Unicum

Opinie o Unicum

Najgorszy

Nie polecam głupota niektórych ludzi w tej firmie jest oszałamiąca, ale to da się przeżyć natomiast szef produkcji to jest jakaś żenada takiej osoby nie powinno być w tej firmie już od bardzo dawna

Paulina
@Najgorszy 21.11.2018 22:54

Możesz mieć różny stosunek do Szefa firmy Unicum, ale musisz pamiętać, że na forum nie powinieneś wyrażać się o nim w sposób tak niepochlebny. Zapoznaj się proszę z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Za co jesteś odpowiedzialny w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Bas

Pracowalam tam dwa lata, jest ok dobre warunki pracy...polecam

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy Unicum na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

sąsiadka

A jak teraz u was w pracy? Dobrze?

robol
@sąsiadka 22.01.2017 00:52

Niestety kiepsko.

ulrich

ja pracuje w tej firmie i jest ok jezeli komus chce sie pracowac

małpka

delikatnie mówiąc [usunięte przez moderatora] troszeczke pracowników nie polecam pracy w tej firmie, niezdrowa atmosfera pracy, na początku dużo obiecują....jak wszyscy

Zostaw opinię o Unicum - Koziegłowy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unicum