Drukarnia Attyla

Zamość

Drukarnia Attyla
2 15

Opinie o Drukarnia Attyla

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

Na stronie Drukarni Attyla prowadzonej na Facebooku znalazłam informację, że w firmie funkcjonuje Attyla running club, który bierze udział w różnego rodzaju wydarzeniach. Czy ktoś z Was jest członkiem takiego klubu? Co sądzicie o takiego typu inicjatywach?

Remik

Czy są jakieś pozytywne zmiany w firmie? Możecie coś doradzić nowemu chętnemu d pracy?

anonymous
@Remik 29.11.2017 20:06

Obstawiam że nie, bo i niby czemu? Ten sam właściciel i tylko trochę inny skład pracowniczy zapewne i tyle. Chodź może się mylę. Jak spróbujesz to daj znać, co i jak.

Tomek

> Ratownik 20.05.2016 12:42 > Niecałe 800zł dla doświadczonego grafika. W tej drukarni grafik zarabia 800zł na miesiąc??? OOO kuuu..rczę buhahah Jak tam byłem parę lat temu zapytać o cenę obklejenia samochodu, to mia jakaś Pani rypnęła taką cenę, że pomyślałbym, że tam grafik zarabia minimum 3800. Obkleiłem gdzie indziej z 1/6 tej ceny. ale w ogóle w Zamościu zamawianie jakichkolwiek ulotek czy nawet wizytówek mija się z celem. Te drukarnie jadą chyba na zwykłych drukarkach i gilotynach z Azetu, bo cena czegokolwiek w necie jest co najmniej 2-3 razy niższa. Rękę bym sobie dał uciąć, że jak już ktoś coś u nich zamówi, to sami kupują w necie i odsprzedają.

@Tomek 29.11.2017 20:02

Zapewniam Cię że wcale albo bardzo rzadko kupują w AZ'cie ;-) Cena wówczas była by jeszcze co najmniej 2 razy taka jak jest. I na pewno nie na drukarkach i gilotynach od nich, wystarczy na stronę firmy zajrzeć i ten kto ma jakieś pojęcie to zrozumie.

Hanna

Chcecie dowiedzieć się więcej o Drukarnia Attyla? Poznać firmę bliżej? Zagłębić się w jej historię? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://www.attyla.eu/attyla-s-j/historia/

@Hanna 21.04.2017 16:12

Pani Hanno hahaha - taki kit to my wciskać a nie nam. Po za tym co tam takiego pisze 4 zdania - jaka historia ja się pytam? A co tu ma wspólnego historia to też nie rozumiem? Tu są opinie o firmie, o właścicielach, o pracownikach, warunkach pracy, wynagrodzeniu itp. a nie debata o jej historii itd.

pi

A czy Wam się wydaje że tylko w tej firmie tak jest - przecież to norma jest, więc czemu ludzie się dziwicie. Po większości wpisów sądzę że jest to pierwsza praca i dlatego takie wpisy.

@grafik za normalną stawkę 05.04.2017 13:30

Niestety sporo firm wykorzystuje taką sytuację na rynku pracy i dają najniższą płacę - niestety, nawet zaczynają to robić już nie tylko firmy prywatne. A w naszym pieprzonym regonie jest już najgorzej pod tym względem. Ten temat śledzę z czystej ciekawości bo też kiedyś dawno temu w tejże firmie miałem "zaszczyt" o ile tak można powiedzieć. Dobra kończę temat bo mamy oceniać firmę a nie dyskutować.

oskar

Dużo ostatnio mówi się o tej firmie. Albo przynajmniej na takie towarzystwo powiązane z nimi trafiam. Niemniej ludzie wypowiadają się na ich temat pozytywnie.

Ratownik

Niecałe 800zł dla doświadczonego grafika - dojazd do pracy więc wychodzi może z 600zł i tak przez pół roku, jak nie dłużej. Aha i praca często po 10h. Jak ktoś lubi być traktowany jak śmieć to polecam jak najbardziej.

niunia

Płaca niska nawet bardzo niby mówi młody szefo że 10zł/ za godzinę ale później co do wypłaty miesięcznej odlicza przelew, urlop itp. Atmosfera jak to w firmie w której rządzą znajomi właścicieli. a wśród nich podpierdalacze... Ceny mają z kosmosu a pracownikom płaci nędzne groszę. co roku bierze stażystów z pup i interes się ręci.

grafik za normalną stawkę
@niunia 26.01.2016 15:16

Dokładnie tak to wygląda. Najpierw przedstawiane jest wszystko ładnie pięknie, a potem szukanie luk w prawie, żeby jak najmniej dla pracownika wyszło. Przekręty, stary sprzęt komputerowy i wiele innych kwestii stanowi przeciwko tej firmie. Szkoda, że Ci ludzie, którzy siedzą tam kupę lat jeszcze nic z tym nie zrobili. Niestety wykorzystywane jest to, że w Zamościu ciężko o pracę, ale grafik w tej firmie nie jest traktowany jak fachowiec, a jak śmieć.

Cycero

Niska płaca a wysokie wymagania.

CMYK

To straszne jak sie traktuje grafika, wschod, i bizmesmen ze wschodu. Pozdrawiam

szkoda pisac niska płaca wymagania nie wiadomo jakie a ich szef jak by ćpał :D tak wyglada pracowałem tam krótko szkoda czasu nie polecam 5zł na godzine to chyba swiadczy o pracodawcY

Zostaw opinię o Drukarnia Attyla - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Attyla