Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Anetka

Czy mogę aplikować na kilka stanowisk jednocześnie? ????????

Mariusz
@Anetka

Możesz na wszystkie ja tak zrobiłem i zadzwonili do mnie

Ktosia
@Mariusz

Ja aplikowalam kilkanaście razy. Mam uprawnienia na wózki. I do dziś cisza.

Zbyszek

Nie polecał pracy w tej firmie. Atmosfera jest masakryczna. Ludzie żyją na plotkach i kładą kłody pod nogi. Zarządzanie ludźmi jest na najniższym stopniu. Podlizywanie i ukartowanie ludzi. Jeżeli nie masz znajomości nie będziesz się rozwijał. Jeżeli chcesz się rozwijać to napewno nie tutaj.

Dąbrowa g
@Zbyszek

Ostatnio bardzo często słyszymy o rożnych przekrętach a głównie chodzi o zarobki. W fiege nie chodzi tylko o wygraną też trzeba czerpać z pracy przyjemność nawet wtedy gdy się wie że się przegrało ale i tak trzeba być szczęśliwym a przede wszystkim można sprawdzić swoje umiejętności. Prawdziwa zasada Fair Play w DG = nieuczciwe postępowanie w stosunkach z pracownikami, kłamstwo, demotywacja, brak szacunku, denuncjacja. Tak wygląda prawdziwa kampania Fiege. Niewielu tylko słyszy, niewielu jeszcze tylko coś widzi. Hańba i wstyd p.Dawidzie z DG! it's a shame to live in this company

@Dąbrowa g

@DĄBROWA G. Forum go-work nie jest miejscem oficjalnej komunikacji z pracodawcą. Aby zgłaszany temat mógł być należycie rozpoznany, zachęcamy do skorzystania ze skrzynek pomysłów i uwag w każdej z lokalizacji, lub kontaktu pod adresem fiegefairplay@fiege.pl, pod którym dyżurują osoby odpowiedzialne za komunikację i relacje wewnętrzne w firmie. Będziemy zobowiązani za przywołanie w rozmowie czy też w korespondencji faktów dotyczących niepokojących Panią/Pana zachowań czy działań. pozdrawiam, Agnieszka Dział Personalny

depecheMode
@Fiege Sp. z o.o.

Ja pracuję i mi się podoba ta praca bo są fajne zapaszki w szatni moich kolegów że stóp. Chciałbym jeszcze więcej zapaszków czy mogę dać pomysł do skrzynki?

Mariusz
@Dąbrowa g

Brawo! Ktoś napisał trochę prawdy.Prawdziwe hasło fiege (usunięte przez administratora). XD

banan
@Fiege Sp. z o.o.

zgłaszanie nieuczciwych praktyk mobbingu to fikcja! zgłoszenie takowych sytuacji = usunięciu pracownika który ową sytuacje zgłasza i premiowaniu kierownika który stosuje (usunięte przez administratora) i wyzwiska względem pracownika, to jest CHORE!!! nazywanie pracownika pier.. grubą świnią no hallo komuś się w głowie coś poprzestawiało i takie osoby są na stanowiskach kierowniczych w DG wymieńcie kadrę kierowniczą, i nie zmuszajcie nowych kierowników do takich zachowań, a wiem że to było (za moich czasów) i nadal jest normą druga sprawa potrzebne uprawnienia na wózki I wjo z udt a stawka max to 3650zł???? litości głupi magaznyn biedry daje na start niemal tyle samo co Fiege na ostatnim progu o Lidlu nie wspomnę i to na komisjonowaniu (picking) poziom 0 (uprawnienia - przeszkolenie stanowiskowe) więc nie trzeba mieć ukończonych kursów na wózki ani udt, skolei wózkowy w biedrze na wysokim składzie zaczyna ze stawką 4500 ostatni próg 5400 i coroczna podwyżka na poziomie 100-200zł lidl chyba ciutkę więcej daleko nie szukajac do fiege martex w prawdzie troszkę pandemia dała im w kość ale startuje sie z wyższą bądź równą stawką co kończy w fiege (patrzą na doświadczenie przy ustalaniu wynagrodzenia) więc zastanawiam się co wy jeszcze w tym fiege robicie ludzie aktualnie w jednej z wymienionych firm mam 5500brutto w tym oczywiście 500 premii robota na bocznym praktycznie zero wysiłku no chyba że paleta poleci to trzeba pozbierac :) OGARNIJCIE SIĘ!!! już co drugi pracodawca daje większą stawkę na start niż fiege na ostatnim progu przy pracy na 1 badź 2 zmiany lub 3 zależy co gdzie jak :) więc marne wynagrodzenie (usunięte przez administratora) kosmiczne wymagania wyzwiska presja premiowanie lizusów i konfidentów P.s karczek to tam jeszcze robi czy wywalili imbecyla za jego zachowanie w końcu? P.s2 pozdrawiam z Pago tez nie daleko od fiege :) ale nie opisuje warunków chłodnie nie każdemu pasują stawki fajne ale brak miejsc, nie dziwne skoro pracodawca uczciwy i kierownictwo sensowne

Arbuzo
@Zbyszek

Chłopie, wszędzie tak jest!

W jaki sposób przyznawana jest premia miesięczna ?

Alek
@Marcin

W sposób normalny i nienormalny. Zależy ile zrobisz linii błędów i czy będziesz na L4 .jak jesteś spoko to premia jest spoko a jak robisz kiera w konia to kiero robi w konia twoją premię prosta zasada

Elżbieta
@Alek

No ok, czyli w końcu jak wyglądają te zasady przyznawania premii w Fiege? Jakie dokładnie trzeba spełnić warunki aby mieć szansę jej dostania? A za co może zostać zabrana? I ile ona wynosi? :D

Kiedy będą szczepienia na covid ?? Jest kolejna (usunięte przez administratora) ankieta i nic w tym kierunku nie jest robione. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Kowit

Nigdy nie będą. Wierzysz w coś w co tak naprawdę nie istnieje w tej firmie. Otwórz oczy czlowieniu i popatrz przez czarno-biały pryzmat,a zobaczysz śmieszny napis fairplay, wówczas pojawi się na twej twarzy uśmiech wielkości dużego dojrzałego banana,a z oczu poleją się łzy radości niczym jak na dobrym kabarecie a twoje usta wykrzyczą hasło "fajnie że jesteś"

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Synek

Witam, (usunięte przez administratora) Odpowiem na wszystkie pytania. Najwyższa stawka to 3500 brutto + Maks 15% premi, premia z roku na rok coraz mniejsza, by ludzie nie odczuli corocznej podwyżki w wysokości 100zl brutto. Pisaliście ostatnio o kierowniku i liderce, to że nie robią nic, a biorą dobre wynagrodzenie to już wiadomo, od kilku lat siedzą i nadają jak skowronki, ciekawe co na to ich rodziny gdy się o tym dowiedzą, czemu Dawid tego nie widzi, nie mam pojęcia, ale zajmuje się głupotami, a sztab kierowniczy ma w... Witold też masz wszystko w... Co do strony wejść, dwóch kierowników po co? Pracują na te same godziny i do tego są liderzy. Zwolnić jednego zostawić liderów i dziękuję. O Fujitsu nie ma wspominać (usunięte przez administratora) i wszystko w temacie.

Zbigniew Ziobro

Czy w fiege w dg jest stanowisko jako picker robiłem coś podobnego w amazonie ale tam nie mogłem normy wyrobić miałem 90%

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Fiege Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji.

Lolo

Tu nie ma produkcji????

Rocki

Ciekawe dlaczego co miesiąc dają ogłoszenie na kierownika pozdrawiam Panią z HR ;) WIDOCZNIE TAK JEST JAK SIĘ WYBIERA KADRĘ ZARZĄDZAJĄCĄ, KTÓRA MA WIĘCEJ W USTACH GADANE NIŻ W GŁOWIE

Manager

Czy kadra kierownicza dostaje auta służbowe? Nie widziałem tego w benefitach. Za odpowiedź uprzejmie dziękuję.

@Manager

Dzień dobry, zależy to od stanowiska i zakresu obowiązków, w tym częstotliwości podróży. Do dyspozycji są dodatkowo samochody służbowe rezerwowane przez pracowników w przypadku wyjazdów służbowych. O tę i inne kwestie można dopytać, kontaktując się z naszym działem rekrutacji: rekrutacja.mszczonow@fiege.pl. Pozdrawiam, Agnieszka

Giguś
@Manager

Dostają auta służbowe telefony posiłki regeneracyjne wczasy pod gruszą prywatną ochronę i tone koksu

Wolnosc

No i jak tam wasze premie i nadgodziny w dobie coronasciemy?

Fiegusek
@Wolnosc

Nie ma nic, ani nadgodzin, a premie slabiutkie cały czas ciete:-/.. tzw. Nadgodziny były 8 godz., mieli wypłacić i nie wypłacił... szkoda gadać. Nic tylko uciekać stąd.

figiel
@Fiegusek

to na co czekasz? Jesteś jak nakręcona katarynka która powtarza się z jednym i tym samym przez 5 lat.

Masakra

(usunięte przez administratora). Przespał cale życie w firmie dobrze ucho trenował, zgłosił kandydaturę na stanowisko kierownika magazynu gdzie nikt inny nie chciał a teraz stroi się i puszy jak indor w kurniku

Darek

Witam widziałem ofertę jako magazynier.Chcialem się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy?Jakie są rzeczywiste zarobki?jaka umową na jaki okres ? Jaka atmosfera w pracy ? Jak z dojazdem do pracy oraz jak wygląda sama praca ? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

Czy w Fiege Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Dzień dobry, każdy z nas może nieco inaczej rozumieć "luźną atmosferę" w pracy. czy możemy poprosić o doprecyzowanie pytania?

GallAnonim

Witam ma takie pytanko jak ktoś by się chciał przenieść z innej miejscowości ale do tej samej firmy czy pracował by na tych samych warunkach. Czy była by zmiana umowy?

@GallAnonim

Prosimy o kontakt z docelowym działem HR, wszystkie kontakty znajdują się na naszym profilu FB pod poszczególnymi lokalizacjami. Pozdrawiam, Agnieszka

Natalia

Jakie są zarobki netto na zwrocie odzieży? Ile płacą za godz nocne?

@Natalia

Dzień dobry, w Mszczonowie nie pracujemy z klientem e-commerce związanym ze zwrotami odzieży. O której lokalizacji Pani myśli? Najczęściej te informacje podawane są od razu przy ogłoszeniach o pracę. Pozdrawiam, Agnieszka

Czy w Fiege Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, w FIEGE na okresie próbnym zawieramy umowy o pracę. Pozdrawiam, Agnieszka

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Fiege Sp. z o.o.?

Andzia

Zależy gdzie na jakim dziale

biedalogistics

i jak tam fiegusy się czujecie bogatsi o 200 brutto, w co zainwestujecie ten szmal? O oczywiście zero nowego socjalu, wiec motywacja do pracy duża? :)

Bogactwologistics
@biedalogistics

A Ty co jeszcze w tej firmie robisz skoro ci tak złe? Aaa zapomniałam ze lepiej wylewać żale w internecie niż szukać innej roboty

klemens
@biedalogistics

jak ci zle to wypad. przynajmniej jednego gamonia bedzie mniej.

Anka

Witam, widziałam ofertę pracy na magazynie. Jak na ten moment wyglada tam praca i atmosfera ?

Patrycja
@Anka

na magazynie w dąbrowie atmosfera jest dobra. najlepiej wspominam dział przyjęć gdzie liderzy z kierownikiem są wyrozumiali ale też wymagający. nie ma nic za darmo. na dziale wysyłki trzeba być uważnym. o gólnie polecam.

LUKA

Witam serdecznie, Dostałem ofertę pracy jako specjalista ds administracji logistyki. Czy warto się zdecydować? Czy pracował ktoś na tym stanowisku? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.