Tak14Nie5
@PETO

Też bym chciał się dowiedzieć. Interesują mnie także zarobki psa, areasa oraz specjalisty ds jakości. Niestety to wielka tajemnica i nikt nie powie. :)

Tak14Nie10
To Ja
@fufu

Praca tl polega na wkręcaniu swoich znajomych, braci, kochanków, sióstr, kolegów, koleżanek, Mam, mężów itd na wyższe stanowiska niż pracownik liniowy(np. Pack)... Reszta pracowników, pracujących od początku, mających wiedzę, nie chodzących notorycznie na zwolnienia, co w przypadku jednego z PS który miał naganę za złamanie norm Bhp, awansował w ciągu kilku miesięcy, tacy są zastępowani mentorami, którzy pracują dużo krócej niż oni.. Nie!! Tutaj nie chodzi o zazdrość proszę Pani, tylko o to, że jesteście po układach z tl, bo jeździcie razem autobusem, autem, tramwajem... Jak to jest możliwe że w ciągu miesiąca jedna rodzina awansuje w ciągu miesiąca... Apel do Area! Sprawdźcie co się dzieje, jesteście od niedawna, czy wszystko było rozdawane po znajomości.. myślę że firma zatrudniła w końcu WAS, żeby zrobić z tym porządek, bo jak na razie nikt na was nie narzeka... wręcz przeciwnie, na tym dziale chyba jest lepiej..wiadomo o kogo i o co chodzi

Tak36Nie13
Miśka
@To Ja

Apel do AM na goworku? Naprawdę? Jak masz chęć być TL to postaraj sie o to, jakoś tyle osób awansowało bez tych układów, o których piszesz. Wykaż się inicjatywą zamiast doszukiwać się wszędzie jakiś spisków.

Tak13Nie20
@To Ja

Wszyscy pracownicy biorący udział w programie awansu zgłaszają się do HR sami..... Jeżeli czują się na siłach i nie ma regulaminowych przeciwwskazań to procedura idzie do przodu, zgodnie z określonymi zasadami. Odważni pracownicy, którzy wiedzą na jakim poziomie są ich umiejętności, nie muszą pracować 5 lat żeby awansować.... Wszystkie awanse są poprzedzone audytami stanowisko wymienić oraz ustnymi egzaminami, które przeprowadzają bezstronne Panie z HRu.... Nigdy nie będę rozumieć takich wypowiedzi....

Tak12Nie20
@fufu

Wynagrodzenie a raczej jego wielkość jest jedna z informacji jakie nie ogłasza się na forum.... Szczerze to po co się denerwować... Ja tak naprawdę nie znam zakresu obowiązków wyższych stanowisk i nie chce wiedzieć ile zarabiają... A zarabiają na pewno adekwatnie do ogromu odpowiedzialności jaką mają ...

Tak7Nie9
@Stokrotka

Jeśli się ogłasza ,że poszukuje się pracownika pierwszą informacją najważniejszą powinna być wysokość wynagrodzenia ,a po to właśnie żeby kandydat mógł ocenić czy opłaca się mu startować czy szukać szczęścia gdzie indziej , a nie pół roku czekać na odpowiedź nie wiedząc nawet na jakie wynagrodzenie może liczyć. Fiege niby takie wysokie zarobki a wstydzą się podać. Wstyd

Tak10Nie3
Karol
@fufu

W ostatnim czasie rozmawiacie w głównej mierze o poziomie wynagrodzenia, jednak ja chętnie dowiedziałbym się, czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego? Mam nadzieję, że za Waszym pośrednictwem uda mi się tego dowiedzieć.

Tak8Nie3
Piotr
@fufu

Większość firm nie podaje zarobków na wyższe stanowiska, Fiege nie jest tu wyjątkiem. Nie czeka się też długo na informację, czy jest się zatrudnionym.

Tak7Nie5
@Piotr

Coraz więcej firm jednak podaje stawke. Ponieważ zaczynają rozumieć ,że w Polsce jest rynek pracownika i nikt nie będzie brał "kota w worku".

Tak11Nie
Dalejlama
@Stokrotka

No szczególnie w wypadku że osoba chwali się oblanymi egzaminami a nazajutrz biega już w innej koszulce, więc (usunięte przez administratora) bzdur bo ludzie nie są w firmie niepełnosprawni umysłowo

Tak16Nie5
Żółty
@fufu

3400 brutto plus premie, tyle dostaje problem solver na start.

Tak5Nie6
Liiniowa
@Stokrotka

Nie zawsze tak jest. Ja zgłosiłam chęć awansu. Wypełniłam tą ankietę, przez ponad dwa miesiące nikt do mnie się nie odezwał, a gdy już doszło do rozmowy z Area to powiedział, że zaciekawiła go moja osoba i że się jeszcze do mnie odezwie, bo cieszy go że chce się rozwijać. Mijają kolejne miesiące i nic się dalej nie dzieje .... a wypadałoby chociaż odpowiedzieć że na chwile obecną mi dziękuje

Tak15Nie3
Sraku
@Liiniowa

A na co Ty liczyłaś? Area nie znają ludzi, sugerują się opinią Tl którzy przy okazji wkrecają swoje koleżanki swoich kolegów.... Tak jest na każdym dziale, no może z wyjatkiem zwrotów i piku, tam widać , że doceniają swoich a reszta to gnój

Tak19Nie3
Truskawa
@Liiniowa

U mnie była identyczna sytuacja . A później sam chodził i proponował tym , którym chciał . Raz albo dwa razy można pójść i się spytać , ale bez przesady. Jakby Chciał , to by docenił .Przecież widzi , kto jak pracuje . Ale przecież lepsze są lale i gwiazdy co na siebie zwracają uwagę . Brawo !

Tak14Nie3
Z nocki na nocke
@To Ja

Tak było, jest i będzie dopóki nie wymieni się AM i OM ktorzy sa od poczatku. To oni zrobili z awansow swoj folwark. Ludzie zdaja egzaminy a oni i tak awansuja inne osoby, slabe, ktore polecenia beda wykonywac jak roboty, bez wlasnego zdania i bez wiekszych ambicji. Ja jestem fanem awansu z człowieka z magazynu na AM. To dopiero jest smiech na sali.

Tak9Nie
Truskawa
@Z nocki na nocke

Jest na hali dużo fajnych , mądrych i wartościowych osób , które mogłyby awansować a stoją cały czas na linii . I jest pełno bezmózgów co za wszelką cenę chcą zabłysnąć a jakoś robić im się nie chce. Areasi wiedzą , że nimi łatwo sterować , bo zrobią wszystko żeby byli zadowoleni . Nasz Areas wystarczy , że puści uśmieszek czy powie miłe słówko a te ameby cieszą się jakby im miło dolarów z dachu spadło :P Zabawne , jak za inny kolor koszulki i kilka stówek więcej można sprzedać swój charakter . Nie mówię o wszystkich , żeby nie było ! A z drugiej strony jakie to prymitywne, że AM to wykorzystują . I Myślą , że liniowcy są i nie widzą co się dzieje . Sikam ze śmiechu :P

Tak12Nie1
@PETO

Lead 4500 brutto

Tak3Nie2
@Stokrotka

A to nie jest tak ze najpierw do TL i do AM trzeba zgłosić chęć awansu i TL zgłasza Cię do kadr???

RownoscSprawiedliwoscUczciwosc
@Ciekawy

To taka wersja dla ambitnych a sam awans zalezy juz od czegos innego i napewno nie jest to dobrze lub najlepiej zdany sprawdzian

Tak5Nie
Maggi86
@RownoscSprawiedliwoscUczciwosc

Hej Wam, kto to jest specjalista ds. jakości w zalando ?

Radek
@Ciekawy

możesz zglosic sie sam do hr, albo przez przelozonego

aplikantka
@Piotr

Nie czeka się długo na odpowiedź? hahahahah wolne żarty. Przyjechałam na rozmowę z Gdańska, odpowiedź o tym czy zostałam zatrudniona miała nadejść do tygodnia czasu. Mija trzeci tydzień a informacji od HR jak nie było tak nie ma. A jeszcze zapewniały że dadzą odpowiedź czy się udało czy też nie.

Piotr
@fufu

Skąd "coraz więcej firm"? Konkretnie kto podaje? Wejdź na pracuj, wyszukaj team leadera i zobacz ile faktycznie firm podaje widełki płacowe.

Lukas
@aplikantka

To może warto się zainteresować i zapytać, jak się sprawy mają, szczególnie w przypadku, gdy się umawiasz na konkretny termin? Może ktoś coś przeoczył? Może ktoś się rozchorował i nie zdążył przekazać swoich spraw komuś innemu? Może też po ludzku zapomniał? Ktoś Ci głowe urwie, jak się odezwiesz?

Aplikantka
@Lukas

Od poniedziałku staram się skontaktować z Panią z HR która podała mi do siebie kontakt podczas rozmowy rekrutacyjnej, niestety bezskutecznie. Próba dodzwonienia kończy się fiaskiem (nikt nie odbiera), maile bez odpowiedzi. Jak firma mieściłaby się w Gdańsku wybrała bym się osobiście, aby się dowiedzieć. Jak widać firma Fiege w Ameryce ma ludzi za nic, jak i ich czas który poświęcili na dojazd kilkaset kilometrów. Potwierdzają się wpisy innych ludzi mających styczność z nimi.

Lukas
@Aplikantka

A wiesz, że piszesz na forum Fiege w Gardnie? Wiesz, że wystawiasz opinię ludziom, którzy z Twoją sprawą nie mają nic wspólnego?

@Piotr

tak firmy podaja coraz czesciej zarobkixd poszukaj na roznych portalach to sie dowiesz a nie głupoty (usunięte przez administratora)na forum xd

Robert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Kiedy dowiaduję się do TL, że mam urlop w dniu pracy, bo nie ma zajęcia, to czy otrzymam za te dzień wynagrodzenie?

Kulfon
Nazwa działu: Magazyn

Wy tam w gardnie to macie lepiej z zarobkami. W Ameryce minimum plus niepewna premia...,

$
@Kulfon

Na początku też nie było kolorowo. Dajcie czas rozwinąć się firmie

Program Tv/ online

Dzień dobry uprzejmie! Proszę państwa, w kurtce wszelkie spory jak i doniesienia, czy to o złym traktowaniu lub innym złym zachowaniu zostaną udostępnione do publicznej opinii, będzie to materiał wideo, który zostanie udostępniony w telewizji, tak temat awansów jest zbierany na bieżąco i proszę się nie martwić nic nie będzie pod publiczkę, tylko prawda nas interesuje i będziemy działać na korzyść poszkodowanych, będą prawdziwe wywiady i zaznaczamy jesteśmy profesionalnie informowani na bieżąco, dlatego proszę wziąć na poważnie nasz mały komunikat, bo jak już wspomnieliśmy to poleci w media, a jest już porozumienie z stacją telewizyjną, ale posiadamy alternatywę, czyli program w sieci. Do zobaczenia i przyjemnej pracy!

@Program Tv/ online

Hahahaha nowy sezon "Dlaczego ja?"

Nazwa działu: Produkcja

To co się dzieje aktualnie na Packu to jest to jakiś dramat. Nowy lider , która pracuje od października, już wszystkich ustawia. Wydaje im polecenia, które wybiegają poza ich zakres obowiązków.

Tak53Nie57
@Pracownik

Nowe rządy wprowadza-dyscyplinę właśnie!A tym co się ślizgają i opierdzielaja to to przeszkadza.Ciezko teraz?Popieram go!W końcu ktoś konkretny

Tak69Nie49
porządny
@Pracownik

mi tam pasuje , porządek musi być !!!

Tak58Nie37
podejrzliwy
Nazwa działu: Finanse
@porządny

dwa powyższe komentarze to ewidentnie jakaś klakiernia jest. czytam goworka tej firmy od bardzo dawna i pozytywne komentarze są wielką rzadkością, a tu są dwa w tak krótkim czasie, jasne.. Do tego 20+ łapek górę w kilka godzin jest po prostu nierealistyczne, wystarczy spojrzeć na łapki przyznane wcześniejszym postom przez dużo dłuższy czas. w sumie to dzięki, uśmiałem się.

Tak28Nie62
Zielono mi
@Pracownik

U nas pracują ludzie koło 60 -tki i nie wyobrażam sobie żeby jakiś siusiumajtek odzywał się o starszego człowieka jak do gówniarza . Zresztą bez względu na wiek każdemu z nas należy się szacunek za naszą pracę i za to że jesteśmy ludźmi . I aż żal , że trzeba o tym przypominać. To jak Liderzy się do nas odzywają pokazuje na jakim niskim są poziomie i że brak im kompetencji . Niedługo zaczną się skargi sypać . To jest juz mobbing. Nie chodzi tu o nową liderką , ale o ogół TL.

Tak57Nie15
@podejrzliwy

Taka prawda.Czas wziąć się do pracy.Nie becz nad lajkami- to nie fejsbuk.

Tak47Nie22
Żenada
@podejrzliwy

Dokładnie może to akcja stop hejterom.. hahahah napewno 20 łapek w górę lub w dół nie zdarza sie co 4 post

Tak29Nie29
Wyga
@podejrzliwy

Pogratulować hobby kręca cie marudy??? Wszedłem na to śmieszna strone nawet nie wiedziałem ze toto istnieje. Zoaczyłem dzis filmik z Linda i mysle ze sprawdze co to pisza o mojej robocie i za głowe sie łapie .... krytykanci idzcie sobie tam gdzie bedzie wam dobrze bedzie bez was lepiej. Nic sie nie podoba, wszystko zle, ciuchy zle,, ludzie zli, lider zly, areas zły. idzcie do amazona .... Pracowałem przed fiege w kilku firmach i wiem co to znaczy źle,, rzygac sie chce, nie podoba sie to idzice do biedronki, beda was tyrac na kasie jełopy!!! szybko wrocicie Mi sie tez nie chce w kolejce czekac po obiad i tez nie jest tak że z kazdym sie dogaduje też nie lubie kikku osob w ochronie nocki tez mi sie nie podobaja,,, ale praca jest dobra jest dowoz obiad lekarza za darmo, nie utyram sie, ja nie narzekm...

Tak35Nie10
@Pracownik

Lider i liderka On przejęty rola ona zaś chamska jak nie wiem. Wstyd,żeby ktoś kto skończył tylko gimnazjum tak ludźmi pomiatał.Zero kultury.Aż dziwne....

Tak26Nie14
żenua
@Ciekawy

błysk inteligencji, niejeden człowiek po podstawówce mógłby zmieść Cię i wywalić z butów jednym argumentem. pracujesz w centrum logistycznym, a unosisz jakbyś conajmniej firmę prowadził/a. może pora przestać wylewać żale w necie i stanąć z problemem twarzą w twarz? dupolizce, tutaj szmery pociski a w pracy pewnie w (usunięte przez administratora) bez masła wejdą

Tak17Nie11
@żenua

Hehe,Pani I się odezwała.... A co z chamstwem i poniżaniem ludzi...Jakie na ten temat masz zdanie mądralo ?

Tak16Nie14
@Pracownik

Do zadań TL należy między innymi jak to nazwałeś "ustawianie" pracowników, i nie ma różnicy czy TL jest miesiąc czy rok na tym stanowisku....

Tak16Nie12
Ja
@żenua

Nigdy w zyciu ktos po podstawowce czy srednim nie dorowna komus kto skonczyl studia. Nawet po byle jakich studiach ale przynajmniej je skonczyl. Jest ogromna roznica w rozmowie z takimi osobami.

Tak11Nie10
Pszczelarz
@Ja

@Ja Jeśli uważasz że jesteś tak dobrze wykształcony i zajebi....y po tych studiach to co tu szukasz. Proponuje iść zapisać się do partii politycznej. Tam zwłaszcza potrzebują takich co są w gadaniu dobrzy... Myślę że każdy powinien patrzeć na siebie, na swoją pracę a nie doszukiwać w innych ich słabszych punktów. Nikt nie jest idealny . Pozdrawiam wszystkich co szanują siebie i swoją pracę ????

Tak15Nie2
rolo
@Zielono mi

przeciez akceptowales zasady zatrudniajac sie w fiege.zgadzales sie na mowienie do siebie per ty,wiec o co ci chodzi?jaki mobbing?dostales info na rozmowie o prace ze nie mowimy do siebie na Pan,Pani..nazywanie mlodszych siusiumajtkami juz swiadczy o Tobie ja sie czuje .Rozumiem ze do starszych odzywasz sie w podobny sposob.bez ataku ale wez pomysl czasami.uwazanie mlodszych za jakis gorszy sort typowe.pzdr

Tak7Nie6
rolo
@rolo

po pracy mow sobie do starszych Panie Zygmuncie ale w pracy jest praca;szybkie sprawne przekazywanie informacji,wyobraz sobie ile by trwala rozmowa telefoniczna na hali miedzy liderem a mrowka przez jakies zwroty grzecznosciowe

Tak10Nie5
Śliwka
@Ciekawy

Może początek nie był zbyt dobry , bo Wzięła przykład z nieodpowiedniej liderki , ale Iza ma chociaż jakąś inteligencję i szybko Zauważyła co jej koleżanka Wyprawia. Iza chociaż jest konkretna , dla Niej nie ma równych i równiejszych . Jako jedyna potrafi opierniczyć pracowników Z Ukrainy , że stoją i nic nie robią . Tak to cały czas Polacy obrywają po uszach a Iza jako jedyna nas broni i każdego z nas po równo traktuje. Ostatnio jak się jedna dziewczyna źle czuła , to Iza się nią Zaopiekowała , Próbowała jej ogarnąć transport do domu , Zaprowadziła do lekarza. Inna Liderka nawet się nie podniosła z krzesła . Do niej można pójść i o coś zapytać , poprosić o pomoc. Nie jeździ po hali i nie szuka zadymy tak jak jedna Pani . Pilnuje pracy i to jest ważne. I jest sprawiedliwa . Oby się to nie zmieniło . :) A co do Bartka , to trzeba się jeszcze przyjrzeć . Czas pokaże :P

Tak7Nie9
Zielono Mi
@rolo

Nie chodzi mi o mówienie po imieniu . Nie o tym mowa. Wszyscy sobie po imieniu mówimy . Chodzi mi o to , że niektórzy liderzy odzywają się do starszych osób tekstami typu ( Do roboty Jazda ! ) i odzywają się do nich jak do gówniarzy . To po prostu źle wygląda.

Tak11Nie3
Ania
@Pracownik

Dwa lata temu pracowałam na packu jak widac dalej nic się nie zmieniło wielki (usunięte przez administratora) i gnój najgorszy dział z którego nie da się przenieść

Tak8Nie
Humor
@Ja

Dzięki za poprawę humoru :) Tak śmiesznego komentarza dawno nie czytałem

Tak2Nie4
Tygrysica
@Ja

No to wymień nam te różnice !

Hłe hłe
@Śliwka

Ten komentarz napewno pisała Iz a,poziom gimnazjum.Heh

Rolo
@Zielono Mi

no tak jak mowilem to praca nie kosciol

Niezadowolona
@Pracownik

Nie polecam tej firmy. To jest jakaś pomyłka u nas na paku w Ameryce to samo się dzieje . Każdy może sobie zostać tim ledere i pomaitac ludźmi a dyplom z podstawówki haha

Zabawne
@Niezadowolona

Jakie to są śmieszne komentarze. Sam pracuje na paku w Ameryce. To co wyżej wymieniona osoba pisze to są jakieś bzdury. Pani chyba nie wie co to oznacza pomiatanie ludźmi. Nigdy takiej sytuacji nie zaobserwowalem. A co do kwestii że każdy może zostać Tl. Skoro uważasz że będzie zły Tl czemu sama nie składasz podania? Nie mydlmy oczu ludziom. Osobiście uważam że nie ma takiego czegos jak pomiatanie ludźmi. Ale skoro uwagę o przyspieszenie pracy bo ktoś sobie gada i opiera o suwnie odbiera się jako atak i '' pomiatanie'' to już pani sprawa. To nie jest przedszkole coś jednak pracować trzeba. Nie pozdrawiam

Zgodzę się
@Stokrotka

Zgadzam się w 100 procentach. Dlaczego ktoś kto ciężką pracą zasłużył sobie na awans musi zaraz być przez ludzi gnębiony. Przecież taka jest rola tl żeby wymagać i egzekwować. Biedna dziewczyna , kandydatka wydaje mi się bardzo dobrą na osobę zarządzająca. Żeby donosy pisać, ludzi linczować, obrażać, oskarżać ... O co ?

Załamka
@podejrzliwy

Ja się pytam tylko gdzie są wcześniejsze komentarze odnośnie tego co się dzieje w Zalando pod Olsztynkiem? Podejrzane ....

Laleczka
@Niezadowolona

Ludzie pokonczyliscie drugie zmiany i nie macie co robić? Po pierwsze to forum Gardna. Po drugie na prawde jakim trzeba być zazdrosnym czlowiekiem, żeby pisać takie rzeczy. Nikt nikomu nie żałuję awansu. To czysta zazdrość przez z Was para zamawia i prostota. Przykre to społeczeństwo.

...

Forum Gardno

Figa
@Załamka

Załamka to brak zrozumienia, że to forum o Fiege Gardno. Boże, widzisz i nie grzmisz...

Agnieszka

Hej wszystkim, mam pytanko przed kim odpowiada lider? Kto jest jego przełożonym ? Czy nie jest to specjalista ds. jakości? Chciałabym się dowiedzieć kim jest ten specjalista i czym się zajmuje? Pozdrawiam ;)

Wiola77

A możecie mi powiedzieć kto to w ogóle jest ten specjalista ? Dużo ogłoszeń o pracę na to stanowisko jest ?

@Agnieszka

Magazynier&Robol od jakości odpowiada przed liderem a lider przed area menagierem

Tak4Nie1
Arystoteles
@www

Przepraszam, że się wtrącam ale Twoja wiedza na ww pytania jest tak uboga jak Twoje słownictwo i szacunek do osób (jak Ty to twierdzisz roboli) zapoznaj się wpierw z kompetencjami owego stanowiska tj. specjalisty a następnie komentuj bo jak widać na tym forum to jesteś osobą kompetentną w każdej sprawie i każdej dziedzinie a wiedzę masz taką odnośnie tego stanowiska jak dzieci w przedszkolu. Jedyną prawdą jaką napisałeś jest to, że TL odpowiada przed AM, napewno nie jest tak że Spec ds. jakości jest na równi z członkami zespołu i odpowiada przed TL ponieważ jest to inny dział.

Tak4Nie5
@Arystoteles

xDDDDDDDDDDD

Wesoły Duszek

Witam, jeśli chodzi o Fiege, konkretnie rzecz biorąc Zalando Ameryka pod Olsztynkiem, to opinia jest pozytywna. Skupiając się na tym jaka jest firma i czy ją polecam, pomijajac fakt, iż temat tego formu ciut zmienił swój tor. Wszystkich pracujących na magazynach Zalando w Polsce i narzekających na praktycznie wszystko zachęcam do wyjazdu za granicę. Tam szybko można się przekonać jak na prawdę bywa ciężko na magazynie. Dla mnie wniosek z tego wszystkiego jest prosty. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię - internet umożliwia nam tą anonimowość , natomiast powinniśmy się zastanowić jaką czasami można krzywdę wyrządzić drugiej osobie oczerniając ją. Firma na 5! A ludzie? Wszędzie są różni. Pozdrawiam.

@Wesoły Duszek

możecie założyć sobie swoją stronę FIEGE Ameryka? Trochę zaczyna się tu śmietnik robić :)

Tak8Nie3
Liv

Witam serdecznie, Proszę mnie od razu nie linczowac za pytanie, bo jednak zależy mi na tym, by nie uchylac się od pracy :') Otoz jestem przed rozmową, ale nie mogę dodzwonić się do hr. Chciałabym uderzać na zmianę rodzicielska i tylko ze względu na nią kieruje tam swoje kroki, jednak w pierwszym miesiącu pracy mam zobowiązanie, które koliduje z właśnie z tym systemem godzinowym. Czy jest jakakolwiek szansa, żebym przy zatrudnieniu przez cały miesiąc na te zmianę, mogła jeden dzień odrobić przy okazji np zmiany nocnej, uwzględniony odgórnie przy tworzeniu grafiku? Ktoś miał może taka sytuację?

Tak1Nie2
...
@Liv

Idź na rozmowę i porozmawiaj. W wielu sprawach idzie się dogadać bez większego problemu

Tak3Nie3
@Liv

nie jedno już obicywali

Tak4Nie1
popy

Przyjmują jeszcze ludzi do pracy? Słyszałem ze juz nier ekrutują ponieważ jest zadużo pracowników z Ukrainy?

@popy

rekrutuja caly czas

Ona
Nazwa działu: HR

Fiege reklamuje się możliwościami wewnętrznego awansu. Niestety to wszystko ładnie tylko w sloganach reklamowych. Jak zostaniesz przyjęty na jedno stanowisko to już tak zostaniesz i dział rozwoju nie umożliwi awansu a wręcz zablokuje go. Jeśli chcesz być tylko pracownikiem liniowym do końca życia to praca jest ok, natomiast jeśli masz ambicje i chcesz od życia czegoś więcej to nie trać swojego czasu, szukaj zatrudnienia w innym zakładzie.

Tak27Nie5
Awansowany
@Ona

Mamy wiele przykładów awansów, nawet AM, ktory zaczynał od magazyniera więc nie mów że sie nie da.

Tak13Nie11
Taaaa
@Awansowany

Od magazyniera na AM no wlasnie...... pamietam poczatki i tu akurat ani wiedza ani jakies wykazywanie sie nie liczylo wiec nie podawaj tego przykladu bo jest slaby

Tak13Nie9
Bez braw
@Taaaa

I to samo w Ameryce pod Olsztynem. Z magazyniera do AM ????????????

TakNie2
A ja tam lubie babeczki
@Bez braw

Ludu zmiłuj się ... Każdy może awansować, wystarczy chciec. Juz kolejki do obiadów przestały być waszym problemem?

Tak1Nie2
Xxx

Jakie wynagrodzenie jest na początek?

Tak3Nie4
@Xxx

3000 brutto plus 15%premii

Bo tak
@Ja wiem wszystko

Chyba dla psa

Robert

Grafiki układane bezmyślnie. Praca 11 dni bez odpoczynku 5 dniówek i. 6 dni na drugiej zmianie albo 6 nocek ciągiem bez dnia wolnego. Wolny weekend ?- marzenie. Sobota i niedziela druga zmiana. Do pracy na nockę w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i Nowy Rok. 21 listopada też była nocka. Pracowników mają za nic. Mamy rodziny tylko, e z tym nik się nie liczy

Tak3Nie

A co z tym całym syfem który dzieje się w Ameryce. Takie samo (usunięte przez administratora) W miesiąc na Tl awansować i ktoś kto angielskiego nie zna na AM ? Śmiech na sali. To jest szanująca się firma ?

TakNie2
$
Nazwa działu: HR

Czy wiadomo coś o podwyzkach?

Kiri
@$

No były 5 miesiecy temu od lipca

TakNie4
Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Witam, powie ktoś jakie są zmiany w zalando ? Chodzi mi o godziny i dni ?

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Witam, pracuje dopiero miesiąc w Zalando. Jak firma patrzy na nz? Nie będzie problemu z przedłużeniem umowy?

dyashchuk

Mam takie pytanie.Jestem z firmy która dostarcza pracowników.Z kim mogę skontaktować się w sprawie współpracy..Jakiś dział rekrutacji zalando.Dziękuję

Pola

Jak wygląda premia na zwolnieniu?

TakNie3
@Pola

Jak przez okno. Nie ma premii.

DHL Głuchów

Witam Czy u Was przyjęcie zwrotów działa tak, że paczki wjeżdżają z kontenera taśmą na górę i rozcinane są przy "zrzutniach"? Bo u nas na początku każdy sobie sam przy stole rozcinał.

@DHL Głuchów

Czy ktoś mi odpowie? Jestem po prostu ciekaw jak to się odbywa w Gardnie.

Xxx
@DHL Głuchów

Paczki są rozcinane przez supporterów i dowożone na cartach na stanowiska gotowe do przerabiania :) Same nic nie rozcinamy

@Xxx

Dzięki za odpowiedź. Czy u Was też jest "wojna" o foliówki? ;)

kropka

W jakim stopni jest wymagany język angielski na stanowisku PS-a ?

Teleandrzej

Jedynie native spaker.

Kawa
@kropka

Niby w stopniu komunikatywnym ale w praktyce bywa różnie, jedni potrafią drudzy trochę mniej...

Monisiaczek

Komunikatywny

@kropka

Mam wrażenie, że są tacy co go w ogole nie znajo a są PS

Tak10Nie
chce tu pracowac ale sie boje
Nazwa działu: Produkcja

hej slyszlam o mobingu jednej liderki ..a mialam juz z nia do czynienia w innym zakladzie pracy ...chcialabym sie zatrudnic ale juz doszly mnie sluchy ze juz kilka osob odeszlo przez nia ...gdzie zglasza sie taki problem

@chce tu pracowac ale sie boje

Mobing że strony pracowników też istnieje.

Tak3Nie9
@1

wiec tez mozesz to gdzies zgloscic...

Tak7Nie
@odpowiedz

Nie jestem kapusiem, ale ludzie też mogliby opanować się z plotkowaniem między półkami. Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie alejki A knowania i podburzania to norma, która też jest mobingiem

@chce tu pracowac ale sie boje

Mozesz zglosic ale najprawdopodobniej nikt z tym nic nie zrobi.

Ktoś
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie, a czy w tej firmie liderzy to Polacy czy Ukraińcy.

Tak5Nie1
No słuchaj
@Ktoś

Zależy od działu. Lecz na dzień dzisiejszy, 80% to paljaki, 20% ukry. Jeżeli chodzi o pracowników liniowych to wydawać by się mogło, że proporcje są odwrócone. Także częściej wśród liniowych usłyszy się język ukraiński/rosyjski aniżeli polski.

Tak5Nie
Nowy

Hej pytanie do dojeżdżających ze Stargardu Od 12.11 będzie przebudowa wiaduktu łączącego Wyszyńskiego i Szczecinska czy w tym przypadku przystanek na Wyszyńskiego będzie omijany czy może będzie wcześniej o parę minuty pytam bo jestem na urlopie do 17.11 a nikt nic o tym nie mówił

@Nowy

Normalnie dalej z Wyszyńskiego tak jak było.

Patty
Nazwa działu: Produkcja

Czy nocki w waszym magazynie również są w weekendy.?

z niedzieli na poniedziałek
@Patty

z niedzieli na poniedziałek

Inga26

Witam mam pytanie czy orientuje sie ktos czy na zmiane rodzicielska mozna isc na godzine od 6 do 14.30?

Nie
@Inga26

Nie

Zostaw opinię o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) - Gardno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)