Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Aktualność

Praca w FIEGE oczami naszych Pracowników
Pop

Nie polecam pracy w Krakowie w PM przez fiege, na dziale produkcyjnym. Po pierwsze zarobki naprawdę małe tym bardziej jak na kraków i jeszcze system 4 brygadowy, o wolnych weekendach można też zapomnieć. Dodatkowo hałas, maszyny pracują na okrągło, i naprawdę jest dosyć głośno na hali. Kolejny minus to to że pracownicy fiege podczas zmiany muszą myć maszyny, mimo że w zakładzie jest firma sprzątająca to myciem maszyn podczas zmiany zajmują się pracownicy prodykcyjni fiege. Z plusów może to że jest więcej przerw podczas pracy i darmowa kawa ale czy to plus? To raczej standard w większości firm. No i naprawdę trzeba się nabiegać między tymi maszynami jak wariat tam i spowrorem, także wybór należy do was, ja pracuje ale rozważam zmianę.

Alicja
@Pop

Dziękuję za Twoją opinię. Możesz zdradzić o jakich stawkach mowa? Czy zarobki są niskie w stosunku do tych oferowanych przez konkurencję? Niestety, taka praca często wiąże się z przebywaniem w dużym hałasie. Czy pracodawca zapewnia wam zatyczki do uszu? Może jako pracownicy powinniście zaproponować takie rozwiązanie?

Stefan.

Nawet nie przekraczaj progu tego magazynu.Zaoszczędzisz na psychiatrze.

Paulina
@Stefan.

To dosyć niepokojące stwierdzenie. Oczywiście - jasne jest to, że respektuje Twoje zdanie, jednak dobrze byłoby, jakbyś spróbował poprzeć je konkretnymi argumentami. Będziesz zatem tak uprzejmy i napiszesz tu, co sprawiło, iż tak źle wypowiadasz się o pracodawcy, jakim jest firma Fiege? Czy chodzi może o niewłaściwie traktowanie pracowników?

Pumeks

Zapowiadają jakieś podwyżki od 2020?

Magdalena
@Pumeks

Pracodawca coś wspominał na ten temat? Może wiesz, czy w ostatnich latach poziom wynagrodzeń znacząco wzrósł? Pracodawcy coraz częściej oferują też różnego rodzaju premie bądź też benefity pozapłacowe, jak to wygląda w Fiege? Jeśli pracujesz obecnie w tym miejscu, napisz proszę kilka zdań odnośnie do atmosfery i warunków. Jak oceniasz poziom zadowolenia pracowników?

umcia-umcia
@Pumeks

noooo 50 zl brutto

Fiegebiedaki
@umcia-umcia

I minus 1 procent podstawowej premii przy tym? xD

@umcia-umcia

Rzeczywiście mają być podwyżki wynagrodzeń od nowego roku? Jeżeli tak to wiecie może, czy każdy z pracowników zatrudnionych w firmie Fiege będzie mógł na nie liczyć, czy może będą one tylko dla wybranych osób? Proszę o informację.

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Czy może ktoś powiedzieć jakie wynagrodzenie otrzymuje kierownik działu handlowego?

Leszek
@Tomek

Niestety nie znam dokładanych danych dotyczących wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje bogaty pakiet benefitów między innymi pakiet Multisport, opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy. Na stronie https://praca.money.pl/fiege-sp-z-o-o,firma,15763.html jest jeszcze więcej ofert rekrutacyjnych, więc jeśli ktoś będzie zainteresowany to warto tam zajrzeć.

umcia-umcia
@Tomek

14,5 zł / godz brutto

Robot

Ludzie pracujacy w Fiege wy dalej naiwni jestescie. Po 10 latach pracy macie 3200brutto to jest smieszne. Idac do nowej firmy tak jak ja to zrobilem stawka na pocztek w zaleznosci od doswiadczenia na magazynie to od 3100 do 3400 brutto plus premia stala ok 200-400 brutto. Trzeba tylko checi i motywacji zeby z ta beznadziejna firma sie pozegnac. Zastanowcie sie bo jak nie to do emerytury bedziecie tam siedziec heheheh Pozdro

byly fiegus
@Robot

Tutaj się muszę się zgodzić. Dobrze, że podnieśli stawkę do 3200 brutto podstawy tylko co z tego? Konkurencja już od dawna ma taką podstawę... Sam mam taką podstawę i dodatkowo 600 zł premii (mam wytyczne za co zostaje mi ucięta premia) obecnie z nockami zarobicie około 2500 na rękę - ja zarobię na dwie zmiany 2800 na rękę a jeszcze mogę setki zrobić a nie są "obowiązkowe" jak u Was.. Być może pod koniec roku będziecie mieć lepiej... Jak na razie nie narzekajcie tylko dźwigajcie te rolki i taśmy... pzdr

@byly fiegus

To idźcie do innej firmy - tutaj chociaż jest wynagrodzenie na czas, stabilna firma. A w innych firmach - będzie Ci lepiej? Najlepiej to powypisywać tutaj swoje żale - nawet gdyby dali podwyżki 1500 zł to i tak ten co teraz najwięcej narzeka, również robiłby to - ale wypowiedzenia by nie złożył, a jakby nie daj boże chcieli go zwolnić, to płaszczył się jak ... płaszczka. Przemyślcie ludzie to Wy tu piszecie i czy rzeczywiście to ma sens.

Sami nie wiecie co chcecie. Jak była praca w nadgodzinach to narzekaliście że trzeba w sobote i szóstą nockę przyjsc bo nie macie wolnego weekendu ,jak nie ma nadgodzin to marudzicie ze jest brak setek. Zdecydujcie sie co chcecie.

Piotrek
@byly fiegus

Kochani to Wy macie bardzo dobre stawki bo w Olsztynie ludziom chętnym do pracy u nich na magazynie proponują zasadniczą najniższą krajową plus w benefitach podsumowując 560 złotych . Proszę odpiszcie co Wy na to? Czy podjęli byście prace za takie wynagrodzenie , bo Ja właśnie stoję przed takim dylematem.

@Piotrek

W gruncie rzeczy ważne jest też to, czy pracując w firmie Fiege można z upływem czasu liczyć na podwyżkę podstawowego wynagrodzenia? Pracownik, mając świadomość, że może zostać doceniony, jest bardziej zmotywowany do wykonywania swoich obowiązków. Dowiadywałeś się może, czy są takie możliwości w tym miejscu pracy?

Dgp

Cześć, Fiegusy jeżeli macie dać od nowego roku podwyżki i ma to być 50zl brutto nie róbcie tego! Poczekajcie do 2022r i dajcie 200zł.

@Dgp

Zarobki są superrrr!!!. Ponad 10 lat. I 2800 brutto!!!! (Motywacja) na rękę 2016 zl.!!!! (Checi) Czyli 11,45 zl.!!!!! (Zaangażowanie) na reke za godzine pracy, gdzie będzie wam lepiej. Smieszne a zarazem smutne.

@Wolność

Poszły podwyżki kolego i to nawet fajne, ale zobaczymy przy wypłacie jak to wyjdzie, bo premie w dół...

@Piker

Każdy z pracowników zatrudnionych w firmie Fiege otrzymał podwyżkę wynagrodzenia? Jesteś w stanie realnie przedstawić, jak obecnie będą kształtowały się pensję pracowników, czy może sam do końca nie wiesz i trzeba będzie poczekać pełny miesiąc, aby upewnić się, jak one będą wyglądały? Odpowiedz, proszę.

@Piker

3200 po 2 latach, a co z resztą którzy pracują dłużej .... nic... szkoda bo to oni są filarami tej firmy, odejdzie jeszcze kilka kluczowych osób... i sobie nie poradzą,.. a odejdą jak nie zaczną doceniać doświadczonych pracowników.. asortyment jest bardzo różnorodny zeby go poznać potrzeba czasu.... oraz chęci...., aaa równowaga jest cały czas = premii rocznej nie ma, premia miesięczna spadnie do 10% lub niżej, na początku były premie po 30-35 % !!! gdy podstawa idzie w górę premia idzie w dół...

Witold

Nie wiem właściwie, dlaczego tak się unosisz. Rozumiem, że możesz być niezadowolony z tych podwyżek, jednak nie każdy ma wiedzę na ten temat, dlatego o to zapytałem. Nie chciałem Cię zdenerwować. Chciałbym, abyś napisał jeszcze, czy w firmie Fiege przewidziana jest impreza integracyjna? W wątku padały informacje na ten temat, dlatego chciałbym sprecyzować, jak to wygląda w rzeczywistości? Jeżeli możesz, to proszę o wyjaśnienie.

@Witold

Witku, jest impreza, ale lepiej by jej nie robili i rozdali koszta ludzia na wakacje, na imprezach w dg jest coraz mniej zainteresowanych osób. Podwyżki dają przy czym premie ucinaja... To jest nie normalne, bo co to za podwyżka jak pieniądze co miesiąc te same, według mnie każdy pracownik powinien sobie sam wynegocjować podstawę pensji dzięki doświadczeniu!

Pidzama porno
@Witold

To kolege w pracy zapytaj albo lidera lub kierownika zmiany.

zero socjalu? Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe - to dla Ciebie zero? Brakuje tylko multisport - to pakietu które standardowo firmy oferują . Już nie przesadzajcie

Wolność

Kolego chyba nie wiesz co to jest i jak wygląda fundusz socjalny, masz bardzo mała wiedzę na ten temat. Min. Sa to: wczasy pod gruszą. Fundusz zapomogowo-pożyczkowy Zwrot kosztów wczasów, wyjazdów weekendowych, bądź ich część. 13 pensja bony znacznie wyższe niż tu obecnie i często dwa razy w roku Bilety za połowę ceny do kina, teatru itp. Karta MultiSport Itd. W Fiege niestety jest ułamek. Co raz więcej ludzi jest świadomych tego i dlatego ludzie zaczynają się zwalniać, bo widzą jaki jest potencjał na rynku dla ludzi bardziej ambitnych. Fiege: Pensja + socjal+ umowa stanowisko magazynier (wszyscy)= 3/10

@Piker

Dziękuję Ci za rzetelną odpowiedź. I możesz być przekonany, że staramy się tu zrozumieć to, jak Ty widzisz ten problem. Może w związku z tym należałoby przeprowadzić odpowiednie rozmowy z Zarządem firmy Fiege? Mogłyby być bowiem tak, iż po ich przeprowadzeniu doszlibyście do jakiegoś porozumienia. Co sądzisz o takim rozwiązaniu? Czy Twoim zdaniem miałoby ono sens?

@Wolność

Ok to idź do tej firmy która ci tyle da ;). Rzadko która w firma ma w ofercie WSZYSTKO - a jeśli ma, to ciężko się do niej dostać ;)

Wolność

Ludzie nie oczekują wszystkiego, ale "części", czegoś co ludzi zmotywuje, zachęci do zostania, bo podwyżkę dali ale sobie zrekompensowali w premii, bo ją obniżyli "Fiege jak coś daje to coś odbiera" zjawisko które powtarza się co rok. Ludzie są świadomi i umieją liczyć i przeliczać, Polska to nie jest w większości ciemnogród z przed lat, pracują tu większości młodzi jak i ciut starsi inteligentni ludzie. Gdyby zakład postawił na człowieka odniósł by DUŻY SUKCES, bo ma potencjał. A stare trybiki uciekają... więc droga do SUKCESU również.

@Wolność

Zabrali 5% premii na poczet PEWNEJ kwoty wynagrodzenia zasadniczego (ok.400 zł brutto w górę). Zobacz sobie łączna kwotę brutto do wypłaty, a później narzekaj ze Ci 5% premii zabrali na poczet wynagrodzenia zasadniczego. Jak ktoś z góry jest źle nastawiony do firmy, to nie ważne ile mu dadzą - i tak będzie źle...

Wolność

5% to jest 160 zl, jeżeli będzie premia na poziomie 10 % to kolejne 160 zl... nastawienie nie ma tu nic do rzeczy, liczby nie kłamią, po za tym skończyły się nadgodziny, więc nie można nic dorobić.

@Wolność

Jeśli dobrze rozumiem treść Waszych wpisów, to firma Fiege wprowadziła podwyżki dla swoich pracowników kosztem premii i dodatkowo ograniczyła możliwość wyrabiania nadgodzin, tak? Czym takie działanie jest spowodowane? I jak firma to uzasadniła? Rozumiem, że wywołało to niezadowolenie wśród pracowników, jednakże chciałbym jeszcze wiedzieć, jak to realnie wpłynęło na obecnych pracowników. Mogę liczyć na więcej informacji?

@Katarzyna

Brak nadgodzin, i premie 11% super podwyżka

Jdjdnd
@Wolność

Co wy macie w głowie? Brak nadgodzin oznacza mała ilość pracy - jak będzie sezon to będzie robić i w nadgodzinach

Jacek

No to masz twój żenujący Multisport. Stolec uryną polany a nie multisport

ze zmiany cepa
@Jdjdnd

Jak Twoje nadgodziny? Zalewają Was ich ilością? Pewnie dużo papy zarabiacie z tymi setkami :D

@ze zmiany cepa

Nie jest właściwie jasne, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz. Jeśli jesteś (byłym albo obecnym) pracownikiem firmy Fiege to zachęcam Cię do tego, żebyś wyraził konstruktywną opinię na temat tego pracodawcy. Chętnie dowiemy się, jak akurat Ty postrzegasz tamtejsze warunki zatrudnienia. Wypowiesz się zatem?

Remek

Jak wygląda praca w fiegie dostałem propozycję pracy za 3400 brutto z premią tylko że nie mam żadnego doświadczenia i jestem ciekaw co tam się robi.

@Remek

Pisałeś na forum jakiś czas temu. Czy zdecydowałeś się przyjąć propozycję pracy w Fiege? Jeżeli tak, czy mógłbyś opisać przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i pierwsze dni w pracy? Twoje doświadczenie pomoże poznać realne warunki zatrudnienia innym kandydatom, którzy planują zacząć pracę w firmie.

Edek

Jak można pracować za takie grosze?? W innych firmach magazynier ma 3500netto po 3 miesiącach pracy

@Edek

Nikt ci nie każe za taką stawkę pracować w tej firmie. Zadziwiający jest fakt że nadal za takie pieniadze pracujesz. Skoro w innych firmach po 3 miesiącach magazynier ma 3500 to zmień firmę, proste.

Lolo
@Edek

Podaj namiary na taką firmę, chętnie zmienię pracę jeśli jest tak jak mówisz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

bodzio
@Edek

No dokładnie, kolo dawaj namiary na te firmy! mnie akurat interesuje mszczonów i okolice

Ryś

Dajcie nam ludzia 700zl w czerwcu na wczasy, a ludzie nie będą uciekać, buduje się potężny magazyn w Sosnowcu, dobre wysokie stawki + wczasy pod grusza, multisport, bony świąteczne, napewno wyższe niż 250zl, to po co siedzieć w fiege... Odpowiedzcie sobie sami. Pozdro

@Ryś

Trzeba powiedzieć, że masz bardzo ciekawy punkt widzenia. Może zatem warto byłoby porozmawiać o tym bezpośrednio z zarządem firmy Fiege? Mogłoby być tak, iż podczas wspólnych rozmów i negocjacji doszlibyście do jakiegoś porozumienia? Co o tym sądzisz? Powiedz mi jeszcze inną rzecz: zauważyłam, że poszukują tam aktualnie między innymi Lidera Zespołu Obsługi Klienta. Jak duże należy mieć doświadczenie w tej dziedzinie, by z powodzeniem przejść wszystkie etapy rekrutacji?

Rys
@Katarzyna

Porozmawiać z zarządem... Jakim? Tu nikt z nikim nie może rozmawiać, a jak ktoś coś powie to i tak nikt tego nie weźmie na poważnie. Dhl czeka, a fiege upadnie, mowa o fiege dg!

Piker

Najlepszym pomysł 2019, likwidacja imprezy integracyjnej gdzie idzie 60os z 300 i dać ludzia w czerwcu po 700zl netto na wakacje!

Witowsiór

Witoldzie, twoja wystąpienia przed publiką to jakiś żart :D Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymiana kadry kierownictwa magazynowego

@Witowsiór

Złożenie zdania oraz wystąpienia publiczne nie są jego mocną stroną, niestety tyczy się to obu kierownikow magazynu.

Witowśiór
@Wolność

A jakie są jego mocne strony? :-)

@Witowśiór

Nie stwierdzono

@Witowsiór

BONY w Fiege bez zmian od 8 lat, gorące 250 zl. Ale za to nowością są wprowadzane kamery na wózkach. .. żal. ..

PiKing

I chyba że sto znaków informujących o zakazie palenia e- papierosa. WSZĘDZIE TO Wisi... Na każdych chyba drzwiach

Doroczne premie !! Jeszcze nie wyplacone a juz w glowce roztrwonione na glupstwa na bzdurki na dyrdymalki na zachcianki a tu nie premiami lecz dobrą podstawą w Firmie wszyscy sie bogacą.

Witold

Kiedy dokładnie wypłacane są premie roczne za pracę w firmie Fiege? Następuje to, jak w większości firm na koniec roku, czy może w tej firmie panuje inny zwyczaj, jeżeli chodzi o dokładny termin? Każdy może liczyć na ten dodatek do wynagrodzenia, czy może tylko osoby, które w danym roku pracowały najlepiej? Odpowiedz, proszę.

Dawid
@Witold

Panie Witku, nie ma czegoś takiego w firmie Fiege jak 13sta premia, została usunięta na poczet podwyżek dla pracowników, dali nam 200zl brutto podwyżki by zlikwidować premie roczna co za tym poszło, niższe premie i firma wychodzi na plus. Pracownicy zostali (usunięte przez administratora) takim stylem firmy.

@Dawid

Jesteś w stanie podzielić się z nami informacją na temat tego, czy firma Fiege daje możliwości awansów zatrudnionym pracownikom? Czy osoby zaangażowane i sumiennie wykonujące swoje obowiązki mają szanse na uzyskanie wyższego stanowiska pracy? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Rys
@Witold

Każdy ma szansę na awans do biura, lecz co to za awans gdy w biurze się mniej zarobi.

Jak doroczny bon świąteczny? Już roztrwoniony ? :D

motohead
@][

Jedno tankowanie mojej motorynki i po bonie

Qwerty

Brak feedbacku, dla mnie to sygnał, że firma nie szanuje ludzi. Cierpi na tym zarówno wizerunek pracodawcy jak i candidate experience.

][

Dlaczego Fiege- Dąbrowa Górnicza nie informuje wprost jakie zarobki bez premii oraz nadgodzin czekają na pracownika? Na stronie OLX.pl (przepraszam administrację jeżeli reklamuję portal ogłoszeniowy)można znaleźć ogłoszenie o pracy i informację o wynagrodzeniu w przedziale : "3 000 - 3 375 zł/mies. " - oczywiście jest to kwota brutto i UWAGA z dodatkami! Kolejny cytat z ogłoszenia: "Wynagrodzenie od 3000 zł brutto (stawka ze średnią premią miesięczną)" - niestety premia jaką można uzyskać to maksymalnie 20 % podstawy. Niestety jeszcze nie słyszałem o przypadku aby ktoś taką otrzymał. średnia premia jest na poziomie 11-15 % ( czasem 8 czasem 18 a czasem ZERO) Czy naprawdę międzynarodowej firmy nie stać na dobry socjal i godziwe zarobki? Firma wydaje krocie na jakieś udziwnienia a nie liczy się z najważniejszym ogniwem w całym tym trybiku- pracownikami. Bez nich nie było by tego magazynu...

@][

Widzę, że masz informację o tym, jak wyglądają zarobki za pracę w firmie Fiege. Mnie natomiast ciekawi, jak wygląda atmosfera pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy? Można liczyć na wsparcie i pomoc od bardziej doświadczonych kolegów? Opisz, jak to wygląda na podstawie Twoich doświadczeń.

@Witold

Akurat pracownicy sobie pomagają. Nie ma jakiś spin czy coś. Oczywiście zdarzają się jakieś wyjątki od reguły ale to jak na każdym zakładzie. Tutaj jeśli masz problem to możesz zapytać i dostaniesz odpowiedź. Jak tak dalej pójdzie to ci "starzy" pracownicy też powiedzą dość bo traktuje się ich finansowo na równo z nowym - podobne płace nie ważne czy 10 miesięcy czy 10 lat tam pracujesz

JJ
@Witold

Zależy na jaką zmianę trafisz. Na jednej są ludzie, którzy udają twoich kolegów, a później obrabiają ci d*pe za plecami. Nie daj Boże żeby dowiedzieli się, że dostałeś 2% premii więcej, bo wtedy skoczyliby ci do gardła i z pyskiem, że jakim prawem oni dostali mniej niż ty. Są ludzie życzliwi i są fałszywi, z resztą jak wszędzie.

@JJ

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Wszędzie tak jest. Po za tym robota jest prosta jak pół metra sznurka w kieszeni... Skaner Ci wszystko podpowiada... Tylko jakiś idiota wymyślił wpisywanie kontrolnej liczby z kartonu... a potem słyszysz, że masz zrobić 130 linii a ty biegasz do kompa żeby sprawdzić jaki był numer

@][

Proponuję się zwolnić, tyle magazynów na ciebie czeka. Powodzenia w życiu

@Piker

Dzięki! W życiu wiedzie mi się dobrze :) Na ilość ofert pracy też nie narzekam- wezmę Twoją sugestię pod uwagę! Pozdrawiam!

@JJ

Na jakiej podstawie przydzielane są premie za pracę w firmie Fiege? Jest to w jakiś sposób uregulowane, aby wiedzieć, co należy zrobić, żeby móc ubiegać się o dodatek do wynagrodzenia w danym miesiącu pracy? Mógłbyś to jakoś precyzyjnie przedstawić?

@Witold

Enter i (usunięte przez administratora)wszyscy 13% nie ważne czy pracujesz 6 czy 2 lata!

Ambasador
@Piker

13% z 2500zł = 325zł 13% z 2800zł = 364zł Czy nadal uważasz że nowy pracownik ma taką samą premię niż stary? Zastanów się co ty chcesz. Skoro jest ci źle to z Fiege możesz w każdej chwili wziąć rozwód.Nikt nie będzie za tobą płakał.

@Ambasador

+40zl brutto więcej dostaje gość, który robi np. 5lat od gościa który robi 2 miesiące, tacy naiwni jak ty zawsze będą w tej firmie (usunięte przez administratora)

@Piker

Proszę nie odnosić się do innych uczestników dyskusji w niekulturalny sposób na temat warunków pracy w firmie Fiege. Jest to forum publiczne, gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie, dlatego zachowajmy odpowiednią kulturę wypowiedzi. Czy sumienny i zaangażowany pracownik może z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko pracy w firmie Fiege? Jakie są tu możliwe ścieżki rozwoju kariery?

Kacha
@Witold

A gdzie Hanna? Zamieniła się w Witolda? Co to w ogóle za imię?

@Kacha

Brakło jej argumentów .... :D A kierownika nie znasz? :D

@Witold

Panie kierowniku... Może czas z P. Agnieszką zejść do pracowników i porozmawiać. Czy wy naprawdę uważacie że 2800 zł po dwóch latach pracy jest dobrą stawką? Pięknie Państwo opowiadaliście o wynikach firmy tylko kto na te wyniki na co dzień pracuje? @Ambasador Oczywiście że się zwolnię. Praca nie jest zła tylko wynagrodzenie i przełożony do d...y Nie tak powinni być wynagradzani pracownicy. P.S: Odpowiadając na Pana pytanie. TAK ale czasami osoby które awansowały nie powinny się znaleźć na tym stanowisku np. kierownika zmiany..

fenix
@Witold

chyba pod warunkiem że biegle znasz ukraiński

@][

Na co jeszcze czekasz? Jeszcze się nie zwolniles? Kozak z ciebie ale na goworku i u swojego kiera do którego ciągle biegasz i strzelasz z ucha kto stoi w regale i najgorsze pikingi omija. Biedaku won

@)(

Tego typu wypowiedzi nie powinny pojawiać się na forum publicznym. Czy zapoznawałeś się z regulaminem forum? W nim jasno jest zawarte, że nie można obrażać osób uczestniczących w dyskusji. Proszę, abyś zapoznał się z regulaminem i na przyszłość dyskutował w sposób kulturalny bez niepotrzebnych określeń w stosunku do rozmówców https://www.gowork.pl/regulamin.

@Witold

przeczytaj co napisał fenix. Uwazasz ze jest to zgodne z regulaminem? Witek,prawda jest taka że tutaj to są wszyscy mądrale ale jak im zadaleś pytanie czy mają coś do powiedzenia na zebraniu to każdy kiwał głową że jest wszystko super. żal pl

@)(

Nie Twoja sprawa czy pracuję tu jeszcze czy nie... Jeżeli myślisz że jestem pachołkiem tak jak ty to się mylisz... Potrafię powiedzieć co myślę i nie zgodzić się na "warunki" Co do pisania na forum to powód jest prosty- co z tego że powiesz jak jest jeżeli każdy od góry ma to gdzieś... Dla firmy ważna jest cyfra... w końcu na tym zarabiają... Pracownik jest ... mało istotny

@][

To jak jesteś taki cwaniak to podaj w nicku swoje imię, śmieszny pachołku he he he

] [
@Piker

A dlaczego mam podawać swoje imię? Po pierwsze to ty mnie wyzywasz i piszesz nieprawdziwe informacje a po drugie to jest anonimowe forum. Tak bardzo cię boli że prawdę pisze?

@] [

Kolejny raz upominam, aby prowadzić dyskusję w sposób kulturalny i merytoryczny. Nie wyzywajmy się nawzajem, bo nie prowadzi to do niczego. Wątek przeglądają osoby, które liczą na potwierdzone informacje na temat pracy w firmie Fiege, więc zachęcam, aby nie zmieniać tematu przewodniego dyskusji. W ostatnim czasie było jakieś zebranie pracowników z szefostwem firmy? Ktoś może opisać, jak ono przebiegało? Ustalono coś, o czym warto napisać?

}{
@Witold

Przepraszam bardzo ale kim Pan jest? Potencjalnym pracownikiem, pracownikiem czy moderatorem?

Robek
@Witold

Witold czy ty się słyszysz? W tej firmie powinieneś mieć stanowisko jako animator. Nawet Ukraińcy śmieją się na twój widok.

G.Z.C
@Robek

Siema. Pracowałam w Fiege praca jak praca bardzo ja lubiłam . Jak ktoś umie kombinować to się nawet nie narobi . Jeśli chodzi o zarobki byłam zadowolona bo były miesiące co zarabialam więcej niż mój kierownik. Zwolnilam się bo system 4brygadowy mnie przerażał. A jeśli był by normalny system pracy to bym z chęcią wróciła. Pozdro.

fenix

pracowałem w fiege w dąbrowie kilka lat temu, tam jeszcze ktoś pracuje :D:D ?, firma dla frajerów, żaden szanujący się operator nie będzie pracował za takie pieniądze :D:D

PracownikRoku

FIEGE filia Świecko, szczerze nie polecam. Brak terminowości w wypłatach. Stan faktyczny różni się od tego o czym mówią na rozmowach kwalifikacyjnych.

impreza

impreza w DG to byla hanba zero atmosfery Dać im wódke morze piwa i tak rano nic nie beda pamietac Jedzenie straszne..... bracie kierownika takim kateringiem uchodzcy z dalekiej afryki bys nawet nie przekonal w domu tak barany karmisz . Pan szanowny to chyba na zwiad przyjechal co juz kto bardziej pijany powie mu glupiego do ucha chyba nudno mu bylo bo wczesnie pojechal zamiast usiasc z czlowiekami pogadac luzno o glupotach napic sie whyski pojechac taxi do domu nawet mnie stac na to .... kurtka zajumana portfel okradziony, dobrze ze na drugi dzien dokumenty w koszu sie znalazly takiego to po face bym skopal bardzo brutalnie jakbym zobaczyl.... ogolnie lichoooooo

Zero

11% premi od stawki 2500brutto, szacun dla firmy, jest coraz go gooo gorzej!! Imprezę firmowa ogłosili 3tyg przed terminem chyba po to by jak najmniej os. Się tam pojawiło i robią ja w październiku przy 10 stopniach na dworze gratuluję!

ze zmiany cepa
@Zero

Ale to jest wynik tego że nie byłeś na setkach u cepa.... Ci co byli to dostali +10 do premii Szkoda tylko że cep zapomniał iż pracujemy 5 dni w tygodniu a 6 dzień to nadgodziny i każdy ma WYBÓR czy chce przyjść czy nie... no a jak nie przyjdziesz to Ci premię utnie bo przecież jest UZNANIOWA Nie polecam firmy! Są magazyny, gdzie na start dają więcej niż tutaj po przepracowaniu 2 lat! a pani z kadr niech wyjdzie z biura i posłucha co pracownicy mówią...

Adik
@ze zmiany cepa

Po co tu jeszcze pracujesz ? Jak ci źle to zmień firmę.

wyzej
@Adik

bo mnie okres wypowiedzenia trzyma... haha

Zero
@wyzej

A kto to cep? Bo nie znam gościa..

Niżej
@wyzej

W tej firmie nie ma okresu wypowiedzenia więc nie wal kitu haha

poniżej
@Niżej

W tej firmie nic nie ma....

Hanna

@hallo, do tego, aby czytelnicy obserwujący ten wątek mogli korzystać z rzetelnych i uzasadnionych informacji na temat pracy w firmie Fiege. Dzięki temu mogą sami na podstawie wyrażonych przez Was opinii podjąć decyzję o ewentualnym aplikowaniu. @nick, powyżej napisałam dokładnie, jak to wygląda. @Zero, możesz napisać coś więcej o zaplanowanej imprezie firmowej przez firmę Fiege? Jak ona wygląda? Czy każdy pracownik może wziąć w niej udział?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.