Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

ciekawy

wieksza robota do marca bedzie zrobiona (usunięte przez administratora)

@ciekawy

Piszecie tak zawile, że trudno coś zrozumieć. Parę lat temu znałam Inforsys jako firmę solidną i wiarygodną. Firma pracowała 24/7 a ludzie byli zadowoleni. Teraz słyszałam, że źle się tam dzieje, ludziom proponuje się pracę za najniższą krajową i dostają jakieś obrywy ze zleceń w Inposcie i Integerze, a kasa wpływa, kiedy chce... To co może się jeszcze wydarzyć w marcu?

marzec
@ciekawa

w marcu firma wygra przetarg na budowe autostrady wspólne z chińską firmą ciągdrąg

@marzec

Jakieś brednie! Jak nie masz nic do powiedzenia, to nie śmieć na forum. Wszędzie trole, trole, trole...

ciekawa

Czy ta firma jeszcze istnieje?

prezes
@ciekawa

istnieje nawet porywa się na przetargi , których niema szans wygrac

były handlowiec

Niestety, jakiś czas temu rozstałem się z firmą, bo i atmosfera i zarobki były nie do zniesienia. Co ciekawe, było to na rękę firmie, bo zlikwidowali praktycznie cały dział handlowy. Wniosek jest taki, że nie będą już pozyskiwać klientów. Ciekawy eksperyment.

operator

Jak ma być dobrze, skoro tyle towaru idzie na makulaturę?

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
infor

ta cała firma powinna się spakować i wysłać [usunięte przez moderatora]

sysrofni

Kadrowa, księgowa, dyrektor i prezes - tak kiedyś wyglądało biuro. Na to można było zarobić i były zyski, teraz jest masa "pracowników" nie wnoszących żadnej wartości dodanej. Dużych klientów potracili, nałapali 10- tki jakichś śmieciowych do obsługi których potrzeba masę ludzi w bok i innych działach. Operatorzy produkcyjni poł fizycznego czasu pracy poświęcają na przestawianie maszyn na inne formaty itp bo same śmieciowe zlecenia - 500szt 1000szt. [usunięte przez moderatora] Ta firma potrzebuje produkcji odpowiednich dla swoich zadolności produkcyjnych, tj 2 -3 dużych klientow, a nie ich przesyłkowgo ekwiwalentu ilościowego w postaci 50 klientów [usunięte przez moderatora]

passe

kolega z południa - 2013-09-08 22:16:54 U nas w Inpost mówi się, że dni Inforsysu są policzone. Produkcja korespondencji to same straty. [usunięte przez moderatora] nie chce więcej dokładać do interesu. Zrobi się wielką sortownię w Radzyminie. Roboty za małe pieniądze będzie zawsze dość, bo u nas tylko ręczna robota. Trochę mi was szkoda, bo zawsze mieliście lepsze warunki. Jak byłem w waszej firmie, to wszystko było takie nowe, przyzwoite biuro. U nas to jak w piwnicy, kable na wierzchu i syf. Ale na nas się zarabia, a do was podobno dokłada, więc cudów nie ma.ale pralka inpost chodzi jak widać bardzo dobrze :) co do zarabiania w obu : zależy jak to liczyć :) jeśli założyć , że inforsys płacił za dostawę przesyłek przed końcem monopolu , to inforsys (w przeszłości inne firmy) był niezbędny , teraz można go nawet zamknąć natychmiast , bo koniec monopolu i po co dokładać ? jeśli patrzeć na koszty obu , to w inpost było zajefajnie , bo kosztów dostawy listów nie było , nie były właściwie wykazywane , a inforsys i inne wcześniej , same straty :)

kolega z południa

?

Posłuchajta Bili Łajta i [usunięte przez moderatora] ta firma to syf

z do a

wiesz oszczednosci sa proste ,,[usunięte przez moderatora] nastepnych ludzi z prudukcji i juz jest oszczednosc ,,i na pensje dla [usunięte przez moderatora] .

A do Zet

@- 2013-09-03 14:52:20 Nic nie zapowiada tego wielkiego ruchu na przyszły tydzień (drugi tydzień miesiąca). Wyszło raczej na moje. Kiepściutki ten nasz dział handlowy. Nawet zmiany nie ożywiły sprzedaży usług. Zdaje się, że będzie większa rewolucja, bo w Krakowie gadają, że inforsys to kula u nogi integera. Kula nie kula, ale na pewno da się jeszcze zaoszczędzić na funduszu płac!

A do Zet

x_x - 2013-09-03 09:17:18 Ja rozumiem, że w firmie jest źle ale jakoś nikt z pracowników nie jest w stanie powiedzieć dlaczego jest źle. Pomijam fakt, że są kontrole, że zarządzający pilnują i macie tam totalna inwigilację. Dla szukających roboty (w tym dla mnie) ważne jest, czy firma ma zlecenia, czy też może zleceń brakuje - są zlecenia jest wypłata. Dlatego zapytam jeszcze raz czy macie non stop pracę, czy też może są okresy kiedy jej nie ma i pracownicy idą na urlopy. To są dla ludzi szukających pracy ważne sprawy, a nie to czy pan X lub pani Y jara fajki, pije i siedzi na YT.[usunięte przez moderatora] Firma ma kilkanaście dużych kontraktów długoterminowych. Niestety, większość z nich zobowiązuje Inforsys do wykonywania pracy w pierwszym tygodniu każdego miesiąca. W pozostałym czasie na hali jest pusto Oprócz prac zautomatyzowanych jest sporo pracy przy konfekcjonowaniu ręcznym. Tu praca jest rozłożona bardziej równomiernie. Problemem są formy zatrudnienia. Na umowę o pracę nie ma co liczyć. Preferuje się te formy najbardziej niekorzystne dla pracowników. Ktoś na tym forum nazwał to „inżynierią zatrudnienia”, poszukaj, a znajdziesz… Co do tzw. stosunków międzyludzkich, jest tu jak wszędzie.

x_x

Ja rozumiem, że w firmie jest źle ale jakoś nikt z pracowników nie jest w stanie powiedzieć dlaczego jest źle. Pomijam fakt, że są kontrole, że zarządzający pilnują [usunięte przez moderatora]. Dla szukających roboty (w tym dla mnie) ważne jest, czy firma ma zlecenia, czy też może zleceń brakuje - są zlecenia jest wypłata. Dlatego zapytam jeszcze raz czy macie non stop pracę, czy też może są okresy kiedy jej nie ma i pracownicy idą na urlopy. To są dla ludzi szukających pracy ważne sprawy, a nie to czy pan X lub pani Y jara fajki, pije i siedzi na YT.

x_x

Ten zapierdziel o którym piszecie, to dotyczy ilości pracy (tyle tego macie? że się nie wyrabiacie), czy samego sposobu zarządzania? Tak sobie czytam i nie bardzo mogę załapać dlaczego jest tak kiepsko w tej firmie, no chyba, że i zleceń masa i zarządzanie do bani. Jak to jest?

...

UWAGA !!!!!!!!!! SZUKA KTOŚ PRACY ??? INFORSYS RADZYMIN (koło Warszawy) SZUKA 40 osób do pracy od końca września na 1 msc umowa zlecenie na pakowanie mentos 2 zmiany 6- 14 ,14 - 22 Potem umowa na 3 lata z wybranymi osobami. nie musi być student firma Inforsys Radzymin Info: [usunięte przez moderatora] Tego typu jest ogłoszenie, ale nie wiem czy warto startować...

informator

... - 2013-08-06 20:33:54 Witam, proszę o informację, czy ktoś orientuje się na temat pracy od końca września?? Na czym ma polegać, ile mogą płacić?? Ponoć firma poszukuje 40 osób na umowę zlecenie... Proszę o info... pozdrawiam Zajrzyj na stronę www.inforsys.pl Tam dowiesz się, że nikogo, od dawna, nie poszukują. Natomiast, pracowników poszukuje Infosys do specjalnej strefy ekonomicznej w Łodzi. Ale to już inna firma. Nie ma „r” w nazwie.

...

qwerty

Kiedys były lepsze czasy niebyło tylu dyrektorów , [usunięte przez moderatora] i innych zbędnych ludzi radze cofnąc się pare lat wstecz a nie tworzyć kolejne stanowiska dla [usunięte przez moderatora]

extra

ciekawe dlaczego tylko produkcja jest tylko nękana alkomatem posmiewisko z siebie robia tymi nalotami moze skontrolujcie czas pracy i wydajność niektorych pseudo pracowników z góry

stary wyga

kandydat do pracy - 2013-07-08 01:16:44 Mam ostatnio problemy z robotą, a oni poszukują operatorów maszyn kopertujących. Mam w tym doświadczenie, ale naczytałem się o nich takich opinii, że nie wiem czy tam startować?Nie masz roboty, to bierz co jest, parę miesięcy przeżyjesz. [usunięte przez moderatora]. Kasa beznadziejna, wszyscy, zwłaszcza [usunięte przez moderatora] z handlowego mieszają, ale olej to. [usunięte przez moderatora]. I szukaj czegoś lepszego. Lepiej przeżyć, niż zginąć…

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin