Opinie o FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino w Gardno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino w Gardno

Mesjasz

Najlepsi liderzy na piku . Nie którzy to tylko wstają z fotela do toalety tacy zapracowani a jak chcesz coś załatwić to ... Niestety nie mam teraz czasu idź do swojego lidera albo to nie należy do moich obowiązków .. nie powiem nie którzy są bardzo mili i pomocni jedyne co można na pick to pracować nic nie gadać i z uśmiechem podpisywać notatki praca wykańcza nerwowo i psychicznie

andrzej

najgorsza firma w polsce , omijajcie to cos szerokim łukiem . Jestem firmą przewozowa i zdazyło sie ze mialem awarie o czym meldowalem , ze auto bedzie spóznione ,stalem ponad dobe bo nie chcieli auta rozladowac.Widza tylko koniec swojego nosa, mam podwieszona kartke na kompie z wykrzyknikami nioe brac nic od i dla zalando gardno. OSTRZEGAM , wszystkich nie współpracujcie z ta firmą (usunięte przez administratora) dna

Zenek
@andrzej

Nie narzekaj.

Mam 3 pytanka: Jak obecnie wygląda sytuacja z maseczkami, czy trzeba pracować całą zmianę w maseczce ? W jakich godzinach są zmiany i czy nocki są obowiązkowe? Czy to prawda że nie można mieć przy sobie rzeczy osobistych typu biżuteria, zegarek itp.?

@Ania

A więc tak. W maseczki są obowiązkowe poza palarnią która jest na zewnątrz budynku. Zmiany są trzy. 1 od 5.45-14.00 2 od 15. 00-23.15 3 od 21.30 - 5.45. Nocki są zaplanowane mniej więcej raz na miesiąc lub dwa. Tak są obowiązkowe. Odp na pyt 3 przy sobie nie można mieć rzeczy osobistych. Żadnych!!! Ani zegarka biżuterii tel.... Nic.

@Ania

Pracować trzeba całą zmianę w maseczce. Nie wolno jej ściągać praktycznie nigdzie. Wyjątkiem jest kantyna w której można zjeść obiad i palarnią. Tam maseczki nie trzeba mieć.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Natala

Ja mam do was inne pytanie,jak to jest w zalando z tymi nadwyżkami magazynowymi?jak można je kupić?

Ps
@Natala

Witam, nadwyżki magazynowe są zwracana do producenta.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
amazonczyk.

Jest różnie. W pewnej grupie przełożeni niekompetentni, nieprzygotowani zupełnie do pracy z ludźmi wiecznie (usunięte przez administratora). Firma zabrania urlopów z miesiąca na miesiąc, obiady gwarantowane tylko w trzech pierwszych tygodniach miesiąca potem trzeba płacić 11,50 za jedzenie koszmarnej jakości z najtańszych produktów. Załatwienie czegoś w kadrach graniczy z cudem ciągle jest zakaz bo to naliczanie wypłat bo wirus itd.. Wieczne straszenie notatkami dokładnie za wszystko. Praca sama w sobie nie jest zła jednak ludzie na stanowiskach dramat, kolesiostwo więc nawet zgłaszanie pewnych problemów z TL nic nie daje. Wytrzymałem pół roku, dużo ludzi narzeka ale na gadaniu koniec. Od lipca firma szykuje kolejne zakazy. Na hali gorąco jak w saunie plus maseczki także polecam wszystkim lubiącym ciepło.

Wiecie czy FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

W

Nie ma pracy zdalnej w Zalando ????

W

Nie ma pracy zdalnej.

Potrzebujący

Witam czy może ktoś podać namiary (e-maila) na Zalando Gryfino ?

Zenon

(usunięte przez administratora) nie firma zero rownosci, ps niby pierwszego stopnia ,nic nie robia ,a lataja na relax room kawka i herbatka , i nie ma to.jak lizanie (usunięte przez administratora) menagerom ,by miec lepiej hehe .Ale tacy ludzie zazwyczaj zza lepka gnebieni i takie zeczy wychodza ..pozdro(usunięte przez administratora)

Robert

Jakie są normy na godzinę na picku?

@Robert

120 pików na godzinę

Niunia 1977

Pracowałem w Zalando w Erfurt przez pośrednika 1200 euro na czysto dwie zmiany tam są ale Polak Polaka wykancza, kofidencja, i zwolnienia cały czas, wykresy normy, kontrolowane. Wszystko brałem na klate za wpisy do systemu Zalando. Pracowałem jako para i tam mòj związek się rozwalił, że do dzisiaj nie mogę się pozbierać. zwolnili mnie że pomagałem mojej miłości i wszystko brałem na siebie, ale życie toczy się dalej. ma innego partnera i jest szczęśliwa a ja zakochany po uszy jak nigdy, nie mogę tego sobie wybaczyć. Miłość życia stracona przez (usunięte przez administratora) Zalando w Erfurcie. Znienawidziłem Zalando w Efurcie a ona mnie, taki byłem szczęśliwy miłość życia, nigdy jej nie oddzyskam nigdy...........♡

pracownik zalando polska gardn
@Niunia 1977

w polsce w zalando jest jeszcze gorzej... nie polecam tej firmy.......

Robert
@Niunia 1977

Jakie normy są na picku

Kinga

Macie transport pracowniczy?

@Kinga

Tak mamy

Kkk

Ja zapytaniem czy z choszczna jedzi autobus pracowniczy do zaladno czy nie bo niewiem czy skladac aplikacje

PCD

Jak wyglądają godziny pracy w zalando? Dwie zmiany ;)

Pink

Mam pytanko jak długo się czeka na odpowiedź po złożeniu aplikacji. Bo nie wiem jak długo trzeba czekać 2 tygodnie temu składałam. Czy jest jeszcze szansa że zadzwonią?

K
@Pink

Ja czekalam od wrzesnia i nie dawno do mnie zadwonili ze pracę u nich niby zaczynam od 21 stycznia hehe

stary pracownik

Praca podła ciężka i zazwyczaj upodlona przez tych z zagranicy bez żadnej kultury osobistej zazwyczaj trzeba się nachodzić i wiadomo pracować jest nieraz trochę luzu jak wanny nie chodzą ale to w czasie usterki pracownicy ukrainy faworyzowani jak by byli bóg wie kim tam polacy się starają a ukraińcy niestety chowają się po kontach licząc na polaków i polki którzy maja za nich wykonać zadania i pracę totalne lenie a biorą te same pieniądze ukraińska firma .osobiście ukrainiec kazał mi zapier-dalać haha niesamowite rzeczy tam się dzieją kadra liderów w większości z ukrainy to podła naśmiewająca się i faworyzująca swoich pomagierów , liderzy z polski da się przeżyć chodz zdarzy się narwany psychopata ganiający za ludzmi opierniczający za niewykonane zadania czerwony zarabia 2700 netto żółty 3400 netto .pomarańczowy lider 4400 netto biały 8 do 10.000 netto co do grafiku zdarzał się być normalnie poukładany ale od jakiegoś czasu jest podły i nie do życia praca odbywa się pod wielką presją zaczynającą się z samego rana do ostatniego gąga tromby nie wiem jak to nazwać dziwny dzwięk dobiegający jak by podpływał do portu prom .Jadąc do tej pracy człowiek się zastanawia co będzie tam wykonywał danego dnia nie jest przydzielony do danego stanowiska na stałe jak trafisz na recive albo na pick albo na stow to przepadłeś firma nie bardzo idzie na rękę żeby ci zmienić dział i stanowisko jesteś przydzielony tam gdzie jest zapotrzebowanie ja osobiście nie polecam FIEGE przeważnie to obiecanki cacanki co do ludzi z procesu to miłe osoby ale zdarza się ze donoszą na siebie nagminnie do lidera podlizując się przy tym sztaplarze ci co rozwożą towar to totalne poj..eby z 1 wyjątkiem czerwonym nic nie wolno nie można za chorować i opuścić żadnego dnia pracy bo zostaniesz od razu zwolniony nie liczy się nic czy jesteś dobrym pracownikiem i jaką masz sytuację w domu WEK podsumowując tą ciężarna wypowiedz chcesz pracować na pracowników z ukrainy to FIEGE czeka

pracownik zalando polska gardn
@stary pracownik

to najprawdziwsza prawda... pracuje tam 2 dzień i bardzo mi się nie podoba... zobaczymy jak będzie dalej.... omijajcie ten zakład z daleka....

Osoba bezstronna
@pracownik zalando polska gardn

Prawda to co tam sie dzieje to masakra nie polecam tam pracy to co obiecuja to nie do konca prawda jakby czlowiek nyl w wiezieniu a wszystkich pracownikow za zlodziejiaja rygor I dyscyplina jak w wojsku a teraz jeszcze koronawirus jest tam nie wiadomo ile osob ludzie ida tam do pracy I zaraz rezyygnuja

Hfj
@stary pracownik

Trzeba mieć uprawnienia na wózki żeby przebić się przez (usunięte przez administratora)

Czesc wirus

Czy Bambi w tower jeszcze pracuje ? ma ktoś jej insta?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Całe wynagrodzenie wpływa do każdego 10 dnia miesiąca na konto bankowe

Ciekawa

Co z korona wirus u was? Ponoć 10tego stwierdzony na 100% u was. Jak was zabezpieczyli co z ludźmi którzy pracowali z zarażonym ,są na kwarantannie? A może ładnie wszystko zamydlyli i nikt nic nie wie?

Albert
@Ciekawa

Dokładnie tak to wygląda niby ktoś ma potwierdzonego koronowirusa ale jakiś specjalnych dzialan to wogule ze dwa tygodnie go nie ma a potem cisza nikt nic nie wie a niby od zarażonego nic się nie dowiesz

Listek
@Albert

Nic się nie dowiesz jak zapłacili za milczenie to tym bardziej

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Albert

Niestety w zalando to tylko na niektórych działach u niektórych liderów jest dobra atmosfera a tak to za często do kibla za długo do tego kibla za często po wodę i tym podobne

Barman1987

Jak płacone są nadgodziny ? Czy w ogóle jest możliwość nadgodzin w firmie Zalando ?

Ktoś
@Barman1987

Nie ma nadgodzin w zalando a jak są to nie zostajesz po swojej pracy dużej tylko przychodzisz na dniu wolnym i to wtedy są nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino - Gardno

• Jak się pracuje w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Zobacz opinie na temat firmy FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FIEGE Gardno - CD Zalando Gryfino