Opinie o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) w Gardno

2 421 1685 5 1
Wiktoriax Nowy wpis
Nazwa działu: Magazyn

Witam są dojazdy do pracy ? Jeśli tak to skąd ? :)

Ktosiu Nowy wpis
@Wiktoriax

Z przystanku

Xyz Nowy wpis

Czy w zalando jest ktoś chory ? Bo w Gryfinie facet jest na kwarantannie i pracuje w zalando niby, jak odniesiecie się do tego ? Bo dziś nawet pisało że zarazil się od kogos w pracy i wiele jego znajomych pisało że niby to prawda, strach aż pomyśleć że w takim zakładzie nadal trzeba pracować skoro już są zarazeni, niektórzy nawet pewnie nie wiedzą a do pracy przychodzą.

Tak6Nie9
Hyhy Nowy wpis
@Xyz

Dopóki żyjesz nic ci nie jest

Tak7Nie
Paker

Zamknąć centrum w Gardnie, na conajmniej 14 dni! GOPR apeluje by nie wychodzić w góry, fryzjerzy zamknięci, uczelnie zamknięte, a Polacy pracujący w Zalando, wśród kilkuset innych pracowników wysyłają stringi jakiejś Niemce, albo trampki Francuzowi. Niemiec siedzi w swojwj willi, a Polacy i Ukraińcy narażają swoje i swoich bliskich zdrowie i życie. Dość poddaństwa!

Tak34Nie14
Xxx
@Paker

Dokładnie, niedosc że my pracownicy jesteśmy narażeni to do tego nasze rodziny! Aż w końcu złapie ktoś te cholerstwo rozprzeszczeni się po firmie I będzie za późno.

Tak16Nie7
Mem
@Paker

A co ty myslisz, ze za 14 dni przejdzie ta zaraza?(usunięte przez administratora) Obczaj jak jest w innych krajach przynajmniej 2 miesiace bedzie zarazac, a ludzie musza pracować, zeby miec za co żyć. wszedzie mozesz to zlapac, a tu przynajmniej wiadomo, ze jak ktos zlapie, to kogo odizolowac. jakby ludzie nie pracowali to wszystko by padlo i nikt roboty nie bedzie mial. rusz czaszką!

Tak12Nie9
@Xxx

Mój TM powiedział, że jeśli się boję, to...mam iść na L4. Tak ma wyglądać profilaktyka firmy? Pracodawca naraża mnie na olbrzymie niebezpieczeństwo, przez co, choć nikt za mną pewnie nie zapłacze, rozważam najpoważniej przedłożyć im wypowiedzenie umowy o pracę.

Tak13Nie1
@Mem

Masz część racji. Tak więc po co było zamykać szkoły, urzędy itp? Wiesz co to minimalizowanie zagrożenia w walce z pandemią? O to apeluje coraz więcej rzadów w Europie. Masz prawo do swoich poglądów a także masz prawo nie bać się o zdrowie, Twoje lub rodziny. I zapamiętaj: "Pieniądz, jest rzeczą nabytą". Powodzenia.

Tak13Nie

Piona kolego dobra wypowiedz

Tak1Nie4
Nazwa działu: Magazyn

Ty polak leniwi tylko bier und geld, my niemce bogate dajem wam euro to wajta robic polaky durne, malo gadac wiencei arbeit

TakNie4
Gjj

Ty albo jesteś naprawdę Niemcem albo zwykłym hu.. ????co nie cierpi rodaków?

Tak4Nie
Kaktus

Panienko z biura.. z całego serca Ci życzę tego wirusa.. Pozdrawiam i śle buziaczków moc

Tak3Nie11
dziad
@Kaktus

żeby nie było... tez mnie ta baba wku...a co napisała jak sie tak zastanowisz to pisze jak jest i obraza tego nie zmieni ani wygrażanie pięściami..... to co robimy nie jestt trudne na nasz miejsce dalej sa chetni i ci chetni to czekaja na prace tygodniami, wstarczy pogadac z nowymi... podobno gorzej bedzie. ja sie naprawde boje ze zaczna zwalniac ludzi

Tak11Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zły

Kasa kasa wielu sie wyprze ,a co tam jakiś wirus może nam jak siedzimy w strachu przednim w domach bo sramy w gacie ze strachu to tyczy sie do (cwaniaków z biura) a gdy reszta ludzi na nas (usunięte przez administratora)to wypłata i tak sie będzie zgadzać a ludzie to tylko ludzie i skupisko taniej siły roboczej takie myśli ma każdy biurokrata

Tak14Nie15
Ziomal
@Zły

Ci co w robocie najwiecej strzelaja z ucha i sie we wszystkim sluchaja TL i AM na forum pozniej wylewaja smutki. Nie badz mienka faja tylko powiedz im to w twarz hahaha

Tak13Nie
Wasza ulubiona Pani z Biura :)
@Zły

@Zły, czy tylko ja mam problemy z interpretacja tego co napisała ta osoba? Niby tylko dwa zdania na krzyż, a polonista dostałby palpitacji serca. Nie mam najmniejszego pojęcia kim jest autor tych wiekopomnych słów, a mogę postawić duże pieniądze, ze w kadrach przedstawił tylko dyplom ukończenia gimnazjum. Po kilkukrotnym przeczytaniu i uśmianiu się nieźle z horyzontu tej osoby mogę przedstawić kilka wniosków, specjalnie dla was do przemyślenia - taki mały 'sneak peek' w świat dużych ludzi, co to ich przemyślenia wykraczają nad 'co będzie dzisiaj na obiad'. Chyba każdy kto ma oczy zobaczył już, ze na hali ludzi jest mniej, normalnym ludziom nie trzeba by tłumaczyć, ale tutaj ... jest pandemia, zamówienia poleciały na łeb, na szyję. Prosta kalkulacja, nie ma zamówień, nie ma pracy! Ci z was co teraz narzekacie, ze musicie przychodzić do roboty, bo wirus, poczekajcie te kilka miesięcy, posiedzicie na bezrobociu to będziecie płakać za ta robota. Gospodarka niemiecka hamowała już wcześniej, teraz na skutek wirusa szacuje się spadek PKB na poziomie 10%, nawet do 30% w skali roku! Niemcy to nasz główny partner handlowy, nie tylko dla Zalando, ale ogólnie jako kraju. W warunkach zbliżającego się kryzysu i powszechnego załamania gospodarczego zabawnie się czyta te roszczeniowe bełkoty. Jak myślisz robolu bez szkoły jeden z drugim, jakie masz szanse na nowym dożo trudniejszym rynku pracy? Budowy już stoją, inwestycje hamują, co zrobisz? Zamiast się cieszyć, ze jeszcze masz co robić to tutaj wygadujesz (usunięte przez administratora) bez najmniejszej refleksji. Bardzo mnie ciekawi gdzie wy wszyscy wylądujecie przy nieuniknionej redukcji etatów. Pośredniak, a później osiedlowy sklepik z puszka piwa w reku cale dnie? Chciałoby się powiedzieć właściwi ludzie na właściwym miejscu. Tak jeszcze od siebie dodam mala rzecz. W dzisiejszych czasach korporacyjna kultura każe stwarzać powszechny nastrój równego traktowania, taki trik w zarządzaniu, bo szczęśliwa załoga zarządza się łatwiej i efektywniej. Dlatego wszędzie wiszą te śliczne plakaty 'dobrze, ze jesteś' i inne tego typu dyrdymały. Natomiast prawa jest taka, ze prace czerwonego na hali mogłaby wykonywać tresowana małpa, mogłaby ale wy jesteście tańsi niż tresowanie szympansa. Trochę pokory w tych swoich wiecznych roszczeniach. Brudne ręce podnoszą na ludzi z biura, ze pracują zdalnie, 'koledzy' i 'koleżanki' z produkcji, jak ktoś jest cennym specjalista to mu się stwarza dogodne warunki do pracy, ot cala tajemnica. Firma potrafi zadbać o wartościowych ludzi, dlatego ja na firmę złego słowa powiedzieć nie mogę. Pozdrawiam.

Tak21Nie15
Były
@Wasza ulubiona Pani z Biura :)

Ty jesteś po prostu chorą osobą ! i powinni się tobą zainteresować właściciele firmy.

Tak10Nie13
Andżej
@Były

Ten kto to pisał udaje inteligentnego i ma co najwyżej maturę.

Tak4Nie13
Żaba
@Były

Pani z biura pisze brutalnie, ale niestety prawdziwie. Przykro mi to stwierdzić, ale ma rację.

Tak18Nie4
@Ziomal

Którymi klawiszami mówisz "prosto w oczy" ?? :)))

Tak1Nie5
Lucky
@Wasza ulubiona Pani z Biura :)

A gdzie "ty" skromna osóbko pracujesz? Na jakim stanowisku?

Tak3Nie8
Sarkastycznie
@Zły

Ci, co jeszcze nie mają koronki i chwalą się od ucha do ucha, że pracują i nic im nie jest... (usunięte przez administratora) lepiej ująć tego nie można

Pięknie napisane

Tak3Nie6
pppp

Zakłady pracy Ograniczenia co do liczby osób nie dotyczą zakładów pracy. Należy jednak stosować w nich szczególnie ostre zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie zachowania odległości pracowników, środków dezynfekcji.

Tak12Nie1
Paker

Bandyci. Jesteście potencjalnymi bandytami! Naraziliście setki ludzi! Tak. Jesteście kłamcami! Dlaczego "biurwy" pracują zdalnie, kiedy wystarczy myć ręce? Spodziewajcie się pozwów zbiorowych. Polacy! Nie nastawiajcie ciała sprzedawczykom w białych bluzeczkach. Te ameby wykonują polecenia Niemca i narażają Was na conajmniej stres! Nie bądźcie tylko wystraszonymi wieśniakami. Ta bandyterka Fiege, naraża Was na niebezpieczeństwo. Możecie nawet, bandyci, podać mnie do sądu! Powtarzam. Macie ludzi za idiotów!

Tak30Nie25
@Paker

Hobić hobić arbeit arbeit polaky, my dajem euro wy hobić wiencei hobić mnej naszekać

Tak1Nie15
Andżej
@Paker

We Włoszech w ciągu ostatniej doby z powodu koronawirusa zmarło 800 ludzi. Powodzenia wam tam głupiutkie stworzonka w magazynie wśród 1000 ludzi. :)

Gandzia
@Paker

Nie siej paniki @parker nasz zaklad robi duzo zwlaszcza w porownaniu do innych firm. Ciekawe co maja mowic ludzie co robia u prywaciarzy pewnie nawet pensji nie dostana a o dezynfekcji zapomnij. Duzo tez zalezy od ciebie czy przestrzegasz zasad ochrony przed koronawirusem bo firma daje wytyczne

Tak19Nie6
@Fritz Werner

Patrz tam lepiej na swoich tepych rodaków jak zarazają sie bo są bez muzgu

A.k
@Fritz Werner

Jak by nie tatuś na klapka a klapkiem w mamusie to by Cię na świecie nie było .

@A.k

Nie osumiem co ty schreiben klapek to ja mam w porsche tam etilin leje za 10 ty wesnie kredit und kupi moje porsche polak

......
Nazwa działu: Magazyn

https://www.facebook.com/groups/993843057370908/permalink/2741304089291454/ W zelando pod Berlinem jest osoba zarazona koronawirusem . Powiecie jak nas macie zamiar uchronić skoro tyle osób pracuje w polski zelando w gardnie skoro w pod Berlinem w zelando są osoby zarażone.!!!!! U nas też to może się to stać zacznijcie nam mówić prawdę a nie uspakaja cię na marne

Tak9Nie19
X
@......

Gawiedzi temperaturke sprawdzaja bo gawiedz nie wie ze osoba zakaza kiedy jest jeszcze bezobjawowa.

Tak9Nie19
Arni
@......

Magazyn pod berlinem juz od dawna nie nalezy do zalando. Zostal sprzedany jakis czas temu.

Tak15Nie2
Pani

Pytanie z innej beczki Jak firma zamierza rozwiązac problem koronawirusa? Pracujemy w dużym skupisku ludzi...przyjeżdżają dostawcy...pracują u nas pracownicy z innych krajów....

Tak26Nie
Ciekawy
@Pani

Tez mnie to ciekawi.A ja mam pytanie co z osobą która wróciła np z Hiszpanii i pracuje na produkcji...czy nie powinna przejść jakiejś kwarantanny?Co z osobami,które kichają,prychają?Czy TL nie powinni ich odsyłać do domu???

Tak15Nie7
Ilona Sawicka, Dział HR FIEGE
Nazwa działu: HR
@Pani

Informuję, że kanał GoWork.pl nie jest oficjalnym kanałem komunikacji Pracowników z firmą FIEGE E-COM LOGISTICS. Wszelkie pytania, na które Pracownicy Centrum Dystrybucyjnego w Gardnie chcą uzyskać oficjalne odpowiedzi pracodawcy proszę kierować do osób zarządzających oraz bezpośrednich przełożonych. Można to zrobić zadając pytanie bezpośrednio swojemu przełożonemu bądź kontaktując się z Działem Kadr i Płac lub pracownikami Działu Rekrutacji i Rozwoju FIEGE. Pracownicy mogą też korzystać ze skrzynek uwag i sugestii, które są dostępne w miejscu pracy.

Tak11Nie18
@Pani

Tak samo jak inne duże zakłady z naszego regionu - bedziemy pracować ile się da. To jest biznes. Michelin np. porozwieszał po całym zakładzie instrukcje jak myć ręce i jedziemy dalej ;)

@Ilona Sawicka, Dział HR FIEGE

Na szczęście nie jest, dlatego nie macie wpływu na to ile prawdy jest zawarte w wypowiedziach. Od propagandy to zapewne macie jakiś swój wewnętrzny biuletyn.

Tak12Nie8
@Ciekawy

Powinni ale kto ich zastąpi? Biznes jest biznes.

Nazwa działu: Magazyn

Masz 200% racji, już pisze maila na niego.

@Cichy

Głośny podszywa się pod starego cichego, kończę wypowiedzi z związku z tym na forum

Stow
@Ilona Sawicka, Dział HR FIEGE

Szkoda tylko, że jeżeli zostaje zadane pytanie TL to on opryskiliwie odpowiada, że jak się nie podoba to można iść na l4.

Tak12Nie3
@Stow

Te słowa wkrótce okażą się bardzo prorocze :)

Tak4Nie1
@Cichy

Za nikogo sie nie podszywam. Nie jesteś tego wart. Cieszę się ,że nie będziesz już nic pisał bo jesteś pajacem xd

@głośny

Zamiast obrażać to lepiej umyj ręce.

Tak2Nie2

a co ty robisz, wpisując jakąś 1. Jesteś jakiś j...ty czy co?

Sroka

Odpowiedz jak to się ma jak 1000 ludzi jest na zmianie

Tak8Nie2
Sroka
@Sroka

Gdzie są maseczki , jeden za drugim stoją w kolejce po obiad po 100 osób

Tak7Nie4
@Pani

Firma nic nie zamierza rozwiazywac gdyz nie dostała oficjalnego komunikatu. Jak byście się bali epidemii, to nara i bierzemy ukraińców.

Nazwa działu: Magazyn

Jest ich w Polsce według różnych zródeł od miliona do dwóch. Tyle tylko że i oni już nie chcą pracować za takie ochłapy jak w tym twoim Zalando. Nick masz adekwatny do rozumu ;)

Nazwa działu: Magazyn

Jak by za powierzchnię mózgownicy brali podatek, to ty dostawałbyś zwrot. I konserwy z Caritasu.

Kupa
@Cichy

Wyjdź bezjajeczniaku . Czosnek ma większą główkę od Ciebie a kalosze w oborniku większy intelekt .Reprezentujesz poziom Gardna drącego jape na hali . Wstyd , że takie elementy się przewijają przez ten zakład. ;) Mały ptaszek i jeszcze mniejszy mózg .

Tak4Nie
@Kupa

... A co do małych ptaszków - w twoich ustach zapewne każdy osiąga rozmiary dorodnej cukinii, znawco :) może przejdz na zawodowstwo, bo całe życie będziesz te palety przestawiał :)

Tak1Nie4
Glosny
@Cichy

I znowu ten pseudo inteligent cichy prawi swoje madrosci znowu wyzywa myslacych ludzi. My wiemy cichy że jesteś zazdrosny bo też chciałbyś mieć mózg no ale jedyne co tobie zostało to kupić ptasi w biedronce o ile oczywiście jeszcze nie wykupiony przez podobnych tobie :)

Trwoga
@Pani

Jasne - zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób do którego stosuje się nawet Kościół trzymający władzę w swoich łapach ale 2000 pracowników w jednym miejscu jest ok bo przecież prywatne międzynarodowe przedsiębiorstwa takie jak Zalando nie trzymają rządu za mordę.

Tak8Nie
Plaster
@Trwoga

Walnij się w głowę zanim napiszesz takie bzdety. W kosciele nie wiesz obok kogo stoisz, a w pracy moesz ustalic kogo wyslac na kwarantanne. to ta roznica. ciekawe czy tak dbasz o swoje zdrowie i rodziny i kumpli z pracy i nie latasz do sklepu bo ci bulek zabraklo albo piwa i czy napewno siedzisz na chacie po robocie. Sa tacy ludzie co chca pracowac i zarabiac i czytaja info o wirusie ze zrozumieniem i to jaka jest roznica miedzy robota a zgromadzeniem ludzi przypadkow. Jak wszyscy by sie zamkneli to nikt za chwile nie mialby roboty. rusz mozgiem

Tak2Nie6
Nazwa działu: Magazyn

Chyba ci stary do wanny w gumakach właził, albo gasił kołyske szpadlem imbecylu :)

TakNie3
Mis
Nazwa działu: Magazyn

Jestem doceniany za strzelanie z ucha a nie za kompetencje, niby sledzisz te forum ale czytanie ze zrozumieniem to chyba jedna z Twoich słabości :)

xXx

Pracowałem w Michelin i wiem że tam jak i w Fiege {Zalando} jest podobnie jeśli jakiś dział stoi z braku towaru to drugi i kolejny nie przerobi tego co powinien z jego braku więc każdy powinien wypełniać sumiennie swoją pracę poza tym każdy nowy pracownik chcąc się zatrudnić w takiej firmie musi mieć jakąś wiedzę na jej temat co i jak się tam wykonuje bo jeśli nie wie i idzie podpisać umowę potem trafia np na support'era receive, po 3 miesiącach rezygnuje i wylewa swoje negatywne opinie tutaj to dla mnie totalny (usunięte przez administratora) jeśli chodzi natomiast o przełożonych to jest kilku którzy uważają się za królów tej firmy ale jest na nich haczyk, zawsze można zgłosić do biura że taki jegomość np. uprawia mobbing wtedy firma szybko reaguje na takich oprawców. Jest jeszcze coś takiego jak anonimowa skrzynka do której swoje żale można po przelaniu na papier wrzucić tylko że jeśli napiszę to tylko jedna osoba to nic z tym nie zrobią. To tyle co chciałem napisać. PS. ZANIM SIĘ PRZYJMIESZ DO JAKIEJKOLWIEK FIRMY MIEJ WIEDZĘ O NIEJ CZYM SIĘ ZAJMUJE.

Tak6Nie5
@xXx

Owszem, kazdy powinien zapoznac sie z tym, czym zajmuje sie firma, przed podpisaniem umowy jest rowniez zebranie, omowienie zasad jakie tam panuja, panie opowiadaja rowniez o benefitach od firmly dla pracownikow.. ALE nie mowia o normach jakie musi wyrobic pracownik, ile zajmuje mu dojscie z dzialu do bramki, gdzie jest tlum ludzi, których sprawdza 2 ochroniarzy- kierujacych do nastepnej kolejki, na sprawdzenie trzezwosci lub czy czegos sie nie ukradlo(nie boli to ze oni tam sa I sprawdzaja, ale to, ze z twojej przerwy zostaje doslownie pare minut) Bola tez te normy, nikt w pracy nie lezy, ale nie fajnie jest biegac po magazynie bo norma do zebrania jest tak wysoka, ze czlowiek zastanawia sie czy nie dlugo nie bedzie musial do robic sobie skrzydel. Gdyby panie na rozmowie pokazaly jak wygladaja przerwy oraz opowiedzialy o normach ludzie by sie 5 razy zastanowili zanim podjeliby tam prace.

Tak11Nie
Flaw
@Annabell

Błagam, te normy są do wyrobienia spacerkiem. Dziwię się jak czytam, że na takim picku ludzie muszą biegać, skoro w rzeczywistości takie sytuacje nie występują, a na koniec dnia słyszy się tylko wokół, że zrobione wszystko z gruba nadwyżką. Co do przerwy to przecież i tak się przeciąga, bo przecież na swoim stanowisku pracy jesteś z powrotem nawet do 10 minut po zakończeniu przerwy. Nie siejcie pierdół ;)

TakNie10
@Flaw

Jeśli masz wszystko obok siebie to tak, gorzej jeśli musisz przemieszczać się z jednego końca do drugiego, po 1 rzecz, po czym wracasz masz 3 rzeczy w regałach obok i znów po 1, 2 rzeczy na koniec. A te 10 min po gągu nie wiem kto przychodzi, u mnie wszyscy już idą na stanowisko wcześniej żeby nie było, że przychodzą po czasie..

Tak6Nie1
@Annabell

Zgadza się tak jest to po prostu straszne

Tak3Nie1
@Flaw

Idź i wyrób normę na pik wtedy zrozumiesz

Tak6Nie1
@Annabell

Rób tak jak ja, przy przełożonych żadnej pracy się nie lękaj - mało rób dużo stękaj. I zastanów się czy nie warto czasem kogoś delikatnie podkablować, to bardzo podnosi wartość pracownika. A grunt to być cenionym.

