Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Nowa

(usunięte przez administratora) Jest tak zle? Możecie sypać nazwiskami? Kto tam się lubi(usunięte przez administratora) w takim razie?

Pracujacy

Hej, zależy jaki dział, raczej dla kobiet to makowymagajaca praca. Dasz radę . Pytanie czy ci się spodoba? Wieku tutaj wykres frustrację swoje życiowe. Uwierz mi czytając to forum nasz bardzo nieprawdziwy obraz firmy. Jest dużo lepiej. Powodzenia.

OK

@Pracodawca Pytanie mam co do wczorajszej informacji czytanej na poczatku zmiany o zarobkach na 2024 Pracuje w firmie 9 miesięcy,Dział zwroty , sporo nowych osób jest przyjętych na ten dział w tym roku. Miałeam ocenę roczną na plus. Czy ja dobrze zrozumiałam że stawka na kolejny rok wychodzi taka sama dla tych co przyjęli się w podobnym okresie jak ja a otrzymali minus ? Drugie moje pytanie , dlaczego przewidziana na kolejny rok pensja o której wspominałam już w porównaniu do najniższej krajowej 2024 jest o tak dużo niższa niż to jest w tym roku ?

Pracujacy
@OK

Hej ile masz lat? Z perspektywy lat przepracowanych powiem tak, bywało że nowi mieli więcej niż starzy pracownicy. Bywało tak że podwyżki dostawalismy np po 50 zł brutto. Bywało tak że za najniższą no 3600 brutto nikt nie chciał przyjąć. To dali lepsza stawkę. Bywało tak że jak pracowałeś do roku to nie dostawałeś podwyżki , dopiero na drugi rok pracy ci przysługiwało. Bywało też tak że podwyżki nie bylo. Normalna rzecz w tego typu miejscach pracy. I np ci co przyjdą w 2024 nowi mogą mieć porównywalnie z tobą lub więcej no czymś nowe osoby do pracy trzeba przekonać. Pisze jako pracownik pracujący ponad 10 lat. Generalnie i tak jest wszystko na duży plus.

Izabela

Chciałabym aplikować do HM w Robakowe . Jak tam wygląda praca ? Warto aplikować?

wsuwacz-dopychacz kartonów

z uwagi na ostatnie mrozy pamiętajcie aby odpowiednio ubierać się do pracy, co prawda na zewnątrz jest zimno ale cały magazyn (a szczególnie dział Split Point i okolice) jest naprawdę OSTRO NAGRZANY i możecie założyć na siebie lekką, wygodną odzież roboczą np. legginsy.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Olo

Jak dostać się na inny dzial z bookingu ?tam nie jest dobre miejsce dla mnie ze starego

@pytanie

Witam chciałbym zapytać jak wygląda pierwszy dzień pracy oraz praca na dziale SHIP

Szprycha
@@pytanie

Pracowałem na Shipie od początku i za długo to nie trwało. Ten dział różni się od innych tym, że jest to praca mocno zespołowa. Jeżeli zespół nie współpracuje to odechciewa się wszystkiego a tak było w moim przypadku. Od pierwszego dnia przechodzisz szkolenie, są 4 stanowiska 1) Luzy czyli załadunek paczek luzem na kontenery 2) Shuty - paczki z packu spadają z góry do kartonów i musisz podstawiać nowe kartony, wywozić pełne Czasami ostro lecą a ja zostawałem sam bo reszta miała gdzieś i wtedy radź se sam... 3) Rolki - stoisz przy taśmie, sciągasz z niej paczki, skanujesz i układasz na wózku 4) Error - najlepsza robota, siedzisz legancko i jak paczka spadnie nie na ten zsyp co powinna to wrzucasz raz jeszcze i tyle :P Ja nie polecam ze względu na brak współpracy w zespole (na mojej zmianie, nie wiem jak na innej), niedziałające skanery, wielokrotnie zostawałem sam, skaner nie działał, a liderka, menager czy ktokolwiek w pobliżu mówił : My wiemy, niestety tu tak jest, musisz jakos dać radę:) Jeżeli firma nie potrafi zapewnić pracownikowi działających narzędzi to coś niehalo Poza tym, na popkach i rankach 30 minut przerwy a na nockach 15 minut, kpina, czasem 10 minut stoisz w kolejce po obiad i masz 5 na zjedzenie i trzeba wracać Niestety nie chcieli mnie przenieść mimo moich zapytań na inny dział typu pick, pack bo uwaga nie jestem kobietą a tylko one mogą - tak mi powiedziano :) Także powiedziałem papa i to była najlepsza decyzja, a Tobie życzę powodzenia w znalezieniu spoko pracy :)

Marines
@Szprycha

Siema Ja też robiłem na Shipping'u swego czasu i to co opisałeś to dokładnie odpowiada temu co ja tam doświadczyłem. Dobrze zobrazowałeś jak wygląda tam praca. Ludzie sobie nie pomagają na wzajem, oprócz tych co są dobrymi kumplami, a na resztę szczerze leją ciepłym moczem, a na meeting'ach słyszysz że jesteście jednym zespołem i tak dalej...ple ple ple ple... Nie sprawiedliwy podział obowiązków jest dużym problemem bo to powoduje, że jedni ciągle tyrają tam gdzie dużo roboty a inni ciąglę mają labe tam gdzie mniej pracy. Lider ma to gdzieś bo mu to pasuje, że ma swoich pupilków co wokół niego biegają jak jamniki. I tak się kręci ten cyrk Dobrze zrobiłeś, że za wczasu się zwolniłeś bo dużo ludzi jak tam dłużej pracuje to już nie widzą świata poza H&M w Gądkach .

Nowa

Zaczynam pracę na magazynie w Robakowie. Moje pytanie jak wygląda pierwszy dzien? Czy to faktycznie cały dzień organizacyjny ze szkoleniem, BHP itp? Czy od razu do pracy?

pytanie

Takty na zwrotach duże jak zrobić takie takty nie mam pieniądze nie za duże

Xxx

Ktoś orientuje się jaki jest czas oczekiwania na kartę pracowniczą?

@Xxx

Od 2 tygodni do 2 miesięcy bodajże. Zapytaj w kadrach

Jacek

Widziałem ogłoszenia o pracy w HM. Czy da się przezimować pracując na 50 procent normy? Mam już 63 lata i nie zamierzam wypruwać z siebie flaków za najniższą krajową.

Łukasz

Mógłby ktoś powiedzieć na którego jest u was ustalona wypłata? Słyszałem,że podobno na ostatniego.Czy to prawda?

@Łukasz

Na koniec miesiąca. Niby mówiło się że na ostatniego ale przychodzi tak 26/27ego

Haha

Olejcie tą firmę. Minimalną krajową płacą. Niech liderzy sobie popracują wzwyż. Bo zwykłego pracownika za (usunięte przez administratora) mają

Haahhaha
@Haha

To chyba ty masz minimalną. Chyba że mówisz o tym że ta stawka co teraz jest będzie od stycznia minimalna xD

Zarobki

Jakie zarobki aktualnie?

@Zarobki

Zaropki bardzo dobre 23 na renke na godzinę nocki 50 procentów niedziele 100 za darmo cie dowiozom moszesz kupić jakieś (usunięte przez administratora) co miesionc dajom ale walka jest ostra z innymi na chali obiady som bardzo dobre lubiem schabowego z kartfoflami z zsiadlym mlekiem jak mama robi na wsi albo gryczana mieljony i buraczki zasmazane som tesz zrazy zapiekane w ciescie przychodzisz i wybieraasz co kcesz jestem zadowolony mam wszystko i napic sie mozna kiedy chcem i do kibla nikt mnie nie goni nawet normy nie wyranbiam i nie jestem s ukrainy

Witam. Czy ktoś może powiedzieć w jakich godzinach jest praca ? Są 3 zmiany od poniedziałku do piątku czy w weekendy też się pracuje ? Czy może jeszcze inaczej ? Pozdrawiam

Kasik

Większość tygodni pn-pt, ale jeden tydzień niedziela też pracująca + wolny dzień w tygodniu do wyboru albo narzucony z góry (przeważnie)

Hmm

Proszę o opinie jak wygląda praca w sellpy, widziałem kilka ofert pracy i się zastanawiam.

Kasia ggroup

Witam. Czy ktoś wie co się dzieje z agencją biznes partner? Wszyscy są a ich brak. Czyżby tyle ludzi się zwolniło czy agencje wyrzucili ? Cały magazyn o tym gada.

Kocmołuch
@Kasia ggroup

Po prostu za małe normy robili bo tylko 130% Więc...musieli odpaść

Dorota
@Kocmołuch

Każdy z pracowników normom robi i starali się już tak nie gadaj jak byśmy więcej jedzilo do pracy a nie robili odwołań to zawsze były normy zrobione to nie pisz że przez normy byli wyrzuceni tylko piszesz ludzi wkurzyć sam dobrze nie wiesz o co poszło a głupoty wypisujesz . Jak my byliśmy pracy nie raz już zamówień nie było były pozbierane przez Ukrainę oni więcej godzin czasem robił 12 godzi później inne agencję były w pracy skąd mogli mieć zamówień nie było ja dobrze widziała jak Ukraina jest traktowana a jak inne agencja która była tak że czasem żebyście się nie przejechali się po nich czasem Polaka więcej potrafią i dobrze niż Ukraina tam tylko wolą Ukrainę mieć niż Polaków w tej pracy w innych firmach traktują ludzi po równo i powiem ci jego że biznes partner bardziej się starał ci to tam robili przez agencję niż inni co tam robi ja widział nie raz jak inni ludzie robią tam robią olewke w pracy więcej gadali niż robili a Ukrainki wkładać ciuchy tam gdzie powinny kładły gdzie indziej nawet nie które panie to mówiły jak tam robiły nie mów biznes bartner ludzie tam byli słabi bo nie byli pracowici nawet nie które kobiety były buforze tak nawet robiły z biznes bartner kobiety w kartona dały radę z tym a jakieś inne by tam poszły robić nie mów że z biznes bartner ludzie byli kiepscy nie prada

Zenobiusz Furman
@Dorota

Oto tłumaczenie z bełkotu na w miarę normalny tekst. Jeżeli jesteście(usunięte przez administratora) którzy nie potrafią poprawnie napisać kilku zdań, to z pomocą przyjdzie wam sztuczna inteligencja. Wystarczy najnowsza przeglądarka Edge albo można to zrobić bezpośrednio na stronie Bing com. Oto poprawiona wersja tekstu, aby była zrozumiała: “Każdy z pracowników robił normy i starał się, więc nie gadaj, że gdybyśmy więcej jeździli do pracy, a nie robili odwołań, to zawsze byłyby normy zrobione. Nie pisz, że przez normy ludzie zostali wyrzuceni, tylko piszesz, żeby ludzi wkurzyć. Sam nie wiesz dobrze, o co poszło, a wypisujesz głupoty. Jak my byliśmy w pracy, nie raz już zamówień nie było, bo były pozbierane przez Ukraińców. Oni robili więcej godzin, czasem 12 godzin później inne agencje były w pracy. Skąd mogli mieć zamówienia? Nie było. Ja dobrze widziałam, jak Ukraińcy są traktowani, a jak inna agencja, która była. Tak że czasem uważajcie się na nich. Czasem Polak więcej potrafi i lepiej niż Ukraińcy. Tam tylko wolą mieć Ukraińców niż Polaków w tej pracy. W innych firmach traktują ludzi po równo i powiem ci, że Biznes Partner bardziej się starał niż inni, co tam robili przez agencję. Ja widziałam nie raz, jak inni ludzie tam robili. Robili olewkę w pracy, więcej gadali niż robili. A Ukrainki kładły ciuchy tam, gdzie nie powinny. Nawet niektóre panie to mówiły, jak tam pracowały. Nie mów, że ludzie z Biznes Partner byli słabi, bo nie byli pracowici. Nawet niektóre kobiety były na buforze i robiły dobrze z Biznes Partner. Kobiety w kartonach dały radę z tym. A jakieś inne by tam poszły robić? Nie mów, że ludzie z Biznes Partner byli kiepscy. Nie prawda.”

Andzio

Czy bedac na l4 dostajesz dodatek 250zl?

Sandzio
@Andzio

Jest to dość jasno opisane. Nie dostaje się dodatku na l4

Tinda

Kiedy będzie wypłata?

Brajanusz

Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym powiedzieć ze omawiana firma jest tragiczna. Liderzy mają totalnie w (usunięte przez administratora) ukraine a nad polakami się znęcają Dziękuję

Bulwers

Kiedy agencje wroca do normalnej pracy?! Ukraina chodzi na shippingu glupa udaje ze robi a my co Polska agencja w domu. Kto to wymysla w ogole ze we wlasnym kraju jak czlowiek chce pracowac to nie moze! Na HM tez nie mozna przejsc, bo nie chca agencji pracownikow podbierac. A prawda jest taka ze ukrainskie obywatelstwo jest potrzebne.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.