Opinie o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa
2 39 149 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

Zakochaj Warszawie Nowy wpis

PU Trans BUS Kolobrzeg CB radio president ... ... ... omijac szerolki lukieem radzeee ... .... ... szybciej i bezpieczniej 2017 .... ... ... ... ... Wieliczki wycieczki grot jam ... ... ... ..................

Marta Nowy wpis

A jak z opinią pracowników, bo w większości wypowiadają się klienci firmy. Jak się pracuje i jaka panuje atmosfera w firmie?

elobęc Nowy wpis

Odradzam zdecydowanie. Większego buraka niż ten wieśniak z Wielunia nie spotkałem. Nie odbierają telefonów, a klientom robią wielką łaskę, że ich zabiorą jakby to robili za darmo. Gościu proponuję Ci obieranie chrzanu w systemie akordowym, gdyż to będzie jedyne odpowiednie zajęcie dla ciebie z twoja kulturą osobistą, która jest na poziomie żula spod sklepu.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Izydor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz ludzi?

nie polecam

Nie polecam nikomu tej firmy. Przejazd zamówiony i przestali odbierać telefon. Dzwonię na 5 numerów i nikt nie odbiera. Oczywiście nie dotarłem na umówione miejsce bo do ostatniej chwili mnie zbywali.

Mateusz
Nazwa działu: Handlowy

Super właśnie przyjechałem. Polecam kierowcę Przemka ;-)

Joanna

Mama nie mogła odebrać telefonu od szefa tejże firmy. Gdy już go odebrała usłyszała, że pewnie jest gdzieś zadłużona, dlatego nie odbiera telefonu. Pytajac o to, w jakich godzinach byłaby odebrana i mniej więcej kiedy byłaby na miejscu, dostała odpowiedź, że TO NIE KONCERT ŻYCZEŃ. Została też spławiona, bo szef palił właśnie w piecu, a żona siedziała u fryzjera i też nie mogła rozmawiać. Dzień przed wyjazdem miała dostać telefon z dokładną godziną wyjazdu. Do tej pory nie było ani telefonu, ani busa. Wyjazd do Niemiec blisko granicy z przygranicznej miejscowości mial ją kosztować 300 zł, przy czym i tak cena była baaaaaardzo niepewna, bo Pani nie potrafiła się określić.

TakNie1
Dominika M.

Polecam wszystkim realizują transport do Niemiec Luksemburga Belgii, ale również przejazdy na terenie Niemiec z jednej miejscowości do drugiej. Korzystałam już z ich usług parę razy. Jestem zadowolona. Pozdrawiam Moje sugestie dla PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa: zdecydowanie jestem na tak Lubię atmosferę w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa za: Realizują transporty na terenie Niemiec co jest dużym plusem

@Dominika M.

Pozytywne opinie osób, które odbyły swoją podróż z przewoźnikiem firmy PPHU Trans - Kos Przemysław Kostrzewa, to świetna rekomendacja firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że najcenniejsze na tym wątku są opinie dodawane przez osoby, które są zatrudnione w tej firmie. Jest tu ktoś taki? Jeśli tak, to chciałabym poruszyć temat zarobków jako kierowca tej firmy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Marta

Firma zarejestrowana w CEDiG z certyfikatem ,licencją. Bilet z kasy fiskalnej. Podróż przebiegła w miłej atmosferze. Gorąco polecam :-)

Super Przewoźnik -jedź tylko z nim ...polecam

Grażyna

Chciałam zarezerwować przewóz dla siebie z Niemiec do Polski. Zadzwoniłam do ww firmy i zapytałam się jaką flotą dysponuje firma. W odpowiedzi usłyszałam "jakieś durne pytania pani zadaje". Na pewno nie będę korzystać z usług Trans-Kos.

Aśka

Miałam przyjemność,również podróżować z tą firmą i gorąco polecam...szybko,miło i pewnie do celu :)...dziękuję bardzo!!!

Tak1Nie1

Krzysztof

Witam, jeżdżę z tą firma od wielu lat i jestem zadowolony. Zdecydowanie polecam! Lubię atmosferę w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa za: bardzo dobra :-)

@Krzysztof

Krzysztof, jeździsz z firmą PPHU Trans -Kos jako pracownik, czy osoba podróżująca? Jest to strona założona w szczególności dla osób, które tu pracują i mają chęć dzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy. Stąd też zwracam się do wszystkich osób, które tu pracują o dodanie rzetelnych i aktualnych opinii. Jak wygląda atmosfera w pracy?

Ala

Kolejny udany przejazd. Polecam :-)

Jarek

Szybko i bezpiecznie jestem w 100% zadowolony z waszych usług .

Asia i Tomek

Wczoraj wróciliśmy do łodzi z tą firmą. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pozytywnie !

Edyta

Polecam! zawsze jeżdżę z nimi i nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami

Michał

Bardzo dobra firma miła dyspozytorka wszystko bez zastrzeżeń Pozdr

Jacek

Bardzo dobra firma - zawsze z jej usług będę korzystał POLECAM

Grupka

Wczoraj wracaliśmy grupą i z pewnoscia bedziemy korzystac. Pozdro dla kierowcy ;-)

Wiadomo

Kiedy dla kierowcy delikatnie powiedziałem że musi to sprawdzić to kazał mi wysiadac po mimo że za bilet zapłaciłem. Zdaje się że w tej firmie jeżdżą nie rozumiejący podstawowych ustaw kierowcy.

Ano
@Wiadomo

Podlasie weszlo za mocno.

Do Ano
@Wiadomo

firma trans kos nie obsługuje PODLASIA

Wiadomo

Transport do niczego. Kierowcy nie znają ustawowych ulg za przejazd. Nie polecam tej firmy. Szczególnie trasy Białystok Lublin. Kierowcy muszą wrócić do szkoly

zyczliwy
@Wiadomo

Ludzie jeździcie i nie wiecie z kim...Ta firma nie obsługuje trasy Białystok Lublin ... Pozdrawiam

Prezes

Nigdy więcej! Mam wrazenie ze pozytywne opinie nabija sam właściciel bądź osoby do tego wyznaczone. Ta firma to kompletna porażka. Zostałem przekierowany przez innego przewoźnika właśnie do trans kosu. Od samej rozmowy z właścicielem chcialo mi sie zygac. Gosc nie potrafi sklecic porpawnie zdania w jezyku polskim ( albo byl wypity i seplenil , ale na drugi dzien mial jechac w trasę wiec nie wiem.) (usunięte przez administratora) wyjazd przekładany 3 razy, w ciagu dwóch dni. Cena za przejazd 950 km , 320 zl !!!!! O czym zostałem poinformowany w dniu wyjazdu ( sprytna zagrywka, wczensjej byla mowa o innej , mniejszej kwocie) , gdy dzwonilem zapytać dlaczego wyjazd jest non stop przekładany uzyskalem odpowiedź, ze jak mi nie pasuje moge nie jechsc w ogóle. Podróż trwała 18 h, stacje do tankowania tylko w wiekszych miastach gdzie jest taniej. Zwiedzanie miast zapewnione. Jadac w trasie gosc uzywa dwoch nawigacji gdzie jedna karze skrecic w lewo a druga w prawo i sam juz facet nie.wie co robić, stracilismy przez to 100 km i cenny czas. Samochód którym podróżowalismy to nadajr sie do przewozow worków z ziemniakami a nie ludzi ( chociaż i o ziemniaki bym sie obawiał w tym klekocie) to jest istna tragedia. Unikajcie ludzie jak ognia tej firmy. Nigdy wiecej !!!

E&M

nie polecam ... jeszcze tak długo nie jechałem(- logistycznie kompletnie nie przemyślane) , dodatkowo czas przejazdu w trakcie wydłużył się o jakieś 4 godziny ( a miało to dla mnie bardzo duże znaczenie - aby zdążyć na ostatni prom - o czym wiedział ) ,właściciel nie odbierał telefonu, nie odpisywał na wiadomości - dopiero jak zadzwoniłem z innego numeru to momentalnie odebrał ! kasę zebrać większą za drogę to od razu ...komfort jazdy daje sporo do życzenia...

Adam

Wczoraj wracałem i wszystko na plus

Tak4Nie

Maria88

Jechałam z tą firmą tylko raz i ostatni. Spóźnienie na zbiórkę 2 h dojazd do celu opóźniony o 10 h. Jazda autem bez przeglądu jak się okazało po ppdsuchaniu kierowcy. Do tej pory nie otrzymałam faktury, pracownice biura opryskliwe i niekompetentne. Stanowczo odradzam!!!!

Tak2Nie

anonymous
@Maria88

ŻE ONI JESZCZE ISTNIEJĄ DAWNO NIEPOWIANIE BYĆ

zyczliwy
@Maria88

proszę jaka poukładana pasażerka, na przyszłość jak już kobieto podsłuchujesz to chociaż rób to porządnie i nie pisz później bzdur...

Tak3Nie1
Anita

Bezproblemowo do celu. Mili kierowcy. Polecam :-)

klient

Polecam jeżdżę od zawsze

Zostaw opinię o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa - Wieluń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie