Astel Europe Sp. z o.o.

Opinie o Astel Europe Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że dyskusja toczy się w sprawie stanowiska przedstawiciel handlowy, ale przecież jeszcze firma Astel Europe poszukuje Montera reklamy świetlnej. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie za montaże i pracę w rozwijającej się firmie http://asteleurope.com/blog Czy ktoś Was byłby zainteresowany taką pracą?

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Pracowaliście w firmie Astel Europe Sp. z o.o.? Jak oceniacie?

karol
użytkownik zarejestrowany

ale ja nie widziałem, żadnej rekrutacji by mieli i wrzucali nowe oferty pracy, gdzie je znalezliscie? wchodzilem na ich strone internetowa aplikować raczej można ale chyba cv musiszmiec napisane w jezyku agnielskim

Kasia

Straszna manipulacja...

Edek

Miałem wysłać do nich CV ale dam se siana. Dzięki Warszawiak. A Wy z Astela bardziej umiejętnie wpisujcie autokomentarze, bo z kilometra widać Was :)

Astel Europe
@Edek 06.05.2016, 22:44

Powodzenia, Edek

Warszawiak

to co z tematem 1-3 miesiaca pracy bez umowy serio jestescie smieszni osoby ktore tu opisuja ta firme dobrze ja opisaly a tearaz odpowiedz na moj komentarz czyli ktos sledzi post osoby 3 najczesciej maja gdzies posty ktore juz napisza pozdrawiam was pracownicy z ASTEL mam nadzieje ze ta petla sie wam na szyje przeniesie

Waraszawiak

Co za syf i oszustwo skomentowałem jako pierwszy i pokazałem prawdę o tej firmie i NAGLE az 4 osoby zechciały wyrazić swoją opinie . Przypadek ? Szczerze wątpię przecież firma nie może stracić swojego dobrego wizerunku. Nagle osoby 3 nawet wiedzą o rekrutacjach w innych miastach wiedzą kogo dokładnie firma poszukuje, nie dajmy sobie oczu mydlić. Pozdrawiam i nie polecam

Warszawiak

Podczas rozmowy dowiedzialem sie ze przez okres miesiaca do max 3 musialbym pracowac bez sprzetu firmowego z racji tego ze jest to rozwijajaca sie firma ktora nie posiada az takich zasobow na start to jeszcze jakos da sie ugryzc poza tym ze trzeba drukowac swoje wizytowki i podawac swoj prywatny nr telefonu aby nawiazac wspolprace z osobami zainteresowanymi z racji tego ze firma przez pierwsze 1-3 miesiace NIE PODPISZE umowy bo nie jest pewna nowego pracownika czyli promuje prace tzw NA CZARNO szczerze nie polecam tracić czasu na tych ludzi

@Karolina, Astel Europe 01.04.2016, 18:50
Drogi Warszawiak, jeżeli nie chcesz podawać nawet Imię, to czego warta twoja opinia? Wszystkie warunki zatrudnienia podane w og...

Droga Karolino , nie chce podawać imienia z racji tego ze posiadacie dane o x ilosci osob ktore rozsylaly CV itp jakbym dodal czas spotkania i jeszcze osobe ktora ze mna rozmawiala to juz bys byla chyba zbyt szczesliwa , mysle ze jak na prace w Korporacji ktora "nie jestescie" wypadaloby zwrocic uwage na aspekty prawne a nie tylko udawanie na stronach www super przykladnej firmy nikt nie pomyslal ze osoba rekrutujaca moze zostac nagrana trzymaj sie cieplo z tymi swoimi korpo ludkami ktorzy pilnuja renomy firmy na stronach www

Karolina, Astel Europe
@Warszawiak 01.04.2016, 20:43

w tych czasach każdy może być nagrany

Zostaw opinię o Astel Europe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astel Europe Sp. z o.o.