Opinie o Fiege Sp. z o.o.

Misiu

Czy wiadomo coś na temat podwyżek w Fiege ,na przełomie grudnia i stycznia?. Kolejne doświadczone osoby odchodzą z firmy, a kilkoma złotymi ludzi nie zatrzymacie, ani nikt nowy nie przyjdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawid, wyżebrałeś coś konkretnego dla swoich pracowników???????????

Arni
@Misiu 16.11.2017 18:24

chodzą słuchy ze ma byc to 200 zloty brutto. Jesli tyle będzie to po zimie odejda kolejne osoby pewnie

Łukasz

@Łukasz 13.11.2017 13:15
Ile da rade wyciągnąc jako operator wózka na hali w DG?

Póki co , to na start jest 2200 brutto, dodatkowo premia uznaniowa około 400 zł i tu nie wiem czy odrazu czy po 3 miesiącach zależy jak się dogadasz. Około 1850 zł dostaniesz na dzień dobry po całym miesiącu pracy :)

Tomo
@Łukasz 13.11.2017 13:15

2250brutto

NoName

Ile biora wózkowi netto?

@NoName 13.11.2017 13:10
Ile biora wózkowi netto?

Na dzień dobry, okolo 1850zł na rękę :)

tom

Wszyscy na karczka i artura. Zapomnieliscie o panu kierowniku po drugiej stronie? pan kierownik z inboudu. cham wiekszy niz karczek z arturem na dodatek terrorysta zlodziej. bylem na dodatkowych godzinach,na mówil mnie i wiecej nie pujde. wrzeszczał i wyzywał ludzi. wole nadal pikować u sebastiana który jest bardziej normalny niz ten pan. dziekuje i nie polecam. ludzie obudćcie sie i jak mozecie pracowac z takim billadenem.

ZIOMEK
@tom 08.10.2017 11:13

Wróć do szkoły matole naucz się ortografii potem komentuj.

Zią
@ZIOMEK 26.10.2017 11:39
Wróć do szkoły matole naucz się ortografii potem komentuj.

Wielorybie tłusty ty bo ci tlenu braknie i binladen będzie smutny jak się zapowietrzysz

Avatar

W Fiege DG potrzebuja pracownikow bo wrzucili ogloszenie na info praca ale ciekawe czy zarobki podniesli??Bo jezeli zarobki stoja w miejscu to ludzie nie przyjada.A tym bardziej zmiany w kierownictwie tez by sie przydaly.Pozdro dla tych ktorzy jeszcze tam pracuja:-P

Stella

Spółka odebrała „Gazelę Biznesu" dla najbardziej rozwijających się firm, została wyróżniona „Gepardem Biznesu" za dynamiczny rozwój. Jak to się ma do tych opinii?

Marek
@Co- picking 24.08.2017 07:00
Nijak! Jasne rozwija sie chyba kosztem magazyniera. To magazynierzy są filarem tej firmy, a im się najwięcej zabiera. Premie mi...

Filarem każdej firmy są dobrzy Managerowie potrafiący pozyskać i utrzymać Klienta. Przykro mi to stwierdzić ale operatorzy mają jedynie wykonywać w sposób uczciwy prostą, powtarzalną robotę- tak długo jak nie zastąpią ich automaty, które nie chodzą co chwilę na fajkę lub siusiu, nie sieją hejtu w necie pomstując na Pracodawcę płacącego regularnie i powyżej minimum.

anonymous
@Marek 08.09.2017 21:01

To bardzo proszę wprowadzić do tej firmy automaty ;) w tej firmie wprowadzenie banalnych nowych rozwiązań stanowi spory problem :)

Pan Krzysiek

Może tak zapytać szanownego Pana dyrektora z DG dlaczego oszukują ludzi jesli chodzi o pracę w niedziele i święta ?Przez przypadek dziś się sam przyznał że klient płaci 200 % za taki dzień kiedy pracownik dostaje 100%. Panie dyrektorze jak jest ?

Pan Krzysiek

Ja proponuje zapytać dyrektora dlaczego oszukują ludzi z wypłacaniem nadgodzin za pracę niedziele i święta :) Dzisiaj wyszło, że klient daje za taki dzień 200% kiedy firma płaci 100% :) Pozdrawiam Dyrekcje Dąbrowy jak i całego tego bałaganu i wyzysku pracowników

Grażka

Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy przy zwrocie odzieży? Czy tu można zarobić w miarę normalną kasę? Jak się pracuje w Fiege? Trochę martwią mnie niektóre opinie na forum i dlatego zastanawiam się!

Pyza

A w Robakowie fajna atmosfera. Fajne laski rządzą

Benek

od Poniedziałku do soboty i to nie są nadgodziny :) te są tylko dla pupili :) a tak to grafiki i inne wymysły byle tylko nadgodzin nie było :)

egeiF
@Benek 08.10.2017 00:34

co to jest jak nie nadgodziny człowieku ? Charytatywnie przychodzisz? Teraz to się sami na kolanach proszą żebyś tylko został dłużej , przyszedł wcześniej czy w weekend przyszedł. I wszystko do wypłaty idzie. Weekendy oraz pozostałe nadgodziny w tygodniu 100% płatne a nawet dostaniesz xtra do premii 15 %. Kierownicy nie przepuszczą żadnej nadgodziny. to mają źle ? Wywalić te nieróbstwo! NA pierwszy odstrzał te największe chamstwo po stronie outbound jak i inbound co myślą że im wszystko wolno.

Jagoda leśna

Przy każdej zmianie szefostwa jest sporo zawirowań, niezadowolenia i przestawienia się na inne wymagania. Tak się dzieje zawsze i sądzę, że to kwestia czasu i wszyscy przywykną do nowych zasad. Pracuje mi się tu dobrze i powoli zaczynam akceptować zmiany!

stas
@Jagoda leśna 03.10.2017 19:31

Staszek ?

Hanna

@benek, dziękuję za odpowiedź! Wiele osób narzeka tutaj na pracę w Fiege Sp. z o.o. ale nie pisze takich konkretów jak Ty. Czy praca w sobotę jest krótsza w stosunku do dni, w które pracuje się w normalnym tygodniu? Odnośnie szkoleń to rzeczywiście, to rzecz, która mogłaby w firmie ulec zmianie.

@Hanna 22.09.2017 08:48

Nie krócej tylko od 6 do 14. A następnego dnia ( w niedziele) przychodzimy na godz. 22

Avatar

W tej firmie wszystko zle funkcjonuje.Od kiedy dyrektorem zostal Pan ktory byl dyrektorem w firmie produkcyjnej. Magazyn logistyczny to nie firma produkcyjna.Chyba pomylil sie z powolaniem.

Grzesiu

Fiege nie jest ideałem, może powinniście rozmawiać z dyrekcją i wskazywać co źle funkcjonuje w firmie, i poprawiać.

BOMBA

Ten temat jest prosty.Firma Fiege w DG wykorzystuje tylko ludzi i nie placi nalezycie.Coraz wiecej by chcieli a kasa stoi w miejscu.Premie sa marne bo kierwnictwo w firmie tez jest marne.Co chwile tylko jakies zmiany.To trzeba linie przemalowac bo sa zle to naklejki przeklejic bo nie tak to pacholki zle stoja i co chwile cos trzeba zmieniac.A pieniadze ida na to wszystko z nie przyznanych premii.Ludzie obudzcie sie.Jest tyle firm gdzie cos lepszego oferuja.Jak to jeden pan stwierdzil polakow mozna zamienic na ukraincow.Bardzo dobrze niech zamieniaja i te straty ktore robia.A pozniej nie ma premii.

Hanna

@zagłębie, ale takie wyjaśnienie liczy się dla innych użytkowników, którzy w Fiege Sp. z o.o. liczą na zatrudnienie. @Marek, takie przedmiotowe traktowanie osób z produkcji, na pewno nie wpływa dobrze na atmosferę, praca wymaga należnego szacunku, to że ktoś narzeka na wypłatę i inne warunki pracy, może powinno skłonić zarządzających do refleksji na ten temat?

Hanna

@Co- picking ale jaki powód podaje firma, kiedy obcina premie? Co jest przyczyną takiego postępowania? Premia jednak jest po to, aby motywować i nagradzać - jej ucinanie zazwyczaj jest wynikiem jakieś spadku w firmie. Czy w Fiege działa to inaczej?

Hanna

@Załębie czyli Twoim zdaniem w Fiege podział obowiązków nie jest zbyt wystarczająco jasno opisany? To bardzo ważne, gdyż odpowiedni ich podział zmniejsza ilość konfliktów w pracy. Czy ktoś próbował zwrócić na to uwagę kierownictwu?

@Hanna 20.08.2017 14:35

Mógłbym tu dużo problemów napisać,ale wiesz co wisi mi to !!!

@Hanna 20.08.2017 14:35

Mógłbym tu dużo problemów napisać,ale wiesz co wisi mi to !!!

Darecki

Szukam pracy w logistyce i słyszałem o Fiege sporo dobrego. Nie wiem co mysleć po lekturze opinii. Niektórzy są niezadowoleni ale właściwie nie wiem z jakiego powodu bo dla mnie to zwykłe czepianie się!

Paula

Będzie znacznie lepiej jak osoby którym nie odpowiada charakter pracy w firmie Fiege odejdą. Niech się nie zamartwiają ponieważ to dobra firma. Jeśli firma płaci pracownikom to wymaga świadczenia pracy za którą otrzymujecie pieniądze! Czy chcecie poprawiać sobie humor ?

@Paula 16.08.2017 12:49

Weź skończ!!! Siedzisz w biurze to nie masz pojęcia o pracy magazyniera. Na przykład picker jest operatorem czy nie jest? W umowie wszyscy jesteśmy magazynierami, a na tablicy w "marchewkowym polu" operatorami. Więc na umowie powinno być magazynier - operator wózka widłowego. Jeździmy wózkami,a nie mamy tego w umowach.

Hanna

Możecie wytłumaczyć skąd wynika niezadowolenie pracowników @D.G. w konkretach z przykładami? Nikt nie pisze dokładnie o co chodzi, a patrząc na wynagrodzenia można się zdziwić bo Fiege oferuje umowę o pracę, szkolenia i pracę od pon do pt już na stanowisku magazyniera.

benek
@Hanna 08.08.2017 13:50

Fiege oferuje umowe o prace i prace od poniedzialku do soboty :) zadnych szkolen

Myśląca

Może faktycznie lepiej będzie w firmie jak niezadowoleni odejdą?

@Myśląca 23.07.2017 20:23
Może faktycznie lepiej będzie w firmie jak niezadowoleni odejdą?

Kto w takim razie będzie pracował skoro niezadowolonych jest coraz wiecej?

Omelia

Rozumiem, że nie każdy nadaje się do pracy w Fiege ale po co zaraz namawiać ludzie żeby uciekali z tej firmy? Firma jest bardzo dobra ale dla osób pracowitych i myślących. Niezadowoleni nie muszą tu pracować

BOMBA

Fiege Dabrowa Gornicza tragedia i jeszcze raz tragedia.Wykorzystywanie ludzi.Coraz wiecej by chcieli a kasa stoi w miejscu.Dziwie sie tylko tym co pracuja tam min od 3 do 8 lat.Za taka kase to juz dawno mnie by tam nie bylo.Ale ukraincy sa to dadza rade przeciez w zmniejszaniu normy hehe Podobno tylko jeden kierownik zmiany jest w porzadku Grzesiek.Ludzie uciekajcie z tej firmy szkoda zdrowia na tych nie doksztalconych kierownikow.Zadnych socjalow i brak podwyzek a firma do biednych nie nalezy.Dla nich liczy sie tylko norma.Pracownicy Polscy juz od paru miesiecy nie przychodza tylko sie zwalniaja.Pozdro

Górka

Taka cisza na forum chyba musi być dobrze i mają dużo pracy dlatego nikomu nie chce się pisać! O jakich tablicach piszecie i dlaczego jest to problem. Byłem pracownikiem i trochę się interesuję firmą.

@Górka 22.06.2017 20:52

to czemu już tam nie pracujesz jaki Ci tak dobrze było i tak chwalisz tą firmę i "super inteligentną" kadrę zarządzającą?

BHP

Widzę, że Fiege ma ofertę pracy dla specjalisty ds.BHP. Słyszałem o nich dobre opinie i chcę aplikować. Może ktoś miałby czas i podzielił się info o firmie i atmosferze pracy?

Górka

Fiege jak każda firma musi borykać się z hejtem. Szkoda, że ludzie którym praca tu nie odpowiada jeszcze tak się udzielają zamiast wziąć się za coś innego! Może ktoś was inspiruje to tego oczerniania?

@Górka 01.06.2017 11:14

Tak, mnóstwo tych tablic które nam wiszą nad głowami. I wiele innych rzeczy które zostały w ostatnim czasie zrobione na magazynie. Spora część ich pomysłów idzie potem do kosza bo się nie sprawdza. Mają ich mnóstwo co chwile jakiś nowy. A to wszystko kosztuje,więc firma ma pieniądze ale nie dla pracowników. Konkurencja lepiej motywuje swoich pracowników dając m.in. benefity i fundusz socjalny. Więc niech oni się nie dziwią że mają braki kadrowe na magazynie. Czy Ukraincy wypełnią im tą sporą luke to się sami przekonają. Owszem ludzie nieraz przesadzają z opiniami o firmie na tym forum ale jest tu też sporo prawdy w tym co piszą. To co się dzieje ostatnio w firmie nie jest dla mnie żadną inspiracją tylko motywacją do zmiany pracy. I myśle że nie nie jestem jedyną osobą która tak chce zrobić.

Górka

Uważa, że Fiege jest dobra firmą jedynie powinni zrobić wietrzenie kadry pracowniczej.

@Górka 23.05.2017 22:25

wywietrz sobie mózg, sorry zapomniałem ze nie masz czegoś takiego

Benek

Fiege można przedstawić w dobrym i złym świetle zalety pracy na magazynie: 1) - 1 REGAŁ KTÓREGO KAMERA NIE OBEJMUJE CZYLI MIEJSCE NA BAJERE 2) - brak wady 1) karczek - gosc ma nasrane w glowie jak cholera pozwalniał ludzi myśląc ze go podpieprzyli a my nadal tu pracujemy i podpieprzamy go dalej :) 2) straszenie wyzwiska poniżanie i zmuszanie do pracy niezgodnej z zasadami bhp (karczek bo od początku u niego na zmianie robie) 3) co kilka tyg wysyłąmy pisemka do PIPU chyba dzięki temu poniekąd dostaliśmy podwyzki by nam mordy zamknąć ale... nie da sie 4) Artur S mogę powiedziec że jest w porządku ale ślepy jak kret nie widzi co karczek dowala za jego plecami, nadal myśli że jest karczek jest ok i ze jest po jego stronie a podkopuje Artura do nowego kiera dosłownie ze wszystkim aż dziwne ze mimo to go jeszcze zostawili w pracy Artur nie martw się Karczek dopnie swego :) ty będzies zszukał nowej roboty a karczek cieszył sie z nowego stanowiska 5) Kiero Karczek siedzi wyłącznie przy kompie- jeden z niewielu ludzi ktorzy przjerzeli cały internet i to ze 2 razy Pozdro dla zwolnionych przypadkiem przez nas na przestrzeni ostatnich 2 lat wybaczcie ze padło na was ale nie taki był plan ale nic nie tracicie, a my w koncu dobierzemy sie temu Mobbingowemu maniakowi do skóry z pomocą Pipu i wszystkich innych organizacji walczacych z mobbingiem jak wygląda praca Nowi maja mało czasu by wszytkiego się nauczyć są ciagle gnębieni ale ci któzy żyją w zgodzie z Karczkiem... zgadnijcie dlaczego sprzedaja wszytkich jak leci dzięki czemu nei musza prawie nic robic a dostaja wyzsze premie roboty jest coraz więcej i wiecej zarobki po podwyzce zrownaly sie z tymi jakie razem z podstawowa premią byly 3-4 lata tem... cos dodac? coś kosztem czegoś systematycznie obnizali premie, nie dawali podwyzek lub symboliczne 50zł brutto teraz poszła wieksza ale premie spadaja w dół wymogi rosną kasa stoi w miejscu mimo ze na papierze widac cos innego mobbing do przesady bo karczek mysli ze sie nas pozbyl :) jest chroniony przez Artura S mimo ze dolki pod nim kopie to sie z dnia na dzien coraz bardziej rozjusza i na coraz wiecej pozwala zamykanie jadalni w celu kopulacji z pracownicami koopakingu (pryzpuszczenia ale po dluugim czasi e wychodza razem) w zasadzie obrabia ponoc 3 ale plotki plotkami przylapnay byl z jedna :)

W końcu
@Benek 17.05.2017 16:28

I stało się. Artur S zostanie zdegradowany. Czyżby firma zaczęła stawiać na wykształcenie. Kierownicy zmian radze zainwestować w wykształcenie wyższe :-) Machina już ruszyła.

Gośka

Każdą firmę można przedstawić w złym świetle, tylko zastanawiam się w jakim celu ludzie to robią? Jak można tak ośmieszać swoje miejsce pracy i współpracowników?

Hanna

Wiecie, że Polacy wytypowali pracodawców marzeń? Firma Fiege znalazła się na 4 miejscu w kategorii 'Transport, spedycja, logistyka'! Więcej przeczytacie pod linkiem: http://hrstandard.pl/2017/04/26/polacy-wytypowali-pracodawcow-marzen-jednak-oczekuja-nich-coraz-wiecej/

hahaha
@Hanna 04.05.2017 12:12

chyba karczki :D:D:D:D:D:D

s
@Hanna 04.05.2017 12:12

fiege w tym rankingu ma tylko 6% więc chyba kadra kierownicza głosowała sama na siebie hahahhahahahahahahahah:D:D:D:D:D:D

Szo...

"scenka sytuacyjna z Fiege 2" karczek: stachu mam problem z kilkoma magazynierami stachu: o co chodzi? karczek: zauważyłem ostatnio że ci starsi potrafią pisać, czytać i liczyć powyżej 10 stachu: to w czym problem? karczek: no bo wiesz że ja nie potrafię stachu: ale ogarniasz wszystko w tej firmie karczek: bo dobre gimnazjum skończyłem stachu: szkoda że za moich czasów nie było takich szkół też bym takie gimnazjum skończył jak ty karczek: no ja kończyłem profilowane, z zawodu jestem kierownikiem stachu: marcin ty to jesteś ale dobra nie będę ci przeszkadzał bo przegapiłeś już 5 minut na kamerach

Gośka

Czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi tablicami? Ale interesuje mnie ogólnie atmosfera w firmie, mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds.BHP. Może ktoś orientuje się jakie wymagania ma firma na początek? Czy do pensji są jeszcze jakieś dodatki? Może coś socjalnego?

@Gośka 03.05.2017 19:19

jeżeli chcesz pracować w biurze to musisz umieć pisać, czytać i liczyć do 10, pracownik fizyczny w fiege nie musi tego umieć jest tam kilku starszych magazynierów którzy to potrafią ale ogólnie nie są to konieczne umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w tej firmie

D. G.

Tablice, tablice i jeszcze raz tablice.

Hanna

@Operator, dlaczego gorzej? Co się zmieniło?

Hanna

@Grażka nowe oferty pracy pojawiają się cały czas. Obecnie Fiege Sp. z o.o. poszukuje osób m.in. na stanowisko Business Development Manager. Jakie macie doświadczenia z tą firmą?

Operator
@Hanna 27.02.2017 14:15

3 lata pracuje w tej firmie, a dokładnie w Dąbrowie Górn. I powiem tak, z roku na rok jest coraz gorzej a szczególnie jak przyszedł ten nowy kierownik. Który żeby wszystko było idealnie co mu raczej sie nie uda bo logistyka a produkcja to są dwie różne branże.

to ja

Praca na oplu nawet ok. Małe zarobki brak premii przez tego pseudo kierowniczka Andzejka. Gość jest głupi a uważa się za nie wiadomo kogo.

Grażka

Świetna firma, tylko szkoda że nie ma nowych ofert.

Karo

Dostałem ofertę pracy na stanowisko magazyniera/operatora wózka widłowego w firmie Fiege w Dąbrowie Górniczej. Mam przyjść na magazyn i spotkać się z kierownikiem Arturem S. i moje pytanie jest takie czy warto przyjść czy od razu sobie odpuścić bo widzę tutaj opinie nie najlepsze i jestem zmieszany trochę , jak jest na prawdę aktualnie w tej firmie ?

Sami
@Karo 10.02.2017 16:36

Jest spoko, Artur normalny czlowiek, zarobki na start 2250zl brutto plus premia okolo 18%

OPeratoor
@Sami 22.02.2017 12:23

Ciekawe że 18% premii , bo od roku nie było takiej premii wyjściowej na magazynie. Premia miesięczna waha się pomiędzy 12 a 16 procent. I nic nie wskazuje na to by coś się zmieniło na lepsze a wręcz odwrotnie.

Ryszarda

Mam zgłosić się na rozmowę w sprawie pracy jako specjalista ds personalnych. O co pytają na rozmowie, czy są jakieś trudne pytania?

Piotrek85

Witam Ostatnio dostałem propozycję pracy w firmie FIEGE/ACTION na stanowisko Operator wózka widłowego w Niemczech - Biblis. Proszę o jakieś informację na temat zarobków i atmosfery w pracy.

Niko
@Piotrek85 13.01.2017 19:49

Luk
@Niko 15.01.2017 20:32
Goścu tu jest forum dla pracowników w Dąbrowie Górn. a nie w Niemczech więc te pytania gdzie indziej rozumesz!...

Widać Gościu że burak z Ciebie, nawet grzecznie opisać nie potrafisz rozumiesz!

LLLLl

Dostałem ofertę pracy na magazyniera w fiege Dąbrowa Górnicza. Chciałbym się zapytać jak wygląda praca, jakie są zarobki i jacy są ludzie i atmosfera w pracy. Z góry dzięki .

Zagłębiak
@LLLLl 12.01.2017 18:20

Przyjdź, przekonaj się jak jest. Zobaczysz co będziesz robił, z kim i za ile. A i jeszcze jaki będzie twój przełożony. Zarobki nie są powalające, chociaż w tym roku się szarpneli i dali konkretniejsze podwyżki ( chyba wkońcu dostrzegli że coraz więcej ludzi odchodzi właśnie z tego powodu ). Nie ma funduszu socjalnego i żadnych benefitów tak jak to jest w innych podobnej wielkości firmach. Mam na myśli pakiet multisport i pakiet medyczny. Jest tylko raz w roku karta na świetą na średnią kwotę . Mając 4 osobową rodzine jest to bardzo niewiele. Co do roboty to nie jest zła, ale jest jej coraz więcej szczególnie dla doświadczonych pracowników. Szczególnie na exportach. Ale kto ma to robić jak świeżaki nawet dobrze palety w regał nie potrafią wstawić czy pobrać towaru z palety.

Franek
@Górka 04.01.2017 16:55
Słyszałem że firma jest wporzo i chciałbym się zatrudnić. Może ktoś wie czy są teraz przyjęcia i jakie są zarobki ?...

Przyjęcia są cały czas wystarczy wejść na pracuj.pl

True

Pracuje już jakiś czas w Fiege. Ogólnie było okej dopóki nie przyszedł nowy dyrektor i nie zaczął realizować swoich pomysłów.Wprowadzone zostały normy o które się teraz kierownicy czepiają. Wypłaty są zawsze na czas,nie sa to jakieś kokosy ale jak ktoś nie ma nic innego to na przeżycie chociaz jest do czasu znalezienia czegos innego. Praca zalezy od dnia raz jest lzej a raz gorzej. Do mojego kierownika nic nie mam,wiadomo czepia się jak dostaje zjebe z góry.Fakt faktem nie jestem na zmianie u ,,Karczka''- o którym opinie z forum są prawdą, wnioskuje tak po rozmowie z chlopakami z jego zmiany. Moja ogólna opinia o tym zakładzie jest średnia. Nie jest dobrze nie jest źle, są o wiele gorsze zakłady

wolność123

Ciekawe ile jeszcze osób musi się zwolnic ze zmiany kierownika Marcina Cz. Żeby jego zwolnili i przejrzeli w końcu jakie metody stosuje łamiąc przy tym prawa pracy oraz prawa pracownika?

Tak to wygląda

W firmie są tzw progi zarobkowe, 2200 jest całkiem prawdopodobne by zachęcić tzw "świeżakow" ale jeżeli nowym pracownikom dają tyle tzn ze starsi pracownicy są jeszcze bardziej oszukiwani, dlaczego ? bo ludzie którzy tam pracują 5..7 .. 10 lat mają stawkę 2350 brutto plus dodatek za nocki, za tydzień nocek wychodzi ok 80 90 zł brtt i ta żałosna premia która jest non stop systematycznie ucinana i oscyluje w granicach 10 /18 max procent od danej stawki jaką aktualnie masz , premia może być wyższa ale musisz zasuwac jak wariat klapki na oczy i może dostaniesz 20 albo 23 ale to musisz jeszcze kierownikowi powiedzieć co nieco o innych tak żeby innemu zabrał a tobie dał a jak nikt nic nie powie to kierownik albo ktoś inny wyżej znajdzie sobie powód do obcięcia premii. Podsumowanie jest bolesne bo starzy pracownicy magazynu zarabiają ledwo 2000 netto albo troszkę ponad. Atmosfera jest taka ze coraz więcej młodych ludzi tu pracuje, którymi się łatwo steruje, ale oni popracuja trochę zdobędą doświadczenie i nara ! A co do starych pracowników : ) to już się zwalniają i zwalniać się będą jak się nic nie zmieni w kwestii zarobków i podejścia do nich, bo w tej firmie nie ma nawet dobrego socjalu jest jeden marny bon na święta w tamtym roku było to 250 zł. Jest jeszcze premia roczna, wiecznie wielka niewiadoma czy będzie czy nie? wypłacana w KWIETNIU!! dobrze ze nie w listopadzie albo za dwa lata ha ha ha, jej wysokość jest zależna od absencji chorobowej i urlopów na żądanie, pełna premia roczna to coś ok 50 60 procent twojej stawki. I to by było na tyle w kwestii zarobków itp. co do tego jaka jest atmosfera firmie to hoho !!

Krispin

Ponoć zachęcają i dają 2200brutto, ale według mnie to dalej lipa, ponieważ brak jakiegokolwiek socjalu. Teraz większość dobrych magazynów na start można dostać 2400brutto plus premia, socjal typu opieka medyczna, karta multisport itd.

Nieznany
@Krispin 13.11.2016 15:28

Być może jest 2200 brutto ale napewno nie na umowie tylko z dodatkami ( premia i dodatek nocny)

kasa

mówisz, że pracy coraz wiecej, ale poszukują nowych pracowników z tego co widzę nie wiem czy akurat do twojego miasta ale szukają spedytorów i nie tylko, poszukiwani są rownież pracownicy na stanowiska biurowe, wiec możesz podpytac kierownika kiedy zatrudnia kogoś

wolność123
@kasa 16.10.2016 13:54

Po dziesięciu latach 2350 brutto czyli niespełna 1700 do ręki, o premii nie pisze bo szkoda pisać, dobrze się zastanów czy chcesz tu pracować, i zmarnować swój ceny czas. Pracownika maja za nic. Teoria kierownika magazynu na Twoje miejsce czeka juz dziesięciu za brama. Na umowie MAGAZYNIER, czyli od wszystkiego i od niczego jak to wygląda w CV. Czy warto utknąć, byle by było?

Ciekawy
@wolność123 03.11.2016 21:34

To w takim razie ile jest na początek skoro po tylu latach tak mało??? Czyżby najniższa krajowa ?

Krispin

Ostatnio nie ma nadgodzin i raczej już nie będzie, a premie ucinaja.... Roboty coraz więcej, kasy coraz mniej. Firma ma takie obroty, a płacą bardzo mało. Jak na pierwszą pracę to polecam pracować Maks 3miechy i w tym czasie szukać czegoś lepszego.

Zostaw opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiege Sp. z o.o.