Ktoś się tutaj podszywa

@Cichy

Hahaha, zauważyłam, że dużo ludzi tak robi ???? nie będę robić konkurencji ha ha ha

@Annabell

Możesz robić, każde dodatkowe ucho tej firmie się przyda. W razie czego służę profesjonalną pomocą :)

@Cichy

Hahaha no to w takim razie spotkajmy się przed kantyną na przerwie A, tylko nikomu nie mów :)

Nazwa działu: Magazyn

Było super ale następnym razem possij też jajka :)

Dalajlama

Morawiecki wprowadza zakaz skupisk powyżej 50 osób jak to się ma do firmy jak zabezpieczą ludzi mycie rąk nie wystarczy

@Dalajlama

Tym bardziej że koronawirus przenosi się drogą kropelkową wiec wystarczy kichniecie i mycie rąk tu nie pomoże. Słyszałem ze Amazon od poniedziałku będzie zamknięte a u nas.....no cóż. ...

@Ktoś

Hobić hobić sznel gupi polak

Ja
Nazwa działu: Magazyn

Hej, to prawda, że nie macie maseczek i płynów dezynfekujacych? :O

@Ja

Prawda. Ja dostaję płyn od przełożonego ale za to rząda bym opowiadał o nastrojach wśród załogi. Dziwna sytuacja bo dotychczas robilem to bezinteresownie.

Zelando

Przyjęłam się tam do pracy i jestem w szoku bardzo źle traktują ludzi nawet jest problem z wyjściem do toalety. Na rozmowie o prace nie powiedza o normach które są nie wykonane chyba że będziemy biegać z językami na wierzchu

Tak8Nie1
Kryk
@Zelando

Płacą ci za pracę, a nie spacerki. Pracuje tu prawie 2 lata o takich bzdur nie słyszałem, że do toalety nie można iść. Rusz 4 litery i nie narzekaj. Zawsze możesz iść do innej roboty jak ci tak źle.

Tak2Nie8
Sryk
@Kryk

O cichy się kamufluje Ci też płacą za robotę a nie za szerzenie propagandy na goworku. Więc może zakładaj te ohp klapaki i do roboty bo nigdzie lepiej nie bedziesz miał xd

Wzruszony
@Kryk

Od roboty to są traktory i wózki widłowe.

Wzruszony
@Sryk

Co zrobisz, dla niektórych to styl życia ;)

Pr

Firma Fiege to jakaś kpina dają ogłoszenie że zatrudnią pracowników a nie odbierają telefonu renoma na dzień dobry chodzi o Gardno

Tak6Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

szukam kontaktu do babki która handluje ciastkami w zalando, potzrebuje zamowic torta

Tak4Nie1
Nowa

Jak wygląda dojazd ze Szczecina (Pogodno, Kaliny) ?

Krzysiu
@Nowa

Autobus odjeżdża z Kościuszki i rodla.

Ktoś

Ile dni w tygodniu się pracuje i po ile godzin? Ile nocek w miesiącu? Dzięki za odp

Krzysiu
@Ktoś

Pracujemy 160h w miesiącu. Grafiki są różnie. 5 nocek raz ma 8 tygodni

Zorro
Nazwa działu: Magazyn

Najgorsze miejsce w jakim robiłem

Tak7Nie3
kwiatek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Nazwa działu: HR

cześć czy jest dobry kontakt z koordynatorami ? ma ktoś oficjalny numer telefonu do działu kadr ?

Tak1Nie3
przyszły pracownik

czy prawdą jest ,że wysyłają pracowników na przymusowe urlopy ? słyszałem że pracownicy są wysyłani na urlop z nowej puli, nawet jeśli tego nie chcą... a z tego co się orientuje jest to niezgodne z prawem, ponieważ urlop może być udzielony tylko na wniosek pracownika.

rolo
@przyszły pracownik

jest zgodne z prawem,jesli masz taki zapis w umowie ktora podpisales

TakNie7
PRACOWNIK

kodeks pracy jasno o tym mówi, są tylko dwa wyjątki kiedy pracodawca może "zmusić" cię do urlopu tj. w okresie wypowiedzenia i do wykorzystania zaległego, a w zalano straszą pracowników, i twierdzą ze maja prawo do wysyłania na urlopy kiedy im sie podoba

@rolo

W tej firmie wszystko jest możliwe to firma która ma w nosie polski kodeks pracy oni na wszystko mają prawo bo zasłaniają się niemcami

@Były pracownik

Bzdura!!! Tak, wysyłają na zaległy urlop, ale nigdy z nowej puli, więc przestańce pieprzyć (usunięte przez administratora)

Tak4Nie7
Pracownica
@przyszły pracownik

Co wy ludzie wogóle wpisujcie ?! Nikogo nie zmuszają do wykorzystania bieżącego urlopu ! Właśnie przez takie osoby jak wy później chodzą rożne głupie ploty.

Nikt

Z jakim wykształceniem na mentora?

Tak2Nie4
Pani
@Nikt

Chyba raczej nie ma znaczenia w tym przypadku wykształcenie. Mentor przekazuje wiedzę zdobytą w Fiege będąc zwykłym pracownikiem tzw "czerwonym"

Tak5Nie6
Goja
@Nikt

Średnie moim zdaniem powinno być

Tak3Nie6
Pracownica
@Goja

Średnie? Czyli żeby przekazać zdobytą wiedzę w pracy potrzeba aż średniego wykształcenia? ???? kpiny.

Tak7Nie9
Ja
@Pracownica

Jak najbardziej wykształcenie powinno być brane pod uwagę .Potem się dziwicie że mentor bez szkoły nie umie przekazać wiedzy, a co najważniejsze nie potrafi się wypowiadać.

Tak6Nie5
...
@Ja

Bo nie ma szkoły? A co jeśli mentor ze szkoła wiedzy przekazać nie potrafi? tu nie ma wyjątków..

Tak7Nie3
Eloiza????
@...

Tylko, że mentor w tej firmie nie mający wykształcenia jakiegokolwiek, uważa , że jest kimś lepszym, nie rozumie, że żadnej władzy nie ma i mieć nie będzie, tak jest na jednym z działów, kobieta nie wykształcona na stanowisku mentora, uważa się za lepszą od innych.. Do wiadomości tej Pani: nie byłaś i nie jesteś żadnym przełożonym, to, że awansowałas, bo jesteś wyliż dupeczkę liderki nic nie znaczy...Po za tym wskoczenie na mentora to nic nie znaczący awans.. nikt nie docenił w życiu, nie miałaś szans na jakikolwiek skok do przodu.. To się w końcu skończy, nie masz u ludzi szacunku, wszyscy Ciebie wyśmiewają, ale Ty czujesz się ważna, i tyle na ten temat.. czujesz a nie jesteś. Czas przekazywać jakąs tam wiedzę uśmiechając się a nie robić z siebie Area... pogłowkuj, może wtedy ludzie zaczną szanować

Tak15Nie4
Ciekawy
@Eloiza????

Na którym to dziale taki cyrk?

Tak5Nie5
Wiata

Zgadzam się w 100% .

Krata

Najlepiej podstawowe lub zawodowe

Tak1Nie3
@Nikt

Do przekazania swojej wiedzy raczej wykształcenie nie ma znaczenia, są Panie które mogą go nie posiadać, ale potrafią dobrze szkolić.. natomiast czepiać się trzeba tych, co go nie mają a próbują zostać Tl. Pozdro

Tak9Nie2
@Cichy

błąd. Czepiać należy się tych co go nie mają a zostali tl pozdro.

Tak9Nie
@głośny

No możliwe, że tak jest, ale średnie moim zdaniem Tl powinien posiadać

@Cichy

Cichy prosze cie co to jest średnie w dzisiejszych czasach? xd

Tak2Nie4
Lola

To zawsze nie zawodowe.

Toja
@głośny

To jest dużo w porównaniu do zawodowego , gimnazjalnego..

Tak2Nie3
Cichy

Uważasz, że ps, tl musi mieć wyższe? Wychodzę z założenia albo masz podstawowe, obsługa komputera, Excel nie wymaga wyższej szkoły jazdy

glosny
@Cichy

a angielski b 2 i wyzej tez nie wymaga nauki? a zarządzanie grupą ludzi nie wymaga nauki? (usunięte przez administratora)

Antygona
@Nikt

Mentor to osoba , która potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób precyzyjny i komunikatywny . To oznacza , że tuż za wiedzą powinien posiadać wykształcenie, wiedzę i umiejetność przekazywania informacji .

Rureczka
@Nikt

Teraz to doświadczenie w tej firmie i staż A nie szkoła. Ogarnij się

@Nikt

Wiedza, Umiejętność, Wykształcenie takie cechy powinien posiadać mentor. Wielka szkoda, że nie w każdym przypadku są brane te kompetencje pod uwagę. Gdyby tak było to połowa z tych osób nie sprawowała by funkcji mentora. A może pora coś z tym zrobić, może czas na zmiany?

Cichy

Mam średnie Baranie ale jak widać nie skończyłeś nawet gimnazjum, sądząc po Twoich wypowiedziach. W firmie robię co do moich obowiązków należy i kropka.... I tutaj się z Tobą zgodzę na razie nigdzie indziej lepiej nie będę miał bo dobrze płacą...(usunięte przez administratora)

Tak4Nie3
Paczący
@Cichy

nie widzisz że jesteś takim turbo przygłupem że na tym forum wszyscy Cię cisną?

Glosny

O kurcze ktoś tu się zirytował. Lizu lizu i dalej nic cichutki? Dalej nikt nie docenia? Hahaha pracuj pracuj ktoś kiedyś Cię napewno doceni ahaha:)

@Glosny

Nie musi mnie nikt doceniać, pracuję, robię swoje i wracam do domu (usunięte przez administratora) mnie to wystarcza

aaaaa
@Pracownica

w takich przypadkch najwazniejsze jest doswiadczenie pracownika nie szkola. Teraz studia moze zrobić każdy

Gjvbn
Nazwa działu: Magazyn

A ja uważam, że żadna praca nie hanbi. Jest wiele osób na studiach, które pracują i jeśli leader ma 20 lat i studiuję i ma 3 czy 4 sprzodu to to jest dla niego dobry Start motywację ma dużą, ma gdzie się uczyć zarządzania bo Fiege daje taka możliwość jeśli nawet nie ma doświadczenia. Przestań bluzgać na siebie nawzajem, widać was tylko zazdrość.

Cichy

Ty uciekłeś, a tak naprawdę uciekłaś, doszliśmy do do tego kim jest głośny/głośna

glosny
@Cichy

Jak to jest ,że na tym forum usuwa się moje komentarze a zostawia cichego(usunięte przez administratora)

@glosny

Nie pluję jadem na wszystkich jak można poczytać, tylko na Ciebie ośle

@Cichy

pisałem ci już grzeczniej prostaku ale administrator usunął

Lilka
@Pani

Wykształcenie i doświadczenie jak w każdej firmie. Tu gdyby tak było to garstka mentorów by została. A może i tu przydałyby się zmiany?

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jak to jest z umową po 9 msc dawaja na stałe czy na kolejne 3 msc od czego tu zależy....

Zainteresowany pracą
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Nazwa działu: Magazyn

A jak zarobki i atmosfera w pracy????

Tak1Nie5
???
Nazwa działu: Magazyn

Miałam isc na rozmowe jednak podziękuje ????????‍♀️

maja

Ja mam problem bo 2 tygodnie temu byłam na spotkaniu i mieli zadzwonić i nic

aplikant

Witam. Jak kształtuje sie wynagrodzenie na stanowiskach niszszego szczebla? Podobno jest podstawa plus premia uzależniona od wyników. Jak to wygląda w praktyce?

Lana
@aplikant

3000 zl brutto plus premia 15% plus dużo benefitów: prywatna opieka medyczna, obiad za 1 zł, do wyboru: karta sportowa/kulturalna/dofinansowanie do przedszkola itd.

Magdalena
@Lana

Na jakim stanowisku w Fiege są takie warunki? Dla pracowników magazynu? I jak rozliczana jest ta premia?

Kuka
@Magdalena

Zarobki podstawowe brutto - Magazynier. Premia: 5% jakość, 5% efektywność, 5% obecność.

POM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy ktoś może napisać jakie są zarobki w Zalando w Gardnie?

TakNie2
Ciekawa

Mam pytanie. Jakie macie normy w Gardnie na stow I Pick?

Pickerka
@Ciekawa

107 i 256. Jak jest co pikować to luzik..

TakNie2
nocnymarek
Nazwa działu: Produkcja

Moim zdaniem prędzej czy później ta firma pierdzielnie ze wzgledu na brak szacunku do pracownika oraz to ze osoba ktora napracuje sie nachodzi i nadzwiga ma ta sama pensje jak ta ktora ma rodzine lub znajomosci w firmie i zawsze dostanie dobrą lekką pracę i wszyscy nie dostrzegają pogaduszek i objania się podczas gdy inni nawet nie ma pracy musza byc w ciaglym bezsensownym ruchu taki troche syzyf bez sensu. Nie ma pracy to czekasz na towar i tyle Dziękuje pozdrawiam. Fajnie chyba że jesteście.

Tak20Nie3
Kinia

Witam ,w jakich godzinach zaczyna sie praca na nocna zmianę, ciezko jest w nocy pracować?Ile dni z rzędu trwają nocki?

trhrthy
@Kinia

Zmiana nocna zaczyna się od 21:30. Do pracy w nocy można się przyzwyczaić, nie jest źle. Zazwyczaj trwają od niedzieli do czwartku.

Staszek
@Kinia

Nocki od 21.30 do 6 przeważnie 5 dni ale zdarzało się i 6

Zostaw opinię o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) - Gardno

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)
2/5 Na podstawie 421 ocen.