Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

cleaner

hehe - 2013-04-29 22:51:46 zapierdalac do roboty ogry a nie za polityke sie bierzecie jestescie skazani na marny bytCo jakiś czas na forach pojawia się matoł, zwykle „hehe” i troluje. Jasne, że jakoś go to zaspokaja, ale dla pewności lepiej, aby zakręcił sobie śmigłem i jakoś się rozładował.

hehe

[usunięte przez moderatora] do roboty ogry a nie za polityke sie bierzecie jestescie skazani na marny byt

yeta - 2013-04-28 23:44:50 ta firma rzadzi brzoska . kawal lobuza i oszusta . okrada panstwo i ludzi .Widać, tak można. Ostatnio widziałem, jak odbierał nagrodę za innowacyjność. Sam premier ściskał mu rączkę.

yeta

ta firma rzadzi brzoska . kawal lobuza i oszusta . okrada panstwo i ludzi .

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
firma do dupy

w tej firmie juz nie ma pozytywnych pracowników ,,, same pseudo dyrektorzy pseudo admini ludzie co mozna ich nazwac ze byli oki to zostali [usunięte przez moderatora]i jak psy i potraktowani jak gówno po 10 latach parcy i [usunięte przez moderatora] po godzinach ,

anty rowerzysta

AK 47 - 2013-04-28 15:58:18 xx - 2013-04-27 21:45:48 a skad wiesz ze za marna kase robi???? zalezy dla kogo i jaka jest marna kasa ,a z tym ze spedza duzo czasu w robocie to faktycznie ,masz racje ,piatek zdalanie bo wekend ,poniedzialek zdalnie bo po wekendzie ,a wtorek to tez zdalnie bo trzeba odpoczac przed pracą ,masz racje naprawde sporo czasu spedzaMusisz sobie wyskalować ten twój gay detector, bo nie trafiłeś, ani co do osoby, ani co do orientacji. Jednak twój głos całkowicie uzasadnia, że takich jak ty pracodawcy mogą traktować jak gówno. Dopóki takie śmiecie będą tworzyć załogę Inforsys, nie warto nic zmieniać. Dobrze, że kierownictwo ciebie rżnie… Nareszcie znalazłem jakiś pozytywny element w tej organizacji. Nie silę się, aby zgadywać, kto ty jesteś, ale na pewno od maja nie będę zmuszony przebywać w twoim towarzystwie. Pozdro dla pozostałych przyzwoitych koleżanek i kolegów!To idz w[usunięte przez moderatora] i sie niepodniecaj że odchodzisz w maju. Ja sram na takich jak ty !!

AK 47

AK 47 - 2013-04-28 15:58:18 xx - 2013-04-27 21:45:48 a skad wiesz ze za marna kase robi???? zalezy dla kogo i jaka jest marna kasa ,a z tym ze spedza duzo czasu w robocie to faktycznie ,masz racje ,piatek zdalanie bo wekend ,poniedzialek zdalnie bo po wekendzie ,a wtorek to tez zdalnie bo trzeba odpoczac przed pracą ,masz racje naprawde sporo czasu spedzaMusisz sobie wyskalować ten twój gay detector, bo nie trafiłeś, ani co do osoby, ani co do orientacji. Jednak twój głos całkowicie uzasadnia, że takich jak ty pracodawcy mogą traktować jak gówno. Dopóki takie śmiecie będą tworzyć załogę Inforsys, nie warto nic zmieniać. Dobrze, że kierownictwo ciebie rżnie… Nareszcie znalazłem jakiś pozytywny element w tej organizacji. Nie silę się, aby zgadywać, kto ty jesteś, ale na pewno od maja nie będę zmuszony przebywać w twoim towarzystwie. Pozdro dla pozostałych przyzwoitych koleżanek i kolegów!To było oczywiście do anty rowerzysty, sorki

darek

xx - 2013-04-27 21:45:48 a skad wiesz ze za marna kase robi???? zalezy dla kogo i jaka jest marna kasa ,a z tym ze spedza duzo czasu w robocie to faktycznie ,masz racje ,piatek zdalanie bo wekend ,poniedzialek zdalnie bo po wekendzie ,a wtorek to tez zdalnie bo trzeba odpoczac przed pracą ,masz racje naprawde sporo czasu spedzanapewno nierobi za marną kase. Co do tej zdalenej pracy niepowinno być to tolerowane, jak sie chla to sie idzie na odwyk i zaszycie a nie zajmuje miejsce komus kto by normalnie pracował. Trzeba napisac maila do RB jak sie zachowuje ten dyrektor , niech wysle kogoś żeby to sprawdzic, wszystkie "lewe" zwolnienia lekarskie, dni nieobecne itp.

xx

anty rowerzysta

AK 47 - 2013-04-27 19:37:01 JM - 2013-04-27 18:12:15 Xx - 2013-04-27 17:59:34 dlaczego mowisz ze gowniana firma ,zapytaj sie czy tak sadzi dyrektor MJ ktory parcuje w firmie maxymalnie 2 dni w tygodniu bo reszte dni to zdalnie ,a etat ma cały ,?w domku siedzi ,kaska leci ,urlop jest z paru lat ,życ nie umierac,Dyrektor JM to jak wszyscy widza leci w cug alkoholowyAkurat do Jarka nie ma się co czepiać bo swoje odpokutował w tej firmie. Za kiepską kasę robi robotę za tych wszystkich pseudo managerów, pełnomocników i twarzowców. Zdalnie, czy nie zdalnie, to spędza w robocie tyle godzin, że raczej byś się nie zamienił. Znam go i wiem, że kiedy jest picie, to picie, ale jak robota to robota. Czep się lepiej prezesów i ich świty darmozjadów, bo za twoje pieniądze budują chałupy, a tobie każą żywić się trocinami.AK 47 a moze raczej 69 ty to jestes adas pseudo inżynier zwany również pewną częścią od roweru to co sie mądrzysz. Podobno jesteś pierwszy w kolejce na kopa w dupe, juz cie namierzyli i twoje konstrukcje tasmowe.

JM

Xx

serwisant z firmy X

prezes - 2013-04-27 11:29:16 I tak w tej firmie najlepszy jest serwis. Nie ma lepszych fachowców. Przyjadą posiedzą pojadą a awarie jak były tak są. Pora zmienic serwis lub ich pogonic do roboty!!Gówniana firma, to stać ją na gówniany serwis. Wymagać, to można jak się płaci!!! A tu nie płaci się ani dostawcom, ani pracownikom. To nie wiesz „prezes”, że nie można zamówić materiałów i części, bo są niezapłacone faktury? Serwis za darmo nie będzie wyczyniał cudów.

prezes

vendeta

na was donoszą zwierzchnicy, konsekwencje też wyciągają także trzeba drugą stronę medalu znaleźć

AK 47

pierwszy post tutaj i raczej ostatni - 2013-04-25 16:39:29 adres E-mail: bezpośredni do Pana R. Brzoski rbrzoska@inpost.pl także wszelkie zażalenia, reklamacje można kierować pod ten adres (proszę o zwięzłość i treściwość wraz z poczuciem dobrej tonacji w zawartej formie)Dobry pomysł. To tak, jakbyś do złodzieja składał skargę, że kradnie.

pierwszy post tutaj i raczej ostatni

adres E-mail: bezpośredni do[usunięte przez moderatora] także wszelkie zażalenia, reklamacje można kierować pod ten adres (proszę o zwięzłość i treściwość wraz z poczuciem dobrej tonacji w zawartej formie)

Szkoda mi tych z was, co jak zwykle na początku miesiąca będą zap.. mimo długiego weekendu. Możecie być pewni, że zarząd i dyrektory w tym czasie zasłużenie będą wypoczywać. Jak wrócą zaczną się [usunięte przez moderatora] do produkcji za wszystkie swoje błędy i niedopatrzenia. Kurdupel z handlowego za brak materiałów, bo nie przewidział skali produkcji, szczurza morda w okularach, też z handlowego, bo nie przekazał dodatkowych ustaleń z klientem. Wszyscy wypoczęci, z nowymi siłami do mącenia. Nawet ta rozlazła Ża…ba coś znajdzie, aby się podbudować w oczach zwierzchników. Odliczam już minuty do końca kwietnia i do widzenia. Uważajcie koleżanki i koledzy na siebie. Nie dajcie się gnoić bo godność, to jedyne co nam zostało. Na kasę w inforsys nie ma co liczyć.

AK 47

qwertyu - 2013-04-23 16:21:46 AK 47 - 2013-04-23 16:02:00 Nie mam zamiaru go bronić ale w firmie są gorsze i o wiele droższe mendy. AS nie dostał samochodu i pracuje na kontrakcie.To wytłumacz mi po co mu pomoc w postaci Sylwii W skoro on sam zajmuje się ogólnie nic nierobieniem? Kontrakt nie kontrakt zakład płacic musi. W biurze pomoc musi byc ale na produkcji to juz nie mogą dymac murzyny az popadają.Widzę, że zalazł Ci za skórę, ale popatrz obiektywnie. Czy w firmie natychmiast poprawi się jak go popędzą Tu trzeba głębszych zmian. Przesiania handlowców, pełnomocników, a może i zarządu. Tyle, że nie da się zmienić właściciela, a on jest tu największym problemem. Nauczył się robić biznes w gównie i jest z tego dumny. Może to jest metoda, ale ja tu nie zamierzam siedzieć. Gówniane pieniądze, gówniana robota i gówniane układy. Domyślam się kto tu pisał jako "pracownik". Zgadzam się z nim i wracam do Warszawy. Tu też mało płacą, ale mniej śmierdzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin