Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)

Adres: Antoniego Solariego 4, 02-070 Gardno

NIP: 7010617378 REGON: 365481063 KRS: 0000638731

Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)
1 374 1013 5 1

Opinie o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy z zdiagnozowanym ADHD moge starac się o awans?

Tak9Nie4
Newlife
@Ja 02.04.2019 00:09

A jak wyrobisz nad normę to stanie się to normą dla innych więc nie ????

AM
 Opinia

1. Dlaczego AM nie muszą chodzić w spodniach firmowych skoro wchodząc na halę obowiązują ich takie same przepisy jak zwykłych pracowników, np taki Denis z packu może chodzić jakoś w tych spodniach a nie swoich... 2. Dlaczego za sobotę pracującą nie jest oddawane 1.5 dnia tak jak według KP 152(2)&2? 3. Kiedy powiecie pracownikom o pracującej majówce i o nockach, które rzekomo mają wejść 4. Przerwy nie są sprawiedliwe bo takie zwroty są już na stołówce i jedzą a pick dopiero zdąży dojść i ma mniej czasu dla siebie

Tak17Nie1

Hhhh
@AM 27.03.2019 15:44

Dokładnie Tylko Denis świeci przykładem. Majówka pracującą? Może Izabela hr się wypowie

Tak9Nie

Lm
@AM 27.03.2019 15:44

Dokładnie mamy nadzieję że od poniedziałku area managerowie też bedą chofzić w spodniach roboczych .

Tak3Nie1

@Lm 28.03.2019 08:57

Nie ma takiej opcji

@Zorientowana 29.03.2019 18:00

Na śniadanie czerwoni biegną na stołówkę i co zastaja?? Każdy wie...

Tak5Nie

@Zorientowana 29.03.2019 18:03

Nie ma nic bo szlachta zjadła

Tak6Nie

br
@AM 27.03.2019 15:44

trzeba było się uczyć. może wtedy byś nosił/a swoje spodnie

Tak2Nie5
OT.
@br 31.03.2019 08:26

A Ty się ogarnij . To że ktoś pracuje na linii , wcale nie oznacza , że jest gorszy albo ,ma mniejszą wiedze. Z Ciebie taki intelektualista jak ze mnie dziewica orleańska.

Tak12Nie1
Newlife
@br 31.03.2019 08:26

Uuuu, a gdzie "Szacunek" dla ludzi którzy tak naprawdę wykonują najważniejszą robotę. Produkt się sprzeda, a kto go wyśle do Klienta? Ty bez kolorowej koszulki, spodni i butów roboczych ?

Propozycja
 Opinia

Witam, Czy ktoś może zrobić porządek z kolejkami na stołówce? Rozkład pracowników na przerwy jest źle organizowany przez Area Managerów. Na pierwszą przerwe potrafią puścić o wiele więcej osób niż np. na 2 i 3. I to nie jest wina kucharek czy obsługi tylko własnie złego zarządzania przez AM. Do tego proszę aby ktoś się wziął za wydawanie posiłków na stołówce ponieważ jedna osoba może wziąc nawet do 5 posiłków wydłużając przez to czas kolejki. W tym czasie gdy ta osobą bierze 5 posiłków dla swoich znajomych to te 5 osób koczuje już w kolejce do kasy. Czasami jest tak że jedna osoba bierze kilka posiłków dla innych, a druga osoba trzyma kolejke przy kasie dla innych osób. Przez takie coś osoba, która uczciwie czeka na zapłate będąc 5 w kolejce potrafi nagle znaleźć się na samym końcu. Proponuje aby na stołówce było wydawanie max. 1 posiłek na osobe. Ogólnie to trzeba było wcześniej pomyśleć że tutaj będzie pracować tak wielu pracowników i zrobić inaczej stołówkę. Np. jedna kolejka do wszystkiego. Wydawka połączona z napojami i kasą. "Firma Logistyczna"

Tak28Nie1
Propozycja
@Propozycja 23.02.2019 08:30

Chciałbym dodać, że mam świadomość z tego że kierownictwo korzysta z stołowki w innych wymiarach czasowych i nie muszą borykać się z kilometrowymi kolejkami, ale proszę zdajcie sobie sprawę z tego, że przez to większa część osób rezygnuje z pracy w Fiege E-COM, ponieważ obiecaliście im posiłki za 1 zł, a tak naprawdę muszą sobie robić kanapki do pracy żeby nie tracić przerwy w kolejkach....

Tak31Nie2
Lump Sorter
@Propozycja 23.02.2019 08:30

Skoro area managerowie są źle zorganizowani, to jak ma rozkład przerw być dobrze zorganizowany?

Tak11Nie1

lump menadżment
@Lump Sorter 23.02.2019 21:08

tak aby nie zabierac pracownikowi naleznej mu przerwy a jak nie to niech areasi nie wychodza pierwsi na przerwe tylko zaraz za wszystkimi i niech czekaja jak wszyscy w kolejce dzien w dzien.

Tak29Nie
radek
@lump menadżment 23.02.2019 21:29

dlaczego tez AM noszą swoje spodnie? że niby mniej czasu na hali spędzają od zwykłego robola. To z jakiej racji my musimy nosić buty wymuszone przez Fiege a oni mimo iż spędzają mniej czasu ma hali mogą mieć własne wygodne. wiemy ze te miej spędzanie czasu kończy się w ich przypadku na litrach wypitej kawy w kuchni. na szkolenia ich wyslac!!!!!

Tak28Nie

Pracuś
@radek 23.02.2019 23:51

Nie piją kawy jak frajerzy i wy, elemencie, w kuchni. Piją na drugim piętrze, gdzie wy, hołoto nie macie wstępu. Kawa na 2 piętrze jest za darmo ;) Jakie tam logo było w Fiege? "Szanujemy was"? czy cuś?

Tak11Nie2
badi
@Pracuś 16.03.2019 10:28

Panowie menadżerowie. jest masa brygadzistow ktorzy moga ich zastapic. panosza sie po magazynie i udaja bogow. pokazali by przyklad w czymkolwiek. chociaz raz punktualnie zeszli na przerwe. bezmozki

Pracuś
@badi 16.03.2019 18:13

Nie wiem, czy udało się uchwycić idee mojego postu powyżej - chodzi mi o to, że mnie to bawi i śmieszy. Nie pracuje i nie pracowałem dla FIEGE ale z moich obserwacji - fiege na kazdym kroku podkreśla, jak wartościowym i cennym pracownikiem jest każda z zatrudnionych osób. W tym samym czasie każąc czekać swoim pracownikom w długich kolejkach w stołówce, żeby mieli tylko kilka minut na odpoczynek. To nie jest poważne. To samo, z (usunięte przez administratora) na 1 piętrze przy drzwiach do palarni. Kumam, wszystko fajnie. Jesteśmy w pracy to pracujmy. Ale forma zwracania uwagi i zaganiania ludzi do roboty - obrzydliwe i koszmarne, kojarzące się z najgorszymi wzorcami pracy przymusowej. Człowiek jest najważniejszy... no, chyba nie bardzo.

Tak14Nie3
@Pracuś 18.03.2019 20:05

Dokonaliśmy w ostatnim czasie kilku usprawnień, które poprawiły szybkość obsługi: 1. zwiększenie obsługi, 2. kolejna kasa, 3. montaż systemu do dokonywania przedpłat na kartę pracowniczą, dzięki czemu wszystkich dodatkowych operacji można dokonywać bezgotówkowo, 4. podział kas na gotówkowe i bezgotówkowe w celu usprawnienia obsługi. 5. Obsługa stołówki została poinformowana, że ma obowiązek wydawać tylko jeden posiłek na osobę, ponieważ sami pracownicy blokują kolejki przez „rezerwację” miejsca dla kolegów. 6. Ponadto w ciągu kilku tygodni rozpocznie się kolejny etap przebudowy infrastruktury – kolejne stołówki. Także cały czas staramy się brać pod uwagę potrzeby naszych pracowników. Skoro Pan/Pani nigdy nie pracował/-a w naszej firmie, to zapraszam do działu rekrutacji i przekonania się w praktyce, zamiast brania udziału w dyskusji nie mając pełnego obrazu. Korzystanie ze stołówki pracowniczej to benefit, a nie obligatoryjna część dnia. Nikt nie jest zmuszany do korzystania z jej usług. W obiekcie dostępne są zarówno lodówki, jak i mikrofalówki z których nasi pracownicy mogą skorzystać.

Tak13Nie5
Tl
@Izabela - HR 19.03.2019 14:49

Witam skoro są brane pod uwage to dlaczego musimy chodzić w tych spodniach i się męczyć? Pozdrawiam.

Czerwona
@Tl 19.03.2019 23:15

Żeby chociaż materiał był typu dres... pod tymi spodniami na nogach od potu robią się strupy od swędzenia... To nie jest fajne uczucie... pomyślcie nad zmianą materiału na bardziej oddychający...

Tl
@Czerwona 20.03.2019 12:19

Albo pozwólcie chodzić w swoich bo niektórzy chodzą

Tak8Nie2

Zguda
@Tl 20.03.2019 12:32

kto chodzi? 1ls, am i opsi, ewentualnie jak ktoś zapomni.

@Tl 19.03.2019 23:15

Spodnie są przede wszystkim środkiem ochrony osobistej pracownika – zabezpieczają przed przecięciami, skaleczeniami, otarciami - w magazynie występuje szereg czynników przed którymi musimy się zabezpieczyć - palety, kartony, noże, taśmociągi, wózki. Dla każdego stanowiska, jakie mamy w naszym centrum, została opracowana analiza ryzyk stanowiskowych, to właśnie z tej oceny wynika zastosowanie odzieży, która jest bezpieczna i niweluje ich występowanie.

Tak2Nie11

@Czerwona 20.03.2019 12:19

Spodnie dresowe, to nie jest odzież ochronna, która spełnia normy wymagane przez BHP.

Tak1Nie8

Zguda
@Izabela - HR 21.03.2019 12:06

Za to spodnie prezentowane przez firmę nie spełniają norm wymaganych przez higienę.

Tak19Nie1
Czerwona
@Izabela - HR 21.03.2019 12:06

Oki. Tylko, np. W AMAZON nie ma obowiązku noszenia takich spodni a jednak spełniają wymogi bhp więc czegoś tutaj nie rozumiem... A faktem jest::, że spodnie są niehigieniczne... proszę Cię przetestuj je na sobie przez dwa tygodnie i zrozumiesz jak to jest...

Tak10Nie
RownoscSprawiedliwoscUczciwosc
@Izabela - HR 21.03.2019 12:05

Dlaczego nie wszyscy chodza w spodniach bhp? Wszyscy jestesmy rowni czy dzielimy sie na lepszych i gorszych? Wg tego co piszesz to powinien być zakaz wstepu na hale dla osob ktore nie maja spodni bhp. Poza tym chyba tylko w gardnie sa takie spodnie. Na zdjeciach widać, że w innych magazynach fiege maja inne, na pierwszy rzut oka rzuca sie jakosc i wyglad. Sa lepsze, grubsze a wiec faktycznie nie mozna sie "pociąć" no ale tam nie ma tylu pracownikow wiec ekonomia chyba zadecydowala? Ponawiam pytanie dlaczego pozostala reszta poruszajaca sie po magazynie nie musi nosic tych spodni?

Tak7Nie3

@Czerwona 22.03.2019 01:12

Proszę nie porównywać zestawu odzieży ochronnej do innych pracodawców, ponieważ obowiązują nas normy stworzone dla naszego środowiska pracy i oceny ryzyk w tym zakładzie.

Tak2Nie11

@RownoscSprawiedliwoscUczciwosc 22.03.2019 07:51

Zachęcam do rozmowy z bezpośrednim przełożonym i przedstawienia mu nurtujących tematów, bądź zapraszam do nas do Działu HR - pokój 221A. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania/wątpliwości.

Tak2Nie7
RownoscSprawiedliwoscUczciwosc
@Izabela - HR 22.03.2019 11:37

Tak. Napewno pomożecie. Jak zawsze

Tak10Nie4

Lm
@Izabela - HR 22.03.2019 11:37

Zaprasza Pani do rozmowy z przełożonym panem (usunięte przez administratora) który wcale nie interesuje sie. Miały być zebrania co miesiac a mineły 4 miesiące i zebrania nie ma. Pozdrawiam.

Tak8Nie3
@Izabela - HR 21.03.2019 12:06

Te spodnie spełniają normę BHP nie możliwe. Te spodnie są okropne nie wygodne, uczulaja, zimą w nich okropnie zimno a latem poci się człowiek w nich. A po zatym nawet jak pracownik liniowy przyjdzie w własnych spodniach to ma notatkę a później lider wystawiając ocenę to za brak spodni odejmuję punkt tak samo za uzete. A to nie jest fer bo jak idzie zauważyć to liderzy i areo manadzer chodzą we własnych. Więc gdzie tu jest sprawiedliwość

Tak6Nie
tak
@Izabela - HR 22.03.2019 11:20

OK to porównajmy do zalando w niemczech, wystarczy wpisać w google grafika ,,Zalando germany warehouse" lub ,,zalando brieselang" i zobaczyć czy pracownicy noszą jakiekolwiek ubrania robocze :D pozdrawiam!

Helga
@Zguda 21.03.2019 15:17

Jakoś rok temu wszyscy mogli nosić swoje spodnie i nikt nie miał z tym żadnego problemu.Czyżby przepisy BHP zaczęły obowiązywać dopiero od niedawna? Nie oszukujmy się . Te spodnie są bardzo kiepskie jakościowo. Testowałam i da się je rozciąć tym nożem bez problemu. Nie przepuszczają powietrza , przez co latem praca w nich jest wręcz okropna . Człowiek po 15 min. pracy ma mokry tyłek a kończąc zmianę wrażenie że, że nie pracował , tylko bił z gównem.Po prostu wychodzi śmierdzący . Nie mówiąc o strupach i uczuleniach. Weźcie pod uwagę , że jeżdżenie po specjalistach i leczenie tego co ma się pod tymi spodniami jest czasochłonne i kosztowne. . I chyba nikt nie ma ochoty codziennie ich prać . Jeżeli ludzie zgłaszają , że jest problem to może on naprawdę jest i warto by było pomóc go rozwiązać. Zamiast bawić się w wycinanki i wyklejanki na szyby to zajmijcie się problemem firmy , który jest wałkowany nie od wczoraj , ale od dawna. Jak widać ignorowany. !

@Propozycja 23.02.2019 08:30

Dlatego nie chodzę na obiady

@Propozycja 23.02.2019 09:04

Przenoszę swój obiad i tyle w temacie.

andrzej
@Izabela - HR 21.03.2019 12:06

W Amazonie wszyscy pracuja w swojej odziezy

@RownoscSprawiedliwoscUczciwosc 22.03.2019 07:51

Np. dlatego, że są przeciwwskazania zdrowotne.

newlife
@Pracuś 16.03.2019 10:28

Nawet na cukierkach ala "Krówkach" były hasła w stylu szacunek :D

mmm
 Opinia

jak jest z dojazdem ze szczecina z kąt odjeżdżają autobusy

TakNie2
pszczelarz
@mmm 08.07.2019 10:56

z miejscowości Kąty nie dojeżdżają autobusy.

Hanna
@pszczelarz 08.07.2019 12:21

Wnioskuję, że na pewno sporo wiesz na temat zarówno specyfik, jak i warunków pracy w Fiege E-Com Logistics. Na sam pocżątek chciałabym Cię dopytać, czy firma ta jest skłonna do przyjmowania osób, które są zainteresowane jedynie pracą o charakterze tymczasowym, czy też woli pracowników na dłuższy czas? Pytam akurat o tę kwestię, ponieważ mamy sezon wakacyjny i na pewno wiele osób się nad nią zastanawia.

Amator
@Hanna 10.07.2019 13:59

Tak masz możliwość taka jak wyrobić normę i zostać na dłużej albo jej nie wyrobić i być na 3 miesiące szczerze nie polecę firmy bo tam jest cyrk na czele z lysym i jego kolegami chcesz iść do pracy to uwierz wybierz inna bo fiege to nic jak (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
Agnieszka EB
@mmm 08.07.2019 10:56

tak, autobusy dojeżdżają ze Szczecina: Szczecin, Rodła LOT Szczecin, Wyszynskiego 13 Szczecin, Łubinowa 11 Szczecin, Rondo Ułanów Podolskich 41 Szczecin, Granitowa 11

Skiba
 Opinia

czy rekrutujecie na stanowiska operator wozka widlowego bez doswiadczenia

Opinia

Witam chciał bym się dowiedzieć jakie są zarobki w Zalando tylko szczerze?????????

Tak4Nie11
Mariusz9808

8,6 złotych na godzinę na rękę

Tak4Nie7
@Mariusz9808 27.03.2019 19:35

no to idzie poszaleć z taką kwotą :)

Tak5Nie1

@anonim 27.03.2019 12:30

Witam! Aktualna stawka w FIEGE w Gardnie, to 2700 zł brutto plus premie do 15%. Wzrost stawki po 1 roku i po 2 latach pracy.

Tak6Nie6
Zorientowany
@Izabela - HR 01.04.2019 12:11

Ta premia to praktycznie zawsze do wzięcia w całości, jeśli się do roboty chodzi.

'kkkk
@Zorientowany 01.04.2019 16:34

Widzisz Izabela, sama piszesz, że to robota, a nie praca :P

Tak5Nie3

@Ktos 04.04.2019 11:25

Bartolini?

Anonim
@Izabela - HR 01.04.2019 12:11

2700zł brutto to netto ile nawet nie 2000 tysiące masakra co za pieniądze i weź z tego wyzyj.

@Anonim 23.04.2019 00:16

Z premią jest ok. 2200 na poczatek nie wiesz nie wydziwiaj

Anonim
@Cichy 23.04.2019 17:26

No to naprawdę sporo jak dla ciebie to duże pieniądze to życzę powodzenia ????????

Tak4Nie
@anonim 27.03.2019 12:30

2700brutto na start na rękę wychodzi około 2200/2300 z premia bez nadgodzin.

@Anonim 23.04.2019 00:16

2200/2300 na rękę przy 100% frekwencji grafikowej

Rta
@Mariusz9808 27.03.2019 19:35

A w niedzielie niehandlowe mozemy pracowac?(usunięte przez administratora)

Robert
@Izabela - HR 01.04.2019 12:11

Gdyby ktos w Zalando pomyslal i zrownal stawki z Amazonem,to odrazu maja wyszkolonych,gotowych do pracy cala mase ludzi,a juz napewno w Gardnie

Ccc
@Robert 07.06.2019 19:31

Już uciekają z Amazona ???????? Gardno się rozkręca. No i moi drodzy wracacie z Amazona a było poczekać na lepsze czasy! Znam już trochę ludzi którzy się obrazili a wracają

Justyna

Od 1.07 3000 tys brutto

Pati
 Opinia

Czy jest możliwość pracy w innym wymiarze niż cały etat ?

Tak4Nie8
gvj
@Pati 18.06.2019 13:43

Tak. 3/5, 4/5

Nikifor
@gvj 19.06.2019 12:25

Pamiętajta wy czerwoni kto miał awansować z was, co jesteście najdłużej, awansował. Teraz awansują żony i mężowie mentorów, konkubiny ps i na odwrót, dziewczyny liderów, dziewczyny ps i wszystkie inne. Także jak pracujesz ponad rok i jesteś czerwony to nim pozostaniesz. Teraz awansują tych co pracują miesiąc reszta ma zapier.... jak to powiedział jeden z białych

Tak24Nie5
Olo
@Nikifor 19.06.2019 21:17

Poważnie? Tak zwracają się aera do pracowników? Tyle czasu tam pracuje i nie usłyszałem takich słów od kierownika, a jestem "tym czerwonym ".Na jakim dziale?

Tak1Nie17
Nikifor
@Olo 20.06.2019 22:17

Nie zaprzeczaj , i tak barw nie zmienisz

Tak17Nie
No to ja
@Olo 20.06.2019 22:17

Może na piku tak jest ale na innych działach mentor matka teściowa synową syn w żółtej zaraz będzie no niestety firma ma w (usunięte przez administratora) starych.. joszko broda po dwóch tygodniach support po zwrotach... nic tylko (usunięte przez administratora) lizać wystawiają oceny Ojojoj jaki Ty jesteś (usunięte przez administratora) ale awansu nie dostaniesz i są osoby z wyksztalceniem a nie tych co awansowalas po szkole zawodowej co Ci (usunięte przez administratora) liżą

Tak15Nie4
Nikołajew
@No to ja 23.06.2019 16:38

A (usunięte przez administratora) ci liżą caryco

Ihaaa
@No to ja 23.06.2019 16:38

A liżą ci (usunięte przez administratora) kolorowe głowy

Karol
@No to ja 23.06.2019 16:38

To skoro z takim wykształceniem i ambicjami jesteś, to zgłoś się sam do awansu do HR i przejdź program zamiast narzekać.

Tak3Nie11
Ciekawski
@Nikifor 19.06.2019 21:17

Który biały tako rzecze?

Hanna
@Ciekawski 01.07.2019 16:52

Świetnie, że tak żywo dyskutujecie na temat tego pracodawcy. Przeglądałam ostatnio oferty pracy właśnie od Fiege E-Com Logistics Gardno (Zalando) (na portalu infopraca.pl) i zauważyłam, że prawie na każdym stanowisku wymagają bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. W związku z tym chciałabym Was zapytać, czy już po zatrudnieniu można liczyć ze strony firmy na jakieś dodatkowe kursy, które jeszcze bardziej podnosiłyby kompetencje językowe pracowników? Jak to wygląda?

TakNie8

Winnetou
@Hanna 02.07.2019 15:17

Jaki język pobudka

Tak5Nie
Roka
@Hanna 02.07.2019 15:17

Potrzebuja raczej juz z angielskim a nie za x lat.

Stokrotka
@No to ja 23.06.2019 16:38

Wykształcenie nie jest miara inteligencji.... liczy się zaangażowanie i jakość wykonanej pracy.... studia skończyć teraz to pikus... a pokazać się jako dobry pracownik potrafią nieliczni większość potrafi tylko kłapać jęzorem .... ogarnijcie się wszyscy ... zazdrością nic nie zdzialacie

Tak5Nie8
@Stokrotka 03.07.2019 14:55

Pikuś skończyć studia? To czemu tego nie zrobiłaś tylko upakarzasz wszystkich na każdym kroku? Zmieniłam o tobie zdanie...

Stokrotka
@Koleżanko 04.07.2019 11:43

W życiu nikogo nie upokorzyłam ( znaczenie słowa znajdź sobie w słowniku).... to po pierwsze po 2 nic o mnie nie wiesz...nikomu nie muszę tłumaczyć się ze swojego życia, z którego jestem zadowolona. a po 3 to koleżanki szukaj gdzie indziej ???? serio to nie bardzo mnie interesuje co kto o mnie myśli... za stara już jestem na to żeby prZejmowac się opinia bandu zazdrośników którzy maja tak nudne życie ze wiecznie interesują się cudzym.....

Tak1Nie12
@Stokrotka 05.07.2019 14:54

Aż taka stara to nie jesteś kochana... Ale traktuj ludzi na jednym poziomie. Bo jak na razie robisz odwrót od osób które ci udały i kładziesz im kłody pod nogi

Tak9Nie
@Koleżanko 06.07.2019 19:18

Jeżeli na tym polegaTwoja kariera zawodowa to współczuję nie tobie

Tak6Nie2
gosc
 Opinia

czy jeżdżą jakies autobusy z szczecina do zalando?

Podejrzany Grzesiek
@gosc 25.06.2019 10:03

Tak, na chwile obecna sa zapewnione autobusy ze szczecina do zalando.

Piku paku
@Podejrzany Grzesiek 28.06.2019 12:13

A do Niemiec widać lizodupy znowu same pojechały??? Z paku widzę Hahahahaha

Tak10Nie5
Natsi
@Piku paku 29.06.2019 14:57

Oooo i nie tylko z pucharem wróciły niektóre żenada

Tak8Nie2
Czerwonak
@Natsi 03.07.2019 22:39

Ale o czym mowa? No piszcie coś więcej a nie tylko dla kumatych co i tak wiedzą.

Tak4Nie2
Róży Pąk
@Czerwonak 04.07.2019 15:50

Myślę że osobie powyżej może chodzić o to, że wszyscy dostali w prezencie firmowe torby z Haribo i długopisami w środku. Nie mówiąc już o bagażu pięknych wspomnień, z którymi wrócił każdy. Tak sądzę gdyż głęboko wierzę, że osoba komentująca powyżej nie jest zawistną k. co ch. widziała i g. wie więc pluje jadem. :) Tak nie jest na pewno.. :)

Tak3Nie9
Recive
 Opinia

Ludzie na paku ja wam współczuję co się tam wyprawia

Tak21Nie1
Madzia
@Recive 29.06.2019 16:21

To idź do Amazon i tam zobacz to ci się odechce.

Tak1Nie8
Winnetou
@Madzia 02.07.2019 19:05

A co wywalili Cię bo sie pracować nie chciało hahahaha

Uczciwy Polak
 Opinia

Co wy tam kołchos juz robita polaczki z Polakow nie dawno otworzyliszta zalando a tu juz arystokracja sie wychyla po rodzinie nic nie zginie z znajomości macie i na ludzi sracie a za te nocki to se kase w sadzcie w gacie bo juz sie robi powoli zadzenie inteligentuw daleko tak nie zajdzieta bo ukraina juz ucieka a Polak tez nie głupi i na ochłapy sie nie zuci zeby za nocki placic takie marne podziekowanie to tylko made in Polska bo w Niemczech w zalando ludzie usmiechnieci

Tak23Nie
łę
@Uczciwy Polak 21.06.2019 16:30

najlepszy komentarz tutaj

Nick
@Uczciwy Polak 21.06.2019 16:30

Rzuć się lepiej od czasu do czasu na słownik ortograficzny ...

Magdalena
 Opinia

Czy jest możliwość zatrudnienia nieletnich na okres wakacyjny???????

Mika
@Magdalena 05.06.2019 12:14

Z Polski czy Ukrainy ? ????

Magdalena
@Mika 05.06.2019 18:13

Z Polski.

@Magdalena 05.06.2019 18:19

Po co żadnego pożytku z nich nie ma

Porypany Mariusz
@Cichy 06.06.2019 19:21

Z tego co wiem w tym roku ma nie byc zatrudniania nieletnich na okres wakacyjny.

Opinia

To teraz małe pytanko czemu nie ma burzy po ostatnim spotkaniu z dyrektorem?? 300 złotych brutto podwyżki za weekendy pracujące 100 złotych plus nocki około 50 złotych dodatek bonus przed świętami 600 zł brutto.... nikt już o tym nie pisze.... Jak widać firma się stara i czas pracować nie narzekać.... jestem ciekawy jak amazońcycy będą zaraz uciekać do Zalando... brawo Fiege w końcu dajecie ludziom to czego oczekiwali brawo nowy Panie Dyrektorze

Tak23Nie7
Operator
@Cichy 01.06.2019 02:52

Dawaj znaki interpunkcyjne, to będzie wiadomo o co chodzi !

Tak5Nie4
babciu wracaj
@Cichy 01.06.2019 02:52

Poczekaj, poczekaj, burza się zacznie kiedy się ludzie przyzwyczają i będą chcieli więcej. Znowu się zaczną komentarze że jak to, że babka do lasu uciekała przed niemcami, a wnusio po pięciu latach podstawówki tylko 3 koła na rękę przytula z jedną nocką. Polakom nie dogodzisz.

Tak4Nie3
@Operator 02.06.2019 09:39

Dla lepiej myślących nie potrzeba znaków interpunkcyjnych ????

Tak6Nie1
Ktoś
 Opinia

To ile teraz będzie zarabiać pracownik magazynowy?

@Ktoś 03.06.2019 23:56

Dobre pieniądze ????

Tak4Nie2
Samara
 Opinia

Ludzie jak chcecie iść pracować w fiege to tylko nie na pak!!!! Tam są liderzy z Ukrainy i Białorusi pomiatają Polakami a swoich bronią... Polakom nie wolno zejść przed gongiem a oni wychodzą trzy minuty szybciej i nikt tego nie widzi.... A jak zapytasz się polskiego lidera to odpowiada, że masz mieć klapki na oczach!!!! To jest sprawiedliwość!?!?!?! Także jest super bo podwyżki itd ale nie idźcie na pak żeby wami nie pomiatali... awansowali bez testów niby z wyższym wykształceniem... Ale czy na Ukrainie to możliwe???

Tak16Nie1
AK
 Opinia

Wynagrodzenie zawsze na czas, dużo dodatków , stabilna praca, różne stanowiska, jak się chce awansować, to się awansuje, polecam :)

Tak22Nie8
Lalaland
@AK 01.06.2019 11:28

Tak awansuje sie rodzinami i po kilku dniach pracy juz mozna się szkolić cud miód i orzeszki

Tak22Nie16
AK
@Lalaland 01.06.2019 16:03

No pewnie, w każdej firmie przychodzisz i awansujesz po dniu i cała Twoja rodzina :) Tylko w Fiege nie :)

Tak18Nie4
Gad
@AK 01.06.2019 11:28

Tylko , że są i tacy co zaledwie podpiszą aneks awansu i idą na zwolnienie lekarskie. Moje pytanie , czy to nie jest perfidne cwaniactwo? Chyba, że coś z głową jest nie tak!! 'Moze pora coś z tym zrobić!

Tak6Nie19
falusek
@AK 01.06.2019 11:28

Tak drogie panie jak chcecie awansowac to do daszka on wam powie co nalezy zrobic :)

Tak10Nie16
Doduś
 Opinia

Witam, Czy jest w stanie ktoś wypowiedzieć się o pracy w tej firmie ale na stanowisku mechanika maszyn ? Pozdrawiam

Nyk
 Opinia

Trudno jest utrzymać się na picku i stow na dłużej niż 3 miesiące?

Rta
@Nyk 29.05.2019 12:06

W niedziele mozemy pracowac? (usunięte przez administratora)

Tak1Nie3
Łukasz
 Opinia

witam, chciałbym się zatrudnić w firmie, Jak oceniacie pracę tutaj ?? :) Jacy są Ludzie? Jak to jest z Wypłatą :)

TakNie8

Na paku rządzi Ukraina

@Wow 07.05.2019 18:04

Polacy są za wszystko ścigani przez tl ale oni moga wszystko gratuluję firmie zniechęcenia polskiej załogi do pracy. Składam wypowiedzenie w tym miesiącu. Tarktujecie Polaków gorzej niż inne firmy za granicą brawo wy

Tak22Nie4
@Wow 07.05.2019 18:07

Nie można nic z wami załatwić faworyt Ukraina A Polska pracuję na naszą marną premię bo jakoś oni nie mają liczonej ani normy ani wydajności

@Wow 07.05.2019 18:09

A jak już zaniżą to premii nie dostaną Polacy

Tak13Nie
@Łukasz 07.05.2019 13:23

Idę wszystko oddać do kasyna

@Łukasz 07.05.2019 13:23

Nie jest źle dali ostatnio premię dodatkową za obecność. Moja propozycja dajcie też w okresie świątecznym w grudniu taką możliwość to nikt za bonami płakał nie będzie a frekwencja będzie większa.. pomyślcie nad tym

Natka
@Wow 07.05.2019 18:04

Niestety nie tylko tam

Eheh
 Opinia

Mam jutro nocke o 22 proszę mi podać godz przyjazdu autobusów do zolando z Gryfina z góry dziękuję

TakNie4
ja
@Eheh 11.05.2019 16:03

Gryfino Łużycka - stacja paliw HL- 20:50 Gryfino Łużycka - ZS Ponadgimnazjalnych- 20:51 Gryfino Łużycka- 20:52 Gryfino Łużycka- ul. Łokietka- 20:53 Gryfino Chrobrego- apteka- 20:54 Gryfino, ul. Kolejowa- 20:56 Gryfino ul. Krasińskiego I- 20:57 Gryfino ul. Krasińskiego II- 20:58 Wełtyń skrzyż- 21:04 Wełtyń II ul. Gryfińska NŻ.- 21:06 Wełtyń I, ul. Gryfińska- 21:07 Wełtyń, ul. Gryfińska- 21:08 Gardno, ul. Żelisławiecka- 21:11 Gardno, (strefa przemysłowa)- 21:15

Nowinka
 Opinia

Niedługo zaczynam, który dział polecacie? Którego unikać?

TakNie2
Andżej
@Nowinka 08.05.2019 19:31

Bez znaczenia, który polecamy. Na ten, na który trafisz, na tym pozostaniesz.

Tak8Nie1
Pk
@Nowinka 08.05.2019 19:31

Żadnego

:) Miło
 Opinia

Brawa dla tej firmy, podejmujecie coraz lepsze decyzje. Chcecie żeby było jak w Niemczech tylko szkoda że wypłaty niemieckiej nie dostaniemy ;)

Tak31Nie2
@:) Miło 26.04.2019 16:55

Dokładnie tak... Tak samo jak i gadają, że bonów na święta nie dostaliśmy bo Niemcy nie mają tego w zwyczaju, ale jakoś inne niemieckie firmy normalnie dają kasę. Wszystko tylko Niemcy i Niemcy a przecież jesteśmy w Polsce a nie tam, a jak chcą tak Niemców to właśnie niech nam dadzą wypłatę ich to ludzie chętniej będą przychodzić.

Tak20Nie1
Olek
@. 26.04.2019 17:21

W innych fiege mają bony na święta wystarczy sprawdzić

Tak14Nie1
Olek
@Olek 26.04.2019 21:42

Fakt faktem ale to fiege w gardnie płaci że wszystkich swoich siedzib najwięcej

Tak2Nie12
Francuz
@:) Miło 26.04.2019 16:55

Po co ci pieniądze jak niedługo nikt nie będzie chciał tu pracować przez te zmiany to jest głupota robić takie zmiany z niedzielnej nocki bez dnia wolnego we wtorek na 6. Kto to widział?

Tak22Nie3
:) Miło
@Francuz 26.04.2019 23:32

Dokładnie, o wolnym weekendzie też już można zapomnieć.

Tak15Nie1
@:) Miło 27.04.2019 10:50

Nie ma wolnych weekendów to już masz chyba zaćmę jak grafiku nie dowidzisz

Krzysztof
 Opinia

Jeden wielki (usunięte przez administratora) zero organizacji a ludzi za murzynów mają. Same nakazy i zakazy żadnych praw. Ja dziękuję już za taki (usunięte przez administratora) .. wypowiedzenie złożone .

Tak14Nie
marian z gardna, rzemieślnik
 Opinia

ręce same składają się do oklasków nad nowym grafikiem. Brawa, brawa!

Tak20Nie1
Marian rzemieślnik z gardna
@marian z gardna, rzemieślnik 29.04.2019 15:23

Kto minusuje? Autor grafiku z działu analitycznego? (usunięte przez administratora) taki grafik że moje wypowiedzenie już leży na biurku.

Rad
 Opinia

Awansować można ze średnim wykształceniem i po podpisaniu umowy na czas nieokreślony, jak to się odbywa w innych Firmach?

Tak1Nie4

@Nepotyzm pełną gębą 10.04.2019 13:00

Ha,ha.. Pewnie i to na Am-a

XM
@Nepotyzm pełną gębą 10.04.2019 13:00

Nic podobnego i tyle w temacie.

@XM 12.04.2019 05:04

Ha ha. Popytaj starych pracowników, tej resztki którzy są od początku to się dowiesz kto co i jak

Tak3Nie1
Kaska
@Rad 08.04.2019 16:57

Awanse powinny być dla doświadczonych pracowników, a nie dla takich co pracują zaledwie kilka miesięcy.

TL
@Kaska 19.04.2019 06:01

Zgadzam się z tym, ale prawda jest taka że to nowi nie doświadczeni pracownicy i z najniższym wykształceniem chcą awansu.

Stara
@Gad 08.04.2019 20:01

Mile widziane są osoby z doświadczeniem, znajomością języka angielskiego i że średnim wykształceniem.

Maja
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Czas chyba w końcu przyjrzeć się retura z gr A. Dlaczego sypia się zwolnienia? Jeszcze kilka w najbliższym czasie. Atmosfera na dziale bardzo nieprzyjemna.

I.
@Maja 12.04.2019 13:46

Zwolnienia lekarskie czy zwalniają ludzi?

Maja
@I. 12.04.2019 17:28

Ludzie sami odchodzą. I już kolejne wypowiedzenia sie szykują.Dziewczyny sił nie mają. Ale TL śmieją się w głos zamiast pracować i zrobić cokolwiek aby było lepiej. Monika i Łukasz na początku pracy wychodzą z czarna lista wysyłają ciagle jedne i te same osoby na inne działy i to koniec ich pracy. Ciężko jest im nawet listę nowa zrobić . Kaliksta jedynie pracuje i jest sumienna. Można z nią porozmawiać i załatwić wszystko,widać ze ona jest w pracy a nie na jakimś kabarecie jak pozostała dwójka. Pracuje tu dopiero pół roku a już mam dość. Za taka atmosferę w pracy to ja już niedługo podziękuje i podejście (usunięte przez administratora) do pracowników.

Tak8Nie7
Pe

To się zwolnij

Ivona
@Maja 12.04.2019 23:52

Skoro jak twierdzisz jesteś ciągle na innym dziale , to skąd wiesz jacy są team leaderzy i co na dziale się dzieje?

Lily
@Ivona 13.04.2019 09:47

Zgadzam się z Maja. Raz w tygodniu jedna musi zostać na dziale aby została wyliczona nam norma.

ajam
@Maja 12.04.2019 23:52

Weź kredyt i zmień pracę.

XYZ
 Opinia

Dlaczego pracownicy nie są traktowani jednakowo? Jedni chodzą na inne działy, a drudzy zostają u siebie. Załatwienie zaświadczenia od lekarza pozwala im na to, aby byli pod ochroną. Szkoda,że zatrudniając się w firmie nic im wtedy nie dolegało. A może skoro nie można chodzić to warto zmienić pracę na siedząca. Mam nadzieję, że taka taryfa ulgowa skończy się,ponieważ jest to niesprawiedliwe i bezczelnie wobec innych!9

Tak21Nie1

fzx
@XYZ 10.03.2019 16:56

największe nieroby to te ze zwrotów co niby chodzić nie mogą bo od lekarza maja zwolnię ale do kibla by nic nie robić to biegną

@XYZ 10.03.2019 16:56

Takie zaświadczenie nie powinno być brane pod uwagę, przecież zatrudniający się do pracy na magazynie wiedzieli z jaką pracą mają do czynienia. Jak to ma się do innych! W końcu pensję mamy taką samą!!!

xzz
@fzx 10.03.2019 23:25

zwieracze Ci nietrzymają dlatego zazdrosciż a jak Ci się praca nie podoba to pal wrotki nikt Cię tu nie trzyma

Uhuhu
@xzz 31.03.2019 13:27

Ktos sie ze zwrotów obraził

Uhuhu
@XYZ 10.03.2019 16:56

Jedna musiała mieć własne spodnie żeby eksponować swój tyłek ????????????????

Tak1Nie3

Ddg
 Opinia

Mam pytanie gdzie mogę otrzymać bilet miesięczny na dojazdy do firmy ? Ta nastolatka która była przy wejściu nic nie wiedziała Ogólnie to jest jeden wielki h mam wrażenie że większość pracowników jest nieletnia

Tak2Nie3

marian z gardna, rzemieślnik
 Opinia

Czy zalando ma zamiar przejęcia hali po invento i otworzenia tam np picktower ?

Ciekawski
 Opinia

Dlaczego Polacy są karani notatkami A Ukraina nie?? I grożą że po dwóch notatkach w miesiącu nas wyrzucą??

Tak14Nie3
fufu
@Ciekawski 13.03.2019 18:32

Nie przejmuj się ja dostawałm nawet 3 notatki na tydzień bo takiego "mądrego" brygadziste miałem :D

dawid
 Opinia

Czy kiedyś coś w tym magazynie zmieni się na lepsze?

Tak5Nie1

Tr
@dawid 09.03.2019 21:30

Raczej nie zmienia się ale na gorsze

Zostaw opinię o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) - Gardno