Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

kandydat do pracy

Mam ostatnio problemy z robotą, a oni poszukują operatorów maszyn kopertujących. Mam w tym doświadczenie, ale naczytałem się o nich takich opinii, że nie wiem czy tam startować?

sobieradek

diler - 2013-06-30 22:16:07 a ja niemam na co narzekac na te firme zarabiam około 8tys miesięcznie a ja o 1000 więcej

diler

a ja niemam na co narzekac na te firme zarabiam około 8tys miesięcznie

ZłyOperator

Ta "Firma" (Ciężko użyć takiego słowa do określenia czegoś co na taką nazwę nie zasługuje), ale pomińmy, jest dnem, czymś co w końcu przestanie istnieć rozpadnie się od środka jak i od zewnątrz. Zewnętrzną przyczyną jest rynek, który się zmienia - wszystko idzie w kierunku komputeryzacji, banki jak i większość firm teraz woli wysyłać informacje drogą elektroniczną. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Firma ma problemy ze znalezieniem dobrych klientów, którzy zapewniali by stałe dochody, do tego dochodzą wewnętrzne przyczyny, opinia jaką sami sobie budują i wiele innych przyczyn których nie jestem w stanie wszystkich wymienić i opisać bo jest ich za dużo. [usunięte przez moderatora] (1 wszym był planowany akord który spalił i teraz redukcja etatów, to wszytko cie cofa i kurczy zamiast rosnąć. Z tego zrodziła się pogoń za wynikami, [usunięte przez moderatora], coraz mniejsze zarobki, [usunięte przez moderatora]. Objęto złe drogi co teraz przedstawiają efekty. Zapomniano o tym co buduje firmę, czyli o pracowniku, a co ma budować pracownik którego praca staje się tylko walka: - walką z maszyną - walką o wyniki - walka z servisem - walką o pieniądze [usunięte przez moderatora] A na koniec potraktują takiego pracownika jak śmiecia bo jak Cie zwolnią to nawet w twarz Ci prawdy nie powiedzą że zwalniają bo jest redukcja etatów, tylko [usunięte przez moderatora] powiedzą że to przez wyniki. P.S. Koszulki się dobrze palą

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Marx & Engels

pracownik - 2013-06-23 11:59:24 Firma szczyci się ze można spotkać ją w internecie [usunięte przez moderatora] . Tylko dlaczego niema linku do goworku? Gdzie napisana jest prawda jaka ta firma naprawdę jest Kto ma trafić na goworka, ten i tak trafi. Można pisać o tym ŚCIEMOSYSIE, olewaniu załogi, umowach śmieciowych, ale tak jak szpitale są dla lekarzy, szkoły dla nauczycieli, tak spółki są dla zarządów i ich popleczników. Taki system! Kto może, niech pisze o tym co może mieć znaczenie dla klientów. Przecież nie o tym, że na hali jest 30 stopni, ale o tym, że są opóźnienia produkcji, jakość wysyłek jest fatalna, a dostawcy materiałów ciągle ślą wezwania do zapłaty. [usunięte przez moderatora]

do K

[usunięte przez moderatora],,nie polecam ,zero szacunku dla pracownika ,firma podzielona [usunięte przez moderatora]

xxxx

K - 2013-06-22 16:12:31 do xxxx Wam zawsze jest niedobrze: bo za gorąco, bo za zimno, bo w nocy… Robić się nie chce i tyle. Też poszłam na halę i sprawdziłam. Jest maks. 25 stopni, a przy kolorze nawet mniej. W biurze jest bardziej gorąco! Nikt nie będzie rozkręcał klimy na cały regulator aby wam zrobić 20 stopni. To wywalanie pieniędzy.haha przy sedonie na termometrze pokazuje 38 stopni , na hali jest 30 lub więcej. Pracownik przez te temperaturę jest bardziej zmęczony co przechodzi na wydajność. Im goręcej tym mniej wydajny . Wiec wytłumacz mi w końcu o co chodzi w tej firmie ma być wydajność czy ma jej niebyc?

K

nowy

przepraszam,nie o tego człowieka mi chodziło, nie polecam tego pracodawcy i tyle chodzi mi o produkcje ,jak jest w biurach to nie wiem pozdrawiam

handlowy

hala - 2013-06-21 13:21:24 Wiadomośc do inżyniera króla. Według przepisów temperatura przy pracy fizycznej niemoże przekraczać 28 stopni wiec albo naprawisz te klimatyzacje na hali albo zawiadomi się inspekcje pracy.Nie rób zamętu, i weź się za robotę. Klima działa. Byłem na hali i jest całkiem znośnie.

hala

Wiadomośc do [usunięte przez moderatora]. Według przepisów temperatura przy pracy fizycznej niemoże przekraczać 28 stopni wiec albo naprawisz te klimatyzacje na hali albo zawiadomi się inspekcje pracy.

kepasa

ktoś wie kiedy bedą podwyżki? albo obniżki?

Marks i Engels

pracownik - 2013-05-27 12:13:53 Marks i Engels - 2013-05-27 09:33:06 pracownik - 2013-05-27 00:18:27 Jeżeli firma jest taka dobra to dlaczego wykorzystuje sie ludzi płacąc im grosze na umowe zlecenie? Dlaczego kierownicy wysluguja sie tymi ludzmi, a sami niewykonuja swoich obowiązków? Im spac na nocach wolno ale szaremu pracownikowi to nie. Pozatym szukacie oszczędności tam gdzie nietrzeba. Jeżeli pracownikom marnie sie płaci to oni marnie robia robote a potem zdziwienie ze czegos brakuje na magazynie , że jest brud , syf , że są opoznienia. zastanówcie sie nad tym a nie piździcie ze jest tak wysmienice.A kto tu pisze, że firma jest taka dobra? Na całym forum trudno znaleźć, choćby, dostateczną ocenę. Wykorzystywanie ludzi to powszechna praktyka w polskim kapitalizmie. (usunięte przez administratora) Dlatego zatrudnia się dobrze opłacanych menadżerów, aby pilnowali systemu. Nikt tu nie będzie się zastanawiał nad losem pracownika, który jest wymienny, jak każda część w maszynie. Klienci wszystko zniosą, bo u nich jest tak samo. Kupią każdą usługę, jeśli będzie tanio! falusie mądrzysz sie bo pewnie jesteś jednym z tych co zarabiaja duzo , ciekawe co byś pisał jakbys zarobił 1600zł i miał na utrzymaniu rodzine czy byłbys taki cwaniak.@pracownik Jeśli tak wygląda Twoja sytuacja to na Twoim miejscu dawno bym się powiesił, albo poszukał lepszej roboty. Choć po ortografii widać, że niewiele umiesz. Ja nie mam obu nóg i mam 989 zł renty. Ale jakoś daję radę. Zawsze można dorobić.

Marks i Engels - 2013-05-27 09:33:06 pracownik - 2013-05-27 00:18:27 Jeżeli firma jest taka dobra to dlaczego wykorzystuje sie ludzi płacąc im grosze na umowe zlecenie? Dlaczego kierownicy wysluguja sie tymi ludzmi, a sami niewykonuja swoich obowiązków? Im spac na nocach wolno ale szaremu pracownikowi to nie. Pozatym szukacie oszczędności tam gdzie nietrzeba. Jeżeli pracownikom marnie sie płaci to oni marnie robia robote a potem zdziwienie ze czegos brakuje na magazynie , że jest brud , syf , że są opoznienia. zastanówcie sie nad tym a nie piździcie ze jest tak wysmienice.A kto tu pisze, że firma jest taka dobra? Na całym forum trudno znaleźć, choćby, dostateczną ocenę. Wykorzystywanie ludzi to powszechna praktyka w polskim kapitalizmie. Przecież pierwszy milion (miliard???) trzeba ukraść. Gdzie ukraść? Pracownikom. Jak każdemu ze stu ukradniesz po 100 zł miesięcznie, to masz 10 000 zł. Rocznie 120 000 zł. Liczyć dalej? Tu tylko o to chodzi. Dlatego zatrudnia się dobrze opłacanych menadżerów, aby pilnowali systemu. Nikt tu nie będzie się zastanawiał nad losem pracownika, który jest wymienny, jak każda część w maszynie. Klienci wszystko zniosą, bo u nich jest tak samo. Kupią każdą usługę, jeśli będzie tanio! falusie mądrzysz sie bo pewnie jesteś jednym z tych co zarabiaja duzo , ciekawe co byś pisał jakbys zarobił 1600zł i miał na utrzymaniu rodzine czy byłbys taki cwaniak.

bardzo szary pracownik

boss - 2013-05-23 15:50:33 byly - 2013-05-23 14:24:46 lepiej nie szukac tutaj pracy nie oplaca sie ,firma sie zamyka w lipcuw lipcu zmienia nazwe i branże a nie zamyka sie jak już a pozatym dyrekcja zostaje ta sama tylko niewiem jak wy czarnuchy od brudnej roboty@boss bosować to możesz u siebie w wilkowyjach jak nie masz pojęcia, to nie pisz bzdur firma nie zmienia ani nazwy, ani branży nazwa jest rozpoznawalna na rynku, a wysyłki masowe to biznes którego nie da się łatwo zmienić na inny zbyt dużo specjalistycznego sprzętu i oprogramowania owszem, można zbankrutować albo sprzedać biznes, ale to już inna sprawa

klien

boss - 2013-05-23 15:50:33 byly - 2013-05-23 14:24:46 lepiej nie szukac tutaj pracy nie oplaca sie ,firma sie zamyka w lipcuw lipcu zmienia nazwe i branże a nie zamyka sie jak już a pozatym dyrekcja zostaje ta sama tylko niewiem jak wy czarnuchy od brudnej robotyboss , widzę , że elokwentny i kulturalny , ale nie ma się co dziwić , zachowanie przyszło z krakowa , ale z gramatyką cieniusieńko , jak to z krakusami :)

boss

jadzia

jeśli TAK JEST to (może i się zamyka w lipcu) , ale wierzytelności pozostają :) moi drodzy , nie dajcie sie oszukać i zgłaszajcie , jak macie , do sądów zobowiązania wobec siebie ! fibra hallo / mmi i do inforsys'a - bo on jest ostacznym płatnikiem zobowiązań finansowych wobec Was ! zdaje sobię sprawę , że jest WAS znacznie więcej ! macie wielką szansę !!!

byly

lepiej nie szukac tutaj pracy nie oplaca sie ,firma sie zamyka w lipcu

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin