H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.

Adres: Magazynowa 3, 62-023 Gądki

NIP: 7772974131 REGON: 300551802 KRS: 0000282170

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
2 3487 7152 5 1

Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

tosia
 Opinia

Czy H@M sprawdza l4 ciążowe?

Przypał
@tosia 12.06.2019 21:31

Tak, każą przynieść test ciążowy

Przerywnik
@tosia 12.06.2019 21:31

To próbuj w Amazonie :)

Work service
 Opinia

Praca sama w sobie nie jest zła. Lecz czasami sie konczy jako osoba sprzątająca na magazynie.. agencyjni jezdza rozwalonymi autobusami gdzie zima sie marznie. A latem nie ma klimatyzacji... z autobusu trzeba iść okolo km zeby wejsc do zakładu.. jedziesz do pracy nie ma Cię 12 lub więcej H A masz płacone za 8h. Jak ktoś jest z daleka. . Leaderzy za wysoko głowy noszą. Bo nawet się nie potrafią przywitać normalnie. A o załatwieniu jakis spraw przez nich to brak słów.

Tak5Nie2
Przypał
@Work service 12.06.2019 17:45

Jeśli masz tak daleko do pracy to poszukaj czegoś bliżej, a nie narzekaj ;)

Skaner
 Opinia

Dział hr dał mi znać o podwyzkach. 200,300 i 400zl. W zależności kto ile plusów miał pewne info

Tak8Nie4
Realistka
@Skaner 31.05.2019 18:30

Tak. Kryteria są tak wyśrubowane, że z zasady będzie to co najwyżej 200.

konkret
@Realistka 01.06.2019 10:00

No kryteria, jak kryteria, sa też słuchy ze 300 za 21 plusa by osoby będące trenerami a im nie przedłużono funkcji nie były pokrzywdzone czy coś

Ononaono

Dobre żarty

Tobiasz
@Skaner 31.05.2019 18:30

Hej a kiedy planują dać aneksy do umów związanych z podwyżką? :-)

Kluska
@Tobiasz 03.06.2019 23:46

Jakie aneksy ? Podwyżki były w 2018

coroczne podwyzki
@Kluska 05.06.2019 16:29

Podwyżki są co roku, od 1 czerwca obowiązuje aneks. W zeszłym roku były dodadkowe podwyżki w kwietniu, iż nasza firma odstawała tak bardzo od okolicznych zakładów, że by ludzie pouciekali. Wystarczy teraz popatrzeć ile dają okoliczne zakłady, sąsiedzi hm. Co prawda teraz mamy automatyzację więc nie będzie szału z kasą przy podwyżkach. w zeszłym roku jakby ludzie się zwalniali to by nie dotrzymali do startu nowego systemu, a wiadomo w sapie az tylu ludzi do pracy nie jest potrzebnych. Stary system miał przerost formy nad treścią w pewnym momencie.

nie ma sprawiedliwości
@Skaner 31.05.2019 18:30

a dlaczego mają dawać za plusy? skoro ktoś ma białą kamizelkę nic nie robi ma automatycznie 3? a pracownik który robi o wiele więcej nie ma szansy na 3 plusy, bo nie startował do żadnej kamizelki?

O boze
@nie ma sprawiedliwości 06.06.2019 04:05

To nie jest prawdą, trenerzy którzy dostali jednego plusa już nie są trenerami, przedłużanie tym co dostali dwa lub więcej plusów, rekrutację były na trenerów dodatkowe zawsze można się zgłosić i zobaczyć co i jak a zaś się wypowiadać że to nie sprawiedliwe

ech
@O boze 06.06.2019 05:45

haha, tak ja rozumiem, każdy trener jest inny. Są jednak osoby które pracę mają w du...ie a dostały 3 plusy. Pamiętaj, że nie każdy nadaje się na trenera. Jeśli znasz produkcję doskonale wiesz ze czasem szary pracownik wie o wiele więcej niż trener. Po za tym sens wypowiedzi był inny, normalny pracownik nie mógł dostać 3 plusów, a nierób trener mógł. I powtórzę nie każdy trener jest nierobem, bo znam naprawdę ogarniętych i pomocnych. Przykładem jest to ze trener prosi szarego pracownika o przeszkolenie. Bo on nie wie jak to zrobić. pytanie było dlaczego mają być podwyżki za plusy skoro szarzy pracownicy na pewno 3 nie dostaną, takie było założenie automatyczne rozmów. Chcesz 3 plusy startuj na kamizelkę. i przepraszam jeśli kogoś mój wpis uraził.

o boze
@ech 06.06.2019 21:03

Nikogo nie uraził. Jednak ludzie są w błedzie. Żaden trener nie dostał 3 lub 2 plusów z automatu. Co prawda za włażenie w (usunięte przez administratora) lub nieróbstwo są i takie przypadki, ale uwierz, że za lizustwo nawet zwykły pracownik może dostać 3 plusy, trener nie. Jeśłi każdy trener mial dostać 3 bo nim jest, to dlaczego niektórzy już nie są trenerami ponieważ dostali 1 plusa. Poza tym trenerzy sa oceniani jak zwykły szary pracownik, oraz za rolę trener. Jest więcej aspektów do spełnienia i jest to trudniejsze. Więc są trenerzy większość co mają tylko 2 plusy. Ludzie zawsze będą gadać i plotki siać. Kamizelka nie daje 3 plusów, owszem jest łatwiej dostać, a najbardziej boli fakt ze faktycznie ogarniete osoby nie dostały oceny na jaką zadługują :(

ech
@o boze 06.06.2019 22:15

wyraźnie na rozmowie było mówione, że trzy plusy dostają tylko Ci co do czegoś startowali . Tak przekazywali liderzy na rozmowie. Czyli dla mnie oczywiste że zwykły pracownik jest już przekreślony, chociaż więcej umie i szkoli trenerów. Bo taki przypadek również był. Ale co zrobić.

O boze
@ech 09.06.2019 19:35

Zwykli też mogli dostać, wystarczy popatrzeć kto niedługo na lidera się będzie szkoli taka osoba musi mies 3 plusy. Trochę źle info ci liderzy mieli, albo sami coś źle zrozumieli i tak przekazali. U mnie trenerzy maksymalnie po 2 plusy dostawali.

Heniek
@Tobiasz 03.06.2019 23:46

Nie planują po co mają dawać. Przecież i tak będziecie pracować.

Stach
@Skaner 31.05.2019 18:30

Co za bzdury wyssane z palca. A czemu niby mieli by dać. będą odwlekać tak długo dopóki ludzie będą wyrabiać norme i nie będą się upominać.

Karolina
 Opinia

Współczuje wszystkim, którzy tam pracują. Zero szacunku dla drugiego człowieka, zero empatii. Sama praca nie jest zla, ale osoby ją tworzące o kant (usunięte przez administratora) Była pracownica z agencji Biznes Partner

Lili
 Opinia

Jakieś dodatki w ramach wakacji wczasy pod grusza coś takiego jest w tej Firmie i bez zbędnych Hejtów..?

ja
@Lili 09.06.2019 22:25

zamiast na lato, to na Wielkanoc i gwiazdkę, Oczywiście również zależne od dochodów.

majk
 Opinia

Cześć jaka agencje zostały w hm

Skaner
@majk 06.06.2019 20:11

Czarny lotos

Lila
 Opinia

O której będzie dziś ta wypłata?

do lilki
@Lila 29.05.2019 08:47

pko już ma :P

Megi
@Lila 29.05.2019 08:47

Pracujecie jak woły za te marne grosze. I nawet wam nie starcza od wypłaty do wypłaty. Przykre

Tak5Nie2
hahaha
@Megi 30.05.2019 23:58

komu nie starcza to nie starcza :D

Megi
@hahaha 31.05.2019 11:30

No chyba pracownikom sądząc po wpisach skoro pytają pod koniec miesiąca kiedy wypłata. To chyba są już bez kasy. .Wiadomo że starczy. Np liderom,lub osobą które są na utrzymaniu rodziców i dadzą parę stów na swoje utrzymanie

czekajac na podwyzki
 Opinia

Ktoś, coś na temat podwyżek wie. niby na hali takie plotki, u mnie na zmianie Cisza. Niby tylko za 3+ ma byc 800 2+ 600 + 300 ktoś wie coś więcej

Jutro

Poirytowany
 Opinia

W przypadku 95% wypowiadających się na tym forum pracowników świetnie sprawdza się powiedzenie ‚wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma’ :) ludzie, na siłę nikt was nigdzie nie trzyma, ja po kilku latach pracy i w Amazon i w H&M wychodzę z założenia, że nikt nie jest niezastąpiony. Jeśli się tobie nie podoba to (usunięte przez administratora) i daj szansę innym, którzy potrzebują pracy, proste jak drut. Zmiany, zmiany czasami są potrzebne i albo się do nich dostosujesz albo... (usunięte przez administratora) proste? No oczywiście, że tak. Skoro ktoś pracuje latami w takim sektorze jakim jest logistyka musi być przygotowany na zmiany, logistyka to ciagle udoskonalanie procesu i nawet jeśli wydawać by się mogło, że wszystkie zmiany są zmianami na gorsze to w ostatecznym rozrachunku wcale tak być nie musi i nie jest. Więc albo potrafisz się do tego dostosować albo (usunięte przez administratora)

Tak15Nie2

Twój Ł.S.
Nazwa działu: IT
@Poirytowany 31.03.2019 07:47

kocham Cię ruda Kasiu :)

Tak5Nie

@Poirytowany 31.03.2019 07:47

No jasne, wiesz jak to jest, ci co narzucają zmiany, to zawsze znajdą klakierów, którzy będą ich chwalić. Nieważne czy zmiana na gorsze, czy na lepsze. Czołgać się przed władzą. Taka folwarczna natura. A teraz idź wycałuj Pana w pierścienie!

Zaciekawiona
 Opinia

Witam, zna ktoś przystojnego pana w czapce z daszkiem do tyłu ze zmiany A, który jeździ hulajnogą zazwyczaj po packu i w razie potrzeby przyjedzie z tabletem i naprawi problem z poketem?

Tak4Nie3
Megr
@Zaciekawiona 06.04.2019 21:56

Za trzy gwiazdki to może zapytaj w związkach

TakNie7

Zaciekawiona
@Megr 09.04.2019 01:35

Ani nie pomocne ani nie śmieszne ;)

Tak3Nie1
@Megr 09.04.2019 01:35

Te kapytalstya, bo jeszcze cię prezesem zrobią.

Nowa
 Opinia

Cześć, jak w firmie wyglądają rozmowy roczne? Czego się spodziewać? Niedługo mam 1 taką rozmowe, będe wdzieczna za jakiekolwiek info jak to przebiega ;)

Tak4Nie2
Anonimowy
@Nowa 17.04.2019 10:14

To w pracy nie masz znajomych by zapytać?

TakNie5
Nowa
@Anonimowy 17.04.2019 15:54

Z tego co zauważyłam rozmowa roczna to temat tabu w grupie, gdybym sie dowiedziała to chyba bym nie pytała o to tutaj, prawda? ;)

Lilka
@Nowa 18.04.2019 00:00

Nie przejmuj się ludzie właśnie tacy są brak jakiegokolwiek wsparcia z ich strony ale do tyłka obrabiania pierwsi ;) Pomogłabym lecz Sama jej jeszcze nie przebyłam.

Tak5Nie
ona
@Lilka 18.04.2019 09:00

Rozmowa roczna to nic strasznego - po prostu rozmawiasz z liderem o tym co robiłaś lub nie robiłaś w ciągu ostatniego roku :)

@Nowa 17.04.2019 10:14

Rozmowa ma ciebie zmobilizować, abyś dawała z siebie wszystko co w twojej mocy. Jak jesteś zbyt pewna siebie, to podetną ci skrzydełka. Masz pokornie czekać i robić swoje. Zęby zaciskać.

mimi

Cześć przyjmują przez agencje

Tak1Nie5
Cieplutka kluseczka
@mimi 29.04.2019 14:16

Hej Czy cos wiadomo o podwyzkach bo na hali huczy od plotek ana forum grobowa cisza???????

Tak1Nie4
Alfred

+ 50 zł brutto ++ 75 zł brutto +++ 100 zł brutto

Tak12Nie5
Gwiazdorek
@Cieplutka kluseczka 03.05.2019 13:06

Idź do związków tam ci facet załatwi podwyżkę jak każdemu kto się zapisze hahahaha

Tak15Nie1
Leonid

Szał!

niko
@mimi 29.04.2019 14:16

znowu dziadkowi numery sie pomylily

ciekawski
@Cieplutka kluseczka 03.05.2019 13:06

Ciekawe na której zmianie tak huczy od plotek. U nas nic, każdy cicho. Więc podziel się tymi plotkami.

hm
@Alfred 04.05.2019 09:31

To są podwyżki dla liderów ? Pracownicy muszą dostać o wiele większe kwoty - dzięki naszej ciężkiej pracy H&M ma milionowe zyski. Kwota jaką proponuje H&M 2650 brutto nowym pracownikom jest śmieszną kwotą.

kasieńka
@Alfred 04.05.2019 09:31

pewnie tak będzie. Bo pracy nie ma, więc ludzie będą sami się zwalniać... szkoda ze nie ma jak w zeszłym roku. porządna podwyżka , a później te plusy

Michael S.

Kiedy wypłata za maj?

@Michael S. 20.05.2019 13:24

29maja

Kiop
 Opinia

Witam mam pytanie czy w Środzie wlkp jest jakis lekarz medycyny który daje zdolność po długiej chorobie ale ma podpisane z firmą hm

Nicki
@Kiop 17.05.2019 17:18

29.05

Nieufna
 Opinia

Jakies agencje zostaną czy zostaną zwolnione?

Tak2Nie4
Hmmm
@Nieufna 06.05.2019 17:13

Ponoć agencje mają jeździć na G2

Gosia89
 Opinia

Witam. Kiedy będzie wypłata kwietniowa?

Mia
@Gosia89 26.04.2019 12:45

Dziś powinna być ok 15/16

Lolek
 Opinia

Kiedy wypłata za kwiecień?

Mysza
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Jest nowa skala ocen czy ktoś wie ile w tym roku wyniosą podwyżki. W ubiegłym roku ogłoszono ile kasy za + ile za dwa ++

Dexter
 Opinia

Wypłata będzie 26.04 czy raczej 29.04 po weekendzie?

Tak2Nie2
Nazwa działu: Produkcja
@Dexter 18.04.2019 14:10

26.04

Lolita
 Opinia

Wypłata kwietniowa będzie przed ostatnim weekendem czy raczej po weekendzie ?

Mimi
 Opinia

Wie ktoś kiedy będzie wypłata kwietniowa?

Paulina

nowa op.

Paulina

ok

Lola
 Opinia

Kiedy wypłata za kwiecień?

Opinia

Kiedy wypłata marcowa ktoś coś? ????

Pracownik 14
 Opinia

Siema ja z takim zapytaniem ile teraz zarabia w H&M Gądki wykwalifikony operator wózków widłowych i nie tylko??? Proszę o odpowiedź

TakNie2
pick
@Pracownik 14 09.04.2019 21:07

tyle samo co ciapa nie robiąca normy

Tak11Nie
borbella
 Opinia

9 lat minęło (usunięte przez administratora)

Opinia

Kiedy będzię dodatek świąteczny przyznany?

Hmek

@Kiki 02.04.2019 09:47

9 kwietnia

Sikalafą
@pewne 04.04.2019 17:32

Będą dodatkowe pieniądze tak jak na wigilie?

@pewne 04.04.2019 17:32

@Gosiek 22.03.2019 20:05

Sprawdź spam :)

Zostaw opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie