ALTERNUS

Opinie o ALTERNUS

fiks

na poczatek usmiech prezesa

fiks

odradzam pracowalem nieszanuja ludzi mobing

bubu

zatrudniaja na czarno ;oszukuja na wszystkim placa grosze wyzyskuja ludzi tylko (usunięte przez administratora) tam jeszcze robia

bubu

banda wyzyskiwaczy same matoly

Wujek J

ja tam dobrze wspominam prace z wyjatkiem kierownika mateusza ktory uwaza ze jest alfa i omega na calej stoczni a siedzac na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robiac NIC to na dluzsza mete nie da sie niczego zbudowac pozdrawiam pana krzyska i reszte kolegow i kolezanek z ktorymi milo mi sie pracowalo bozena k,tomek i,grzesiek p,bozena z,mietek sikora z ktorym nieraz na lawce pilem argusa i dla wszystkich ktorzy mnie dobrze pamietaja pozdrawiam i z fartem wujek j

Wujek życzliwy
@Wujek J 01.06.2017 20:49

Wujek Jogi to nie popisał się za bardzo frekwencją :) No chyba że patrzeć przez pryzmat czasów jak mieszkał z nami na szatni wtedy wzorowy pracownik Potem argus argus Tomasz był zmuszony go wywalić z mieszkania za chlanie Pozdrawiam

Normalna

Ja bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Pieniądze zawsze na czas. Pozdrawiam

ZYCZLIWY

Witam wszystkich nie polecam firmy Alternus to sam wyzysk jest przez pracodawce i kierownika Mateusza jak cos chca to sa mili dla czlowieka a pozniej dostaje sie kopa poza tym oszukuja z nadgodzinami szczerze nie polacam tej firmy

normalny
@ZYCZLIWY 13.05.2015 10:27

Ja wręcz przeciwnie polecam firmę wypłaty na czas i wszystko wiem za ile i gdzie robię a nie zgadza sie tylko takim którzy nie pracują regularnie przychodzą dwa razy w tyg i liczą na nie wiadomo co oni i tak rozliczają nas z godzin od kierowników projektów a nie z faktycznych przepracowanych 6 max powinno być pozdrawiam

Zostaw opinię o ALTERNUS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALTERNUS