ALTERNUS

Gdańsk

ALTERNUS

Opinie o ALTERNUS

Bożena Z********a

Witajcie, Prosiła bym zostawcie mojego Pasze, to biedne dziecko nie wie co pisze. To że jestem starsza od niego o 25 lat nic nie zmienia między nami... Jeden lubi jędrne ciało a drugi pomarszczone. Te rozmowy nie mają sensu jako najstarsza kończę to !!!!! Pozdrawiam

Piotr G

Pasza idź się wypłacz mamie w rękach bo jestes niedorajda I cie wszyscy oszukują A ty się dajesz biedaczek z Ciebie. Zapewne byles nierobem A myślałeś że będziesz mial niewidomo ile godzin za nierobstwo tchorzu.

Pasza

Widze co niektórzy nie wiedza jak było kiedys,specjalnie podałem taki nick bo jakbym powiedzial chociaz imie to kazdy by mnie skojarzył ale naprawde zostalem kiedys niezle wykiwany przez przez tych ludzi o ktorych wspomnialem na spora ilosc godzin i nie tylko ja byli inni a ta cala banda rozdzielala to miedzy soba brali po 2,500 wyplaty a nic nie robili jogi spal na szatni oszukiwal budowniczych ze chodzil w nocy po zbiornikach sprawdzac spawaczy czy robia spal cala noc i godziny zaliczone drugi pan T tez niezly wode pompowal godzine a potem spal razem ze swoja piekna blond mery a mateusz o tym wszystkim wiedzial i to tolerowal a ty piotrek G byles jestes i bedziesz glupi skoro tego nie widziales pozdro

@Pasza 25.04.2018 22:08

Pasza powiedz po co tutaj wchodzisz jak niemasz odwagi podać swojej tożsamości skoro cie oszukali to się dałeś? Głupi to Ty wlasnie jestes he.Panie pasza A w życiu trzeba umieć sobie radzić boli Cię to że mieli godziny A się nie narobili? Jestes zwykłym debilem że tyle czasu nie robisz wchodzisz z face konta i wypisujesz bzdury pijaku

Pasza

Krzysiek to był kiedyś Podobny do jezusa byl jeszcze taki co pod prysznic w sukience chodzil w techno robil wczesniej a darek tez byl muszynski mial na nazwisko wiec nie gadajcie ze nie robili to raz a dwa to firma rzeczywiscie do bani TOMEK-MATEUSZ-KASKA-JOGI=MAFIA uwazaj ie na nich jak sie zatrudnicie niezle kombinuja zeby tylko jak najwiecej nachapac

Ja
@Alternusik 23.04.2018 19:14

A to nie była jego matka???? Byłem świecie przekonany że to jego matka. Żal takich ludzi....

Alternusik

Hahaha co za banda oszołomów tu wlazła hahaha. Najpierw tłuki to się do podstawówki cofnijcie. Żal (usunięte przez administratora) o wszystko wiecznie ściska haha. " stara gwardia ? Chyba mowa o pijakach, która się zapiła , albo powpadali na bramie za alkohol. Firmę opisują zawistni i zazdrośni. Ładnie wam tam żal (usunięte przez administratora) ściska skoro nie robicie tam od ładnych paru lat, nie wiecie co się tak naprawdę dzieje a dalej komentujcie.Co za buractwo i żenada. Tak (usunięte przez administratora) na kasę i godziny szczególnie teraz jak się przepisy pozmieniały i kontrolują wszystko. Trzeba było być prowadzącym lub prowadzącą na statkach i to konkretnych a nie na popiardółkach czy śmiesznych doczkach i zasówać ciężko a nie przy każdej cięższej robocie płakać, narzekać i stękać. Pchali się na stocznie i wielce zdziwieni, że zapieprzać trzeba. Połowa wpisów tu jest z fake kont. Tacy ludzie nawet nie robili w Alternusie. Co za żenada. Ps. Gangi, mafie i samochody górą!!!!

@asia @pasza i jak tam Chcesz

Elo Elo haha czy dorośli ludzie zaczynają kiedyś myśleć .....?? Jeden wypisuje i podaje się jako kilka osób (poprostu, cwaniaczkuw, Ukraińcuw nie wspomnę już o składni zdania która wskazuję na tą samą osobę w kilku postach bez trudnych wyrazów "ó, ź,ż,rz itd. ) druga kompleksy...... Obrażacie ludzi!! Tak nie można.... Ja tylko przypominam, że tego typu wasze niby anonimowe niby wszystko wszyscy wiedzą jest do znalezienia w kilka godzin. A to w jaki sposób to robicie podlega pod odpowiedni paragraf. Wystarczy jak jedna z waszych ofiar tu wejdzie i to zobaczy. Macie po zamiatane. A cieszę się że tam nie robiłem bo jak bym miał pracować z takimi ludźmi..... Trafił bym w kaftanik bezpieczeństwa bo sam bym se coś zrobił patrząc na was. To miejsce ma służyć podawaniu opinii jak to słusznie pouczył was @Leszek. Co prawda sądzę że tego typu miejsca nie spełniają swojej funkcji. W każdej firmie jest banda degeneratów, która jak to znajdzie to będzie obrażać samych siebie jak już wszystkich o skoczy

Karolina

Witam wszystkich :) Na wstępie chciałbym Panu Grzegorzowi przypomnieć że końcówka czyli ówka zawsze jest zamknięta bo w szkole będzie 2 :D a Panna Joanna jak dobrze pamiętam to nie ma prawo jazdy by móc jeździć samochodem a zazdrości innym..... Figura Pani Natalii to jej sprawa. Pani Natalia woli być szczupła a ty tłusta. Nikt ci tego nie wypomina Słabo obrażać ludzi jeżeli samemu się jest zła matka której, zabiera się dzieci..... Próbujesz oczerniać normalnych ludzi, tylko dlaczego?? bo sama nic nie masz? Czy dla tego że se rozwaliłaś życie na samym początku?!? A teraz każdy jest zły jak ma lepiej?? Każdy pracuje na to co ma..... PS. Nie pracuje tam tylko dla tego że chce rozwijać to co kocham.

Leszek

@ela, @Asia S, @grzesiek, @Piotr G, przypominam, że forum nie służy do obrażania innych użytkowników. Jest to miejsce rzetelnej wymiany informacji na temat warunków pracy oraz aktualnie prowadzonych rekrutacji. @Pasza, @Asia S, zgodnie z regulaminem nie należy podawać danych osobowych współpracowników. Zapoznajcie się z treścią regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin

grzesiek

sami ukraince tam robia i paru polaczkuw cwaniaczkuw

Asia S

Jeżeli to jestes ten Piotrek ktorego mam na myśli ? Tam Mateusz I Tomek to są (usunięte przez administratora) i moja opinia się nie zmieni dwa

Asia S

Cześć Piotruś wiem że będziesz wychwalal bo dalej tam robisz słyszałam.Ale uważaj dobrze ci radze bo ten kosciotrup Zonka podobno tylko jeździ samochodem ona może nie?A mnie po dokach tylko rzucał odezwij się do mnie Piotrek pozdrawiam Aśka

Piotr G

Panie pasza pan ma tak zryta głowę że do psychiatry o ile pomoze. Mafiie to były ludzi którzy wiecznie mieli o wszystko problem nigdy się pracowac nie chciało A teraz szukacie winnych waszej glupoty ludzie bez honoru i ambicji i.Pozatym wchodzisz wkolko jako jedna osoba masz kompleks Alternusa ,skoro masz na tyle odwagi żeby wypisywać takie bzdury w Internecie wymyślone to podaj swoje I nazwisko chyba że do Twojego zapijaczpnego mózgu nic nie dociera.

Asia S

A teraz podobno Natalia Żona super kierownika chodzi na statki .Dalej się nie nachapal I pognal ja do pracy he.Teraz nawet ona zapierd.... Na jego tłusta (usunięte przez administratora)

Jan

Zgadzam sie z opinia pana M S niewiem jak teraz ale w tamtych czasach niezle walki szly na godzinach pan J niezle zarabial a kierownik o tym wiedzial

ela

przemondrzale nieroby

Piotr

Darek albo Krzysiek podajcie swoje nazwiska bo z tego co mi się wydaje to tam wogole nie pracowaliscie.Wchodzicie jako jedna osoba i wypusujecie bzdury bo wam się nigdy pracowac nie chciało nie pozdawiam

Piotr

Witam wszystkie marudy I normalnych. Firma ok pieniążki na czas zawsze bez opóźnień.Jezeli ktoś nie jest maruda albo pijakiem albo co gorsze lubi starsze Panie to nigdy nie marudzili.Jak najbardziej polecam

darek

totalne nieporozumienie mniej niz zero

krzysiek

robilem 2mies niepolecam

Karolina

Tadeusz!! Po prostu pisze się osobno jak by co:) ale to świadczy o Tobie

madzia

zrobili mnie na szaro

tadeusz

opinie podstawionych ludzi poprostu nieprawda radze niezatrudniac sie w tej firemce

Ojciec z synem

Cześć !!! Widzę że zebrała tu się elita od kieliszka i ploteczek... Masakra najgorsze pomyje Alternusa w jednym miejscu :) jedna bez zębów a drugi ruch. Zakr...wska 25lat starsza hahah powinni wam dawać alkomat przed wpisami.... Firma ok Karolina ma rację było tam kilka normalnych osób ale to nie pitąg....

Karolina

Panie Pitong pan sięgnie po rozum do głowy pracowałam w firmie 3 lata temu wszystko na czas pieniążki miła atmosfera A jeżeli ktos ma problem ze sobą i że wszystkim to do lekarza A to są leki

M S

A najlepsze to ze kierownik mateusz doskonale o tym wiedzial razem z jogim szmuglowali na ludziach

M S

Ja tam kiedyś pracowałem fajnie było jak byli normalni prowadzący a nie szulerzy jak taki jogi który szmuglował godzinami na prawo i lewo aby do siebie

tomek

(usunięte przez administratora) i bieda jak na ukrainie

mateusz

odradzam wyzysk w bialy dzien

pitong

musieli zaplacic zusowi za skladki bo lecieli na lewo z umowami z ludzmi poprostu mahloje kierownictwa swietej trujcy nierobuw pan ktury niema nic sobie do zazucenia i usmiech jak banan ludzi na grupach zatrudniali i brali kase od panstwa z tacy niestety robic na statkach niemoga prawnie brawo kierownictwo

pitong

ze starej gwardi juz nikt nierobi zostaly barany

Zostaw opinię o ALTERNUS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALTERNUS