Opinie o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

nie polecam

Nie polecam nikomu tej firmy. Przejazd zamówiony i przestali odbierać telefon. Dzwonię na 5 numerów i nikt nie odbiera. Oczywiście nie dotarłem na umówione miejsce bo do ostatniej chwili mnie zbywali.

Mateusz

Super właśnie przyjechałem. Polecam kierowcę Przemka ;-)

Dominika M.

Polecam wszystkim realizują transport do Niemiec Luksemburga Belgii, ale również przejazdy na terenie Niemiec z jednej miejscowości do drugiej. Korzystałam już z ich usług parę razy. Jestem zadowolona. Pozdrawiam Moje sugestie dla PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa: zdecydowanie jestem na tak Lubię atmosferę w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa za: Realizują transporty na terenie Niemiec co jest dużym plusem

@Dominika M.

Pozytywne opinie osób, które odbyły swoją podróż z przewoźnikiem firmy PPHU Trans - Kos Przemysław Kostrzewa, to świetna rekomendacja firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że najcenniejsze na tym wątku są opinie dodawane przez osoby, które są zatrudnione w tej firmie. Jest tu ktoś taki? Jeśli tak, to chciałabym poruszyć temat zarobków jako kierowca tej firmy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Firma zarejestrowana w CEDiG z certyfikatem ,licencją. Bilet z kasy fiskalnej. Podróż przebiegła w miłej atmosferze. Gorąco polecam :-)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Super Przewoźnik -jedź tylko z nim ...polecam

Krzysztof

Witam, jeżdżę z tą firma od wielu lat i jestem zadowolony. Zdecydowanie polecam! Lubię atmosferę w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa za: bardzo dobra :-)

@Krzysztof

Krzysztof, jeździsz z firmą PPHU Trans -Kos jako pracownik, czy osoba podróżująca? Jest to strona założona w szczególności dla osób, które tu pracują i mają chęć dzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy. Stąd też zwracam się do wszystkich osób, które tu pracują o dodanie rzetelnych i aktualnych opinii. Jak wygląda atmosfera w pracy?

Grażyna

Chciałam zarezerwować przewóz dla siebie z Niemiec do Polski. Zadzwoniłam do ww firmy i zapytałam się jaką flotą dysponuje firma. W odpowiedzi usłyszałam "jakieś durne pytania pani zadaje". Na pewno nie będę korzystać z usług Trans-Kos.

Aśka

Miałam przyjemność,również podróżować z tą firmą i gorąco polecam...szybko,miło i pewnie do celu :)...dziękuję bardzo!!!

Ala

Kolejny udany przejazd. Polecam :-)

Jarek

Szybko i bezpiecznie jestem w 100% zadowolony z waszych usług .

Asia i Tomek

Wczoraj wróciliśmy do łodzi z tą firmą. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pozytywnie !

Edyta

Polecam! zawsze jeżdżę z nimi i nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami

Bardzo dobra firma miła dyspozytorka wszystko bez zastrzeżeń Pozdr

Jacek

Bardzo dobra firma - zawsze z jej usług będę korzystał POLECAM

Grupka

Wczoraj wracaliśmy grupą i z pewnoscia bedziemy korzystac. Pozdro dla kierowcy ;-)

Wiadomo

Kiedy dla kierowcy delikatnie powiedziałem że musi to sprawdzić to kazał mi wysiadac po mimo że za bilet zapłaciłem. Zdaje się że w tej firmie jeżdżą nie rozumiejący podstawowych ustaw kierowcy.

Ano
@Wiadomo

Podlasie weszlo za mocno.

Do Ano
@Wiadomo

firma trans kos nie obsługuje PODLASIA

Wiadomo

Transport do niczego. Kierowcy nie znają ustawowych ulg za przejazd. Nie polecam tej firmy. Szczególnie trasy Białystok Lublin. Kierowcy muszą wrócić do szkoly

zyczliwy
@Wiadomo

Ludzie jeździcie i nie wiecie z kim...Ta firma nie obsługuje trasy Białystok Lublin ... Pozdrawiam

Prezes

Nigdy więcej! Mam wrazenie ze pozytywne opinie nabija sam właściciel bądź osoby do tego wyznaczone. Ta firma to kompletna porażka. Zostałem przekierowany przez innego przewoźnika właśnie do trans kosu. Od samej rozmowy z właścicielem chcialo mi sie zygac. Gosc nie potrafi sklecic porpawnie zdania w jezyku polskim ( albo byl wypity i seplenil , ale na drugi dzien mial jechac w trasę wiec nie wiem.) (usunięte przez administratora) wyjazd przekładany 3 razy, w ciagu dwóch dni. Cena za przejazd 950 km , 320 zl !!!!! O czym zostałem poinformowany w dniu wyjazdu ( sprytna zagrywka, wczensjej byla mowa o innej , mniejszej kwocie) , gdy dzwonilem zapytać dlaczego wyjazd jest non stop przekładany uzyskalem odpowiedź, ze jak mi nie pasuje moge nie jechsc w ogóle. Podróż trwała 18 h, stacje do tankowania tylko w wiekszych miastach gdzie jest taniej. Zwiedzanie miast zapewnione. Jadac w trasie gosc uzywa dwoch nawigacji gdzie jedna karze skrecic w lewo a druga w prawo i sam juz facet nie.wie co robić, stracilismy przez to 100 km i cenny czas. Samochód którym podróżowalismy to nadajr sie do przewozow worków z ziemniakami a nie ludzi ( chociaż i o ziemniaki bym sie obawiał w tym klekocie) to jest istna tragedia. Unikajcie ludzie jak ognia tej firmy. Nigdy wiecej !!!

E&M

nie polecam ... jeszcze tak długo nie jechałem(- logistycznie kompletnie nie przemyślane) , dodatkowo czas przejazdu w trakcie wydłużył się o jakieś 4 godziny ( a miało to dla mnie bardzo duże znaczenie - aby zdążyć na ostatni prom - o czym wiedział ) ,właściciel nie odbierał telefonu, nie odpisywał na wiadomości - dopiero jak zadzwoniłem z innego numeru to momentalnie odebrał ! kasę zebrać większą za drogę to od razu ...komfort jazdy daje sporo do życzenia...

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa - Wieluń

• Jak się pracuje w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa