CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j.

Lublin

Opinie o CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j.

ciocia dobra rada

praca sama w sobie okej... poza tym że jedna szefowa jest znerwicowana a o drugiej krążą dziwne plotki w branży szkoleniowej ... if u know what I mean...

Obecny pracownik

Praca bardzo w porządku, finanse ponad przeciętne, na atmosferę nikt z pracujących nir narzeka. Dobre premie, ciekawe wyjazdy, rozwój i satysfakcja. Bardzo dobre miejsce pracy. Ja polecam.

Człowiek obiektywny
@Obecny pracownik 13.11.2016 20:49

cytuję podobno Obecnego Pracownika: "na atmosferę nikt z pracujących nir narzeka" hmmmmm - czyżby wszyscy się przed weekendem zwolnili?

workin
@Człowiek obiektywny 14.11.2016 12:23

otóż mylisz się, mamy się świetnie, pracujemy i nie mamy czasu na głupoty, w przeciwieństwie do tych, którzy nie pracują i nie chcą pracować... pozdrawiamy, obecni pracownicy:)

Ja

Jak bardzo Wam nie wyszła kariera po zakończeniu pracy w CE2, że tak wylewacie żółć byli pracownicy? Stek bzdur, oszczerstw i kłamstw, na prawdę nie dziwię się, że nikt nie chce zatrudniać takich pracowników. Z tego co wiem, od obecnych pracowników, firma ma się dobrze, zarobki i atmosfera również.

madzik

Ktos moze cos wiecej powiedziec o zarobkach i obowiazkach?podroze sluzbowe sa czeste?cokolwiek plis:)

madzik

eechu

W końcu ważne są dla mnie odpowiednie zarobki, bo jak dolliczana jest odpowiednia premia to nic dziwnego, że ich oferty pracy są tak popularne. A socjale?

o nie nie nie

Praca w tej firmie to jedna wielka emocjonalna huśtawka

Zostaw opinię o CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed Sp.j.