counter
4 17 74 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ALTERNUS?

??!! Nowy wpis
@Pytanie

Tak

pupu Nowy wpis

niepolecam sama ukraina

Papu Nowy wpis
@pupu

A gdzie teraz nie ma Ukrainy na Stoczni?? W autobusie co jedzie na stocznie rzadko usłyszy się Polski język... To przykre ale takie są realia dzisiejszych czasów. Teraz po pandemii koronavirusa coś się zmieni, Polacy zaczną szukać pracy po tych zwolnieniach masowych. A co do Ukrainy pracującej w firmie Alternus zapraszam pupu do stoczni Crist tam jest wiele Wietnamczyków może bardziej Ci podpasuje :))

Ludwik

Liczyłem, że dowiem sie coś bezpośrednio o pracowników a tu taki spokój, dlaczego?

Ziomek
@Ludwik

Bo Dobra firma to się nie żalą

Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w ALTERNUS odbywa się również w języku angielskim?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pasza

Widze cisza grobowa,coś sie zmieniło,zwolnił sujka tą bande złodziei wkoncu?

@Pasza

Byś chciał????,a jeżeli chodzi o firmę to tak jak w każdej zawsze się znajdzie to coś,wypłata jest na czas, jak masz orzeczenie to dostajesz umowe o prace,mozna sie dogadać w każdej sprawie,a że wykorzystują hm.a gdzie teraz niewokorzystują,ale nikt nikogo nie zmusza do tego zawsze może się zwolnić,a kierownictwo no cóż????najlepiej przyjść i samemu się przekonać

@Pracownik

Witaj robiłem chwile i na temat kierownika i pewnych osob mam jedno zdanie (usunięte przez administratora) I OSZUSCI

Anonim

Zgodnie z art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Sprawa o ubliżanie, wyzwanie, oszczerstwa oraz o podawanie się za inne osoby lub pisaniu w ich imieniu została zgłoszona na policję.

Leszek

Drodzy użytkownicy, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne i obrażanie siebie wzajemnie. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie ALTERNUS . Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Pasza

Piotrek byłeś jesteś i będziesz przydupasem tych złodziei nie mam ci za złe tego co piszesz tylko to że kiedyś piliśmy to gadałeś co innego a teraz co sie zmieniło?może sam zacząłeś kraśc jak ta cała klika oszustów?

Piotr G

Mamy się dobrze!!! I (usunięte przez administratora) wam do tego!!! Ile można pisać takie brednie... Mogła byś już skończyć

Obecny Alternusik

Dla wszystkich nie potrafiących rozstać się z Alternusem mamy się dobrze a nawet bardzo dobrze :) Tak by nie mówić bez pokrycia zapraszam do Tunelu pod Martwa Wisłą Ściany pomyte chodnik czysty mmmmm :) A za to w wakacje zapraszamy do Warszawy tunel Wisłostrady też czysty wręcz błyszczący Pozdrawiamy

@Obecny Alternusik

A co?? Liżecie na własną rękę ?? Szkoda, że (usunięte przez administratora) kierownika nie liżecie... Języki jak u kotów :D Chyba, że kierownik liże razem z Wami :D

Nick
@Były alternusik

Brawo za inteligencję... Twój rozmiar mózgu także jak u kota :D Znajdziemy cię "były alternusiku" a może jednak obecny. :)

@Nick

Kot ma wyższe IQ od Pana Panie... w sumie Kura jest bardziej inteligentna od Pana osoby.. Dla wiadomości, nie musicie mnie daleko szukać, bo przebierzemy się na tej samej szatni.... Nie pozdrawiam :D

Nick
@Były alternusik

Więc gdzie ta Szatnia?

@Nick

To Ty nie wiesz, gdzie się przebierasz? :D Bo ja wiem.

Tomasz

Były pracownik skoro jestes taka odważna pisać takie rzeczy podaj swoje imię aj sory wiadomo kim jesteś . Niemasz wogole wstydu tyle ci tylko powiem A jak jestes taka cwana cwany napisz swoje imię to porozmawiamy A odemnie I od mojej kobiety się (usunięte przez administratora)

Dla mnie najbardziej fałszywy, był Tomasz I i jego cud blondyneczka,ktora nie imała się żadnej pracy nigdy. Mateusz nie ukrywał że jest fałszywy i był ale ten Tomek udawał przyjaciela a potem kopnął w płacy każdego i swoją meryy zawsze brał że sobą ona spała na szatni a inni dygali na nią. Zaczęło to pracować miała męża a potem przezucilo na pewny element biegnie za kasa tylko kto da jej więcej. A jak gadasz z nimi śmieją się w twarz i udają jacy nie są zmęczeni a (usunięte przez administratora) robili.

Były alternusik

W tej firmie to większość na innych plotkuje ... A nawet nie wiadomo, kiedy.... Mam na myśli Naszą "Kochaną" Panią Jankę z szatni nr. 516, wybranego przez znajomości, albo klękanie pod biurkiem kierownika - Mateusza, Teraz wiem, dlaczego z niego taka wredota. ... Po rodzicach.. Możliwe że nawet jego żonka leci równo z tematami innych ludzi. A odnośnie Prezesa.... Nie raz zostałem oszukany i pracowałem normalnie, a kiedy nadszedł dzień wypłaty, to ode mnie telefonu nie odbierał. . Z innego numeru telefonu bez problemu. ... Tylko, kiedy usłyszał, że przelew z wynagrodzeniem nie dorarł, to udawał, że traci zasięg. . Aż śmieszane. ... :D

DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ALTERNUS MA SIĘ DOBRZE

Piotr G

Pasza idź swoje żale wylewaj gdzie indziej bo twoje komentarze są już nudne .To że Tobie nie chciało się wiecznie pracować bo wszędzie źle to twój problem Cykorze.To że ludzie pracują normalnie I uczciwie tak Cię to boli he ,w aptece zapytaj o maść na ból (usunięte przez administratora) .Tyle czasu minęło A ty dalej płaczesz i to jeszcze chlor jako pasza wypisuje

Asia S

Ludzie spójrzcie nata żonke teraz wielka panią na stoczni zgrywa A jego gruba pupa w biurze siedzi.Jednego trzeba współczuć oddechu Mateuszka I jego żółtych zębów

Leszek
@Asia S

Pani Asiu skoro Pani nie rozumie, że tego typu obmawianie jest karalne. Jesteśmy zmuszeni zgłosić do firmy o incydencie Pozdrawiamy zespół.

Bożena Z********a

Witajcie, Prosiła bym zostawcie mojego Pasze, to biedne dziecko nie wie co pisze. To że jestem starsza od niego o 25 lat nic nie zmienia między nami... Jeden lubi jędrne ciało a drugi pomarszczone. Te rozmowy nie mają sensu jako najstarsza kończę to !!!!! Pozdrawiam

Piotr G

Pasza idź się wypłacz mamie w rękach bo jestes niedorajda I cie wszyscy oszukują A ty się dajesz biedaczek z Ciebie. Zapewne byles nierobem A myślałeś że będziesz mial niewidomo ile godzin za nierobstwo tchorzu.

Pasza

Widze co niektórzy nie wiedza jak było kiedys,specjalnie podałem taki nick bo jakbym powiedzial chociaz imie to kazdy by mnie skojarzył ale naprawde zostalem kiedys niezle wykiwany przez przez tych ludzi o ktorych wspomnialem na spora ilosc godzin i nie tylko ja byli inni a ta cala banda rozdzielala to miedzy soba brali po 2,500 wyplaty a nic nie robili jogi spal na szatni oszukiwal budowniczych ze chodzil w nocy po zbiornikach sprawdzac spawaczy czy robia spal cala noc i godziny zaliczone drugi pan T tez niezly wode pompowal godzine a potem spal razem ze swoja piekna blond mery a mateusz o tym wszystkim wiedzial i to tolerowal a ty piotrek G byles jestes i bedziesz glupi skoro tego nie widziales pozdro

@Pasza

Pasza powiedz po co tutaj wchodzisz jak niemasz odwagi podać swojej tożsamości skoro cie oszukali to się dałeś? Głupi to Ty wlasnie jestes he.Panie pasza A w życiu trzeba umieć sobie radzić boli Cię to że mieli godziny A się nie narobili? Jestes zwykłym debilem że tyle czasu nie robisz wchodzisz z face konta i wypisujesz bzdury pijaku

Pasza

Krzysiek to był kiedyś Podobny do jezusa byl jeszcze taki co pod prysznic w sukience chodzil w techno robil wczesniej a darek tez byl muszynski mial na nazwisko wiec nie gadajcie ze nie robili to raz a dwa to firma rzeczywiscie do bani TOMEK-MATEUSZ-KASKA-JOGI=MAFIA uwazaj ie na nich jak sie zatrudnicie niezle kombinuja zeby tylko jak najwiecej nachapac

Alternusik
@Pasza

I był też taki jeden tłuk co wziął sobie babę 25 lat starszą, która za niego wszystko mówiła nawet do biura chodziła się za niego tłumaczyć czy wykłócać a nie wspomnę już o tym jak na mega kacu spał pod szafkami... to chyba o panu panie pasza

Alternusik
@Alternusik

Aha i jeszcze wspomnę, że o tej pani 25 lat starszej, jeden z lepszych budowniczych na stoczni wyraża się " leniwe bydlę " taka była pracowita.

Ja
@Alternusik

A to nie była jego matka???? Byłem świecie przekonany że to jego matka. Żal takich ludzi....

Zostaw merytoryczną opinię o ALTERNUS - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ALTERNUS
4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Królewskie Wzgórza 11 lok. 4