Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Magazyn

Mam pytanie kiedy jest rekrutacja do hmu na magazyn

Ewka

A jak mniej więcej się wychodzi miesięcznie na umowie o nie pełny etat?

Uuu
@Ewka

To zależy ile godzin przepracujesz na 2/5 etatu dostaniesz może z 1200 brutto

SmokWawelski

Siemanko ludzie, startuję niedługo przez Gi Group. Pani z agencji pracy raczyła mnie poinformować tu zacytuję : „Będzie kartka na autobusie sellpro lub Gigroup”. To autokar czy busik? Dodam że startuje z Wągrowca i nie chcę żeby kierowca pojechał beze mnie :D jakieś znaki rozpoznawcze tego pojazdu bym prosił. Z góry dzięki za odp

Pete

Wywalili całą agencję z pracownikami a kłamalali że pracownicy dostaną umowy o pracę.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Anastazja45

Witam wczoraj 27.04.2023 byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i powiedziano mi że odezwia się do 7 dni czy po majówce w czwartek się odezwia

Wiktoria

Hej! A jak wygląda sprawa na magazynie jeśli chodzi o zegarki telefon czy wodę? Można mieć to ze sobą?

@Wiktoria

Wodę nie gazowana możesz mieć magazynie zegarek możesz mieć i telefon lepiej ściszony i nie można słuchać muzyki nie możesz słuchawek . Nie rozmawiaj przez telefon jak masz przerwę można korzystać

tryskacz ze splita
@Wiktoria

Wszystko można i najlepiej mieć na sobie legginsy bo tak jest najwygodniej

tryskacz ze splita

Kiedy będzie więcej pracy i przyjdą nowe dziewczyny z agencji? Już nie mogę wytrzymać!!!

Milo

Wiadomo po jakim czasie gi group odpowiada na cv?

Dorota

Ja tam chodziłam pracować nie mówić ile kto zarabia mnie nigdy nie interesowało i nie mówiłam ile mam dla mnie praca była ważna tam byli nie którzy ludzie chodziło do pracy bo chcieli pracować nie pisz wszyscy mówili dużo zarabiali nie znałeś tam wszystko nie którzy pracownicy byli ok jak byś znał innych co tam robili normalni ludzie i nie rozpowiadali że czy nie stworzone pracowali chcieli mieć pracę im zależało na pracy. Staje w obronie ty których nie znałeś oni byli ok nigdy takich słów nie mówili ile tam zarabiali mnie wkurzyło trochę

Ela

Praca tam jest ok robiłam swoje na każdym dziale byłam i mi się podobało ale nie byłam przez h.m przez agencję która h.m zawiesili połowa z tych ludzi pracowało nie obijali się pracowali i starali się robić powiem trochę źle zrobili h.m i pewna agencja z tymi pracownikami mogli powiedzieć wcześnie a teraz z tych połowę ludzi musi szukać prac cały kwiecień ludzie w domu są . Jest mi z tego powodu przykro tak postąpili z nami . Szkoda że tam już nie robię było super

Gh
@Ela

Dokladnie. Mogli nas chociaz przeniesc do innej agencji, a teraz bez pracy. Tyle czekania na nic

Pracujacy
@Gh

Jak ktoś prowadzący biznes jakim jest agencją odda swój zasób pracowników konkurencji czyli innej agencji. Mnóstwo osób pracujących w hm zachęcało pracowników z biznes partner bdonorzejscia na firmę , to ciągle było że w agencji jest super, że tyle zarabiają , że boją się że jak im nie przedłuża umów w hm to bp i CH nie przyjmie ponownie. Pamiętajcie agencja pracy ma wywalone na ludzi o czy się ich zysk. Po drugie jeśli pracownik hm mówi że niedługo będzie lipa z pracą dla agencji to tak jest, pracujemy w hm po 15, 10 lat i już niejedna agencję brali i rezygnowali , jak pracownicy z hm to mówili to słyszeli że mamy nie straszyc że praca będzie cały czas. Przez agencję w hm robiło już tysiące osób

@Ela

Pytanie mam do czekających... W obliczu tego jak wasza ukochana firma H&M was potraktowała jak odpadki to co teraz chcecie zrobić ??? ..........Zamierzacie czekać dalej ??

@Pracujacy

Mijka

Czy H&M będzie wznawiał rekrutacje na pracownika magazynu?

Wątpię
@Mijka

Wątpię by było to szybko, dużo pracowników z agencji dostało umowy o pracę przez agencję, napewno z polskich agencji zaproponowano 2/5 etatu , pracownicy z zagranicy mają chyba lepsza umowę, kogo mieli zatrudnić to już zatrudnili. Pracy mniej to i też mniej pracowników z agencji.

GRAŻYNA

Hej chce złożyć cv do firmy. Ile zarabia nowy pracownik? Czy są jakieś dodatkowe premie?

Czy Gi group szybko odpowiada na cv?

Ewelina
@:)

Też bym chciała wiedzieć jak jest z dalszą rekrutacja jestem zapisana na liście ale nie dzw jeszcze czy i kiedy do pracy

Malwa

Hej. Jakie są zarobki na ten moment jako pracownik magazynu?

Renata
@Malwa

Dostajesz 3300 brutto z czego 1000 idzie na podatki a kolejny 1000 odchodzi w zapomnienie więc na czysto masz 1300 :D heh

@Malwa

Zarobki w tej firmie są jak dla studenta na praktykach....

Rafikus
@Kocmołuch

Chyba dla Ciebie, Zarobki są spoko tym bardziej jeśli pokażesz co potrafisz i masz jaja żeby indywidualnie starać się o podwyżkę dla siebie a nie siedzieć jak szara mysz i czekać na cud. Tutaj każdy na słowo Menager trzęsie się jak galareta a wystarczy się spotkać z taką osobą i wykazać się i starać się o podwyżkę dla swojej osoby. Menager też człowiek pamiętajmy o tym.

@Rafikus

No i ile tych pracowników co niby się tak będą wykazywać dostanie tą podwyżkę ???? No i ile będzie niby wynosiła ta podwyżka ???? Dobrze poznałem tą firmę i ośmielam się stwierdzić że twój komentarz jest sprzeczny z rzeczywistością. W firmie H&M pracownik nie dostanie podwyżki nawet jak na nią zasłuży.

h
@Renata

@renata ty chyba podałaś kwotę netto bo brutto jest większe

kandydat

Hej, zaproponowano mi pracę w magazynie i niedługo będę zaczynać pracę i stąd moje pytanie do was, czy w magazynie są wolne weekendy ?

kandydatmj
@kandydat

nie każdy weekend jest wolny są wybrane w które się idzie jeden a czasami dwa weekendy

Sylwek

Czy jest dojazd z Jarocina?

hn,
@Sylwek

tak są dwie linie a jak agencja to nie wiem

Jak wygląda praca godzinowo w tygodniu jak i w weekend od której do której :)

Dodatek

Hej będzie dodatek przed świętami? Ktoś coś wie ?

Podróżnik

Siemanko Eee a tak z innej beczki to prawda że przeszedł pozytywną weryfikację projekt na temat aplikacji do zamawiania biletów czy to fake ? Ponoć teraz w tej aplikacji ma pojawić się opcja że będziemy wiedzieć na jakim miejscu w autobusie należy usiąść a w samych autobusach pojawią się numerki na siedzeniach. Wiecie co ? SUPER ! mi się to podoba nawet - bo jak wchodzę do autobusu to Panie biegiem pędzą żeby zająć całą swoją garderobą miejsce dla koleżanki, babci, córki itp...A zastraszeni kierowcy niestety ale boją się chyba odezwać aczkolwiek z drugiej strony wisi im to bo ile można uwagę zwracać. Żałosne wręcz to zachowanie to w podstawówce na wycieczkach szkolnych dzieci tak się nie zachowywały :-) PoZdRo dla Wszystkich podróżników codziennej przeprawy

Liczysz tylko na pieniądze ? Miłość jest. Naważniejszym celem pieniądz szczęścia nie daje taka prawda

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.