Opinie Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno, sklepie Zalando i klubie Zalando Lounge

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) w Gardno

Szczery anty korooracyjny

Wszyscy pisz.a o Fiege w gardenie ..lecz nikt nie pisze o bagnie w Zalando...o układach i korporacyjnych walkach....tylko ukrywają jeden drugiego....miejsce pełne szczurów i konfidentów..władze i stanowisko zdobywa się poprzez agresję i układy....straszne miejsce i obłudne ..czekam na kolejne opinie ...uczciwe opinie o Zalando w polu buraków...

PRACA

Witam , czy potrzebują do pracy w Gardnie? czy będzie w ogóle jakaś rekrutacja? proszę o odpowiedz mam taką sytuacje ,że po prostu potrzebuje pracy :(

lalu

nie ma póki co

Wieśniara

Na razie to zwalniają. :(

Rita
@Wieśniara

Zwalniają na potęgę to fakt

Grzegorz.
@Rita

Gdzie?, kogo?, za co zwalniają?.

Rolo
@Grzegorz.

...zapewne tych, co "najlepiej pracują" i mają "wysoką" frekwencję ;) ;)

Stary Zalandowiec
@PRACA

Bez picu. Czy ktoś pracuje czy nie pracuje Każdy jej przecież dziś potrzebuje ps. polecam pracę w Zalando

Stary Zalandowiec
@Rita

Nie zgadzam się Chcesz pracować, szanujesz pracę W Zalando będziesz pracował i będziesz szanowny

Witam, mam taki problem, zostałem zwolniony po dwóch dniach nieobecności i mam pytanie czy mogę ponownie wrócić? Próbuje od 3 miesięcy z marnym skutkiem, dziś dzwoniłem do kadr i powiedzieli ze muszą zapytać mojego byłego lidera o zdanie..

Hej to zwolnienie za NN czyli nieobecności nieusprawiedliwione . Jest to zwolnienie dyscyplinarne z art. 52. nie przyjmą Cię.Mydlą oczy, że muszą się kogoś zapytać , szukaj innej pracy i nie pokazuj świadectwa pracy od Fiege nowemu pracodawcy bo niechętnie patrzą na osoby jak jest wpisany art. 52 w świadectwie.

Ted

W Przyłekach bez zmian widzę lol

Olo
@Ted

Jaki przewłeki? Tu o Gardenie rozmowa

Rekrutacja składała się z dwóch etapów: 1. Wstępna rozmowa telefoniczna z pracownikiem HR (kilka pytań, w tym o oczekiwane wynagrodzenie) i zaplanowanie terminu rozmowy rekrutacyjnej. 2. Rozmowa rekrutacyjna z managerem docelowego działu i pracownikiem działu HR (różne pytania dot. doświadczenia, umiejętności miękkich i znajomości procesu, przedstawienie warunków zatrudnienie w tym wynagrodzenia). Po kilku dniach otrzymałam telefon z informacją o chęci podjęcia współpracy (co mnie bardzo ucieszyło). 3. Przedstawienie oferty zatrudnienia i ustalenie terminu rozpoczęcia pracy ... i tutaj wydarzyło się coś niespodziewanego. Przedstawiono mi prezentację z warunkami zatrudnienia na której było podane wynagrodzenie brutto o kilkaset złotych niższe niż to podane wcześniej. Pani z działu HR na moje zwrócenie uwagi, że w prezentacji jest błąd po chwili stwierdziła, że tyle zarabia się na tym stanowisku i jest to kwota nie podlegająca negocjacją. Bardzo zależało mi na tej pracy, ale niestety zostałam oszukana(usunięte przez administratora) nie zauważyła tej kwoty na prezentacji, albo prezentacja nie zostałaby mi wyświetlona, kwotę zobaczyłabym pewnie dopiero w dniu podpisania umowy (żeby podjąć pracę w firmie zdecydowałam się na relokację). Pani z HR nie wykazała nawet skruchy i nie przeprosiła za błąd. Niestety ale cała rekrutacja była dla mnie stratą czasu. Oczekiwania finansowe podawałam już na etapie przesyłania aplikacji, a następnie potwierdzałam podczas rozmowy telefonicznej. Gdyby przedstawiono mi kwotę wynagrodzenia podczas pierwszej rozmowy, na tym by się zakończyła.

1. Doświadczenie zawodowe 2. Mocne i słabe strony 3. dostarczenie feedbacku 4. umiejętności miękkie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Farinelli

Skandaliczna obsługa klienta. Na moje pytanie niejaki Łukasz z czatu odpisał mi tak: "sprawdziłem uważnie i wychodzi na to że na stronie google można znaleźć wszystkie odpowiedzi. Na jego łaskawą odpowiedź musiałem czekać 10 minut, oczywiście wcześniej przeszukiwałem google, gdzie nie znalazłem odpowiedzi.

Tok
@Farinelli

W Gardnie nie ma obsługi klienta, jesteśmy magazynem.

Grażyna

Czy przyjmują teraz na magazyn ?

...
@Grażyna

nie polecam tam robić niby pracujemy od 14-22 a tak naprawde to każą nam nadrabiać przerwe 30 minut pod koniec pracy która nam się należy bo niby tak jest w ustawie i bronią się tym ze w ustawie jest 15 minut na obiad i 15 dla nas i ze te 30 minut mamy nadrabiać więć jak kończy ktoś drugą zmiane dopiero o 22:30 to rusza dopiero 22.50 spod zalando nie polecam bardzo tam robic pracuje tam od tygodnia i jestem niezadowolony z tej pracy

Zenek.
@...

Nie wiem gdzie Pan pracuje ale na pewno nie w Zalando w Gardnie. Owszem odrabiamy 15 minut przerwy, tak więc pracujemy od 5:45 - 14, 14 - 22:15, 21:30 - 5:45. Po pracy 20 minut mamy by dotrzeć na autobus zakładowy i tyle w tym temacie.

...
@Zenek.

jestem w ameryce okolice olsztynka zatrudniony przez gi group

Zenek.
@...

Tutaj piszemy na temat Zalando Gardno, a nie Ameryka ...

@...

Zaczynasz pracę 14;15 więc kończąc o 22;30 odrabiasz 15 minut a nie 30. Dzień dobry matematyka i myślenie. Nie mówię, że w Zalando jest wszystko ok, ale akurat to jest zgodne z prawem pracy.

Magdalena
@Anonim

Ja akurat rozumiem te zależności dotyczące przerw. Ale chętnie bym się dowiedziała ile się zarabia na pickingu. Tylko że strach się zapytać na innych wątkach, gdzie się rozliczają z imienia i nazwiska, już prawie włosy wyrwane latają... Rzucisz kwotą Ty lub ktoś inny?

Dziennikarka

Jestem dziennikarka, zbieram informacje na temat warunkow pracy w firmie Fiege: Chcialabym sie zapytac o godziny pracy, wynagrodzenie, czynnosci obejmowane przec pracownikow, bezpieczenstwo i o warunki pracy. Czy jest tutaj ktos, kto dla firmy pracowal lub dalej pracuje i moglby mi o tym opowiedziec? Oczywiscie anonimowo. Prosze o kontakt na maila: sending-information@gmx.de.

Taka prawda...

TL to tylko pacynka osób z góry ....czyli ........

Ka wu

Człowiek się stara ponad swoje siły a i tak premie zabiorą . Towar do niczego przecież to widać ze same kurtki lecą albo byle jakie ciuchy. Ale kogo to obchodzi . Ciekawe jakie normy maja osoby które maja żółwie tempo ? Widać gołym okiem kto jakie ma na receive zmiana B. Nie którzy tak w (usunięte przez administratora) wchodzą bez wazeliny ale za to ich się nikt czepia. Obrywają tylko ci co się naprawdę starają i nikt nie będzie robił ponad swoje siły !!Ja tam bez premii przezyje .

Marzena
@Ka wu

Jesli przezyjesz bez premii to chyba nie była ona duża? Podasz o jakie kwoty chodzi? I za co niby zabierają ją?

@Ka wu

Są zmiany rodzicelskie ktoś coś wie

Hery

Wiadomo czy będą podwyzki w garnie. Coś, ktoś?

Krzyżowka
@Hery

Dziś na odprawach mówili o podwyżkach

@Krzyżowka

Coś wiesz więcej, ile dali?

300zl brutto

Dziękuję za odpowiedź

A ile macie podstawy?

Milena
@Hery

Przyjmują w Gardnie ktoś wie ?

@Milena

Z tego co wiem to pod koniec września

Ulka

Tak podobno 400zl Neto dla każdego

Józek
@Ulka

Kolejna podwyżka? Jakoś nie mogę w to uwierzyć ...

@Józek

Teraz jest na umowie 4000brutto

Józek
@Rybkaaaaa

Taa 4k, chyba jak przepracujesz swoje.

@Józek

No tak jak przepracujesz cały miesiąc jak na te czasy jakie mamy to i tak jest spoko nie ma co narzekać

Pick/stow

W jakim czasie wypłacany jest ekwiwalent w tej firmie?

Pozdrowienia z Ameryki

Jaka podstawa w dziale Quality ?

jagódka
@Pozdrowienia z Ameryki

już banują
@jagódka

No trudno nie dowiem się ale dziękuję :p

Lol
@już banują

do działu jakosci nie przyjmuja z ulicy, tam tylko z wewnatrz biora osoby.

Liderzy na packu zmiana B to jakiś dramat. Dlaczego poprzenosili mentorów? Niektórych szkoda ,bo byli jedynymi osobami którzy beż problemu udzielili jakiejkolwiek pomocy jak ktoś miał pytanie bądź jakiś problem

Hellena

To prawda , skąd wzięli tych liderów?? Niektórzy z nich to nawet odprawy nie potrafią zrobić , a dają im zarządzanie ludźmi

Xxx
@Hellena

Najgorsza jest Tim liderka Paulina T traktuje bardzo z góry zero rozmowy mega niedostępna czemu takich ludzi zatrudniają na liderów.Czy można się przenieść do innego lidera.

La Paloma
@Xxx

Można.

Tamara
@Xxx

Nie ma co się skarżyć, bo jak będą wiedzieli kto sie poskarżył to będzie jeszcze gorzej. Nie ma w tej firmie sprawiedliwości ani profesjonalizmu. Poskarżysz się to będziesz mieć dwa razy gorzej i taki TL wszystko zrobi abyś to Ty sama odeszła z tej pracy. AM to chyba nawet nie wiedza co sie dzieje u nich na obszarach i z kim współpracują. Każdy potrafi udawać. Zasada jest taka ze masz pracować i siedzieć cicho i udawać ze nic sie nie dzieje i jak coś Ci sie nie podoba to musisz odejść bo innego rozwiązania nie ma. Zawsze TL ma racje i zawsze jest niewinny.

Mikołaj
@Tamara

Wychodzi na to że trzeba pracować i siedzieć cicho a to nie jest dobre rozwiązanie. Ktoś w końcu pęknie i powie co mu leży na sercu. I co? wtedy go zwolnią, bo ma jakiś problem którego sam nie może rozwiązać? Od tego są team liderzy żeby pomagali, nie?

Damher
@Mikołaj

Na tej filozofii opiera się cała firma. Siedzieć cicho, bo osoby na stanowiskach nie potrafią rozwiązywać problemów

@Damher

Widzę, że od tych paru lat nic się w tym fige nie zmienia xD To prawda, od początku istnienia było tak, że jak się ktoś poskarżył/ poszedł z problemem, wszyscy dookoła wiedzieli kto był i co gadał i potem miło już nie było

Ivan

Bo AM muszą powiedzieć o tym Liderom a kochani TL już znają sposoby jak się tej osoby pozbyć. AM żyją w błędzie o swoich świętych liderach. Tl tez człowiek

@Tamara

Mało wiesz o AM w tej firmie :D mało wiecie w ogóle na temat zarządzania w tej firmie. Nie macie pojęcia na jakich zasadach odbywa się podejście do pracownika przez TL, jakie naciski kładą na Nich Areasi i czego konkretnie wymagają. Głównie śmietnik jaki jest czy był na działach stworzył właśnie AM. Fajnie jest rzucać gownem na prawo i lewo nie mając pojęcia o czym się w ogóle mówi :)

Pracownica

Posłuchajcie mili Atmosferę w pracy tworzymy my ludzie. Osobiście pracuje na receive już jakiś czas. I powiem Wam szczerze lepiej mimo zmian w organizacji pracy lepiej nie mogłam trafić. Grupa do której trafiłam jest w porządku. Są zgrzyty, ale umiemy z sobą rozmawiać. Są zawiści ale je rozwiązujemy i trwamy w doli i niedoli. A wiecie dlaczego, bo trafiliśmy wszyscy na super lidera(którego mam zabrano na pack). Nikogo z nas nie wyróżniał, rozmawiał, śmiał i płakał z nami. Teraz trochę źle ale kto jak nie my damy radę najlepsi. Tak że szanujmy się, uśmiechamy, to tylko praca którą wykonujemy a cała reszta to my. Do Was tylko drodzy liderzy słuchajcie nas. Możemy wiele pomóc, podpowiedzieć. Nie patrzcie na donosicielstwo(goncie z dala od siebie tych gnomów co mieszają Wam w grupach żeby sobie ulżyć) Serdecznie pozdrawiam całą załogę Fiege Gardno. Nie mamy tak źle jak mówicie. Młodzi jesteście i całe życie przed Wami.

Pyza
@Pracownica

No ja też pracuje na receivie w gardnie i wiem o kim mowa. U mnie lider z bożej łaski. Wyróżnia osoby bardziej wykształcone i te, które włażą w (usunięte przez administratora) bez wazeliny. Nie mówiąc już o urlopach czy pojedynczych dniach. Zawsze jest problem. Trzy lata z rzędu w wakacje nie dostałam urlopu, bo nie zasłużyłam sobie na wypoczynek. W tym roku też nie będę odpoczywać, jak inni tylko tyrać w upale. A, jeszcze jedno. Dlaczego na naszym dziale nie wszędzie są wiatraki chłodzące. Trzy linie ich nie mają. Drodzy liderzy, do Was to pytanie. Pozdrawiam czerwone koszulki! :)

@Pyza

No to zastanów się czyja to jest wina? Jak możesz pozwolić sobie na takie zachowanie ze strony przełożonych? Pracownik jest zobowiązany do wzięcia urlopu min 2 tygodnie w roku, generalnie jeśli się go „zrzekasz” powinnaś/eś wypisać stosowny dokument, który TL powinien dostarczyć do kadr… urlop Ci sie należy, bez względu jakie chore podejście maja do tego managerowie Zalando- bo większość decyzji przechodzi przez ich łapy

Witam. Skończyła mi się umowa i nie przedłużyłem jej z leaderem za porozumieniem stron. Po jakim czasie mógłbym wrócić do pracy ponieważ zostałem odrzucony jeden raz? Czy ktoś miał podobną sytuację?

@Anonim

To TL podejmuje decyzje o Twoim powrocie. Widocznie coś było nie tak skoro raz już zostałeś odrzucony.

Ona

Cgce złożyć wypowiedzenie za porozumieniem stron i jak to jest skladasz do TL czy do kadr?

la
@Ona

TL

@la

Oczywiscie, ze do kadr.

Biedronka Baśka

Ochrona to dramat PRLU bez wykształcenia podstawowowegk chwali się 1z czarnych sugerują poniżają mówią co chcą niżej postawionym pracownikom. Może potrzeba pomoc psychiatry psychologa prawdziwy (usunięte przez administratora) szkoła Niemiecka zastraszanie obserwowanie czujniki predator teraz sygnał. Rządzą ludzie bez wykształcenia zdecydowana większość prosta praca dla chłopów z zadupia. Totalne dno po 2 tyg mam dość!!!Umbrella wstyd kto im za to płaci?!

Kaufland
@Biedronka Baśka

Dobrze napisane. Czekamy do emerytury.

Prawda

Niewiem czy to prawda czy nie. Ukrainke złapali na kradzieży i uwaga.. dostala tylko notatke brawo... a co by było z Polakiem ? Policja i sajonara ! Brawo (usunięte przez administratora) bo to dzięki wam jest państwo w państwie ;/

Mikołaj

Firma zapewni autobusy pracownicze? Powiesz ile się płaci? Czy są darmowe dlatego koleżanka korzysta i jeździ też na innych trasach?

@Mikołaj

Darmowe.

Aneta

No to super jeśli dokładać się nie trzeba. ;) A trasy jakie, każdy ma szansę na zgarnięcie?

Jacek.
@Aneta

Zależy gdzie mieszkasz.

Xyz

Jakie sa zarobki Team Lidera?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) - Gardno

• Jak się pracuje w Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 318.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 35 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)
1.7/5 Na podstawie 497 ocen.

Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Gardno (Zalando)