FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino
counter
2 20 34 5 1
Ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Co z korona wirus u was? Ponoć 10tego stwierdzony na 100% u was. Jak was zabezpieczyli co z ludźmi którzy pracowali z zarażonym ,są na kwarantannie? A może ładnie wszystko zamydlyli i nikt nic nie wie?

Tak1Nie1
stary pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Praca podła ciężka i zazwyczaj upodlona przez tych z zagranicy bez żadnej kultury osobistej zazwyczaj trzeba się nachodzić i wiadomo pracować jest nieraz trochę luzu jak wanny nie chodzą ale to w czasie usterki pracownicy ukrainy faworyzowani jak by byli bóg wie kim tam polacy się starają a ukraińcy niestety chowają się po kontach licząc na polaków i polki którzy maja za nich wykonać zadania i pracę totalne lenie a biorą te same pieniądze ukraińska firma .osobiście ukrainiec kazał mi zapier-dalać haha niesamowite rzeczy tam się dzieją kadra liderów w większości z ukrainy to podła naśmiewająca się i faworyzująca swoich pomagierów , liderzy z polski da się przeżyć chodz zdarzy się narwany psychopata ganiający za ludzmi opierniczający za niewykonane zadania czerwony zarabia 2700 netto żółty 3400 netto .pomarańczowy lider 4400 netto biały 8 do 10.000 netto co do grafiku zdarzał się być normalnie poukładany ale od jakiegoś czasu jest podły i nie do życia praca odbywa się pod wielką presją zaczynającą się z samego rana do ostatniego gąga tromby nie wiem jak to nazwać dziwny dzwięk dobiegający jak by podpływał do portu prom .Jadąc do tej pracy człowiek się zastanawia co będzie tam wykonywał danego dnia nie jest przydzielony do danego stanowiska na stałe jak trafisz na recive albo na pick albo na stow to przepadłeś firma nie bardzo idzie na rękę żeby ci zmienić dział i stanowisko jesteś przydzielony tam gdzie jest zapotrzebowanie ja osobiście nie polecam FIEGE przeważnie to obiecanki cacanki co do ludzi z procesu to miłe osoby ale zdarza się ze donoszą na siebie nagminnie do lidera podlizując się przy tym sztaplarze ci co rozwożą towar to totalne poj..eby z 1 wyjątkiem czerwonym nic nie wolno nie można za chorować i opuścić żadnego dnia pracy bo zostaniesz od razu zwolniony nie liczy się nic czy jesteś dobrym pracownikiem i jaką masz sytuację w domu WEK podsumowując tą ciężarna wypowiedz chcesz pracować na pracowników z ukrainy to FIEGE czeka

Tak7Nie1
pracownik zalando polska gardn Nowy wpis
@stary pracownik

to najprawdziwsza prawda... pracuje tam 2 dzień i bardzo mi się nie podoba... zobaczymy jak będzie dalej.... omijajcie ten zakład z daleka....

Tak2Nie2
Osoba bezstronna Nowy wpis
@pracownik zalando polska gardn

Prawda to co tam sie dzieje to masakra nie polecam tam pracy to co obiecuja to nie do konca prawda jakby czlowiek nyl w wiezieniu a wszystkich pracownikow za zlodziejiaja rygor I dyscyplina jak w wojsku a teraz jeszcze koronawirus jest tam nie wiadomo ile osob ludzie ida tam do pracy I zaraz rezyygnuja

Niunia 1977

Pracowałem w Zalando w Erfurt przez pośrednika 1200 euro na czysto dwie zmiany tam są ale Polak Polaka wykancza, kofidencja, i zwolnienia cały czas, wykresy normy, kontrolowane. Wszystko brałem na klate za wpisy do systemu Zalando. Pracowałem jako para i tam mòj związek się rozwalił, że do dzisiaj nie mogę się pozbierać. zwolnili mnie że pomagałem mojej miłości i wszystko brałem na siebie, ale życie toczy się dalej. ma innego partnera i jest szczęśliwa a ja zakochany po uszy jak nigdy, nie mogę tego sobie wybaczyć. Miłość życia stracona przez (usunięte przez administratora) Zalando w Erfurcie. Znienawidziłem Zalando w Efurcie a ona mnie, taki byłem szczęśliwy miłość życia, nigdy jej nie oddzyskam nigdy...........♡

Tak2Nie6
pracownik zalando polska gardn Nowy wpis
@Niunia 1977

w polsce w zalando jest jeszcze gorzej... nie polecam tej firmy.......

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Barman1987
Nazwa działu: Finanse

Jak płacone są nadgodziny ? Czy w ogóle jest możliwość nadgodzin w firmie Zalando ?

Tak1Nie3
Ktoś
@Barman1987

Nie ma nadgodzin w zalando a jak są to nie zostajesz po swojej pracy dużej tylko przychodzisz na dniu wolnym i to wtedy są nadgodziny.

Tak4Nie
Ciekawa

A może ktoś z Was moi drodzy pracuje w dziale BHP i mógłby coś powiedzieć o pracy na tym dziale ? :)

Ja2
@Ciekawa

Także jestem cekawy jak wygląda praca w dziale BHP w tej firmie? Czy jest jakiś rozbudowany dział czy tylko 1 osoba? Czy zakład jest bezpieczny? Czy przepisy są przestrzegane?

Ryszard
@Ja2

Rozważasz aplikowanie do tego działu? Jestem ciekaw, czego oczekujesz, po ewentualnym zatrudnieniu w tej firmie? Daj znać, proszę, jakie są Twoje preferencje.

Nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Czy zaczynajac pracę w zalando w Gardnie jest możliwość dogadania się zeby bylo jak najmniej zmiany na rano?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

TakNie2
Miki

Pozdrawiam Shipping zmiana A !!!

Tak4Nie1
Zdzdan

duża korporacja a nie stać i żeby zrobić prysznice i toalety dla kierowców czekających na załadunek czy rozładunek wychodek zrobiony do lasu żałosne

Tak4Nie
Pani

Witam, 3 zmiany to są na wszystkich działach? I czy na zmianę rodzicielską można się dostać nie mając małych dzieci?

@Pani

Na wszystkuch dzialach są 3 zmiany, tylko w niedziele nie ma pierwszej zmiany. Zmiana rodzicielska tylko dla rodzicow dzieci do lat 14 bodajże. Dojazd na taką zmiane we wlasnym zakresie.

Robert

Grafiki układane bezmyślnie. Praca 11 dni bez odpoczynku 5 dniówek i. 6 dni na drugiej zmianie albo 6 nocek ciągiem bez dnia wolnego. Wolny weekend ?- marzenie. Sobota i niedziela druga zmiana. Do pracy na nockę w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i Nowy Rok. 21 listopada też była nocka. Pracowników mają za nic. Mamy rodziny tylko, że z tym nikt się nie liczy.

Tak5Nie
Andrzej

Mam pytanie czy firma zatrudnia osoby niepełnosprawne ?. Mam orzeczenie niepełnosprawnych letki stopień

Technorocker
@Andrzej

Tak, zatrudnia, ale nie licz na zbyt wiele. Mam stopień umiarkowany, kiedy się zatrudniałem obiecano mi możliwość awansu po 3 miesiącach ze względu na znajomość języka angielskiego i tytuł magistra inżyniera. Lecz najpierw na moim dziale nie awansowali nikogo, natomiast po podpisaniu umowy na czas nieokreślony team leader poinformował mnie iż nie mogę awansować ze względu na 7-godzinny dzień pracy wynikający z ustawy, ale z lekkim może dasz radę. Jednakże odradzam.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i jak to przebiega? jakie zarobki można wypracować?

Nowa
@Tomasz

Szybciej będzie jak zadzwonisz pod nr podany w ogłoszeniu, bo cv długo idzie ???????? pracownik magazynu 3000 brutto + premie

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Czy FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino organizuje staże dla studentów?

TakNie1
Karolina

Jaką macie atmosferę w firmie? Myślę aplikować ale lubię wiedzieć gdzie !

Tak6Nie6

Ktoś z picku
Nazwa działu: Produkcja

Bartek, widzę,że strasznie musisz zazdrościć Asi za to,że jest liderem w tak młodym wieku. To,że wyraziłeś taką opinię świadczy tylko o Twojej niskiej samoocenie i o tym,że nie masz nic lepszego do roboty niz ocenianie innych. Jak widać dziewczyna zapracowala sobie na ten awans w Amazonie jak i w Zalando. Zamiast oceniać mógłbyś sam wziąć się do cięższej pracy i zdobyć godne stanowisko bo obrażają innych daleko nie zajdziesz. Tym bardziej wypowiadając się w taki sposób mam nadzieję chociaż,że miałeś okazję z nią pracować A nie tylko oceniać z góry. Osobiście pracuje z Asia i widze jakim jest liderem i to,że jest miła nie znaczy,że wchodzi każdemu w cztery litery. Chciałabym rowniez zaznaczyć,że jeśli inni liderzy nie mają nic do zarzucenia to Ty tym bardziej nie powinieneś mieć. Jej życie prywatne nas nie interesuje i taka krytykę również zachowaj dla siebie ;)

Tak11Nie8
BobB
@Ktoś z picku

Zapracowała haha widać jak pracuje w Zalando, jeżeli brak zapracowała w Amazonie to się teraz tylko osmieszyles gościu. Tak jak ktoś napisał widać jaka kadra skoro zatrudniają takich leaderow. Może zazdroszczę stawki na h a to że jest głupia i pusta jak bęben Rolling Stonesow już nie. Widać jakiś następny zadurzony w niej chłopaczek to pisal.

Tak6Nie4
Było minèło

Wystarczy popatrzeć kogo pobrali na liderków. Słaby kierownik zawsze będzie zatrudniał słabych

Tak10Nie3
ret

widać Zalando to takie samo (usunięte przez administratora) jak Amazon - jak w niemczech Polak - Polaka ściga to tak samo w Polsce . * a jakie są normy wydajnościowe? - podobne w Amazon? P.S. Miałem tam dawać CV ale się zastanawiam

Tak2Nie1
Jarek

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakie wymagania mogą stawiać przed kandydatem?

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino - Gardno

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino