Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Rob

@pracodawca chciałbym zapytać czy oferty pracownicze na kierownicze stanowiska faktycznie dają szanse zatrudnienia osobą z zewnątrz, czy to fikcja i preferowane są tylko awanse wewnętrzne. Pozdrawiam kandydat

Czy pracodawca Fiege Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wons

Owszem, do zmiany miejsca pracy.

Gggf
@Wons

Przecież dostaliśmy kawę na stołówce, czego chciec więcej?

Leszek
@Gggf

To chyba trochę za mało. Nie ma żadnych innych benefitów prócz tej kawy? Ale jest stołówka to może dają darmowe posiłki albo współfinansują, co?

Wincyj kasy

Co się dzieje na tym magazynie ostatnio?? Kierownictwo nawet się już wykrusza...... Jeden lider rezygnuje ze stanowiska inny kierownik się zwalnia. Istny cyrk, czyżby "podwyżki" nie zadziałały??? Hahahaha Ogarnijcie się bo to tylko początek, po nowym roku jeszcze więcej osób pokaże wam środkowy palec.

Witold
@Wincyj kasy

Oj zabrzmiało to nieco niepokojąco. Co myślisz, że będzie więcej zwolnień? W ogóle dlaczego ludzie się zwalniają, jak ponoć były podwyżki? Chyba, jak lepsza kasa to i pracować się powinno lepiej. Nie jest tak?

Kijanka
@Witold

Lepsza kasa? Tutaj najwyższą stawkę dostajesz po 2 latach pracy, a potem nic lepszego Cię już nie czeka. Taką stawkę jak tu dają po 2 latach to na innych magazynach dostajesz na start, a do tego dochodzi słaby social, brak premii kwartalnej i rocznej. Szkoda siedzieć w tej firmie.

Luna
@Kijanka

To co tu jeszcze robisz? A poszoł won skoro w innej firmie jest lepiej. Nie będziemy cię żałować.

Boże
@Witold

Czemu nie został podniesiony benefit na wakacje? 400zl brutto to jest raczej jak dostać ze śmierdzącej skarpety w twarz. Dobrze ludzie mówią, w koło jest kilka firm gdzie na start dostaje się taka sama stawkę, jak u was po dwóch latach, nie dziwią mnie zwolnienia na magazynie.... Magazyny z UDT mają dobre stawki, wy zrobiliście magazyn UDT, a stawki stoją w miejscu.

Mikołaj

Mam pytanie, jak to jest że mikołajkowe paczki dla dzieci, dostają tylko wybrani a nie wszystkie dzieci bez wyjątku??? Z tego co wiem dostały tylko dzieci które były obecne na spotkaniu, a co z tymi co przyjść nie mogły?

EB FIEGE
@Mikołaj

W Mszczonowie paczki otrzymują wszystkie dzieci, których rodzice zgłosili chęć otrzymania paczki w ankiecie udostępnionej dla pracowników październiku. Najlepiej pytania bezpośrednio kierować do swojego lokalnego działu HR lub przełożonego, to forum nie jest standardowym kanałem komunikacji w naszej firmie. Pozdrawiam, Agnieszka, EB

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Klasyk

I nie zmienia się nic... Klasycznie typ, po przerobieniu 2lat ma stawkę człowieka, który robi u was 10lat. Kiedy wy pójdziecie po rozum do głowy, na najwyższa stawkę każdy powinien sobie zapracować... 400zl brutto co to jest? Do tego żaden benefit roczny nie poszedł do góry... Powodzenia życzę w 2023r

Wiktoria
@Klasyk

to nie można poprosić o podwyżkę? Próbował ktoś w ogóle? Czy zawsze jest odmowa jeśli o to chodzi?

Mieczysław
@Wiktoria

Ty się dobrze czujesz???? Jeśli pójdziesz po podwyżkę to co najwyżej mogą Ci dać wypowiedzenie...... ???????????? Takie są realia Fiege, brak szacunku do jakiegokolwiek pracownika.

Oszczędności

Na dniach wzywam PIP, w takich warunkach nie da się pracować, co wy myślicie że pracujemy na chłodni? W takim razie zacznijcie nam płacić taka pensje jak mają na chłodniach. Siedzicie w ciepłych biurach i curwaaa zadowoleni. "walczymy z absencja" w jaki sposób to robicie? Nie grzejąc na magazynie... Sami chcecie byśmy chorowali co miesiąc, kto nam da na leki prosttakii. O podwyżkach nie ma sensu wspominać, powodzenia w 2023r jak się utrzymacie cały rok.

Ktoś
@Oszczędności

Cała prawda

Bieda

400zł podwyżki, wy tak na poważnie? Przecież to jest żenada... Nawet zakupów do domu porządnych że te 4 stówki nie zrobisz. Że wam wstyd nie jest, na każdym kroku oszczędności, premie ucinanie pod byle jakim pretekstem. W toalecie zimną woda mordę trzeba myć bo ciepłej nie ma a już nie wspomnę o temperaturze na magazynie... Ale no tak panu kierownikowi cieplutko bo siedzi i grzeje sobie (usunięte przez administratora) w biurze. TRAGEDIA

Blondas
@Bieda

Jak Ci nie pasuje to możesz iść do konkurencji. Na twoje miejsce już czeka 10 Ukraińców, których w każdej chwili można zwolnić.

Janusz wąsacz
@Bieda

Nie marudzić. Ważne, że dajo. Tamci nie dawali.

Dzindziowaty

Firma oszczędza na ogrzewaniu, a pracownicy na mydle. Musisz się przyzwyczaić.

Krystian B.

Dostałem ofertę pracy na magazyniera w fiege Dąbrowa Górnicza. Chciałbym się zapytać jak wygląda praca, jakie są zarobki i jacy są ludzie i atmosfera w pracy. Z góry dzięki . Ps. Czy Picker musi tu je*bać?

Dżidżi z dżidżilandi
@Krystian B.

38 koła brtt ale po 2 albo trzech latach takie są warunki, na obecną chwilę na start pewnie dostaniesz 35 koła brtt premia 15 maks 20 proc. ale to jest rzadkość czyli jak widzisz jest na co czekać te 3 lata ; )) dostaniesz podwyżkę aż czystufy brtt!! , po 10 latach dostaniesz dodatkową jednorazową pensje według stawki jaka będziesz miał. Dodatki nie istnieją, aha zapomniałem są ale tylko dla stock co ; ) Na święta tylko te w grudniu pińcet brtt piękny kawalerze i wakacyjne 4 stufy ekstra też brtt !(usunięte przez administratora)

Nie mogę
@Dżidżi z dżidżilandi

Ciężko to aż przeczytać... racja słaba reklama firmy, jeżeli trzeba by było później z takimi ludźmi pracować. Nie wiem czemu wszystkim przeszkadza SC, a dodatek nie tylko oni mają. Przeszkadza to, że nie mają normy? A może mają za Ciebie odwalać robotę, bo siedzisz w regale i piszesz na goworku, a norma się sama nie zrobi?

Dżidżi z dżidżilandi
@Nie mogę

Wiedziałem że się przyczepi ktoś do tego jak to jest napisane, znalazł się profesor miodek od poprawnej polszczyzny. Napisane dziwnymi skrótami i nieskładnie bo jak bym napisał zbyt przejrzyście o zarobkach i dodatkach to mogli by stwierdzić że nie wolno tu podawać takich informacji bo to naruszenie prywatnych ustaleń firmy i takie tam bla bla bla . A co do dodatku było to wbiciem szpilki ale nie wam , jakże wspaniałej i nietykalnej, nieskazitelnej stock co.; ) Było to kierowane do kierownictwa na najwyższym szczeblu u nas w DG. Które głosiło słabe hasła typu Fiege Fair Play a troszkę u nas do tej zasady im daleko. Stock co. Miejcie sobie ten dodatek ja nie nie jestem z tych co jak nie mają to niech inni też nie mają. Chciałbym aby zaczęto sprawiedliwiej oceniać =doceniać pracowników, chociażby tych z większym stażem pracy, tym bardziej że mało na niektórych działach pracy nie mają a dodajmy jeszcze że nowa polityka wprowadzona przez dyrektora "wielofunkcyjność" pracownika, zobowiązywała by do tego aby troszkę lepiej płacić za więcej obowiązków. Jeżeli tak bardzo ciężko im jest dać większe stawki czy nie chcą dawać dodatków bo jak widać to tworzy podziały i niejasności, to niech te premie będą lepsze ale nie 1 czy 2 % niech taki pracownik ze stażem będzie miał premie na poziome np 25% . A co widzimy ostatnio? Straszenie ucinaniem premii jak ktoś nie zostanie albo nie przyjdzie na nadgodziny do odbioru. Po pewnym czasie taki człowiek pomyśli, obowiązków coraz więcej a wypłata coraz mniejsza no sorry ale tak być nie może. Jaką mają mieć ludzie motywację i chęci do pracy , jakiegokolwiek rozwoju czy poświęcenia się skoro to nie jest tu doceniane .

Figus
@Dżidżi z dżidżilandi

Zarobki niskie, temperatura na magazynie niska.

Nogreenbananas
@Dżidżi z dżidżilandi

Pięknie napisane! Gdyby nie to, że jestem z Zielonej Góry postawiłbym Ci piwko tudzież nawet dwa ;) Co do Fiege Zielona Góra to sytuacja jest podobna - atmosfera słaba a motywacja do pracy szoruje po dnie.

Dział Personalny
@Krystian B.

Informujemy, ze w ostatnich miesiącach nie prowadziliśmy rekrutacji na stanowisko magazyniera, nie kontaktowaliśmy się również z kandydatami, by przedstawić im ofertę pracy. Jednocześnie informujemy, że warunki zatrudnienia są omawiane szczegółowo już w procesie rekrutacji. Dział HR Dąbrowa Górnicza

Krystian B.
@Dział Personalny

Żarty sobie robicie? W poniedziałek jestem umówiony na rozmowę u was

Figa (z makiem)
@Dżidżi z dżidżilandi

15%, 20% premii? Nawet nie żartuj. Premia zawyczaj oscyluje w granicach 8%, góra 10% jeśli zarządcy są łaskawi. Niezależnie od tego czy ciśniesz z robotą czy nie, to powód to obcięcia premii zawsze się jakiś znajdzie.

Yyyyyyyyy

Dlaczego dwaj nowi KZ-ci IN straszą swoich pracowników, że za brak chęci chodzenia na nadgodziny zostanie im zabrana premia?Widać właśnie w tym momencie braki w zarządzaniu zespołem, nie wiedzą jak zachęcić ludzi do nadgodzin więc uciekają się do karania bo tak najprościej. To samo podczas zebrania z KM IN, który słysząc że w innych firmach można zarobić więcej stwierdził że zawsze można przejść do konkurencji, czy to że pracownika z Ukrainy przynajmniej można zwolnić, to jest ten słynny szacunek do osób pracujących w tym zakładzie ?? I jeszcze zapytam z jakiej to racji mają zabierać nam premię którą wypracowaliśmy przez cały miesiąc pracy w przepisowych godzinach pracując sumiennie??? Zabranie premii za brak pracy w nadgodzinach jest bardzo nie fair w stosunku do tych osób. Robisz robotę za dwóch a i tak cię ukarają za brak dyspozycyjności. Nie znając powodów dlaczego nie przychodzisz, bo być może masz drugą pracę po godzinach lub bóg wie co jeszcze innego żeby związać koniec z końcem w tych czasach. Jednym słowem DRAMAT to co się dzieje..... FIEGE FAIR PLAY dobry żart.

Fair play fiege
@Yyyyyyyyy

Trzeba się wyrabiać z zamówieniami w innym wypadku firma poniesie straty, a jeśli Forge nie będzie dobrze przęgło to odbije się to na pracownikach. Logicznie że premia jest związana z nadgodzinami.

ABCD
@Yyyyyyyyy

A owszem można iść do konkurencji, nie wypali tam to fiege zawsze przyjmę z otwartymi dłoniami i to nawet na stawkę 3 letniego pracownika, a i może nawet na lepsze stanowisko lidera czy coś.

Lider
@ABCD

Jak nie potrafisz nic załatwić to Twój problem :) Masz (usunięte przez administratora)

Kontrol stock

Siema, dwa pytania... Pani Kasiu, czemu chłopaki z kontrol stock mają dodatek? Nie robią centralne nic... Panie Dawidzie, kto dał pozwolenie chłopaka z kontroli na stanie (usunięte przez administratora)w regale LH. Chcecie ciąć koszty zacznijcie od kontroli stock. Dziękuję

15:30
@Kontrol stock

Ojej chyba ktoś dostał soczystego błęda i się nie może pogodzić. Obiecuje ,że wzmocnimy kontrolę. A po drugie nie stoimy w LH tylko LG Wszyscy! prowadzimy tam ciągle dyżury rozpoznawcze. Idealne miejsce do obserwacji Twoich potencjalnych błędów.

Landryna

Nie co 5 minut tylko co godzinę.

Abc

Czym wy się przejmujecie, po nowym roku z pewnością zredukują ilość pracowników z powodu cięcia kosztów.

xyz

Po nowym roku spora część pracowników zamierza się zwolnić więc może wtedy docenią.

ABC
@xyz

Jeśli nie dadzą zarobić konkretnie to może tak być, bardzo dużo osób mówi że wszystko zależy od tego ile dadzą podwyżki ( o ile dadzą)

Pepsi
@ABC

Nikt się nie zwolni, wszyscy będą grzecznie na mrozie pracować a niektórzy to tam będą do śmierci pracować. Nasz naród już tak ma, że dużo mówi a mało robi.(usunięte przez administratora)

Młody

Witam wszystkich, nie wiem jak teraz wygląda praca w Fiege, ale kilka lat temu firma była w dobrej kondycji finansowej i psychicznej. Kierowników zmianowych było 3 Grzesiu, Marcin i Sebek, Ludzie jak ludzie szło się porozumieć i praca szła do przodu. Napiszcie coś o firmie w obecnych czasach, co się zmieniło ilu ludzi odeszło czy ,,Cukier'' nadal jest dyrektorem, jak sytuacja z wózkami? Macie coś nowego czy nadal te 15 letnie Lindziaki z błędami poruszają się po hali. Ps: Co z kasą mam nadzieję, że chociaż dobiliście na umowie do 3700zł brutto :) :) + jakieś 400 zł premii. Pozdrowienia dla weteranów.

Dno i wodorosty

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora), wszystko wokół drożeje a pensje we Fiege maleją. Co miesiąc premia coraz niższa mimo, że firma oszczędza na oświetleniu "jak sami przyznali ponad 100 tysięcy" a teraz zaczynają oszczędzać na ogrzewaniu. Na magazynie jest zimniej niż na dworze. Każdy pretekst to ucięcia premii jest dobry. Mam nadzieję, że ludzie pójdą po rozum do głowy i na okres zimowy to administracja z kierownictwem, będzie biegać z paletami po magazynie przy minusowych temperaturach, bo przecież jak sami twierdzą "magazynier nic nie robi".

A co podoba ci się ????????.

Ewela

Co się dzieje w księgowości? Od półtorej roku monitoruję ogłoszenia w finansach w okolicach Mszczonowa i Fiege ciągle szuka samodzielnych i głównych księgowych? Zastanawiam się czy wysyłać CV. Może jest tu ktoś z księgowości kto wypowiedziałby się czy warto. Jaka atmosfera, jakie zarobki, czemu taka rotacja?

Haha
@Ewela

Stary mi mówił żebym została księgowa, bo księgowe dostają łapówki :)

Mirabelka
@Ewela

Kiedyś już odpowiadałam komuś, ale HRy z Fiege usuwają niewygodne komentarze. Nie polecam pracy w księgowości Fiege z kilku powodów: 1. W całym Fiege nie szanuje się pracowników, a już najmniej kobiety. Przoduje w tym szczególnie DCM z Mszczonowa, co jest w firmie tajemnicą poliszynela i nikt z tym nic nie robi bo to kolega prezia z FM-u. 2. O jakimkolwiek wdrożeniu można tylko pomarzyć. 3. CFO to intrygant, merytorycznie niekompetentny, mało konkretny i nie mający wpływu na nic. Zależy mu tylko na tym, żeby być lubianym i mieć komu opowiadać o swoich podróżach. 4. Konieczność współpracy z drugą GK, która nie będzie Ci ułatwiać i jest dość specyficzna w kontaktach. 5. Nie ma jasno określonych ścieżek rozwoju i awansu. 6. Firma oszczędza na wszystkim. np. nie ma herbaty dla pracowników. 7. Zarobki duuuuużo poniżej rynkowych. Może ktoś jeszcze dopisze jak jest teraz, ale patrząc na to, ze ciągle szukają GK to od tych kilku lat nic się nie zmieniło. Uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.

Ałyczõwka
@Mirabelka

Została 1/3 z tego co piszesz i daje to o wiele bardziej owocną prace.

Edyta
@Ałyczõwka

No a ta 1/3 to co konkretnie?

Mirabelka
@Ałyczõwka

Czyli nie ma już starej, zardzewiałej gwardii? Aż się wierzyć nie chce.

Elektryk

To co się dzieje w tej firmie w ostatnim czasie na magazynie w DG to jakieś żarty. Kiedyś przychodziło się do tej pracy z przyjemnością, a teraz z obrzydzeniem. Kierownictwo nie ogarnia co się dzieje i tylko straszą pracowników zabraniem premii za wszystko co się da. Może pan dyrektor powinien w końcu pomyśleć nad zmianą kadry kierowniczej zanim będzie za późno bo jak na razie całą winą za ten bajzel obarcza się pracowników, a prawda jest taka, że to kierownicy są odpowiedzialni za ten (usunięte przez administratora) Panie (usunięte przez administratora) proszę otworzyć oczy i przestać dawać się manipulować nieudolnym specjalistom.

Sankcje2

Ponawiam pytanie Dlaczego Fiege wysyła do Putina towar?????????

FIEGE_centrala
@Sankcje2

Zapewniamy, że działamy zgodnie z prawem, w tym z zapisami o sankcjach, a także naszymi zobowiązaniami kontraktowymi. Wspieramy Ukrainę i Ukraińców, jednocześnie nie możemy podejmować działań, które byłyby nielegalne. Sugerujemy zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi przedmiotowego i podmiotowego zakresu sankcji. Pozdrawiam, Agnieszka

Nana
@Sankcje2

A ja nie jestem w stanie adoptowac nawet dziecka. Mój wniosek zostałby odrzucony więc nie czuje się zobowiazana do poniesiona odpowiedzialności.

Antek
@Nana

Pomodlić się możesz. I to w zasadzie tyle.

Żenada
@FIEGE_centrala

Wstyd mi przed pracownikami z Ukrainy z którymi pracujemy, czasem nawet kilka lat. Pieniądz ponad wszystko..... tyle w temacie. Klient powinien się grubo zastanowić co robi

Solidarny
@Żenada

Pieniądz najważniejszy! Tym bardziej po podwyżce a najbardziej przekonaly się o tym" Najwieksze Samarytanki " na copacingu ( zm KS) Najpierw płacza do Witka, ze nie będąc oklejac towaru na Ruska a teraz szykuja sie na kolejna 100 w sobote. Solidarne z Ukraina!!!

Kandydatka
@Solidarny

Witam czy w firmie obowiązują jakieś normy do wypracowania przez pracownika . Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do nowego magazynu koło Bydgoszczy gdzie ma być Zalando. Wszystko niby pięknie tylko ani słowa o normach a to istotna kwestia.

Rubio
@Kandydatka

Oczywiście, że w firmie obowiązują normy do wykonania. Ich wysokości nie jestem w stanie podać ponieważ pracuję w innym oddziale.

Agata Wydmańska
@Kandydatka

Dzień dobry! Oczywiście, charakter pracy w Centrum Dystrybucyjnym FIEGE decyduje o tym, że obowiązują normy wydajnościowe. Są one ustalane w oparciu o cele dla całego centrum. Wszyscy wspólnie pracujemy na wspólny sukces :) Pozdrawiam, Paulina z Działu HR Przyłęki

ania
@Kandydatka

czy mozesz napisac jak przbiegla rozmowa, ile daja na start, tez czekam na rozmowe

Robo
@Sankcje2

Bo dla Niemca liczy się tylko kasa

Robo
@FIEGE_centrala

Tylko kasa, człowiek się nie liczy.

Out

Dlaczego wysyłka chodzi palić papieroski na stronę inbound? Po swojej stronie strach żeby lider nie widział?

Inbaut

Żarty sobie robicie???

Heh
@Out

Jak taki mądry jesteś to dlaczego nie poszedłeś do tych osób i nie zapytałeś się ? W sumie tak kozak w necie a (usunięte przez administratora)w świecie ????

Rysiek
@Heh

Outbound zamiast plotkować i donosić na wszystkich dookoła powinien się wziąć za robotę.

JaramWjotkach

Jak dzieci !

JaramWjotkach
@Out

Jak dzieci ! Dawać w jotki!

Jazdabezkasku
@JaramWjotkach

Nie oddamy jotek bez walki

IN
@Out

Nie żeby coś ale ze strony IN też uciekają na fajeczki między przerwami tylko, że na stronę wysyłki :) są tacy co całe bite 8 godzin nic nie robią i nie mają ubitej premi a wręcz dodawane do niej, gdzie tu logika i sprawiedliwe premiowanie... Większość pracowników inbound powinien być bez premi razem z pracownikami z SC. Pozdrawiam cieplutko

Blondi
@IN

Zwłaszcza jedna pani z inboundu która tylko jeździ po magazynie i nic nie robi.

Figa
@Blondi

A druga pani stoi na placu i tylko się rozgląda co kto robi

Karzeł
@Figa

I tak cały magazyn stoi i nie robi, bo jeden na drugiego patrzy i na to nieróbstwo haha :D

Gosidusz
@Out

Trzeba będzie krawik zrobić kto kiedy i gdzie ma chodzić na fajkę

Średni

A (usunięte przez administratora)z out widzę nie mają co robić bawiąc się w najlepsze i pisząc bzdety oraz wylewając gorzkie żale tutaj XD

mikołaj

nie mając pewności? Bardzo zabawne HAHAHA

Grześnik

Panna kijek by się wzięła do roboty :) bo co widzę to jeździ w tą i w tą bez palety, kierownika nie ma to samowolka widzę jak talala

Dkuto

Zgłaszam sprawę na policję. Złamanie RODO

Grr
@mikołaj

Może sam napisałeś te posty a winę zrzucasz na kogos innego. Lepiej osadzać niż się przyznać

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.