Opinie o FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino w Gardno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino w Gardno

NIGDY WIĘCEJ

Dzien dobry wszystkim. Otóż musze to napisac. Slyszalam ze pracownik ktory odchodzi z pracy na koniec ma rozmowę z biurem gdzie pytają dlaczego odszedles. Więc, jestem byłym pracownikiem z działu zwroty. Dosc dlugo juz tam nie pracuje i nikt z biura wtedy nie zapytal mnie dlaczego odeszlam. Mam okazje tu napisac i mam nadzieje że wszyscy z biura, kierownik ktory zamiata wszystko pod dywan przeczyta to , ktos musi sie za to wziąść bo to nie na miejscu wszystko jest. Bylam zadowolona ze swojej pracy prawie 2 lata, umowa na stałe, lubialam swoja prace ale bylam traktowana nie ludzko przez panią Monikę, byla agresywna, arogancka Kiedy np zapytalam czy paczkę moge zostawic na biurku, odpowiedzi byly w moja strone za kazdym razem agresywne, mine robila jakby chciala mnie zabic. Proponuje tej pani zrobic nadania psychiatryczne. Ale to nie tylko do mnie prawie do wszystkich miala i pewnie dalej ma takie podejscie. Nie szanuje pracownikow, uzywa wulgarnych słów i stracila rozum, kulture oraz szacunek. Myślała ze jest pępkiem świata na dziale, wszelkie skargi od osob do kierownika byly zamiatane pod dywan zero rozmowy z pracownikami wiec ten cyrk nadal trwal. Niestety zaczelo siadac mi zdrowie do takiego stopnia ze musialam odejść. Stres mnie pomalu zabijal. Dziękuję bardzo tej pani. Nie jestem pierwsza osoba ktora odeszla z powodu braku szacunku z dzialu zwroty. Nie jestem osoba konfliktowa nigdy nie bylam, zawsze w pracy dawalam z siebie 100 procent nawet staralam sie unikac toalety bo pani Monice nic nie pasowalo. Stres mnie zmusil do tego ze dalam wypowiedzenie :( uprzedzam wszystkich ktorzy tam trafili zwlaszcza nowych bo starzy to już znają tą pania bez kultury i szacunku zebyscie się nie bali i wszelkie skargi nie do kierownika lecz bezposrednio do biura poniewaz kierownik Michał nic wogole z tym sobie nie robi. Mam żal ze takie cos ma miejsce bo przez nią (Monike) musialam odejsc z pracy. Dziękuję i Pozdrawiam.

Tetetete

Jak to jest ze ciagle te same osoby chodzą na repack po 3 razy w tygodniu ? Albo robią kilka razy w miesiącu beauty / high riski ? A inni tylko buty i wieszaki…. Mentorka mentorce podaje beauty a inni sobie popatrzeć mogą a potem na ocenach wychodzi… ze „inni maja normy” jak to mówi liderka. No tak pupilki mają normy zawsze taka jest prawda . Nawet na repacku mentorki wybierają sobie osoby które zawsze jak stoją robią kosmetyki . I taka to robota ????

andrzej

najgorsza firma w polsce , omijajcie to cos szerokim łukiem . Jestem firmą przewozowa i zdazyło sie ze mialem awarie o czym meldowalem , ze auto bedzie spóznione ,stalem ponad dobe bo nie chcieli auta rozladowac.Widza tylko koniec swojego nosa, mam podwieszona kartke na kompie z wykrzyknikami nioe brac nic od i dla zalando gardno. OSTRZEGAM , wszystkich nie współpracujcie z ta firmą (usunięte przez administratora) dna

Zenek
@andrzej

Nie narzekaj.

NIGDY WIĘCEJ

Ewunia
@NIGDY WIĘCEJ

juz ulzylo? anonimowa bohateka, brawo

@Ewunia

Czyżby pani Monika?

DK
@Ewunia

Jestem byłą pracownicą i obiecałam moim koleżanką że się wypowiem z resivu po pierwsze był Arek z Wojtkiem było ok odkąd zaczeła (usunięte przez administratora) zarządzać straciliśmy wspaniałych liderów w zamian za 4 Panie liderki Anna najlepiej jej wychodzi siedzenie na biurku, Katarina ma fajnego fb i tym się zajmuje w pracy, Iga w ogóle sama nie wie co się do niej mówi i Aga która chodzi po kobietach i interesuje się ich życiem wszystkie Panie dodam są bardzo nie miłe ale jest jeden bardzo pozytywny lider który wnosi super atmosferę Anton .Bardzo nie miło pracowało się tam a co do Przemka nie powinien trafić na tej pozycję ,mam nadzieję że ktoś się temu lepiej przyjrzy .Zakład tragedia płacisz za kawę leci woda najfajniejsze jest to że z karty Ci ściąga informujesz o tym ale chyba na to nie mają czasu, automaty na tylu ludzi które są popsute, nikt tego nie reperuje są przerwy do tej pory nie rozumiem dlaczego liderzy i inni chodzą palić jeść kawki dyskusje czy oni nie są w pracy tam jest po prostu jeden wielki bałagan .Chciałabym tylko żeby ktoś się przyjrzał na Resiv kobiety dżwigają ,kartonów nikt im nie ściąga mają WMO po nocach i jeszcze zostało dołożone przecinanie czasami ciężkich kartonów . PICK kojarzy mi się z grupą liderów na palarni PACK moja koleżanka zadowolona.

jj
@DK

ok

Tetetete

Cześć, Rozważam złożenie CV do tej firmy. Czy moglibyście podać mi konkretne informacje odnośnie warunków zatrudnienia? Jak wygląda grafik? Ile można zarobić? Czy jest jakiś system premiowy? Ile osób pracuje na zmianie? Jakie są możliwości awansu? Co z posiłkami? Itp. Będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi.

Ktoś Nowy wpis
@Nowy

Tak, zacznę od tego pięknego grafiku, jeżeli lubisz robić po 7 czasami 8 dni z rzędu to nie ma problemu, praca jest dość wymagająca, trza się liczyć z 8 godzinnym staniem, albo chodzeniem. Stawka na początek (jeżeli masz ukończone 26 lat to do 4 tyś zarobisz, czasami więcej, zależy od weekendów, jeżeli nie masz 26lat to zarobisz więcej o kilka stówek) waha się trochę zależy od weekendów i nocek w danym miesiącu. Premia to 15% od podstawy, jeżeli nie dostaniesz notatki ani nie zrobisz błędu krytycznego to ją masz. Z osobami na zmianę zależy na jaki dział trafisz. Awans jest możliwy po przepracowaniu 3 miesięcy, zależy od aktualnego zapotrzebowania. Na posiłki masz 223 zł co miesiąc i tym dysponujesz.

@Ktoś

A te błędy krytyczne, o których piszesz to jakie dla przykładu? Na jakimś wstępnym szkoleniu wszystkiego się o nich dowiem? A przede wszystkim tego jak ich w zasadzie nie popełniać? Piszesz o czwórce z przodu na bieżący okres? Są może przy tym jakieś przewidywania co do przyszłego roku? podwyżki lub cokolwiek?

Zenek Nowy wpis
@Ktoś

4 tysiące na start? Ciekawe...

Ile lat stażu trzeba mieć, żeby móc wciąć udział w tej sesji zdjęciowej i być na fotkach w zakładce z karierą? :D na stronie generalnie są oferty na dwie lokalizacje, mnie o magazynierkę chodzi, tak z ciekawości po pierwsze to czy ktoś ma porównanie Łozienica vs Gardno? Tu i tu jest oferta i zauważyłam, że w pierwszym wariancie wpisano 4255 brutto dla nowozatrudnionych a w drugim po prostu widełki od 4070 do 4900 zł. Faktycznie jest tak, że inaczej się zarabia? A co z warunkami pracy?

Ktoś pisał o pracy na zmiany a kobietach w ciąży. Czy gdy zajdzie potrzeba terapeuta czy można umowic się tylko na jedną zmianę? Widziałam tez opcje pracy na magazynie jedynie w weekendy. Było napisane, że można wtedy w 16 h zgarnąć nawet do 570 pln wychodzi ponad 35 brutto czy chodzi o jakieś premie? Sporo osób się na to decyduje?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Na jakie wsparcie w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Józek

Kobieta w ciąży powinna raczej się wybrać na zwolnienie lekarskie, a jeżeli pracować na zmiany.

zainteresowana

czy są wprowdzone zmiany rodzicelskie od tego roku,, lub czy przyjmują na weekendy ktoś coś wie ...

Zuzanna

Wpadłam na ich stronie na ofertę pracy jako HR Business Partner. Jestem ciekawa jaka jest pensja na tak wysokim stanowisku? I komu bezpośrednio podlega taka osoba?

Młoda

Ja pracowałam z bulem przez dwa lata bo mam przepukline na kręgosłupie i dwa kręgi uszkodzone i z bulem jeździłam do pracy nawed zdążało mi się że kręciło mi się w głowie i było słabo gdyż miałam bardzo wysokie ciśnienie w tamtym roku jsk jechaliśmy do pracy mieliśmy wypadek to firma nami się nie przejmowała i podctaw iła drugi autobus żebyśmy jechali do pracy na popołudnie jak poszłam do lekarza bo mi się robiło niedobrze i w głowie mi się kręciło i dostałam tydzień zwolnienia i wrucilam do pracy to dostałam od lidera nk a innym dziewczynom wstawił nz co ja też miałam jeszcze 2 nz to mi wstawił nk i przez to jak chciałam iść na urlop to mi wstrzymali urlop a inne dziewczyny poszły na urlop po prostu byłam czarnym baranem w tym zakładzie a jak mnie tak mocno bul złapał że nie mogłam się wyprostować i poszłam prywatnie do lekarza i mnie lekarz nie dopuszczał do pracy to mi kadry kazali składać wniosek o zasiłek rehalibitacyjny i powinnam go dostawać do marca tego roku a nie dostawałam jak miałam komisję w Szczecinie i mi orzecznik wystawił zaświadczenie że jestem nie zdolna do pracy to w tym roku przed świętami wielkanocnymi mnie zwolnili z pracy to nie jest zakład pracy tylko harem i gdzie tu jest udciwosc i wspulczucia dla pracownika tylko każą pracować a nie chorować tylko że człowiek to nie maszyna jest nawed maszyna się psuje więc po dwuch latach mnie zwolnili z pracy to jest zakład pracy moim zdaniem to nie jest zakład pracy tylko harem i se grafiki ustalają dla ludzi jak chcą

Marjoh

Witam. Jak złożyć podanie do magazynu Zalano w Gryfinie

Zapracowany (a)

Pytacie nas jaka mamy satysfakcje z pracy , nie wiem czy ciągła praca non stop może satysfakcjonować i dawać zadowolenie .. Osoba która układała grafik chyba nie lubi swojej rodziny , albo rodzina nie lubi jej ,, jak można pracować sześć dni i jeden dzień odpoczynku ,bez wolnego weekendu bo przecież każdy dzień weekendowy w pracy lub sobota i niedziela w pracy i tak co miesiąc czy te przysłowiowe majtki są aż tak ważne, ważniejsze od pracownika , który nie ma kiedy się zregenerować czy nikt nie weryfikuje grafiku przecież panie z HR czytają GoWork, i nie przekazują opini wyżej . Głosicie hasło FAJNIE ŻE ESTEŚ ale do czego i dla kogo to hasło jest stworzone bo przecież nie dla pracownika . Wartościowi i fani ludzie się zwalniają bo mają dość tej harówki ,pomyślcie o ludziach pracujących na dole . Praca jest ważna ale można to tak zrobić żeby była też satysfakcją dla każdego z nas ..Pamiętajcie pracownik zmęczony to nie wydajny pracownik , a wydajność jest wymagana . Pozdrowienia dla góry

mmm
@Zapracowany (a)

Zgadzam się grafiki są co raz gorsze brak już sił

Jakub.
@mmm

A motywacji czyt. podwyżki płac również nie widać.

Cezar
@mmm

Bo to prawda. My pracujący na procesie jesteśmy fizycznymi pracownikami. 6,7,11 dni pracy...ufff. Gratuluję rozliczeń kwartalnych....

Hanna
@Cezar

Tyle dni pracy z rzędu??? :O to kiedy wolne??

Zenek.
@Hanna

Jakiś jeden dzień się znajdzie, a później znów powtórka z rozrywki.

Pyza
@Zapracowany (a)

Sześć dni w tygodniu to jeszcze mało. 12dni bez przerwy to jest wyczyn. Oni twierdzą, że jest wszystko w porządku. Obecny grafik też nie jest ideałem. Też są 7 dniowe tygodnie pracy. Na receive montują pomału wentylatory. Na razie byli ich osiem. Nie wiem jak jest teraz!? Może już nieco więcej. Do jesieni zdążą z robotą! Sami siedzą w chłodzie a resztę mają w dupie. Niech popracują sobie przy 36stopniach w maseczce to może to ich czegoś nauczy, a nie tylko norma inorma do upadnięcia, jak to było niedawno na receivie. Gdyby nie pensja to już bym się zwolniła stamtąd. Pozdro dla wszystkich roboli czerwonych:(!!!!

Hanna
@Zenek.

Serio? Ale to chyba przecież jest nie do końca zgodne z prawem tyle pracować, a tak mało mieć dni wolnego? Opłaca Wam się to chociaż finansowo?

Nikt
@Hanna

Niestety nie. Urlopy tez nam poblokowali na wakacje...

@Hanna

Raczej legalnie, a to dlatego że firma stosuje 4ero miesięczny okres rozliczeniowy.

@Nikt

A to tak pełnoprawnie można je poblokować?

Mycha
@Zapracowany (a)

Obecny grafik też pozostawia wiele do życzenia. Z nocki dzień wolny i następnego dnia na popołudnie. Kto da radę w tak krótkim czasie odpocząć.!? Jedne grupy mają po sześć dni wolnego, reszta nie. Może by tak po równo dawać takie dni. (usunięte przez administratora) się zrobiło i tyle. Czas powiadomić inspekcje pracy, bo matoły układały grafik.!

@Mycha

I teraz dopiero z inicjatywą zgłoszenia tego wychodzisz? Dlaczego wcześniej nikt na to nie wpadł skoro to tak przeszkadzało?

Dzien dobry. Otwierają kolo Bydgoszczy magazyn Zalando. Chciałabym się tam zatrudnić. Nieźle kuszą, owocowymi dniami, obiadami za 1zl, darmowa komunikacja do pracy, jakieś karty przedpłacone. Jednak chciałabym poznać opinię Was jako pracowników, czy tak jest naprawdę? Taki Super socjal jest? Czy praca jest ciężka? Ile jest zmian? Czy ciężko jest się tego nauczyć?

Mycha
@Nowy

Ciężko jest jak wszędzie darmowy dojazd. Obiady zalezą od kucharek 3 zmiany nocki wypadają na dwa miesiące i jest łatwo nauczyć

@Nowy

Witam byłam nie polecam są lepsze zaklady pracy w Bydgoszczy. Brak autobusów i te obiady to masakra sam olej i stawka 3500 brutto bez szału.

Masza
@Kasia

Kaśka przestań narzekać na prace trzeba było mniej pyskować i się srać to by cię nie wylali

Kret
@Masza

A ją wylali czy sama się zwolniła. Fakt ludzie gadali że nonstop narzekała przychodziła do nas na resive i ludzi u nas nakręcała o był jeszcze taki jeden z nią w okularach ten to gadał głupoty u nas dobrali się flip i Flap

Zuzanna
@Nowy

Darmowa komunikacja ona jest non stop w sensie na każdą z tych trzech można można nią dojechać, czy w pewnym momencie ona kończy kursować?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Uvw

Oczywiście, wszystkiego nauczą mentorzy

@Uvw

A dużo tu takich mentorów jest? ;) I jak całe wdrażanie i nauczanie od podstaw w takim razie wygląda? Długo to trwa?

Tak bez problemu to była moja pierwsza praca i dwa lata było dobrze ????

Jo

Po jakim czasie po złożeniu podania o pracę dostaje się odpowiedź??

Robert
@Jo

Pewnie wszystko zależy od ilości kandydatów na to stanowisko. Wydaje mi się że to powinno być maksymalnie dwa tygodnie.

Zenon.
@Robert

Oj nie koniecznie tak jest, ja czekałem z miesiąc na pierwszy kontakt.

Ewelina
@Zenon.

a ile potem jeszcze trwał cały proces rekrutacji?

Czy nowo zatrudnione osoby w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zenon.

Tak, dostaną umowę na okres próbny - 3 miesięczny.

Liza

czy jest zestaw pracowników?

Tedi

Hej ile się czeka na przywrócenie do pracy ? Wczoraj był test nikt jeszcze nie zadzwonił i wynik ( sami kazali czekać na telefon ) Dzięki z góry

Anonimek

Taka „bogata” firma a nie może załatwić pożądnych autobusów, nie dość ze idzie zima to jeszcze rano jest coraz zimniej. Wchodzi się do autobusu a tam klimatyzowana podłoga z latającym dywanem. A ogrzewanie nie działa, mało tego autobus chodzi jak ciągnik i jeszcze śmierdzi spalonym olejem, żałosne

Stary robol
@Anonimek

Maja was za nic

Anonimka
@Anonimek

Ciesz się wogole że masz czym dojechać a jak nie to rowerem będzie ciepłej

dobry kolega

Witam jestem byłym pracownikiem.pracowałem na dziale rozładunku.bardzo fajny dział. Bardzo wesoło. Mój lider przedłużył mi umowę na kolejne 6 miesięcy.lecz firma fige zwolniła mnie w trybie natychmiastowym nikt nie wie czemu albo nie chcą powiedzieć.powiem jeszcze, że nie miałem żadnych notatek albo uwag. Lider szokowany, że pracownik, który miał przedłużoną umowę i tak nie może pracować.powiem, że zwolnienie nie jest dyscyplinarne, tylko nieprzedłużenie umowy, pracuję do końca listopada ale nie mogę przychodzić do pracy.dzwoniąc do kadr też nic się nie dowiesz.pan Michał, który to podpisał też nic nie wie. kłamie prosto w twarz przy rozmowie. Szkoda, bo chciałem wrócić, ale firma musiała mnie zblokować. Nawet nie pozwala zatrudnić w innej firmie, z którą współpracuje. Mówi, że konflikt interesów.

Sikor z zalando pensji
@dobry kolega

Idz do sasu pracy ze umowe podpisales a do pracy mnie nie wpuszczaja odszkodowanoe i zadosc uczynirnie sie należy

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Elka

W Praktyce jak nie wyrabiasz normy i tabela fioletowa to siuuuu

Sikor z zalando pensji

Prosze pana czy zdrowy pan jest nie sika pan pod siebie

Zainteresowana

Czy jest zmiana tzw. rodzicielska 7-15? Jak tak to czy bez problemu można aplikować ze wskazaniem na taką właśnie zmianę???!!!

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino - Gardno

• Jak się pracuje w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Zobacz opinie na temat firmy FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino