Opinie o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Klient omg
Klient

Omijać te firmę szef firmy to niezrównoważony uważam że powinien się leczyć..jest wulgarny i nie uprzejmy kobieta ubliża i wyzywa od najgorszych..

Pytanie Nowy wpis

Czy w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa możliwa jest praca na podstawie B2B?

Lul Nowy wpis
@Pytanie

Z tego co wiem. Nie dają tam umowy nawet, stawka 14zł..

Izabela Nowy wpis
@Lul

W ogóle żadnej umowy?? Ktoś w ogóle tam chce bez umowy pracować?

Pytanie Nowy wpis

Czy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wiecie czy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Joanna

Mama nie mogła odebrać telefonu od szefa tejże firmy. Gdy już go odebrała usłyszała, że pewnie jest gdzieś zadłużona, dlatego nie odbiera telefonu. Pytajac o to, w jakich godzinach byłaby odebrana i mniej więcej kiedy byłaby na miejscu, dostała odpowiedź, że TO NIE KONCERT ŻYCZEŃ. Została też spławiona, bo szef palił właśnie w piecu, a żona siedziała u fryzjera i też nie mogła rozmawiać. Dzień przed wyjazdem miała dostać telefon z dokładną godziną wyjazdu. Do tej pory nie było ani telefonu, ani busa. Wyjazd do Niemiec blisko granicy z przygranicznej miejscowości mial ją kosztować 300 zł, przy czym i tak cena była baaaaaardzo niepewna, bo Pani nie potrafiła się określić.

Sonia
Klient
@Joanna

Nie polecam tej firmy przewozowej Przed południem dzwonię potwierdzam wcześniej rezerwacie a po południu otrzymuje telefon od innej firmy że firma Trans Kos chciała mnie przekazać do nich Z braku wolnych miejsc nie mogą mnie zabrać Zero kontaktu Nie odbierają telefonu nu

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy KIEROWCA CEMENTOWOZU C+E
Wieluń
P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.
(454 opinii)
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(491 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Wiktor

Nie tylko klienci są zadowoleni z firmy. Pracownicy również mają dobrą pracę i godziwe zarobki.

EMI

Witam, Korzystałam z usług tej firmy. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z właścicielem (trasa, termin, cena). Stały, telefoniczny kontakt z właścicielem. Bardzo miły i profesjonalny Pan kierowca. Polecam

Zakochaj Warszawie

PU Trans BUS Kolobrzeg CB radio president ... ... ... omijac szerolki lukieem radzeee ... .... ... szybciej i bezpieczniej 2017 .... ... ... ... ... Wieliczki wycieczki grot jam ... ... ... ..................

Marta

A jak z opinią pracowników, bo w większości wypowiadają się klienci firmy. Jak się pracuje i jaka panuje atmosfera w firmie?

elobęc

Odradzam zdecydowanie. Większego buraka niż ten wieśniak z Wielunia nie spotkałem. Nie odbierają telefonów, a klientom robią wielką łaskę, że ich zabiorą jakby to robili za darmo. Gościu proponuję Ci obieranie chrzanu w systemie akordowym, gdyż to będzie jedyne odpowiednie zajęcie dla ciebie z twoja kulturą osobistą, która jest na poziomie żula spod sklepu.

Izydor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz ludzi?

nie polecam

Nie polecam nikomu tej firmy. Przejazd zamówiony i przestali odbierać telefon. Dzwonię na 5 numerów i nikt nie odbiera. Oczywiście nie dotarłem na umówione miejsce bo do ostatniej chwili mnie zbywali.

Mateusz

Super właśnie przyjechałem. Polecam kierowcę Przemka ;-)

Dominika M.

Polecam wszystkim realizują transport do Niemiec Luksemburga Belgii, ale również przejazdy na terenie Niemiec z jednej miejscowości do drugiej. Korzystałam już z ich usług parę razy. Jestem zadowolona. Pozdrawiam Moje sugestie dla PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa: zdecydowanie jestem na tak Lubię atmosferę w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa za: Realizują transporty na terenie Niemiec co jest dużym plusem

@Dominika M.

Pozytywne opinie osób, które odbyły swoją podróż z przewoźnikiem firmy PPHU Trans - Kos Przemysław Kostrzewa, to świetna rekomendacja firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że najcenniejsze na tym wątku są opinie dodawane przez osoby, które są zatrudnione w tej firmie. Jest tu ktoś taki? Jeśli tak, to chciałabym poruszyć temat zarobków jako kierowca tej firmy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Marta

Firma zarejestrowana w CEDiG z certyfikatem ,licencją. Bilet z kasy fiskalnej. Podróż przebiegła w miłej atmosferze. Gorąco polecam :-)

Super Przewoźnik -jedź tylko z nim ...polecam

Krzysztof

Witam, jeżdżę z tą firma od wielu lat i jestem zadowolony. Zdecydowanie polecam! Lubię atmosferę w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa za: bardzo dobra :-)

@Krzysztof

Krzysztof, jeździsz z firmą PPHU Trans -Kos jako pracownik, czy osoba podróżująca? Jest to strona założona w szczególności dla osób, które tu pracują i mają chęć dzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy. Stąd też zwracam się do wszystkich osób, które tu pracują o dodanie rzetelnych i aktualnych opinii. Jak wygląda atmosfera w pracy?

Grażyna

Chciałam zarezerwować przewóz dla siebie z Niemiec do Polski. Zadzwoniłam do ww firmy i zapytałam się jaką flotą dysponuje firma. W odpowiedzi usłyszałam "jakieś durne pytania pani zadaje". Na pewno nie będę korzystać z usług Trans-Kos.

Aśka

Miałam przyjemność,również podróżować z tą firmą i gorąco polecam...szybko,miło i pewnie do celu :)...dziękuję bardzo!!!

Ala

Kolejny udany przejazd. Polecam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa - Wieluń

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

Liczba opinii klientów firmy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa, to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa
1.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Suwalska 32 A
    11-500 Wieluń
  • NIP: 8451635621 KRS: 0000260949

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa