Qfajka Pro-Inwest Przemysław Kuzdra

Zamość

Opinie o Qfajka Pro-Inwest Przemysław Kuzdra

satcon

Firma Qfajka PRO-Inwest wykonała dla nas część okablowania automatyki budynku oraz montaż urządzeń. Ponad to pełnił funkcję brygadzisty. Praca wykonana przez w/w firmę oceniamy na dobrze zrealizowaną. Polecamy firmę.

marek

Alarm działa ponad dwa lata i bezpieczna moja chata. thx qfajka

TZ

Proszę o napisanie jakich prac dotyczyły państwa zlecenia, gdyż z moich doświadczeń firmę oceniam pozytywnie. Wspólpracujemy z tą firmą od ponad dwóch lat. Podzlecamy jej kosztorysy oraz części projektów. Na początku zdażały jej się opóźnienia w realizacji, ale później firma rekompensowała straty upustem cenowym.

Zostaw opinię o Qfajka Pro-Inwest Przemysław Kuzdra - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qfajka Pro-Inwest Przemysław Kuzdra