Drukarnia Attyla

Zamość

Opinie o Drukarnia Attyla

Hanna

Chcecie dowiedzieć się więcej o Drukarnia Attyla? Poznać firmę bliżej? Zagłębić się w jej historię? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://www.attyla.eu/attyla-s-j/historia/

Pi
@Hanna 21.04.2017 16:12

Pani Hanno hahaha - taki kit to my wciskać a nie nam. Po za tym co tam takiego pisze 4 zdania - jaka historia ja się pytam? A co tu ma wspólnego historia to też nie rozumiem? Tu są opinie o firmie, o właścicielach, o pracownikach, warunkach pracy, wynagrodzeniu itp. a nie debata o jej historii itd.

pi

A czy Wam się wydaje że tylko w tej firmie tak jest - przecież to norma jest, więc czemu ludzie się dziwicie. Po większości wpisów sądzę że jest to pierwsza praca i dlatego takie wpisy.

grafik za normalną stawkę
@Pi 05.04.2017 10:58
Wiesz co, czy Ty jesteś wykształcony fachowiec tego nie wiem. Niestety sporo ludzi pracuje za ok 900 bo tyle wynosi staż. Nie...

jeżeli mówimy o stażu to tak - ok, tyle wynosi. Gorzej jednak, kiedy dostajesz umowę o pracę i widzisz najniższą krajową, a czasem jeszcze mniej. Nie mam pretensji absolutnie. Wiem jednak, że takie miejsca odbierają ludziom wiarę w siebie, poczucie estetyki i gustu, a także pieniążki lokalnym biznesom, bo łatwiej zamówić projekt w cenie druku. Nie zgadzam się z tym, ale też nic nie da się na to poradzić.

Pi
@grafik za normalną stawkę 05.04.2017 13:30

Niestety sporo firm wykorzystuje taką sytuację na rynku pracy i dają najniższą płacę - niestety, nawet zaczynają to robić już nie tylko firmy prywatne. A w naszym pieprzonym regonie jest już najgorzej pod tym względem. Ten temat śledzę z czystej ciekawości bo też kiedyś dawno temu w tejże firmie miałem "zaszczyt" o ile tak można powiedzieć. Dobra kończę temat bo mamy oceniać firmę a nie dyskutować.

oskar

Dużo ostatnio mówi się o tej firmie. Albo przynajmniej na takie towarzystwo powiązane z nimi trafiam. Niemniej ludzie wypowiadają się na ich temat pozytywnie.

Ratownik

Niecałe 800zł dla doświadczonego grafika - dojazd do pracy więc wychodzi może z 600zł i tak przez pół roku, jak nie dłużej. Aha i praca często po 10h. Jak ktoś lubi być traktowany jak śmieć to polecam jak najbardziej.

niunia

Płaca niska nawet bardzo niby mówi młody szefo że 10zł/ za godzinę ale później co do wypłaty miesięcznej odlicza przelew, urlop itp. Atmosfera jak to w firmie w której rządzą znajomi właścicieli. a wśród nich podpierdalacze... Ceny mają z kosmosu a pracownikom płaci nędzne groszę. co roku bierze stażystów z pup i interes się ręci.

grafik za normalną stawkę
@niunia 26.01.2016 15:16

Dokładnie tak to wygląda. Najpierw przedstawiane jest wszystko ładnie pięknie, a potem szukanie luk w prawie, żeby jak najmniej dla pracownika wyszło. Przekręty, stary sprzęt komputerowy i wiele innych kwestii stanowi przeciwko tej firmie. Szkoda, że Ci ludzie, którzy siedzą tam kupę lat jeszcze nic z tym nie zrobili. Niestety wykorzystywane jest to, że w Zamościu ciężko o pracę, ale grafik w tej firmie nie jest traktowany jak fachowiec, a jak śmieć.

Cycero

Niska płaca a wysokie wymagania.

CMYK

To straszne jak sie traktuje grafika, wschod, i bizmesmen ze wschodu. Pozdrawiam

szkoda pisac niska płaca wymagania nie wiadomo jakie a ich szef jak by ćpał :D tak wyglada pracowałem tam krótko szkoda czasu nie polecam 5zł na godzine to chyba swiadczy o pracodawcY

Zostaw opinię o Drukarnia Attyla - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Attyla