Jaga Polska Sp. z o.o.

Bieniewo-Parcela

Opinie o Jaga Polska Sp. z o.o.

miaka

pamitam ze byla tutaj kiedsy praca dla studnetki w salonie mody meskiej..ciekawe czy ejst szansa ze tutaj sie znwu takie ogloszenie pod nich pojawi i cieaw tez jestem jakis studiow to ososba powinna byc

minia

Trzeba powiedzieć, że nie jest to jakaś prowincjonalna firemka pomimo faktu, że w Polsce nie mają jakiejś niesamowitej lokalizacji. Czy w normalny dzień jest wielki problem żeby dojechać do Bieniewa czy można normalnie składać swoje papiery do tej firmy i liczyć na rozpatrzenie kandydatury czy dopiero podczas rekrutacji?

hops

Brzmi to dobrze, nawet bardzo, ale jak tak patrzę na te wcześniejsze komentarze, to nie dziwię sie, że ludzi pytali, czy funkcjonują nadal. Może ktoś napisać, czy warto tutaj próbowac dostac prace, bo trochę dziwi mnie, ze tak wielka firma praktycznie od 2012 roku nie miała opinii na temat pracy. Czemu nikt nic nie pisze?

wawa

... insepkcje i sądy do niczego się nie nadają...najlepiej samemu isc i odebrac co sie należy...

lii

Co tam ciekawego w bieniewie ? Kto miał zaszczyt zgasić światło??

BMW

Zglosci sprawe do PIP z tym ze trzeba to zrobic pisemnie lub osobiscie. ponadto mozna zlozyc wniosek o zaplate do JAGO LOGISTYKA i na podstawie tego kwitu mozna dochodzic w sadzie pracy roszczen . ponadto proponuje robic sobie jak najwiekze udokumetowane dlugi np. porzyczyc kase od rodziny na procet ( z tym ze rodzina musi odprowadzic podatek ) a wtedy( usunięte przez administratora )poniesie koszty zwiazane z tzw odszkodowaniem za straty i pokryje ten kredyt

a wedłóg ciebie jaki większy krok mozna zrobic w tym kierunku co????????????????????????????????????????????????

fsdfd

Witam czy ktoś z Bieniewa poczynił już jakieś większe kroki w celu odzyskania pieniędzy ???

portal spozywczy - 2011-11-11 21:46:56 ( usunięte przez administratora )br /> Firma JAGO Logistyka, spółka zależna Firmy Handlowej JAGO S.A. z Krzeszowic złożyła w Sądzie Rejonowym w Gliwicach wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu. WIEC NIE KŁAMAC ZE KASA BEDZIE BO WAM ( usunięte przez administratora ). Treść raportu Zarząd Firmy Handlowej JAGO S.A. z siedzibą w Krzeszowicach informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj.09 listopada 2011 roku otrzymał od spółki zależnej JAGO Logistyka S.A. (\"Spółka\") informację iż Spółka JAGO Logistyka S.A. złożyła w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu. We wniosku Spółka zwróciła się o pozostawienie zarządu własnego majątkiem Spółki w przypadku ogłoszenia upadłości, jak również o zawieszenie przez Sąd toczących się wobec Spółki postępowań egzekucyjnych.

MAD MAX

Teraz kasa z firmy idzie na budowanie oddziału Lodimex na Marywilskiej tzn paliwo na podróże do Szczecina żeby sobie posady tam załatwić . Czy to nie jest aby zakaz konkurencji?

STRAJK

z jakiego funduszu - co oni pier.d.ola do tej pory slyszalem ze padlo jago SH a nie jago logistyka WIEC NIECH PLACA BO W LOGISTYCE PRACUJEMY tym bardziej ze SH podislalo umowe z iglotechem na sprzedaz czesci majatku - wiec jakas kase dostali a moze by pomyslec o zbojkotowaniu ich (usunięte przez moderatora) magazynu i przyjsc do pracy ale zamiast do lodowki odsiedziec swoje godziny na stolowce czyli mowiac wprost - zastrajkowac wtedy moze kasa by sie znalazla , bo co nam zrobia - wywala z pracy - zadnej laski nie zrobia . STRAJK. !!!!!!!!!!!

aaa

ostatnio nasze szefostwo palnęło że pieniądze na bank będą z jakiegoś funduszu z sądu pracy że niby tam są pieniądze. Ja nie wiem czy w ogóle otrzymamy wypłatę ale jutro wybieram się do sądu bo jeżeli jago już złożyło wniosek do sądu o upadłość..( usunięte przez administratora )

zlodzieje

czy ktos wie kiedy beda placili ZALEGLA wyplate zastanawiam sie czy do PIP tego nie zglosci bo to jest lamanie praw pracowniczych

er

prawda jest taka carrefour zabrał swój towar z jago w Bieniewie i zerwał umowe a żeby było śmiesznie to jeszcze millenium zerwało umowę leasingową z jago i jak w tydzień nie zapłacą 35 mln złotych które zalegają to mają 2 miesiące na spakowanie się z bieniewa, a i krzeszowice tez nie dawno sprzedali wyjściem jest żebranie u innych korporacyjnych firm i sprzedaż dalsza majątku

Kurde, weźcie ruszcie wkońcu głowami ( usunięte przez administratora )czy kto tam jeszcze, co zrobić żeby ten cały kryzys wkońcu minął i żebyście zaczęli ludziom oddawać ich ciężko zarobione pieniądze bo nie ma nawet za co dojeżdżać do tego całego JAGO :/ Bo każdy chodzi jak ten głupi do tej roboty z nadzieją że wkońcu się coś poprawi a tu dupa :/ Jest wogóle sens jeszcze się łudzić( usunięte przez administratora )że wszystko będzie dobrze??

Balwanek

Ooooo kolega niżej się troszke pomylił w swojej wypowiedzi. Nie kto ostatni światło gasi a: kTO OSTATNIĄ KROPLĘ ROPY DO AGREGATU DOLEJE??! Wtedy będzie koniec

koniec

Trzeba pamiętać tylko o tym że Ostatni gasi światło a komu przyjdzie ta przyjemny w udziale nie wiem ale wiem jedno to już koniec JAGO definitywnie ja go dziś ogłaszam i zamykam tą firmę. jak ktoś lubił Jago pierwszego listopada możecie zapalić światełko bo umarło...

Pracuje w tej firmie krótko...( usunięte przez administratora )porażka brak pensji likwidacja busa pozwalniali najlepszych pracowników ... nie oszukujmy się to upadnie nie ma co narzekać na siebie samych na solid i reszte .. trzeba z stamtąd spierdalać jak najprędzej. Domyślam się że ( usunięte przez administratora )to czyta: przestańcie ( usunięte przez administratora ) nam kity kasa miała być w piątek sami to mówiliście że pieniądze poszły w nocy.. Polityka niszczenia firmy nie jest dobra.. pogrążacie się sami pracownicy odejdą i sami będziecie zapierdalać... tyle w tym temacie szkoda gadać..

aaa

nie ma ludzi nie zastapionych - smiech mnie ogarnia jak to czytam bo skoro uciekaja osoby ktore soba cos reprezetuja to (usunięte przez moderatora) swiadczy o pracodawcy tym bardziej ze wyszkolenie nowych troche potrwa. a tym bardziej jak nie placi za prace ktora mu wykonuja. nie placi ludzia wyplat bo trzeba bylo za swiatlo zaplacic ktore to energetyka odlaczyla - a temperatura na chlodni niebezpiecznie sie zmienila . ludzie pomyscie - o czym to swiadczy ( usunięte przez administratora )

owszem są lepsi i gorsi pracownicy... tak jak w każdej firmie. Nie ma ludzi idealnych i niezastąpionych...

jesli ktos tam pracuje od poczatku to nie ma zle ale nowi maja troche przeje........ ciekawe kiedy kasa bedzie???????

wwwe

jeżeli chodzi o solid to faktycznie coś jest nie tak są lepsi i gorsi pracownicy mówię to jako obserwator

tak potrzebują do biura bo nikt nie pracuje bo od 3 tygodni niema kasy

nie narzekajcie w jago nie jest tak zle

anonim1

przepraszam poprawka z internauta o loginie Anonim

ja

Wejdź na stronę e-sochaczew - praca i tam znajdziesz e-mail

A po co chcesz CV wysyłać do firmy która plajtuje...i nie wiadomo czy kase na wypłaty ma..Nie mówiąc o zaległościach wśród przewoźników...Podziwiam ich ze jeszcze dla nich jeżdżą

A wiesz może na jaki adres bo szukam emila ale do ( usunięte przez administratora )bezpośrednio nie mam

Tak potrzebuja właśnie kogoś do biura. Możesz wysłać CV.

bagno

panie( usunięte przez administratora ) nie umiecie sobie poradzić z tym pięknym magazynem , udało wam się pozbyć najlepszych ludzi, którzy potrafili i chcieli coś zrobić . Bierzecie jakieś bezsensowne kontrakty i nie potraficie zadbać o klienta , ani pracowników. Tylko pokazywać , że macie wladzę i zwalniać ludzi umiecie .( usunięte przez administratora ) powodzenia idziecie jak Titanic

Pan Piotr

po co te obelgi zamiast zrzedzic zalozcie sobie konto maklerskie i kupcie akcje JAGO swojego pracodawcy ... zarobicie na akcjach 1000% w 3 miesiace i nie beda Wam potrzebne bonusy... zacznijcie myslec!! ruszcie glowa Wy pracujecie dla firmy TO pozwolcie firmie pracowac dla Was!

Pattti

witam, czy może ktoś z was wie czy sa przyjecie do biura do jago?

To co zauważyłem w Jago to robota tam nie polega na pracowaniu ale na robieniu dobrego wrażenia ci co dużo i uczciwie pracowali już tam nie pracują ( usunięte przez administratora )ci co mają układy. Moje spostrzeżenia odnośnie kadry zarządzającej jest takie że to muszą być kolesie z jednego podwórka którzy bawią się w prowadzenie firmy bez żadnego wykształcenia w tym kierunku i nigdy nie byli na innym magazynie niż hala Jago co najwyżej w rzeźni - ( usunięte przez administratora )na pewno, innego wytłumaczenia tego nie udolstwa nie widzę, aż dziw że firma carrefour chce trzymać tam swój towar to strasznie podejrzana sprawa ale strasznie tak tak panie grzesiu to o panu, naprawdę( usunięte przez administratora ) (oblodzenie gdzie jeżdżą wózki) pokazuje że BHP w firmie jago nie funkcjonuje wcale, zresztą jak ma funkcjonować jak( usunięte przez administratora )nigdy nie był na magazynie, a i jeszcze jedno ( usunięte przez administratora )pozostawia dużo do życzenia jak ktoś zobaczy ( usunięte przez administratora ) to pęka ze śmiechu aż wstyd tyle kasy ma a żadnej operacji sobie nie zrobił jak on wygląda, jaki( usunięte przez administratora )

jak zwykle koniec miesiąca i znów głowy lecą tylko nie te co potrzeba!!!Zamiast od pracowników to może( usunięte przez administratora )od góry zaczął te zwolnienia!!!!Ludzie [usunięte przez moderatora]jak małe samochody a tu na koniec miesiąca podziękowanie PREMIA=ZWOLNIENIE.( usunięte przez administratora )

pan ogórek

nie, to ta firma gdzie z ludzi robia ogórki

JAGO to ta firma gdzie produkują ogórki ?

tato jago i mama logistyka

chodzą słuchy ze kaufland nie przedluży umowy ale i sa takie że jednak przedłuzy, także i tak mozecie obawiac sie o prace. mają przyjechac chinczycy-nowa dostawa. firma zaczyna być dochodowa ale w jago tak jest to nie możliwe bo zaraz cos zarząd wymyśli i[usunięte przez moderatora]. powodzenia chlopaki i wciskamy frajerów w glebe

A to żeś nowość opowiedział ..... hi .. hi

jikiut

Jago ma umowę z Kaufland Polska Markety Spółka Jago podpisała z firmą Kaufland Polska Markety umowę na usługę magazynowania i dystrybucję produktów mrożonych. Przewidywana wartość umowy wynosi 45 mln zł. Przedmiotem umowy jest usługa magazynowania i dystrybucja towarów przez Jago do wszystkich punktów sprzedaży sieci Kaufland - czytamy w komunikacie. Umowa została zawarta na okres 36 miesięcy od 1 września 2008 roku do 30 sierpnia 2011 roku. Wyżej wymieniona umowa jest kontynuacją wcześniej obowiązującej umowy, która zostaje automatycznie rozwiązana z dniem wejścia w życie niniejszej umowy - czytamy dalej. ciekawe czy kaufland przedłuzy umowe ze słaba firma????? i co zwolnienia ?????

k

ludzie rejestrujący firmę zapewne wiedzieli, że JAGO i tak w ( usunięte przez administratora ) tu firma (JA GO) dla pracownika (w ( usunięte przez administratora ) zrobię). bandytyzm, nic więcej, ale przyjdzie kiedyś taki dzień: cudowny dzień.( usunięte przez administratora ) wszystkie nasze nerwy i krzywdy;)

brak kasy

jest godz. 15:00 a pieniedzy do tej pory nie ma na koncie. skandal. na umowie jest do 10. każdego miesiąca.do bani

ogar

opanuj sie kolego

kontaktowy

podaj nr tel.

k

Szykuję się na wojnę z JAGO. Czy ktoś się przyłączy? Jestem w trakcie przygotowywania pozwu zbiorowego przeciw firmie. Część zwolenników już jest. Możesz to być także TY. Namiary podam niebawem;) Zapraszam do współpracy

k

Prezesie( usunięte przez administratora ) Jeśli w tym miesiącu będzie 11-ty, a dalej nie będę miał przepracowanych pieniędzy na koncie - spotkamy się w Sądzie. Teraz już mi nie zależy, a odsetki się przydadzą... Pomyśl o tym;)

sed

firma jest do bani. kierownicy zmian zakreceni jak świder, zero porozumienia z pracownikiem. gdyby nie pracownicy( moze nie wszyscy) to dawno by polecieli ze stanowisk. a tak głupi , wierzacy w swoje mozliwosci szary pracownik robi cos dobrze, bo tak jest nauczony- [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go obchodzi ( usunięte przez administratora ). nie rozumie tej firmy i chyba nikt nigdy tego nie zrozumie. mozesz zapieprzać przez cały czas a raz podknie ci sie noga i juz jestes na \"czarnej liscie\". człowiek powinien być nieomylny i[usunięte przez moderatora] ile fabryka dała. zatrudnijcie( usunięte przez administratora ) a firma ruszy (pod ziemie). Ci którzy pracuja badż pracowali wiedza o kogo chodzi. jeżeli chodzi o osoby którzy chca sie zatrudnic w jago-logistyka to zachacam. doznacie takich wrarzeń, których wasza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze nie czuła . siadanie po roku od zatrudnienia. szkoda słów

jest

jak sie stanie cos komus to wtedy zrozumieja- ale po fakcie. nie wypowiadam sie na ten temat.

hehehe

sam sie wypowiedz.

na ostroooo

może sam coś opowiesz...? nic nie wiesz ???

ostroooo

..może ktoś opowie o pijaństwie w miejscu pracy?? Czy jest to przestrzegane???

Zostaw opinię o Jaga Polska Sp. z o.o. - Bieniewo-Parcela

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaga Polska Sp. z o.o.