H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.

Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.

gang pick

Coraz więcej ludzi przyjmują czy to z Ukrainy czy z Polski a szafek brakuje.. Ludzie, żeby w jednej szafce mieściło się po 4-7 osób? To nie jest żart, lecz istny fakt. Kantyny zaludnione, przede wszystkim przed zaczęciem zmiany.

Tims

Witam. Interesuje mnie jacy są Liderzy. Czy są odpowiednimi przywódcami z kompetencjami? Czy potrafią motywować ludzi, wskazywać błędy, wyjaśniać problemy i zawsze wyjść obronną ręķą? Czy używają słownych perswazji? Czy robią spektakturalne przemówienia do grup ludzi aby poczuli się bardziej zmotywowani? Czy większość liderów to młodzi 20 latkowie? Ile osób ma pod sobą 1 lider? Czy pracę wyznacza lider zazwyczaj? Dzięki za informację.

chcesz zostać liderem?

@Tims 01.12.2018 10:32

weź się połóż ty ... xD ale pytania ... na pewno , specjalnie dla Ciebie te przemowy w kwieciste słowa ... to muły i łby ... dostajesz wózek pickerski na miękkim zawieszeniu z trójkątnymi kołami , pancerne sandały , kartę nie wydymkę do odbijania przy ścianie płaczu , i fin . Motywują Cię wylotką ziomigo xD I nie ej ... Pracę (usunięte przez administratora) sam sobie wyznaczasz xD Dobre pytania . never ending working dude . Nie musisz , omiń .

Tims
@Tims 01.12.2018 10:32

Nad Team Leader stoi Group Leader Znaczy się Group Leader kieruje Team Liderami?

Linda
@Tims 01.12.2018 10:32

Poziom inteligencji liderów graniczy z debilizmem, świadectwem (usunięte przez administratora) i haos na magazynie.

Yolelo
@Tims 03.12.2018 22:35

Zależy ktoś jak sobie daje wejść na głowę. Na dobra sprawę są równi w hierarchii jak TL. Pozdrawiam

Kasiarz Umysłów
@Tims 01.12.2018 10:32

Wystarczy odwiedzić Goods-In: 1) kompetencje weryfikuje pracodawca odpowiednio wcześniej, zaś ich brak nie jest przeszkodą 2) kiedyś przywiązywano dużą wagę do odpowiedniego nastawienia pracowników, teraz panuje popeerelowski syfex 3) nie szczędzi się sił w tej kategorii 4) najczęściej spotyka się miałkie oracje w gronie starych znajomych wzajemnie się nienawidzących, ciekawiej bywa podczas spotkań z pracownikami zatrudnianymi przez agencję, to już przedsmak więzień i innych atrakcji 5) bardzo dużo młodych ludzi, acz zdać się może, iż średnia wieku lidera to ciężkie pięć dych 6) każdy kto się naiwnie jest ofiarą 7) zasadniczo tak, ale kwestia jest bardziej złożona

blebleble
@Tims 03.12.2018 22:35

nie team leader jest na takich samych prawach jak GL. z tym, że wydaje mi się że TL mają lepiej bo faktycznie mogą rzadzić pracownikami, a w hmowskich grupach odnosze wrazenie ze to ludzie rzadza GL. przykład Marka ze zm. C boi sie swoich ksiegujacych hahahah

Zniesmaczona!

Smiech na sali! W grupach ukrainskich wykryli ospe czy odre i nic z tym nie robia!!!! Pamietajcie ze to wy pracujecie u nas a nie na odwrot! Strach lazic do roboty zeby sie czyms nie zarazic!!! Work Service upada a ludzie ciagle wierza, ze sie polepszy a wyplat za listopad nadal nie ma! Ludzie czekaja za kwitkami i specjalnie ich nie przywoza zeby sie nie wydalo ze nie wyplacili wszystkiego bo jak za 184h mozna otrzymac wyplate 840zl :/ Trzeba uciekac z tej agencji!

gang pick
@Zniesmaczona! 14.12.2018 00:55

nowa nazwa agencji mówi za siebie xD

Dorka

Hej. Jestem zainteresowana pracą w gądkach i pytanie moje takie czy z Szamotuł dowoża do pracy? Dodam że jestem z okolic Szamotuł i chciałabym wiedzieć czy ktoś tam pracuje

Nika
@Dorka 10.12.2018 18:18

Jeśli lubisz bajzel organizacyjny, niskie zarobki i normy z kosmosu to aplikuj.

@Nika 12.12.2018 00:54

Nie chodzi mi o to jak ta praca wygląda tylko o sam dojazd i czy ktoś z tych okolic dojeżdża

menadzer
@Dorka 10.12.2018 18:18

naprawdę polecam szukac innej pracy.

@menadzer 13.12.2018 19:23

Aż tak źle??

Luczki
@Dorka 10.12.2018 18:18

Idź na godsin tam Llia rozpoznaje złodziejów po technice otwierania plomby

Koła

Witam mam pytanie jak to jest że jeden dział może planować urlopy kulturalne w walkach przez godzinę a inne działy jak psy na kolanie jeszcze na niebieskim polu przez pół godziny i my jesteśmy jednym zespołem gdzie!!! Trochę więcej godnosci dla Exp. Pani Ilono proszę się zastanowić czy też tak chcieliście by planować urlopy

Exp
@Koła 13.12.2018 10:19

Pani manager exp to największa porażka tej firmy. Wszyscy wiedzą że ręka rękę myje i znajomości robią wszystko. Wchodzimy w nowy system a szkolenia nie istnieją. To co jest przeprowadzane to są kpiny. Nikt nic nie wie. Ale sztuki sztuki i tylko sztuki się liczą.

to żąrt

Niestety ale to wszystko prawda. Co raz mniej ludzi przychodzi do tej firmy a jak już przychodzi to po tygodniu wychodzi. Byłem na zmianie C i to co widziałem i się nasłuchałem toi żart!!! Pracownicy robią sobie jaja z liderów. Podchodza pytają o kwestie z wolnym albo ze zmianami w firmie to dostają info że oni tez nic nie wiedzą bo nikt im nic nie mówi. Podchodzą do 2 a ten im gada wszystko co wie. Gdy byłem na obszarze podszedł do mnie jakiśdzieciak i chciał mi wydajność sprawdzić. Jak kretyn w wieku 20 lat łamaną polszczyzną ma weryfikować moją pracę? Popytalem ludzi o co to chodzi z tymi liderami- Sprawa wygląda tak, jak chcecie mieć przełożonego bezmózga bez szkoły i czuć sięlepiej to Hm jest dla was, jak chcecie lidera dzieciaka to do agencji.

to żąrt
@to żąrt 13.11.2018 10:27

hahaha. Miałem lepszą sytuacje właśnie jeden z tl też taki młody ale opalony cos starał się wypowiedzieć ale nie szło mu za dobrze. Powiedziałem żeby najpierw dojrzał i nauczył siępolskiego. Przyszedł ze swoją szefową chyba jeszcze młodszą i wysunięta szczęką ale ta tez ni do konca potrafiła się wysłowić. Z tego co wiem to poziom liderów spadł już tak nisko, że sami proszą ludzi żeby startowali na talentach.

c
@to żąrt 13.11.2018 10:47

Pracownik agencyjny team lider nie może wydawać poleceń pracownikowi zatrudnionym przez H&M. Mają swoich ludzi to niech nimi kierują !!!

Yolelo
@c 13.11.2018 21:32

Człowieku, są zasady na hali które obowiązują wszystkim wiec co ty za głupoty pleciesz.

Baty
@to żąrt 13.11.2018 10:27

To nie Amazon czy jakiś Oddział mbanku, to h&m i etyka została w szatni na haku :) Na co liczycie od swoich przełożonych jak musza zakuwac obce języki i windowac normy z kosmosu :)

@Yolelo 06.12.2018 22:37

TM nie jest pracownikiem zatrudnionym przez H&M , na jakiej podstawie może wydawać polecenia pracownikom z H&M. Poczytaj sobie jakie jest prawo.

abc
@Baty 07.12.2018 08:04

Normy nie są brane z kosmosu , to wynik pracy niektórych pracowników. Najdziwniejsze jest to że te które najwięcej krzyczą mają zawsze dużo ponad 100%. Dwa dni po 130 % a reszta miesiąca poza systemem i luzik :)

Tarzan openingu
@333 07.12.2018 11:22

Prawo w tej firmie upadło już dawno temu.

Aserehe

Wypłata na grudzień będzie jakoś szybciej?

@Aserehe 10.12.2018 12:47

Wypłata grudniowa wpłynie 19 grudnia.

Nik

Firma nie"szwecka" tylko ukraińska - stop ukrainie!!! Pracujesz w Pl ale czujesz się jak to ty byś był u nich nie odwrotnie;( nikt tego nie dostrzega? Smutne...

Stara mnie (usunięte przez administratora)

Niegłupi Krzysio

Ale pomieszali liderów na ekspedycji. Ale może dobrze, zmianę c scieme waliła, wzięli teraz z innych zmisn konkretnych . Chociaż co to za kierownicy co nic na łosiu nie wiedzą, odsyłają do innych , teamlidetxy nie poniemaju, co za firma.

Mamammam

Wypłata będzie w piątek czy w poniedziałek?

Lolo
@Mamammam 06.12.2018 10:56

W piątek

ktosiek

Kiedy bedzie dodatek i czy bedzie z bonusem na swieta ?

@ktosiek 06.12.2018 01:34

Dodatek wpłynie 7 grudnia, w tym ten świąteczny.

Mała Mi

Jestem pracownikiem firmy H&M od kilku lat. Nie jest to praca dla każdego... leser długo miejsca tam nie zagrzeje... ale panuje tam fajna atmosfera, nie ma presji związanej z wyrobieniem budżetu, elastyczne godziny pracy, pracujesz w zespole kilkudziesięciu osób więc zawsze znajdziesz z kimś wspólny język, jak dobrze żyjesz z zespołem odpłacają Ci tym samym, zawsze w ciężkie weekendy bądź w grudniu coś słodkiego czeka na pracowników do poczęstunku. Jeśli nie lubisz się nudzić to to jest praca właśnie dla Ciebie ale wielozadaniowosc to podstawa. Niestety ale są też minusy jak np. zarobki nie adekwatne do pracy.

Pierniczki
@Mała Mi 27.11.2018 14:45

Dziewczyno co Ty za bzdur.. wypisujesz - coś słodkiego w grudniu. Taki pierniczek niech sobie wsadzą w ......... Na święta pracodawca powinien dać od siebie po 1 tyś dla każdego pracownika a nie jakieś pierniczki .

@Mała Mi 27.11.2018 14:45

drewniane wafle chyba . a latem lody produkcji chyba jeszcze CCCP ... pałeczki z (usunięte przez administratora) lidla xD

Linda

Ciekawe który HR to pisał... WSZYSTKO TO ŚCIEMA

Kkk
@legenda statyku 03.12.2018 00:31

Nie smakuje to nie bierz proste !!!

Kukinho

A ja zapytam jak się ma sprawa z dziewczynkami? Dużo wolnych,jest w czym wybierać?

Mam cieczkeee

Agaw78

Robiąc zakupy w Lublinie w Ikea wstapilam do sklepu h&m i coz tam zastalam najpierw zamknięte wszystkie kasy do których ustawiła się już spora grupka osób, po czym opryskilwa młoda dziewczynę, która wyglądała za tą kasą jak za karę... wyszłam zdegustowana. Pierwszy raz spotkałam się z tak nie miła obsługa.

Ekspedycja

Mam cieczke

Samiec Alfa
@Ekspedycja 03.12.2018 22:03

Milen.. to Ty ?

robol

biura już zaplanowały sobie urlopy? My ROBOLE nadal nie... nawet nikt o tym nie gada. W zeszłym roku o tej porze wszystko było wiadomo.

ciekawyosobnik

Czytam opinię i czytam . A Ludzi z Ukrainy ilu pracuje ? i jak można pracować w niedzielę? to obowiązkowe?

B
@ciekawyosobnik 02.11.2018 15:45

Praca w niedzielę tylko dla chętnych :)

Qwerty
@ciekawyosobnik 02.11.2018 15:45

B chyba w takim razie nie pracuje w HM. Niedziele są obowiązkowe, chyba, że pracujesz przez agencje i po prostu postanawiasz nie przyjść (licząc się z tym, że odciągną ci karę od pensji). Tak jak jest grafik, tak chodzisz. Nieobowiązkowe są tu tylko nadgodziny ;) A co do Ukrainy, jest ich bardzo dużo i jest to odczuwane na każdym kroku

ciekawyosobnik
@Qwerty 05.11.2018 20:14

Tak więc to (usunięte przez administratora) . . . pytam bo koleżanka z Ukrainy ma tam przyjechać ... ????

@B 05.11.2018 06:01

lutujesz everyday , sunday , saturday , (usunięte przez administratora) yesterday i next day xD nd biegasz no limit . w agencji jak nie przyjdziesz kara 100 zł i musisz na kolanach lekarza o L4 błagać . albo takie zaświadczenie o niezdolności do pracy . (usunięte przez administratora) H&M xD

Płatek
@Qwerty 05.11.2018 20:14

Płacą grosze i manipulują grafikiem, że nigdy nie ma dość wolnych dni w miesiącu. A w Amazonie mają ze dwa razy tyle na wypłatę i nadgodziny biorą kiedy chcą. Obowiązkowe są tylko przed świętami, bo więcej zamówień jak wszędzie. Firma im wszystko funduje a tutaj zimno ciemno i nie można wyjść na pięć minut na gorąca herbate

Nowa

Jestem na umowie zlecenie i mam dostać wyoaltw 10 grudnia czy jakiś dodatek na sieta mi przysługuje ? Kiedy mogę się spodziewać wypłaty na koncie?

@Nowa 02.12.2018 23:14

to nie minecraft że dodatek dostaniesz ... chyba że sb dół na statyku wyryjesz i dokopiesz się do diax'u xD no jak myślisz kiedy na koncie .... w maju (usunięte przez administratora) ....

Mimo

Mam podpisaną umowę od 15 listopada, kiedy mogę spodziewać się wypłaty za listopad?

@Mimo 29.11.2018 11:05

no 10tego . chyba że agencja gi-group to chyba 15tego .

Mufasa

Pytanie za sto pkt :D Jak Nocna zmiana zaczyna prace ? Niedziela-poniedzialek , czy Poniedziałek- wtorek ?

anaa
@Mufasa 28.11.2018 19:46

nocki od niedzieli zaczynamy :)

Piekna

Mam umowę zlecenie i mam dostać wypłatę 10 kiedy mogę się jej spodziewać?

@Piekna 01.12.2018 08:31

no chyba dziesiątego ?

fasadowe opowieści

hm .... xD jeśli już mam coś z tej wylęgarni polecić to agencje randstad . Niema kar za nieobecność , sami spytajcie jak zadzwonicie . Dobrze trafić na pick , facetów tam ładują najczęściej , byłem , nie jest źle , da radę ściemniać . Ale wyjazdy dobiją po czasie ... jesteś na szatni godzinę przed meetingiem i pijesz (usunięte przez administratora) 8 kaw i palisz 17 fajek ... xD wózki pickowe , totalne trupy , kwadratowe koła , pozrywane siatki , khuj strzela ... monotonia ... i śmiech z tych którzy się zabijają o normę xD nasra w spodnie byle mieć 100 procent , dużo tam tzw.oddanych sprawie , komicy :D no i stale temat norma albo pracownicy h&m na umowie srają że agencyjni najgorsi , i odwrotnie . A razem wszyscy walą na ukraine . Niby wszyscy mówmy sb na Ty i jesteśmy jak rodzinka , ale każdy by ci wbił nóż w ryj za byle co ... mimo to jeśli iść to randstad . Lider albert , spoko gościu . Praca tam wmiarę , na jakiś czas . Na dziale pick .

Mufasa

Jak to jest z pracującymi niedzielami? Ile jest ich w ciągu miesiąca? jak wyglądają weekendy ?

Mimika

Wypłata w grudniu będzie przed czy po świętach?

Wypłata wpłynie 19 grudnia.
@Mimika 28.11.2018 13:47

Lolita

Kiedy wypłata za listopad dziś czy jutro?

@Lolita 27.11.2018 09:44

Wypłata wpłynie 28 listopada.

ANONIMKA

Żeby dostać dodatek trzeba wypełnić jakieś doświadzzenie o dochodach, czy jak?

@ANONIMKA 26.11.2018 17:41

Kwistek o który powinieneś poprosić Group Leadera albo w Kadrach chyba ze wypełniałeś/ ałaś* jak się tu przyjęłaś.

ANONIMKA

Czy dodatek na święta będzie z wypłatą listopadową?

@ANONIMKA 26.11.2018 17:40

Nie grudniową

Troll

Kiedy wypłata będzie za listopad? Wtorek czy środa?

Zostaw opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.