Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Dhl

A kuba co robi? Pomaga komu? Kolega aski i lukasza

Lornetka
@Dhl

Ty się lepiej zainteresuj czemu lesba ma takie notowania u krzycha i chłopaków ?Tak było głośno na magazynie że jej karton spadł na ramię i BHP każdemu o tym mówił ,lider załagodził sytuację czemu? I że ciągle ma (usunięte przez administratora) i sobie nie radzi ,a pomimo to pracuje ,widać im odpowiada pod pewnymi względami.....

xd
@Dhl

Na której zmianie najlepsze laski ??

Zawiedziona...

Co jak co ale w piątek przyszłam na te 4godziny bo miałam obiecaną pizze. Specjalnie nic nie jadłam w domu aby pojeść w pracy jestem bardzo zawiedziona. Byłam tak zła że chciałam wyjść o tej dwunastej do domu

Dhl sosnowiec
@Zawiedziona...

Firma zawaliła następnym razem zamówimy dla ciebie pizze na pyszne.pl

Dostawca

Przecież była pizza

Zniesmaczona
@Zawiedziona...

Ja miałam podobnie, poszłam na te forum pracownicze i myślałam że tam chociaż jakiś obiad będzie okazało się że nie było obiadu czułam się bardzo zaskoczona tymbardziej że byłam już głodna po praktycznie cały dniu ciężkiej pracy na gridach.

@Zniesmaczona

Ja nie wiem jak ta firma dba o pracowników... Miałam nie przychodzić w piątek na te 4 godziny ale gdy się dowiedziałam że będzie dla nas pizza to (usunięte przez administratora) naiwna dałam się przekupić. A na gridach praca nie należy do łatwych. To miał być posiłek dla pracownika a nie było nic... Głodna zawiedziona i zła poszłam do domu

@Zniesmaczona

Tak samo uważam że te kanapki w automatach powinny być za darmo a nie 4,50 zł za kanapkę... Kto to widział taka drożyzna. Za tyle to ja opakowanie ryżu kupie bo jabłka biorę ze stołówki w poniedziałki i mam obiad na dwa dni

Lipa
@Zawiedziona

Sama bidodota robi na tym magazynie ,zresztą jaka placa takie jedzienie macie ,frajerka

Idiotka
@Zawiedziona

Tak pepko ci kupi śniadanie obiad i kolację ,ty masz (usunięte przez administratora)......A nie myśleć o jedzeniu

Idiotka2
@Idiotka

Przecież jest automat z bardzo smacznymi bułeczkami...i bardzo dobrze jak dla mnie że trzeba zapier...przynajmniej można spalić troche kalorii...a jeśli zależy ci na pracy w której najważniejsze jest to żeby się najeść za darmo i nic za bardzo nie robić to polecam inne firmy np. ul.Inwestycyjną J.M albo amazon...w amazonie to jest więcej darmowych posiłków niż pracy ale firma kobinuje tzw.raj podatkowy za posiłek pracowniczy nie płacą podatków..w amazonie to się tylko nadwagi można nabawić...i bardzo dobrze że pepco nie serwuje darmowych posiłków bo ja i tak na diecie trzeba zrzucić trochę kilogramów po pracy w amazonie...a jeśli chcesz w pracy ciągle myśleć tylko o jedzeniu co na obiad itp. to polecam amazon gdzie bez nadgodzin zarobisz więcej niż w dhl bo dla nowych pracowników stawka 22.50pln na godzine

Zniesmaczona
@Zawiedziona

Aaa kochana ja to już z śliwek ciasto piekłam w domu. Kawę brałam ziarnistą do domu bo jest ogólnodostępna i zawsze parę złotych mam w kieszeni a kawa przepyszna jak sobie zmieliłam, a szkoda na automaty 2 zł od poniedziałku do piątku to mam 10 zł na tydzień zaoszczędzone i w domu pije przed telewizorem. A najlepiej jak są banany wtedy to już wszyscy jemy w domu bo biorę je kiściami do torebki.

@Zniesmaczona

No właśnie jeśli chodzi o banany to nigdy się nie załapałam bo właśnie biorą całymi kiściami jak małpy jakieś. Wstyd wstyd jeszcze raz wstyd

Vacuś
@Zniesmaczona

Banany to służą ci do czegoś innego a nie do jedzenia.

@Zniesmaczona

Ja jeżeli pójdę na następne forum pracownicze to poruszę temat posiłków pracowniczych bo to jest skandal żebym z pracy do domu wracała głodna.

@Vacuś

Wczoraj były banany... Jak przyszłyśmy na 22 to już nie było i znowu się nie załapałam już mnie po prostu krew zalewa. Na szczęście zostało mi jeszcze cukierków z dnia chłopaka bo dwie kieszenie wyniosłam

Klaudia

Dlaczego damian i daniel z Sandra stoja I bałagan maja A każdy czysto. Daje znowu im aby za nia ogarniać. Laska jest daremna a lize się ze swoją to już wymiotuje do teraz. Za robote by się wzięła udawać każdy może ale za nia robic?

Jaskiniowiec
@Klaudia

Dopiero teraz to widzisz,zawsze była daremna ale to ulubienica lidera jemu pasuje dziwne że jej nie szpieguje na kamerkach jak innych ,bo zaraz zwolnienie

Myszka Mickey
@Klaudia

Mi to się śmiać chce tyle razy złapał ją liderek na telefonie ,wysyła jej ludzi do pomocy ale jest biedna ma kredyt jak większość z nas ,pokazywał jej nawet jak robić palety itd ten magazyn to (usunięte przez administratora) trzymają nieudaczników i obiboków którzy i tak mają fory

Lider
@Klaudia

Dopóki to toleruje to jest spoko ,co wam do tego (usunięte przez administratora)miał eldorado ,(usunięte przez administratora),jeśli kogoś lubię i mi tiutia to zostaje a jak sobie kogoś upatrze to won

Ala
@Myszka Mickey

Piszące osoby są w gronie tych z którymi się przebywa dlatego trzeba robić swoje bo potem wychodzą takie sytuacje.

Olek

Największym konfi jest byla liderka Agnieszka solara z przedmieścia nie umiejąca się wysłowić. Jedz dalej lalunio.

@Olek

Po trzech piwach była najlepszą (usunięte przez administratora) w tym kraju więc zbastuj kolego takiej specjalistki to już nigdzie nie znajdziemy

Anty beny
@Beny

Że taki beny czy raczej pan m. po takich komentarzach jeszcze nie zwolnił się z tej firmy...wszyscy mają go za alkoholika a chłop się poniża i dalej tam pracuje...żal chłopa widać że ciężko z pracą może warto wrócić do brembo...beny to się trzyma dhl bo mu dają na tym wózku 5tys. na rękę

Faworyt
@Anty beny

Jak był liderem ile stał z dzoana i gadali tak im było wolno ,im było wolno a zwłaszcza jej dziewczyna lidera.I Krzysiek nie sapał wtedy że się sypie a potem razem w akwarium taka komitywa ,wniosek z tego taki że innym pozwala się na bardzo dużo ,zostaje między wami tylko ludzie to widzą

Beny 2
@Anty beny

Siedzi tam bo jak by poszedł gdzieś indziej to nikt by nie tolerował tego w jakim stanie przychodzi do pracy a w DHL to jak święta krowa nie do ruszenia... (usunięte przez administratora)

Olo
@Olek

Jak ona do każdego i na każdego a sztame trzyma z benym. Więc ma swój swojego. On nawijał na nią jak na swoją byla

Lila
@Olek

To największy konfident jaki może być. A była Góra A teraz spadła ojojojo jak szkoda. A szczerze (usunięte przez administratora) prawda dobrze jej tak. Szczyci się czym ? Rozjaśniacz mozg jej wygryzł A solarium dodało swoje.

Luiz
@Olek

Przeciez to konfident pierwsza klasa .Myśli że wyglądem i figura cos zdoła ?okazali się ze nie stara Żaba solaryjne (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Beny

Niedawny mistrz Anglii, mistrz Premier League najsilniejszej ligi świata, zdobywca Pucharu Anglii... A my go dojeżdżamy w du.pe!!! Ile goli ma Legia?! Jedeeeeen! A ile Leicester?! Ch.uuuuuj!!! Zobaczcie na tabelę grupy C Ligi Europy jak pięknie wygląda!!!

Mistrz
@Beny

Mistrzem szkolenia na grid został nowy mały grubas zwany potocznie kulka ,wybrali na wzór Darka Radek ma gust razem z fałszywym Kk,ale że inni mogą zmienić dział bo zagrożą zwolnieniem były trener poszedl i Karolina na stock kontrole da się

Madzia
@Mistrz

O jaka zazdrość z waszej strony. Poszli bo więcej umieją niż wy stać ,gadac i się miotać. Puknąć w stół A nożyce się odezwia. Pracować trzeba umieć.Kazdego tu opisujecie ludzi pracujących wyrabiających na swoje stanowisko a wy co? Garnek u matki. Wiec tyrać małe poczwary.

Beka
@Madzia

A na jakie stanowisko jest tam jeszcze miejsce twoim zdaniem ,bo dla mnie stoisz w miejscu ,no chyba jak dwie laski się pozalily i poszły na kontrolę szantaż? I co inni dłużej pracują i nic a agencyjne zaraz awans nie bądź śmieszna dziewczyno

Człowiek tysiąca shocków

Przykro się czyta te niektóre komentarze. Same intrygi, fermenty i knowania. Weźcie się w garść jak jedna drużyna i nie wiem może jakieś związki zawodowe załóżcie. Coś takiego przydaję się na korpo - magazynach. Jak ktoś napisał wcześniej od początku roku zakład zmierza w złym kierunku.W dobrym momencie dostałem wypowiedzenie :D. Za mojej kadencji minusy pracy to: - durne pomysły kadry zarządzającej i Warszawki - za duża ilość team-liderów(brakowało tylko TL od spraw kartonowych oraz ich cięcia :D ) - wyśrubowane normy - system za 5 zł z lukami i niedociągnięciami - akwarium xD - kierownik operacyjny - p i e r d o l o n e kaski jak na budowie - nieróbstwo niektórych TL - układy rodzinno - kolesiowe - szukanie dziury w całym, byle uwalić premię - zła organizacja wielu podstawowych spraw, pod tym względem jest to magazyn raczkujący - notoryczne błędy osób odpowiedzialnych za wypłaty - Ćwiertuniaaaaaaaaaa!! :D Plusy pracy w DHL Sosnowiec: - wypłata na czas xxD - jak na magazyn w miarę wysokie zarobki, szczególnie w okresie czterech brygad - w porządku ludzie i dobra atmosfera( podkreślam za mojej kadencji) - lekka banalna praca - dobra lokalizacja magazynu - spotkania integracyjne :D - wózki xD - wczasy pod gruszą i bony świąteczne - prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do karty multisport - darmowe kursy dokształcające dla magazynierów ( UDT , zwyżki ) Ogólnie pracę tam będę wspominał dobrze, jest to dobra praca na jakiś czas. Kariery niestety tam nie zrobisz. Pozdrawiam całą zmianę C i ekipę załadunkowych!!

Quicksilver
@Człowiek tysiąca shocków

Tak to jest niemiecki kapitał a standardy typowo polskie...

TBC
@Człowiek tysiąca shocków

Dobrze prawisz, dać Ci wódki - z pracą banalnie łatwą się nie zgodzę bo wszak sam piszesz, że wyśrubowane normy. A było tak i w lutym że jedne obiboki team leadery dogadały się z drugimi obibokami ze Stocku, że dokładają pickerom obowiązek latania z brakami - z każdym brakiem i praca się posypała bo tych ich norm, ,,poprawionych'' w styczniu, przy takim systemie nawet w 1/3 by się nie wyrobiło - a było i tak że ludzie od kartonów byli tak premiowani jak ci co zasuwali na normę, a gdzie tu była sprawiedliwość a gdzie tu był zdrowy rozsądek - daleko za ogrodzeniem magazynu. Praca jedna z lepszych mimo tych niegodziwości co to człowieka spotykały, bo wypłata godna i na czas ( ale to zasługa DHL w W-wie). Dobrze się zapowiadało a wyszło jak wszędzie

Lucky
@Człowiek tysiąca shocków

Pozdrawiam.tez się cieszę,że tam już nie pracuje.teraz przynajmniej jak idę do toalety to wiem ,że czysta.a tak powaznie-zgadzam się z tobą.

@TBC

A jak można tam pracować jako zwykły pracownik magazynowy i tak tyrać dla niemca..w takim (usunięte przez administratora) jakim jest dhl

Liczydło
@Człowiek tysiąca shocków

Jakoś bałagan w tym HR ,nie potrafią policzyć dobrze pieniędzy i (usunięte przez administratora) ludzi ,ciągle jakiś problem jakieś nieudaczniki tam pracują , oddajecie ludzia pieniądze którzy zastępują trenerów którzy ciągle są na zwolnieniu

Bzdury
@Człowiek tysiąca shocków

Co ty gadasz teraz jest konkurs na trenera ,za pół darmo

Ksiądz
@Człowiek tysiąca shocków

Jest konkurs na trenera ,tak że spoko ,kogo wybiorą ?

A tobie stara umrze wcześniej niż myślisz...amenooo szatan jest jeden. Życzę Ci i się spelni666

@666

Ty też masz dwóch ojców - murzyna i araba i śpisz z nimi w jednym łóżku. Dlatego tak często chodzisz do ubikacji, bo masz zespół jelita drażliwego.

Anty_beny

Beny to alkoholowy kozak i łowca promocji na tanią najbkę...ciekawe czy wali jabole...oczywiście przekażemy a potem wypowiedzenie

Dyzio

Jeśli grid ma po dwie strefy ,a miało byc po jednej to komu się chce przychodzić w soboty ?jak jest wypompowany po całym tygodniu ludzie też chcą odpocząć mają swoje życie i sprawy .Największy problem na zmianie k.k jak tyle ludzi wywalił i nikt nie chce zostawać.... Nie ma kartonów ,jeszcze ci nadgodziny wciskają ,a jak chcesz iść na bulk i zostać to dla nich wielki problem ,(usunięte przez administratora)

Poker
@Dyzio

A ilu już się zwolniło że zmiany krzycha ,nawet Wojtuś nierób dla niego super pracownik nawet jak wypadł z wózka , tłumaczył że ma problemy ,a kto ich nie ma? Inni zaraz aut ,zostaniesz z ręką w nocniku , ciągle mu coś nie pasuje.Zreszta nowi przychodzą widzą jak wygląda praca na grid i ich niema wolą wrócić na Amazon i co 5 osób przyszło na grid i wszyscy się zwolniły albo lider do (usunięte przez administratora) albo ich to przerasta

Beny_laski
@Poker

Ty ziomek naucz się pisać po polsku bo tego nawet nie da się czytać albo skończ pić...no raczej tylko amazon jeśli ktoś szuka pracy na magazynie w szczególności w sosnowcu to tylko amazon na ręke dostajesz 3400pln bez nadgodzin walić dhl

Loli
@Poker

Walę co drugi dzień browca w klopie za ten czas przesiadujac na fejsie, czasem po 20 min, i jeszcze nikt się nie szczaił Jak dla mnie ideolo zmiana A normę zawsze idzie jakoś obejść jak się zna sposoby c:

Hyzio
@Dyzio

Ale i tak nie narzekaj. Spokoj cisza A nikt za toba nie stoi i nie patrzy z zalozynymi rękoma jak za czasów Auschwitz. Więc czasami trzeba zadać sobie pytanie gdzie leży błąd?! A Max jaki jest taki jest. Normalnie podchodzi do sprawy.

Bingo
@Hyzio

A na co choruje lider ,miał pępkowe u swojej faworyty ,czy oni też mają kontrolę z firmy?

Jakub
@Dyzio

Te nadgodziny, o których piszesz są dodatkowo płatne? Rozumiem, że nie jesteś z nich zadowolony ale ile więcej można wtedy zarobić?

Dhl supply chain

E tam pijak a ty nie pijesz po pracy żeby się odprężyć po stresującej pracy...a to że chłop ma zdrowie i mu nie wystarczają dwa piwka i musi wypić więcej to jego sprawa...a kto bogatemu zabroni jak ma dużo większą stawkę na owws niż np taki zwykły cięć z dhl i nawet lider którym kiedyś był...to był kozacki manewr żeby uciec z lidera i od razu załatwić sobie pracę jako operator wysokiego składowania bez jakiegokolwiek doświadczenia kiedy ponoć było wymagane roczne i zarabia więcej niż nędzny lider a z nadgodzinami to więcej niż kierownik...ale do tego trzeba mieć głowę na karku jak beny

Fortepian
@Dhl supply chain

Bo tacy są w cenie u liderów ,ci co piją mają względy ,ale po co to pisać jeśli ludzie sprzedadzą się za parę kawałków pizzy ,jeśli zostaną nadgodziny , najpierw sami siebie ocencie ,tak mało zarabiacie że za miskę ryżu zostanie jak w Chinach u nas pizza hahahaaa ,a Wielka Aneta wzywa ludzi na pomoc bo nie radzi sobie na swoim stanowisku

Dżon

Miałaś już go czy jeszcze robisz podchody latawico ?

Anty natka

Proszę zabierzcie natalce ten megafon bo koparkę drze tak, że aż ja słychać w 20 alejce w pts'ie...

xd
@Anty natka

W poprzedniej robocie też się darła Kwestia przyzwyczajenia, przynajmniej jest wesoło :)

@Anty natka

I bardzo dobrze niech tak się drze...a ty dziwko nawet nie masz wstępu na pts

Ślepiec

I znów Heniek ma L4 i kk to nie przeszkadza że często choruje bo innym potrafi wypomnieć

Arbiter

Dali piłkarzyki na stołówkę to sobie pograj na stres haha ,a wczasy pod gruszą kiedy wypłacą ,taka biedna firma że zwleka , kiedyś było dwa tygodnie teraz od dwóch miesięcy nie można się doprosić

Ślepiec 2
@Ślepiec

I zostawcie benego z niego jest porządny i wzorowy ojciec który ciężko tyra po nockach w dhl dla rodziny kredytu i alkoholu...mniejsza z tym że zdjęcia które wrzuca na fb z córkami zalatują pedofilią

Amadeo
@Ślepiec 2

Przeciez Beny jest z nia. A pozory mylą ludki bez szkół? Norma norma poczwary

Kilos

A Beatę czarna ktoś ogarnie bo (usunięte przez administratora)kłapie na dwie strony.

Dhl

Piszecie o kimś nie o firmie !! Proszę udać się do danej osoby która opisujecie i jej to powiedzieć. Tu nie chodzi o wyciąganie brudów prywatnych. Pozdrawiam dhl

Dhl2
@Dhl

Sam DHL ....DHLU wyciąga brudy i kłamie w żywe oczy albo cię okroją ,zapomnieli policzyć, liczne ściemy liderów i ich faworyci nie do ruszenia

Ściema
@Dhl

I po co się udać że inni mogą nagłe zachorować przed ślubem ,co nie liderku że zmiany C ,i już dla ciebie to ok ,nic nie ukartowane ani nie symulowane? Wiedziałeś o tym czy będziesz udawał przygłupa? Widać dla kogo masz fory i zaślepki na oczach

Pryyy

Wolę iść na L4 ukartowane ,i tak mnie nie zwolnią bo nie ma kim robić rech rech

@Pryyy

Powinieneś zapłacić za nieuzasadnione L4 i dostać dyscyplinarkę. Ja bym takiemu pracownikowi wpisywał do akt, że symulował, tak, żeby nie mógł znaleźć pracy.

Vacuś

Piszesz tak, bo chcesz go mieć tylko dla siebie.

Łowca Innerów

O co chodzi z tym Benym? Normalny ziomek z niego przecież

Brudy
@Dhl

I jak nie wyciągać skoro każdy jest traktowany od widzimisię lidera , trener może przebijać palety i iść na inny dział? Dla kk to spoko ,mała rozmowka a innym daje złoty strzał i na czym to polega ? Faworyzacja ,czy na kogoś jesteś cięty?Ale będzie konkurs na trenera tak że zgłaszacie się hurtowo ,tylko pamiętajcie nie ma ludzi nie ma za to płacone

Czysty
@Brudy

Dokładnie tak jest jak piszesz...kk chyba nie jest na nikogo cięty bardziej faworyzacja ale chyba dlatego że jest napalony i ma ochotę na mały skok w bok widać że stary napaleniec ma tylko jedno w głowie...

Justyna
@Łowca Innerów

No właśnie o co chodzi z tym benym że tak na niego wrzucacie (usunięte przez administratora) facet może troszkę przepity i troszkę już stary a chłop daje rade i trzyma poziom

12tego harnolda już spożywam jutro mnie nie ma

Praca_dhl

Jak tak się czyta te wasze wypociny na gowork tak tak wygląda jakby już nikt normalny nie pracował na tym magazynie tylko sami alkoholicy po pracy to już w drzwiach otwierają piwsko debile którzy nie potrafią policzyć do dziesięciu i stare zdesperowane kobiety które mają menopauze w szczególności na gridzie oraz stary lider z grida pan k oraz beny którzy mają andropauze i im bije na głowę bo dalej chcą czuć się młodzi...beny to robi taką reklamę firmę dhl że tam to już nawet ludzie nie będą chciali pracować gdyby było 5tys. na rękę a nie jakieś marne grosze no tak benek ma lepszą stawkę jak lider to kto zabroni bogatemu przychodzić do roboty po alko z czerwonym ryjem...firma schodzi na psy jak trzyma starego dziada benka którego jakby wziąść w odpowiednim czasie na alkomat to wydmucha 2promile i taki obleśny stary dziad jazdzi na wysokim składzie czyli odpowiada za bezpieczeństwo innych pracowników takie rzeczy tylko w dhl...

Prawda w oczy kole
@Praca_dhl

Może i wypociny ale to prawda ,i tak nikt nie chce tam pracować przyszli nowi i zaraz wypowiedzenia dlaczego? skoro jest tak super i wszystko zapewnione z jakiego powodu uciekli? Na wszystkim oszczędności ,i kim tam zostaniesz nawet (usunięte przez administratora)ma mieć ukrocone ,ciągle zmuszają ludzi do nadgodzin i sobót ileż można

Tymek
@Praca_dhl

Nie chodzi tylko o benka ,bo u pana K też była taka trójca co byli przepici szli do domu lub ciągle zwolnienie ,Mariusz dwa dni w pracy trzy dni zwolnienia i tak co tydzień ,Anna ciągle szła do domu i jej koleżanka przepita Wiola w pracy od niej waliło dziwne że tego nie czuł jeśli pracownicy czuli .taki lider to anioł czuwa nad alkoholikami i jeszcze się burzył żeby się nimi nie interesować na co chorują ,każdy wiedział że na KACA

Kiero
@Tymek

Chłopie jesteś chory psychinie i przestań pisać sam ze sobą, bo to już dawno nie jest śmieszne.

Zabawka

Jakie ty tam widzisz zabawki wieczna harówka ,nadgodziny i soboty ,chcesz to tam zapieprzaj i być sługa niedorozwiniętych liderów żeby oni mieli premie nie Ty ,a w nowym tygodniu ma być więcej pracy hahahaaa

@Zabawka

To dobrze ze więcej będzie pracy, sobota robocza, kaska wpadnie. Pozdrawiam męczenników DHL_u

@Praca_dhl

Czemu sam go nie zgłosisz, jak widzisz, że jest pod wpływem?

Beny

Tak kaska wpadnie twoim kosztem obyś się nie przekręcił z przepracowania ,tylko góra zaciera ręce bo im się inery zgadzają i mają swoje bo Pepco tak wymaga ,a tobie i tak złe policzą wypłatę

Pikuś
@Ed

Pomimo zgłoszeń liderzy i tak mają na to (usunięte przez administratora) to dla nich dobry pracownik jest ,Np Krzyś to lubi takich leserów typu Sandra ile razy ja złapał na telefonie i co .....

Ted
@Pikuś

Sandra to odrębna historia ona ma fory i bardzo dobrze...w pracy może leser a jakie cuda robi w łóżku i wyrabia normę...przecież krzyś nie zwolni laski do ruch...nia jak sam korzysta...chcesz się równać z laską która po pracy może spełnić twoje największe fantazje erotyczne...

@Beny

Kasa wpadła waszym kosztem wy tępe robole z picku (usunięte przez administratora) mrówki nie mogę nawet na was patrzeć jak przerzucacie te kartony a pomyśleć że moja Kariera w firmie dhl też od tego się zaczęła od przerzucania kartonów...a teraz co zarabiam grubą kasę na wszystko mnie stać jestem nie do ruszenia a wy zasrane robole.. żeby zrobić taką karierę w firmie dhl zasrane robole trzeba mieć coś w głowie i potrafić się ustawić

Robole
@Beny

I te zasrane robole nie chcą już przychodzić w soboty i wam bogacić zadków

Czyli
@Ted

Nie przejmuj się swoją pracą bo i tak ci (usunięte przez administratora) płacą ,chyba że(usunięte przez administratora) i masz fory u liderów ,nie ma to jak być wazeliniarzem , róbcie tak dalej a potem będzie przemowa że nikt nie zostaje haha

pseudo firemka która nie wypłaca pracownikowi wypracowanych pieniędzy, co chwila kadry sie migają zero ludzkiego podejścia kobiety z miernym wykrztałceniem po pseudo kursach robią na złość bo człowiek się wkoncu odezwał. wstyd opóźnienia już 2 tygodnie na początku wszystko cacy a potem.. Dowiaduj się. Dla nich jesteś śmieciem

Mgr
@Anonim

Dobrze, że kobiety w kadrach nie mają takiego „wykRZtałcenia” jak ty, bo obawiam się, że wszyscy by bez pensji chodzili. Fakt, że trzeba co miesiąc sprawdzać paski, bo zdarza się, że nie policzone są jakieś nadgodziny, urlop czy opóźnienia z wczasami pod gruszą.

@
@Mgr

Po to się uczyły i startowały na to stanowisko żeby dobrze robić ,ale widać wszystko nie dokształcone i nie umie liczyć , ciągle tylko oszczędności na tym magazynie i (usunięte przez administratora)ludzi,już tylu dobrych pracowników się zwolniło

@Mgr

Dziękuję za uwagę co do pisowni niestety nie załapała Pani.. Owe słowo było tak napisane specjalnie bo te wielce wykfalifikowane kadry nie posiadają wykształcenia tylko (wykrztałcenie) nie neguje oczywiscie kadr rodzaju dostałem /am to stanowisko faktycznie stażem, nauka, i z powołania wiedząc że jestem odpowiedzialna /ny za płynność finansową wielu pracowników i ich rodzin, neguje osoby te które dostały te posadę z wchodzenia bez masła w cztery litery czy po znajomości i te osoby są niestety większością w firmie dhl.

Mgr
@Anonim

Niestety nie udało się wybielić. Błąd nie powstał celowo, widać to przynajmniej po interpunkcji. Jestem pracownikiem szeregowym, żeby nie było. Ale zastanawia mnie jedno kto na tyle nienawidzi benka, że tu piszę o nim w kilkunastu loginach?

Pajac
@Mgr

Nie tyle co nie nawiedzi ,tylko innych zastanawia czemu ma takie fory ,wysiada pijany z auta ,wraca do domu bo się źle czuje na kacu a inni zaraz do zwolnienia bo to ukartowali

Fajfus
@Mgr

Widać liderzy mają słabość do takich elementów ,kk ma swoich co moja ochronkę ,dziwne że Aneta ruszy się i robi i pomaga pracownika a on nie leser jakich mało ,tylko telef z żoną i olewka

Karlos
@Mgr

Kto nienawidzi benka?głupie pytanie a wszyscy co z nim pili imprezowali bo cwaniaczek jak mu stawiali to przepił wszystkich skubany ma takie zdrowie do wódki...ale żeby już postawić ze swoich to ciężko bo ma wydatki stary sknera alkoholik

Pick
@Pajac

Już lepiej było jak beny udawał lidera i siedzial z tym czerwonym ryjem w akwarium ale go wyrzucili bo od niego w całym akwarium waliło wódką że aż kierownik miał od tego aromatu banie jakby poszedł na alkomat to conajmniej 2promile we krwi...siedząc tam przynajmniej nie stwarzał zagrożenia dla innych a nie teraz pajac jeździ wózkiem nie wiadomo loteria trzeźwy albo wczorajszy nikt nawet nie myśli o tym żeby sprawdzić trzeźwość i jak tu pracować koło takiego chłopa...trzeba dojeżdżać takich pijaków jak beny który przychodzi do pracy na kacu i bierze wolne bo się nie czuje na siłach żeby pracować i jeździć wózkiem jak się pajacu nie czujesz na siłach to zmień pracę przyjamniej o jednego alkoholika mniej...

Kandydatka

Hej. Jakie są zarobki na początek i czy trzeba mieć kurs na wózki widłowe zeby zostac przyjętym?

Kupiłem dwa czteropaki Kustosza w biedrze za 11.98 peelena Ale będzie odpał

Karol_s
@Beny

Za 11.98 to był jeden czterokap nie wprowadzaj ludzi w błąd bo się rzucą na zakupy w biedronce że niby takie okazje...albo jeszcze rzucą pracę w dhl zeby iść pracować w jeronimo martins oddział sosnowiec bo tam się opłaca pracować...ale bardziej ofarta pracy skierowana do takich ludzi typu Beny..za wyrobienie normy dają voucher czyli za darmo beny mógłby przytulić 0,7 wódki i 16 piw na tydzień opłaca się tam pracować...nie ma rewelacji bo jak dla benka 0,7 na tydzień to i tak mało ale beny to jest zawodnik który już nie jednego kozaka przepił...

Jamnik
@Karol_s

Beny to może robić co chce ,jak większość pracowników i pupili ,liderzy i tak chronią kogo chcą , wystarczy spojrzeć na L4 niektórych pracowników , mają labe ,i tych leserów ceni lider innym dają zwolnienie zaraz po chorobie a innych co mają ciągle L4 zostawia ,jakaś paranoja i debilizm ,NN też niektórym darują .Acha i nie zatrudniajcie się w pary bo będziecie zle widziani w oczach jednego lidera kk

Dzoanka
@Jamnik

Beny to ma taki czerwony ryj jak te roztocza i zarazki które panują na tym magazynie w jego brodzie już się wylęgły...ogólnie magazyn dhl w sosnowcu to totalny syf kurz syf roztocza i bakterie których nikt nie sprząta brak firmy sprzątającej..a beny mrozik i ta jego obrzydliwa broda to siedlisko dla roztoczy składają w tych paskudnych kudłach swoje jaja i to się potem rozwija beny ciągle się drapie a to tylko pogarsza sytuację rozdrapuje rany i te paskudztwo przechodzi na inne osoby...od benka mrozika i jego kolegów to conajmniej 2 albo i 3 metry odstępu żeby brudasy nie zarazili wszą ludzką i roztoczami

Zagadka
@Dzoanka

Już jedna się z benym prowadziła ,za pozwoleniem lidera K,K ile tam było śmiechu w akwarium i mogli stać i gadać godzinami ,zero reakcji z jego strony pozwalał im na wszystko ,a innych od razu strzał ,cóż co wolno wojewodzie to nie tobie sm.....dzie

Cześć,opłaca się na tym magazynie zatrudniać i cokolwiek robić ? Jest to warte wypłacane gotówki ? Bo mam dwie opcje a jedną z nich jest Dhl, ze względu na dobry,i szybki dojazd

bieżący
@Nowy

Pracuje od lutego. jestem zadowolony. Kasa jest na czas, jak się pomyśli i mniej gada to i premia zawsze wpada. Wczasy pod gruszą :D Mam spoko ludzi na zmianie ale to zalezy jak trafisz. generalnie polecam

@bieżący

A na którym dziale najlepiej ? Z tego co widać po reszcie opinii to nieciekawie tam No ale nie chce się tym sugerować po całości

Pote
@Nowy

Ani Bulk ani Grid, jak tam wylądujesz to już zrozumiesz te wylewy na tym forum.

@Pote

Idz na bulka bo na pts i tak nie dasz rady tam trzeba mieć doświadczenie w szybkim układaniu palet tak żeby nic nie wystawało chyba ze wcześniej miałeś z tym do czynienia...na bulku jak będziesz pracował a nie stał w regałach to i tak wyrobisz normę tylko trzeba być skupionym żeby nie narobić błędów bo wtedy będziesz bez premii chyba że przyjęcia też ciekawa opcja tylko że praca stojąc w miejscu...ale taka prawda że raczej nie będziesz miał dużego wyboru pójdziesz tam gdzie dhl będzie potrzebował ludzi może nawet i na grid...powodzenia

Szkolenie

Ciągle siedzieli z benym u niego w akwarium , szkolił dzoane na zastępcę i co z tego wynikło ....hahaha

@Szkolenie

Człowiek po co Ty piszesz o rzeczach i sprawach sprzed ponad roku, no nudni jesteście o tym samym i o tym samym

Wincent
@Nowy

Jest spoko jeżeli zajmiesz się tylko pracą Będą jak to nowych pewnie obgadywac, ale ty rób swoje i najlepiej się z nikim nie zadawaj Bo możesz skończyć jako ofiara tego forum

Hyj
@Nowy

Lepiej wybierz drugą opcję. Tu tylko jak wpadniesz do łask to będziesz w stanie wyrobić normę na bulk. Każdy już praktycznie wie, że najlepsze zadania są przypisywane pupilką a reszta ma wozić resztki. Nawet jak potrafisz latać, a zadań dobrych nie dostaniesz to nie zrobisz więcej niż 1200-1300 inerów. Jedna z zastępców sama sie wygadała przez przypadek, że tak jest. Ale nie ma się co dziwić ona zawsze miała dużo dopowiedzenia na temat każdego. Dlatego dzisiaj sobie siedzi w akwarium i melduje na wszystkich. A sama zapomniala jak wyzywala kierasa i liderow od (usunięte przez administratora)

Gawryn
@Hyj

Pewnie mówisz o tej super zastępczyni ze zmiany C co nawet nadawała na swoje koleżanki jak pracowały? Sprzeda każdego za trochę grosza.

@Wincent

Dokładnie tak jest jak piszą...jedynym człowiekiem który jest na poziomie i z którym możesz się zadawać to z lewym...rób swoje czyli norma norma i jeszcze raz norma i napewno będzie ok...

Stary
@Nowy

Nie opłaca się pracować w dhl musisz tyrać przerzucać te kartony stawka bardzo słaba i musisz wyrobić normę żeby dostać 15%premii jeśli lubisz pracować na magazynach to w sosnowcu już lepsza jest inwestycyjna nawet w takim głupim amazonie bez nadgodzin masz 3300-3400 na rękę bez wyrabiana normy a premię i tak dostaniesz tam zbierają za L4 i NN-ki więc nie opłaca się pracować dla niemca który zabiera premię za normę błędy itp...a jaką masz drugą opcje?bo może znam i chętnie sie wypowiem...

Kamil
@Gawryn

Sam slyszlalem jak na jedną z nich gadala ze ma co chwilę l4 i trzeba coś z tym zrobić A jak sama mowila o nim jaki to (usunięte przez administratora)jest i po...a teraz? We wcześniejszej firmie tez konfidentem była. Wiem pracowałem.

Pixa
@Kamil

Bo stałeś obok mnie.xd nie mam sossaa.A w regałach (usunięte przez administratora) każdemu zjechać tacy potrafią. Potem lizać wyżej i tak się rodzi debilizm.

Norma
@Stary

Zależy kto ją ma wyrobić?bo inni mogą ściemniać na zmianie C , ciągle koleżeństwo jednej spadła klapa na głowę bo gadała z koleżanką i na telefonie ,ale dla lidera OK a jak przyjeżdża ruda do Polski to nagle jedna z pracownic ma ciągle zwolnienie .Dziwne że ten jeleń w to wierzy

Grid
@Norma

Ale to co piszesz to akcja z prawie ponad półtora roku temu...najebany karol za mocno rzucił i dostała klapą w ryj...serio na tym magazynie nie dzieje się nic ciekawego że tak chętnie wspominacie stare czasy...tam to musi panować cmentarna nuda

Gimbus
@Grid

Może by nie dostała tylko zamiast robić kucała pod tą klapą z telefonem takie miała fory u lidera

Krzychu
@Gimbus

Jak 90% pracowników zamiast pracować ciągle siedzą na telefonie nawet ci którzy jeżdżą wozkiem...lekko dostała pare kropli krwy nawet nie musiała iść na nastawienie nosa a to że karol lubił uderzyć kobiete to chyba każdy na tym magazynie wiedział w końcu kolega benego też o tym wiedziała więc mogła uważać jak karol był w okolicy

Magik
@Grid

Może i sprzed pół roku ale widać co wyprawiali i uchodziło im to na sucho w oczach lidera K.K ma też wybrańców do ciągłego L4 teraz też afera że przebijaja palety i co.....pouczenie bo nie ma kim robić haha,ciągle nadgodziny i soboty co to koncert życzeń i jeszcze pani kierownik że grid jest mało wydajny na bulk jak ktoś chce zostać ,to po co nas tam wogole dają w inne dni jak brakuje ludzi z bułką ,i ten wiatrak jeden haha bo by zbankrutowali na więcej .Ludzia nie potrafią dobrze wypłat policzyć i urlopów ,dadzą za miesiąc śmieszne i żałosne

Chudydzik

Lubię gdy mam dużo Ineuów wtedy podnoszę sobie diwau na plus. Szeuoko się wtedy uśmiecham

Hanys
@Chudydzik

Tez lubia jak mom trocha inerów zawsze lepiej...zasrane gorole z sosnowca też wos dopca i mom gdzieś te wasze inery...

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.